Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    yer site o kadar büyük otopark var denyo motoru kale diree yapmış
    ya sabır
    deliler ve akıllılar aynı derecede zararsız kişilerdir
    asıl tehlikeliler yarı deli ve yarı akıllılardır..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Kızma hakanacan abi önce uyar tatlı dille bidaha yaparsa gene uyar biraz kızarak ama devam ediosa ne demişler"Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" Yermisin yemezmisin
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Hakan hocam çok kızmışsın yaa seni ilk defa böle gördüm sıkma canını arkadaşlar bizim tarafta (4. levent seyrantepe) çok motor hırsızlığı oluyor otopark indirim yaptı 20ytl 1 ay tam 15 motor bırakıyor gece 24 saat açık sizin oralarda varsa otopark bi konusun araba tarifesinden yapmıyorlar...

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Hakancan ne desen haklısın insan gözü gibi seviyor dangalağın teki saçmasapan bişiler yapıyorda sen yine şanlının dediği gibi sakin ol önce uyar tatlı dille adam olmazlarsa ona göre tepkini gösterirsin o dangalağa
    ya bende en azından plaka çıkana kadar armaya bıraktım motoru dün gece hiçte rahat uyumadım kaskoda yok henüz marş düğmesinde ufak bir problem vardı onun için götürürken bi baktım benim devir saati 80 km de rölanti gösteriyor maaşallah dedim kokluyor mübarek devir saatinde daha doğrusu elektrik aksamında küçük sorunlar var ruhi usta bu gün bakacakmış gider sonra kontrol ederim ama bir süre orda kalsın motor en azından plaka çıkana kadar diyorum

Emre hocam dikkatli ol ilk etabtan 400 kağıt içeri girmeyelim abi motoru gören hayran herkes çokgüzel diyor harbidende öye

Canerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok ama ER6F olacak, umutluyum

2900 iaaaaaaa

Arkadaşlar, bugün de Bostancıdan geçerken vitrininde görüp telefonunu aldığım bir bayii aradım.Bana elinde motor olduğunu ve sadece 2900 oldugunu söyledi.
    Bu daha nereye gidecek bilmiyorum.Bir arkadaşım Bayrampaşa daki bayii den bahsetmişti ona özelden msj attım ama sanırım bakamadı henüz...Lütfen bilen varsa Bayrampaşadaki bayii telini verebilirmi?

Gidip hemen kaparoyu yatıracağım ama bu uyanıklar da çok fazla söylüyor fiyatı 3 e 5 e bakmicam ama 2900 de abartı yani. teşekkürler hepinize..

YeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125 fişne rengi
    Setr74 ve emreben arkadaşlarım teşekkür ederim sizlere..
    Şu sıralar finallere çalıştığım için keçiören e gidip arma ya bakamıyorum...
    Bilginiz olursa zs-125-30 hakkında bana iletirseniz sevinirim...
    bu arada hjc kasklar iyi baya www.motomax.com.tr bir bakın orda fiyatlar var..
    (60-90 euro arası yarım açık yada vizörlü kasklar vardı)
    ankarada bahçeli 4. caddede motomax...
    kazasız, belasız keyifli sürüşler dilerim...
    kib...

alonewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SLM arkadaşlar bu tür motorları alırken üzerinde bir deneme yapın sonunda ah vah derseniz iş işten geçer motorların hepsinde sarsıntı var 15 gün oldu zealsun 125-6 model yani mondialin 125 KT modelinin aynısı bu motorda 90 diyor ama herhangi bir sarsıntı yok sıfır oldugu için fazla yüklenmedim kendimin junlin var eksoz ların köşe kaplamları düştü 3500 km oldu inanın yagını motol yagı koyuyorum yine aynı sarsıntı tavsiyem binmeden denemede almayın

Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    Alıntı alonewolf adlı üyeden alıntı
    SLM arkadaşlar bu tür motorları alırken üzerinde bir deneme yapın sonunda ah vah derseniz iş işten geçer motorların hepsinde sarsıntı var 15 gün oldu zealsun 125-6 model yani mondialin 125 KT modelinin aynısı bu motorda 90 diyor ama herhangi bir sarsıntı yok sıfır oldugu için fazla yüklenmedim kendimin junlin var eksoz ların köşe kaplamları düştü 3500 km oldu inanın yagını motol yagı koyuyorum yine aynı sarsıntı tavsiyem binmeden denemede almayın
    dostum o junlin yazmışsın
    onda balansör yok 1
    bu topiğin başlığı 150-19 2

(inanın yagını motol yagı koyuyorum) demişin motora başka yağ da mı konuyo bu 3

öle o motora da al kardeşim 2-3 tur at gez demezler bu da 4
    kullanıcılar burada yeterince yorum yapıyolar bu yorumlara bakarak karar versinler
    kullanıcılıar bu makınanın iyi olduğunu söylüyor bu paylaşım ben memnunum alanlarda memnun

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    0212-609-25-86
    Bayrampaşa Cem Tek Ticaret Umarım yardımcı olur
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar en sonunda bankadan onay geldi krediyi cuma günü alıcam iş gereği cumartesi gidip alıcam motoru daha hiç görmedim görmeden alıyorum şimdi size sorum şu acaba motorla birlikte bana verilmesi gereken birşey varmı yada alırken neye dikkat etmeliyim.Motorla birlikte şunlar standart geliyor herhalde

alıntıdır
    @jeansatar
    arkadaşlar bu cruiser de ki standart aksesuarlar saymakla bitmiyor.Bakın işte.........elektrikli ve ayaktan marş,ön sis farları,cam rüzgar paneli,krom motor koruma demiri,krom arka korumalık çantalıklar,krom ön çamurluk koruyucusu,sisy bar,ön disk fren,şarz-devir-km saati göstergeleri,depo seviye göstergesi,uzun far ikazlambası,sesli sağ ve sol sinyaller,boş vites ışıklı göstergesi,uzaktan çalıştırma özellikli alarm,yüksek tip gidon,krom-kauçuk elcikler,2yöne hareket edebilen vites kolu(ön ve arka haraketli)

Bunların dışında hediye olarak anahtar seti veya kask gibi hediyeler veriliyormu? siz alırken neler verildi.

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    anahtar seti koltuğun altında bende aldıktab 15-20 gün sonra öğrendim koltuğu kaldırınca altından çıktı( ambalajın içinde pense anahtar ve buji sökmek için gerekli malzemeler var)
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Yek motomax için teşekkürler müsait bir zamanda orayada göz atarım
    Alonewolf 125-6 konusunda teşekkürler
    Yalnız bende hiç kullanmadan aldım 150-19 hayır mesela motor kiralanan bir yer olsa orda 150-19 kullanma şansım olsa elbette önce dener ona göre görüş bildirirdim hiçbir arkadaşımında kullanmadığı yabancı bir ata sırf dostça birkaç görüşe ve bu foruma güvenerek oynadım pişman değilim ve görünüşe göre guguk bendende ileri motoru dahi görmeden oynuyor şahsen bir şikayetim yok motor çok rahat titreşim yok bu forumda motorla ilgili söylenen olumlu pek çok şeyi hatta olumsuz ufak tefek şeyleri (marş röle problemi gibi yada n ampulnün patlak çıkması kullanımda güvenli olsada dönüş çapı düşüklüğü) bizzat yaşıyorum memnunum evet kesinlikle en iyi motor kendinize ait olandır buda doğru
    önemli bir şey var eğer hayatın az çok farkındaysanız bu aleti taşımak kullanmak trafiğe çıkmak parketmek dahi fazlasıyla sorumluluk istiyor heleki ülkemiz trafiğinde... yaşıma rağmen ben bile bunu biraz küçümsemişim 150-19 kullanan ve kullanmayı düşünen herkese ve tüm motosiklet kullanıcılarına kazasız belasız arızasız sürüşler diliyorum

sorumluluk demişken bak yağmur başlıyor motoru dışarıda bıraksaydık branda olmayacaktı o bile dokunur bana

motor güzel .. 250 liği de varmıdır acaba bunun ?

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    110 km yorumları

İlk 10 km motor bana hükmetti evet kabul ediyorum patron oydu dön dedi döndüm dur dedi durdum boğulcam ben dedi durdum yanında bekledim boğulması geçsin diye...

11. km ile başladı aşkımız oda benden hoşlanmaya başladı artık beraber hareket eder olmuştuk seriydi yokuşlarda resmen hava atıyordu millete kızdım biraz bu ne caka diye ama titremedi bile titreşimsiz vibrasyonsuz yoluna devam etti bazen isyankardı bana senin değil benim dediğim vites aralığında olacaksın dedi ama zamanla huyunu anladım oda gevşedi yumuşadı sanki sen iste ben o viteste giderim demeye başladı ben bazen kıskançlık yaptım boylu poslu güzel herles bakıyor tabi bakanlara sert bakışlar attım ama anladımki o yanımda oldukça bu bakışlar kaçınılmaz olacak bende onu böyle kabullenmeye karar verdim evet itiraf ediyorum aramızda özel bi ilişki var ve bu aşk burda bitmezzzzzzzzzzzzzzzz

Anlayacağız doğru seçimle bir kerede vurdum turnayı gözünden hepinizin bu mutluluğu kazasız belasız yaşayabilmeniz dileğiyle
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

teknik moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SELAMLAR ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN TAHMİN EDEBİLECEĞİNİZ GİBİ İŞLER YOĞUN O YÜZDEN SİZLERDEN BİRAZ UZAK KALDIM
    EVVEEET MOTORLAR GELDİ GEÇEN HAFTA 125-6,125-2,LER GELDİ PAZARTESİDE DAHA FAZLA SİPARİŞ ETMEME RAĞMEN 15 ADET 150-19 LAR GELDİ YANİ PRİNCE LER YANİ BABALAR GELDİ KOŞ VATANDAŞ KOOOŞŞ

ŞAKA Bİ TARAFA ARKADAŞLAR HAVALAR ISINIYOR AŞIRI SICAKTA MOTOR ÜZERİNDE FAZLA KALMAYIN KASKIN İÇİNDE İNSANIN BEYNİ KAYNIYOR....KENDİNİ KONTROL EDEMİYOR KAZA SEBEPLERİNDEN BİRİDE BU PEK KONUŞULMASADA BİLENLER BİLİR
    MOTOR HAKKINDA : Arka ayak basamaklarında ve bazı parlak bölgelerde kromaj atması şikayeti oldu silerken dikkat edin..birde yenilerde ön fren merkezi siyah boyalı çıktı ufak bir ayrıntı daha eski motorlar tahta kutulu geliyordu tabi nakliye kırıkları can sıkıyordu ama şimdi metal bağlantılı kutularda geliyor sevindik TALEP KALİTEYİ ARTTIRIYOR

HA BU ARADA BEN SALCANODA SATIYORUM AMA ONLARIN DAHA ÇOK YOLA İHTİYAÇLARI VAR YÖNETİCİLERİ VE KADROLARI ÇOK İYİ NİYETLİ VE CANDAN AMA BİRAZ DAHA ZAMAN

PAZARLIK EDERKEN: Mümkünse peşin almak isteyin kaskı hediye isteyin ama çin malı safebet filan gibi kasklardan uzak durun KASK HAYATTA BİR KERE LAZIM OLUR
    EN KÖTÜ MAX LAZER ALIN

SELAMLA RRRR

Alıntı hakanacan adlı üyeden alıntı
    dostum o junlin yazmışsın
    onda balansör yok 1
    bu topiğin başlığı 150-19 2

(inanın yagını motol yagı koyuyorum) demişin motora başka yağ da mı konuyo bu 3

öle o motora da al kardeşim 2-3 tur at gez demezler bu da 4
    kullanıcılar burada yeterince yorum yapıyolar bu yorumlara bakarak karar versinler
    kullanıcılıar bu makınanın iyi olduğunu söylüyor bu paylaşım ben memnunum alanlarda memnun
    hakanacan heralde bu arkadaş motul marka yağdan bahsediyor.sadece motosiklet yağı üreten performans yağlarıdır. ŞİDDETLE TAVSİİYE OLUNUR.
    SELAMLAR

Alıntı alonewolf adlı üyeden alıntı
    125-6 ,mondialKT NİN AYNISI DEĞİL BİRİ İTİCİLİ DİĞERİ EKZANTRİK ZİNCİRLİ
    vibrasyon yarı yarıya azdır .ve herkezin söylediği gibi jinlunda balancer sistemi yok lütfen konuları dağıtmayalım

erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    sevgili murat abi yeni motorun hayırlı olsun,motoru aldın bizi unuttun görüşemiyoruz,işallah memnunsundur.motora binmek seni bisiklettende soğutmasın çünkü bisikletle bayağı gezmeyi seviyordun ayakların paslanmasın abi arasıra pedela devamm elmadağdan 125-6 erkandan sevgi ve saygılar

Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    tenikmoto hocam hazır buradayken soriim bizim motorların en sağlıklı lastik basıncı nedir
    tek ve iki kişi olarak yazarsan aklımızda olsun

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    senin lastik sorusu hep güme gidiyor Hakancığım birisi cevaplasa da bizde öğrensek
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    yav normalde 30-32 psi falan ama tek kişi sert çukura falan girince emmiyo ben28 e indirdim daha ii oldu bide şambryelli olduğundan ve yaz kış deişik oluyo
    ama kullanma klavuzunu almadım bilen varsa yazarsa ii olur
    teknıkmotor a teşekkurler verdiği bilgiler için ayrıcana özeldende sordum kırmaz cevaplar bizi

teknik moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakanacan adlı üyeden alıntı
    tenikmoto hocam hazır buradayken soriim bizim motorların en sağlıklı lastik basıncı nedir
    tek ve iki kişi olarak yazarsan aklımızda olsun
    arkadaşlar genel olarak her lastiğin kendi üzerinde gereken hava basınç birimi yazar maximum şu kadar minumum şukadar diye ve soğuk hava sıcak hava diye yine ayrı ayrı yazar sormanıza gerek yok..

rear hub max load ...... atm
    front hub max..... atm gibi yarın lastiğe bakar tekrar yazarım
    atm , bar farkı lastikçilerin kafasını karıştırıyor ama yine de çözerler
    hava fazla olursa lastik kayar ve sıcakta güvenli olmaz az olursada altınızda yayılır virajda allah korusun
    selamlar
    KARA MURAT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler