Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler eski nick'ime döndüm.. Israrları kıramadım =P
    haberiniz ola.. buradan paslaşalım..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    novarix seni görmeyeli ozun zaman olmuştu
    diğer nick i aldığından beri soracam bi türlü kısmet olmadı. B.M.O. kısaltmasının ilk başta isminin baş harfleri olduğunu çakamamıştım aklıma başka bişey gelmişti seninde aklında başka bişey varmıydı diye soracaktım??
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yoktu ya, art niyetim yoktu..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

ragman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cumartesi barışarocktaydım. Motorumu çadırımızın yanına kadar getirdim.

Güvenlik organizasyonu tam bir rezillikti.Aşağı kapıdan millet elini kolunu sallayarak giriyor, ben dahil. Ne arama var nede başka birşey.Ama üst kapıda, çok sıkı aramalar,polis barikatı vs. bunun parelelinde zaman zaman çıkan kavgalar, çok enteresan.

R1 ile lastik yakma şovu girişimleri ise, barışcı katılımcıların yoğun "TEPKİSİ" ile karşılaştı ve yarıda kesildi.

Pazar sabahı erkenden döndüm.

StormlorD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya :( (şimdilik)
    barışarock rezil bir organizasyondur, bu senelerdir böyle..
    bütün hapçılar,serseriler doluyor maalesef.. müzikten çok sözüm ona siyasete kastıkları için de sittin sene adam olmayacak bir organizasyondur. Müziğin evrenselliğine siyasetin iğrençliğini bulaştırmak ne kadar doğru bilmiyorum Zaten seneye yapılmayacak..

Alıntı StormlorD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    barışarock rezil bir organizasyondur, bu senelerdir böyle..
    bütün hapçılar,serseriler doluyor maalesef.. müzikten çok sözüm ona siyasete kastıkları için de sittin sene adam olmayacak bir organizasyondur. Müziğin evrenselliğine siyasetin iğrençliğini bulaştırmak ne kadar doğru bilmiyorum Zaten seneye yapılmayacak..
    Evet, üç senedir arkadaşların barışarock davetine icabet etmiyordum. Bu tip siyasi zırvalar benimde hoşuma gitmez.

Zaten tamamen zırva bir olay; Eğlencelik bir mekanda, içerek,eğlenerek v.s. gürcistandaki savaşa hayır diyoruz,ölümleri kınıyoruz. Ne ala karşı gençlik!... Gerçekten komik... Neyse bu yönleri beni ilgilendirmez ben zaten eğlenmeye gittim. Ama maalesef oda yoktu.

Birde birşey dikkatimi çekti afişlerinde, ne kadar oturmamış, sallama bir siyasi zırva olduğunun en yaman çelişkisi karşınızda;
    "Milliyetçiliğe hayır, Yabancı sermayeye hayır" ????

Motosikleti
    honda shadow 750 c4
    Selamlar arkadaslar Zealsun ile aranıza yeni katıldım
    size bi kac sorum olucak bu markanın yedek parcalarını nerden bulabiliriz istanbul avrupa yakasında ?
    Tek gerçek bilmediklerim ...

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    ben adana polen den direkt sipariş verdim .kargo ile kısa sürede elimde oldu .bilgli amaçlı yazdım izmirliyim istanbulda nerdedir bilmiyorum.
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Motosikleti
    honda shadow 750 c4
    tesekkurler taner saol
    Tek gerçek bilmediklerim ...

Motosikleti
    Alıntı Ezpharess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler taner saol
    ya bu arada hayırlı uğurlu olsun kusura bkma

Motosikleti
    Zealsun150-19

Ufak bi uyarı ...

Bir müsibet bin nasihattan iyidir...Yeni bir şey daha öğrendim kazasız belasız...

Motorsikletiniz,
    - 80 km. ye kadar sanki ön jant yamukmuş gibi gidonu yukarı aşağı oynuyor ise ve 80 km. den sonra düzeliyor ise ,(Jantı nereye vurduğumu düşündüm)
    - Arka Frene bastıkça fren tutma mesafesi uzamış ve fren bedalı sanki bir yere çarpıyormuş gibi ayağınızda bir his var ise ,(Fren lerin bakıma ihtiyacı olduğunu düşünmüştüm çin işi işte demiştim )
    - Sağa sola dünüşlerde ve kalkışlarda ön başka arka başka hareket ediyormuş hissi veriyor ise ,

en yakın tamirciye ulaşmanızda fayda var..Ben bu halde Dudulludan Avcilara geldim...Geldiğimde usta , "şansın varmış " dedi..Arka tekerleğin kopma ve yerinden çıkmaması mucize dedi...

Arka tekerliği oynattığında sağa sola göbek atıyordu sanki...Motor 2 günlüğüne bakıma alındı...
    Bu hafta sonundaki Şarköy gezim iptal oldu ..offf offf..
    Her kim mücadelede ustalaşır ise ,KIZGIN olmayacaktır.Her kim kazanmada ustalaşır ise KORKAK olmayacaktır.Fakat bunu göremeyenler kazanmak için SAVAŞMAYA devam edeceklerdir.:cat:

Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı kaos2007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorsikletiniz,
    - 80 km. ye kadar sanki ön jant yamukmuş gibi gidonu yukarı aşağı oynuyor ise ve 80 km. den sonra düzeliyor ise ,(Jantı nereye vurduğumu düşündüm)
    - Arka Frene bastıkça fren tutma mesafesi uzamış ve fren bedalı sanki bir yere çarpıyormuş gibi ayağınızda bir his var ise ,(Fren lerin bakıma ihtiyacı olduğunu düşünmüştüm çin işi işte demiştim )
    bende de o gidon oynaması oluyodu ama 50-60 km hızla giderken ilk başta korkmuştum açıkçası ama sonradan kendiliğinden kayboldu??

arka tekeri, zinciri, jantı devamlı kontrol ediyorum zaten bu aralar tek sıkıntım zincir çok çabuk gevşiyo zincir gerdirmeler nerdeyse sona yaklaştı galiba zincirin ömrü bitti.

bu sabah işe gelirken tam esenyurta bağlanan yolda virajda hafif yatmışken yolda yağ olduğunu gördüm ama geç gördüm, yavaşlayıp durana kadar arka teker virajda kaydırdı motoru yatırdım yolun ortasındaki ayrıma vurup durdum. allahtan bana bişey olmadı ama motorun koruma demirindeki çiziklere yenileri eklendi

yoldaki yağlara dikkat edin
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

arkadaşlar almak isteyen varsa ben satıyorum 2006 model bu motor anlatılmaz yaşanılır arkadaşlar maddiyattan dolayı satıyorum yoksa ömür boyu kullanılabilecek bir motor. dış görünüşü ilk bakanı etkiliyor zaten kullanması ayrı bi zevk almak isteyen varsa görüşelim 0554 365 36 09 fiyatı 2600

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    arkadaşlar bişey sorucam..
    bir motor almak üzereyim bu gün yarın alıcam.. aklımda 2 model var keeway sl 150 ile ZS 150-19.. keewayı daha önce kullandım çok rahat bir sürüşü var.. tam istediğim gibi.. ama zealsunla ilgili hiçbirşey bilmiyorum.. burada yazılanlar var bitek.. motorunuzda sl'ler gibi titreşim varmı acaba.. birde servis olarak parça fiyatları nasıldır.. çok sorun çıkartırmı bu motorlar.. her hafta servis istermi mesela.. birde ben az çok km yapıcam.. mesela tuzladan edirneye gidicem bayağı bi.. bol bol gezicem.. içimde yıllardır bi hevesle bekliyorum bu günleri çünkü :-))
    nasıl arkadaşlar bu motor sice bana göre mi..?? özellikle sl 150 ile karşılaştırdımızda (maddiyattan 2 model de kısıtlıyım) sizce en sağlam en sorunsuz hangisidir..
    cevap verirseniz çok sevinirim.. 2-3 gün içinde motorumu alıcam çünkü.. yardımcı olan tm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.. kazasız belasız sürüşler dilerim..

Alıntı smyael adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bişey sorucam..
    bir motor almak üzereyim bu gün yarın alıcam.. aklımda 2 model var keeway sl 150 ile ZS 150-19.. keewayı daha önce kullandım çok rahat bir sürüşü var.. tam istediğim gibi.. ama zealsunla ilgili hiçbirşey bilmiyorum.. burada yazılanlar var bitek.. motorunuzda sl'ler gibi titreşim varmı acaba.. birde servis olarak parça fiyatları nasıldır.. çok sorun çıkartırmı bu motorlar.. her hafta servis istermi mesela.. birde ben az çok km yapıcam.. mesela tuzladan edirneye gidicem bayağı bi.. bol bol gezicem.. içimde yıllardır bi hevesle bekliyorum bu günleri çünkü :-))
    nasıl arkadaşlar bu motor sice bana göre mi..?? özellikle sl 150 ile karşılaştırdımızda (maddiyattan 2 model de kısıtlıyım) sizce en sağlam en sorunsuz hangisidir..
    cevap verirseniz çok sevinirim.. 2-3 gün içinde motorumu alıcam çünkü.. yardımcı olan tm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.. kazasız belasız sürüşler dilerim..
    Keeway bizim motorlara oranla bayağı titreşiyor arkadaşım. Onlarda titreşim önleyici, aktif herhangi bir eleman yok. Keeway biraz daha cılız ve sade görünümlü, bununla birlikte ivmelenme biraz daha fazla. Zealsun bayağı cüsseli ve gösterişli. Biraz tercih meselesi.

Yedek parça konusunda şimdilik hiç ihtiyacım olmadığından birşey belirtemiycem.

Şimdiden hayırlı olsun...

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı ragman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keeway bizim motorlara oranla bayağı titreşiyor arkadaşım. Onlarda titreşim önleyici, aktif herhangi bir eleman yok. Keeway biraz daha cılız ve sade görünümlü, bununla birlikte ivmelenme biraz daha fazla. Zealsun bayağı cüsseli ve gösterişli. Biraz tercih meselesi.

Yedek parça konusunda şimdilik hiç ihtiyacım olmadığından birşey belirtemiycem.

Şimdiden hayırlı olsun...
    teşekkür ederim cvp için.. daha cevap gelirse çok sevinirim..

Motosikleti
    valla usanmadan sıkılmadan baştan sona oku bu konuyu derim

Motosikleti
    Benelli TRK502
    arkadaşlar en sonunda motorun nekadar yaktığını hesapladım acaba sizinkiler nasıl merak ettim hesaplama yöntemime gelince,

depoyu doldurup kilometreyi sıfırladım gösterge kırmızı çizgiye gelene kadar kullandım ( topkapı-esenyurt arası hergün) ortalama hızım saatte 70 km. kırmızı çizgiye geldiğimde kilometre 390 ı gördü ve tekrar doldurdum 36.800 e depo doldu bu hesaba göre kilometrede yaklaşık 95 kuruş yakmış oldu.

bi de yeni korna aldım criminal le beraber biraz pahalı ama baya güzel sesi var

Motosikleti
    Benelli TRK502
    arkadaşlar bu sezon ne oldu bize kimseden ses seda çıkmıyo. nerde kaldı geçen sezon buluştuğumuzda yaptığımız planlar?? kimseleri görmez olduk

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya beyler iyice koptuk cidden.Geçen gün muratla da konuştuk burda.Stormlord tatilden dönünce güya yanıma gelecektin hiç haber çıkmadı.Muratdiksöz nerelerde belli değil.
    Güya bu sene burakların evinin o tarafa tekirdağa gidecektik ordan da hiç ses çıkmadı.Ee okullar da açılıyo ramazan da geldi.Fırtınalar kasırgalar kopmadan buluşmamız gerek diyeceğim ama çok umutsuzum desem yeridir.Artık eski biz değiliz sanırım :(
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler