Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun demekten başka birşey gelmiyor aklıma.
    250'lik mi alacaksın dostum?
    CG 125 istiyorum abi fakat bulduklarımın çoğu 60000-80000 devirmiş motorlar.Ybr bakıyorum en iyisi 2500 Tl den aşağı değil bunu satsam yine Çinliye devam edecem her halde vaziyet onu gösteriyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:15 PM ----------

Alıntı ragman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geri dönüşü oluyor halilihsan merak etme

Hayırlısı olsun senin için, umarım alacagin japon ve güçlü bir makina olur...
    Yok abi fazla açılamıcam yine bunun değerinde motor olacak fakat japon bende istiyorum ehliyete yazıldım bir miktar ücret oraya biriktirmem gerekiyor İnşallah hayırlısı olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CG 125 istiyorum abi fakat bulduklarımın çoğu 60000-80000 devirmiş motorlar.Ybr bakıyorum en iyisi 2500 Tl den aşağı değil bunu satsam yine Çinliye devam edecem her halde vaziyet onu gösteriyor
    Bundan daha iyi bir Çinli bulamayacaksın, sende biliyorsun değilmi?..

Ömer, taşların oramı buramı yarıyor!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

ragman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi fazla açılamıcam yine bunun değerinde motor olacak fakat japon bende istiyorum ehliyete yazıldım bir miktar ücret oraya biriktirmem gerekiyor İnşallah hayırlısı olur
    Haydi hayırlısı olsun....

Ömer, taşların oramı buramı yarıyor!

selamlar
    bu hafta uzun yola çıktım
    ankara-fatsa yaklaşık 520 km
    benzinleri hesap ettim kmde 142 bin yakmış
    sizinkler de bu kadar fazla yakıyor mu?
    hayırsa benimki niye bu kadar çok yakıyor:(

Alıntı halil efe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar
    bu hafta uzun yola çıktım
    ankara-fatsa yaklaşık 520 km
    benzinleri hesap ettim kmde 142 bin yakmış
    sizinkler de bu kadar fazla yakıyor mu?
    hayırsa benimki niye bu kadar çok yakıyor:(
    bende yeni hesap yaptım, 102 bin lira falan yakıyor benimki. 100km'de 3,5 litreye yakın yani. Ama bu şehir içinde..

karışım ayarını yapmalısın belkide makinenin. Hava filtresini temizlemelisin. iyi buji kullanmalısın ve birde subap ayarlarına baktırmalısın.

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Marmara adasından denize nazır selamlar
    Haftasonu dönüyorum hazırlanın ona göre

bende yeni hesap yaptım, 102 bin lira falan yakıyor benimki. 100km'de 3,5 litreye yakın yani. Ama bu şehir içinde..

karışım ayarını yapmalısın belkide makinenin. Hava filtresini temizlemelisin. iyi buji kullanmalısın ve birde subap ayarlarına baktırmalısın.
    ah ahh anlasam keşke kolayca yapılabilecek işler mi bunlar yoksa bir servise mi götürsem?

Alıntı halil efe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ahh anlasam keşke kolayca yapılabilecek işler mi bunlar yoksa bir servise mi götürsem?
    subap ayarı dışında kendin yapabilirsin ama tavsiyem hiçbir bilgin yoksa, servise götür. işlemler yapılırken seyret. bundan sonrasında kendin yaparsın.

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Millet.

Valla yaz geldi hepiniz kayıplara karıştınız.Milet yazın her türlü aktiviteyi yapar,bizim grup yazın uykuya dalıp sonbahar ilkbaharda buluşuyor.Anlamadım gitti valla.

Neyse.Ben çok yoğun çalışmaya devam ediyorum.Kısmetse 10 Ağustos gibi yıllık izne çıkacağım.O tarihlere tatil falan düşünen varsa 1 haftalığına beraber bişey yapmak isteyeni beklerim.
    Böyle motora atlayıp AVŞA ya falan gidelim mi ne dersiniz.
    Varsa 1 hafta gelip kalabilecek olan süper olur.
    O tarihlerde uygun olup gelmeyi düşünenlerden haber bekliyorum.
    Görüşürüz.
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Crim'can güzel öneri ,hatta çarşamba adadan dönerken motorla tekrar geleyim Tekirdağ'dan geçerim diye düşünmüştüm
    Bu arada engin bilginize ;Pirelli sport demon tubeless 2008 brezilya imali arka tekerlek 140-70-15 elime geçti
    bizim ölçüler ise 130-90-15 yani çap ayni ama taban ve yanak ölçüleri tam örtüşmüyor ,ne dersiniz olabilir mi?

Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Crim'can güzel öneri ,hatta çarşamba adadan dönerken motorla tekrar geleyim Tekirdağ'dan geçerim diye düşünmüştüm
    Bu arada engin bilginize ;Pirelli sport demon tubeless 2008 brezilya imali arka tekerlek 140-70-15 elime geçti
    bizim ölçüler ise 130-90-15 yani çap ayni ama taban ve yanak ölçüleri tam örtüşmüyor ,ne dersiniz olabilir mi?
    olur ama sağlıklı olmaz abi.
    bu arada Namican, hakkaten güzel öneri. Aklıma yattı.. Bi haberleşelim!
    Ben belki salı yada Çarşamba motorunan Tekirdağ'a gidiyorum. Kalıcam bir süre oralarda.

Alıntı ragman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geri dönüşü oluyor halilihsan merak etme

Hayırlısı olsun senin için, umarım alacagin japon ve güçlü bir makina olur...
    Abi haklısın ya geçen gün müşteri geldi.Göstermek için gidiyorum amacım satmak ama satılmasın diye içimde bir kıpırtı oldu inanınki kopamıyor insan ya neden böyle oldum

Bu arada gaz kolu bu sefer iyice infilak etti komple sağ sol kolları değiştirsem her yerde değiştirirlermi acep alsam yada ben değiştirebilir miyim?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 PM ----------

olur ama sağlıklı olmaz abi.
    bu arada Namican, hakkaten güzel öneri. Aklıma yattı.. Bi haberleşelim!
    Ben belki salı yada Çarşamba motorunan Tekirdağ'a gidiyorum. Kalıcam bir süre oralarda.
    Demek buralara geliyorsun abi Muratlı'ya gelirsen görüşebiliriz..

Ya 2 kişi gelebilir diyoruz o zaman şimdilik.
    Eğer 1 hafta herkes için uygun olursa pansiyon bakmaya başlayayım mı?
    Ne diyorsunuz nasıl bişey yapalım
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    gerçekten güzel plan ama uzun süreli düşünemiyorum artık :( bu akşam yine yolculuk göründü izmire doğru gidiyorum ama motorsuz :(
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten güzel plan ama uzun süreli düşünemiyorum artık :( bu akşam yine yolculuk göründü izmire doğru gidiyorum ama motorsuz :(
    Canın sağolsun kardeşim.

Bu arada Motorumu dün muayene ettirdim.Hafif kusurlu olarak da geçtim.
    İzlenimlerimi aktarmak istiyorum.

Murat abilere yaptıkları gibi motordan hiç inmedim.Sağ sol sinyal fren lambası,korna,7000 devire kadar gaz verdim.Lastik derinliğine baktı.Sonra park alanında acı fren testi yaptı.Ön arka asıldım sıra ile.
    Sonra far seviyesini ölçtü.Zaten burda kısa far hüzmesi hatalı çıktı.Hafif kusuru da bundan aldık.Sanırım bizim motorların fabrikasyonunda bu açıdan hata var.Tüm zealsunlarda aynı sorun çıktı.
    Ayrıca ben gitmeden önce koruma demirlerini söktüm.Böylece alttaki sis farlarını yoketmiş oldum.Eleman motorun orjinal sislerini sordu.Dedim onlar orjinal.Peki bu üstteki diğer 2 sis ne dedi
    Bende dedim süs için onlar.Gitmeden önce kablo bağlantılarını ayırıp farın için sokarak gizlemiştim.Kısaca motorun orjinalindeki farlarının haricinde yanabilen başka bir far istemiyorlar.

Birde gidonun sol tarafındaki şasi numarası çok saçma bi yerde ilk 6 hanesinden sonrası okunmuyor.Mecburan yan karenajı sökmek zorunda kaldık.Fener tuttuğumuz halde göremedik çünkü.

Bunun haricinde sticker olsun egzost sesi olsun süs püs olsun hiçbirşeye bakmıyorlar.

Bilginize

Şu avşa işi için de dönüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur. Murat hocam olurrrrrr.
    Çap'ta sorun yok.
    Yanak Profili düşük.(Sürat maksatlı diyelim. Asfalt da iyi iş görür, arazi de zayıf kalır)
    Taban daha geniş. İyi yol tutar. Çok az sürati düşürebilir.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur. Murat hocam olurrrrrr.
    Çap'ta sorun yok.
    Yanak Profili düşük.(Sürat maksatlı diyelim. Asfalt da iyi iş görür, arazi de zayıf kalır)
    Taban daha geniş. İyi yol tutar. Çok az sürati düşürebilir.
    Boğaçhan ustam sağolasın zaten tek aklıma takılan yanak ölçüsü o yüzden motorun arka yüksekliüi biraz alçalıyor yoksa 13 ü 14 çıkarmak hem görsel hem de işlevsel güzel

Abilerim hayırlı günler..

Ben nette dolaşırken zealsunları sıfır km satan bir bayii gördüm.Sıfır fiyatınıda Kdv dahil 3100 Tl yazmış.Zealsun Prince ayranlarına büyük bir avantaj diyebilirim.Taksitte yapıyorlar

Buradan bakabilirsiniz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:55 PM ----------

Resimleri biraz inceledim fakat 2.el gibi duruyorlar

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    OTM Olgun Ticaret Merkezi Devlet Karayolu Üzeri.San.Tic.Ltd.Şti
    Telefon 0 256 316 25 25 Dahil:20
    Fax 0 256 316 25 26
    Adres Devlet Karayolu Üzeri Dallıca Mevkii Nazilli-Aydın
    Vergi Dairesi Sultanisar
    Vergi No 649 031 2710
    Ticari Sicil No 6066

firma bilgileri ,İzmir,ve bir çok yerde şubeleri varmış ,ihtiyacı olan için incelemeye değer

akbilimi çıkarttım dün tekrar..
    bizim kızı bir arkadaşa teslim ettik.. bu yeni birlikteliği noterede onaylattık.
    bir ara akbille metrobüse falan binicem; özleyin beni!..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler