Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    StormlorD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya :( (şimdilik)
    Alıntı ragman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stormlord fotolar harika.

Motosiklet üzerinde J.Satriani "Summer Song" ve "Motocycle Driver" dinlenmesini de tavsiye ederim. Tabi kaza yapmamaya dikkat.
    Death, Childeren of Bodom ve Marduk da tavsiye edilir.
    Sonuncusu tabiki şaka

Ya Motosiklet öyle bir tutku ki, insan her sınıftan, her türden motora ilgi duyuyor. Ah bir crosum olsada dağ dere gezsem, ah bir ss im olsada lastik yaksam =), vs.vs. kafamdan hepsi geçiyor açıkcası. E hepsine sahip olmak tabiki imkansız. Hayat hep vazgeçmek, asıl olan yol yapmak.

Bu arada yağışlar bir hafta daha bizimle farketmeden kapanış mı yaptık ?

kujeste yeni motorun hayırlı olsun, aramıza hoş geldin.
    ehehe hocam naptın sen ya? marduk dinleyerek motor kullanılır mı? en fazla 3km kullanırsın sonra mazallah girersin bir yere
    Motor kullanırken müzik dinlenmez gerçi ama olur da dinlersem MANOWAR ile başlar judas priest ile devam ederim death biraz daha melankolik kalıyor yola göre değşşir tabi
    bir keresinde araba kullanırken necrophagist dinleyeyim dedim (alman grup gitaristi muhammed suiçmez) bi otobüsün altına giriyordum o gün bu gündür pek gaza gelmemeye çalışırım

Satriani dinleyen adam yolda transa girer duruma göre çok gaza gelebilir
    hepsinin yeri ayrı be abi :D

motosiklet konusunda benim de gözüm aç sürekli ya 2900 ytl ye 200 cc chopper gördüm pioneer marka, keeway kadar alçak oturaklı ve karbüratör MIKUNI CV tip performanslı olanlardan. kroslarda 2500 civarında var skygo marka. Hepisnden olsun istiyorum garajımda ya Motorcu adamın gözü doymaz (motor konusunda tabi) hehe

Alıntı kujeste adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba üstadlar. bu forumu ve siteyi yaz başından beri üye olmadan takip ediyordum. büyük oranda superlight ve zs150 19 topiklerini takip ettim. fakat artık mesaj atmanın ,tanışmanın gerektiğini düşünüyorum, zira bugün kaporamı vermiş ve zs150-19 uma giden ilk adımı atmış bulunuyorum ne kadar sezon kapanıyor gibi olsa da. bu kararı da bu topikte motorun sorunlarının değil de gezi sohbetlerinin yoğunluğunu görünce verdim (demek ki pek sorunu çıkmıyormuş ki aletin, konuşulmuyor istanbul-bakırköy den ben Rahim, ileride sorularımla başınızı ağrıtırsam bağışlayın. bir yerlerden deri yelek bulup judas dinleyerek ilk turumu attığım günü bekliyorum. herkese iyi hafta sonları.
    hoşgeldin sevgili kujeste sezon kapanırken motor almak daha mantıklı, fiyat açısından senin yararına olacaktır. Valla ben yağmur çamur dinlemeden binerim genelde, yeter ki kar yağmasın Murat abi bilir, yuvacık gezisinde yağmur yağacak dedim inanmadı kimse ben de yanıma kuryelerin kullandığı bacak brandalarından almıştım. Sonuç: kupkuru bacaklar
    yağmurluğun varsa rahat rahat kullanırsın ama pek tavsiye etmem, sonuçta egzosta çamur yapışıyor su ile temizlemezsen mahvolur.
    soğuk ama kuru havada bin derim ben, ama korumaların ve kalın kıyafetlerin olmak kaydı ile

Bizim motorlar genelde motor aksamından sorun çıkarmaz.. Ama dikkat etmen gereken bir kaç nokta var:
    motoru sıfır aldıysan her yola çıkışta yağ penceresinden yağı kontrol et, motor çalışırken yağ seviyesi sıfıra inecektir bu normal.
    ilk 300 km çok ama çok önemlidir!!!
    6.000 devri geçmeden ve maksimum 30km hızla gitmeni ve süratini sürekli değiştirmeni tavsiye ederim (sabit devirle uzun süre gitmeden değişken devirlerle gitmen motorun rodajı açısından iyi olacaktır)
    ilk 300 km den sonra servise gidip yağını değiştir, ve yağ filtresini temizlet, motorun içindeki çapaklar filtrede birikir.
    300km den sonra ilk 1000-1500 km boyunca 7000 devri sakın aşma!! uzun yola çıkacaksan şehir içinde rodajını bitirip öyle çıkmanı tavsiye ederim.
    Rodaj boyunca motorun çok hassas bir dönemdedir, vitesi boşa atamama sorunu yaşayabilirsin ki bu çok normaldir, şanzıman dişlileri yavaş yavaş yer yapacaktır.
    Motoru kaldırdıktan sonra 2. vitese attığında motor boşa geçer ve topuk kolu taş gibi olur vitese geçmezse sakın ola ki üstüne basıp zorlama!!
    senkromeç dişlisinin alışma sürecinde bu durum yaşanacaktır. Debriyajı sık vitesi tekrar bire al tekrar hızlan 2ye al. sakın ola ki vites kolun abanma, benim gibi perçininden kırabilirsin
    Motoru kaldırırken çok devirlendirip "vurdurarak" kaldırma. Bu hareket arka tekerin içindeki kauçuk takozları ezecek, zamanla boşluk oluşturacağından sürüş keyfini bozacaktır. Takozların değişim süresi kullanıcıya göre değişir, benimki 15.000km de boşluk yapmaya başladı. Ama 5.000km de de değiştiren duydum bu forumda.
    Bujini kesinlikle değiştirtme! 10.000km ömürleri vardır bujilerin ve üstünden LG marka buji çıkar. Namiye sorabilirsin ;) ehehhe
    Arka demire çok büyük ve ağır topcase tarzı çantalar koyma, demirler çok ince kırılabilir. BKZ. ben
    Bazı motorlarda montaj hatasından dolayı km telleri kırılabiliyor, böyle birşey başına gelmemesi için 5.000km de bir telini sök, bolca kırmızı kauçuklu gres ile yağla tekrar yerine tak. Ayrıca kablonun çok sıkışması da teli zedeleyip koparmış olabilir bunları kontrol edersin. Eğer olursa tabi
    Motora rodajdayken artçı almamanı tavsiye ederim, alırsan da çok devirli kullanmadan motoru üzmeden git.
    Motorun koltuğunun arka ucunda 10 numara anahtarla açılan bir cıvata göreceksin, koltuğunun altındaki anahtar takımına ulaşman için önce bu kromlu cıvatayı söküp, sonra motorun sol kapağındaki (prince yazısının olduğu kapak) anahtar yerine anahtarını sokup sola çevir ve koltuğu çıkart anahtar kutusu çukur olan plastik kutunun içinde göreceksin.
    Rüzgarın bol olsun, anadolu yakasında olsan sana yardım ederdim bir sorunun olursa.
    saygılar sevgiler herkese.
    Bir sorun yaşarsan bize mutlaka bildir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

eyvallah üstad , sağolasın bilgilendirme için. motor 2. el 5000 km deymiş. km si az ama bilmiyorum tabi rodajı düzgün yapılmış mı, yoksa hor mu kullanılmış.
    şimdi bu bahsettiğiniz (hem senin hem criminal in) teknik bilgiler biraz gözümü korkutuyor. sonuçta motor hakkında öğrendiklerim de donald duck un kitabından .o da 1-2 ay önce. yani 4-5 ay önce yoldaki motorları bile görmüyordum. işle ilgilenmeye başlayınca dedim ulan amma motor varmış meğer yollarda. heralde yavaş yavaş verdiğiniz teknik bilgilerin ne olduğunu anlamaya başlarım ilerde
    bu arada necrophagist falan , fena bir topiğe gelmişim , iyice kanım ısındı artık

ragman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıp ettin Ömer.Dağ tepe gördük de tırmanmadık mı geçen pazar günü..
    Ben daha çıkardım ya o tepeye hadi dedim sizi zorlamayayım.Avşa adasından çooook alışkınım ben böyle yollarda Zs sürmeye.Böyle bol yarıklar çukur ve çam ağaçlı yumuşak toprak yollar.Arada fırtına...Sen bana sor zs ile kross ruhunu...
    Heheh, Namican ben zaten senin peşinden gelerek, kros ruhunu o anda anladım, tattımda konuşuyorum. Ama biraz daha tepedeki kum dolu yarığa girseydik tam manasıyla pekişecekti bu duygu

Gerçekten toprak yolunda keyfi başka

Alıntı StormlorD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehehe hocam naptın sen ya? marduk dinleyerek motor kullanılır mı? en fazla 3km kullanırsın sonra mazallah girersin bir yere
    Motor kullanırken müzik dinlenmez gerçi ama olur da dinlersem MANOWAR ile başlar judas priest ile devam ederim death biraz daha melankolik kalıyor yola göre değşşir tabi
    bir keresinde araba kullanırken necrophagist dinleyeyim dedim (alman grup gitaristi muhammed suiçmez) bi otobüsün altına giriyordum o gün bu gündür pek gaza gelmemeye çalışırım

Satriani dinleyen adam yolda transa girer duruma göre çok gaza gelebilir
    hepsinin yeri ayrı be abi :D
    Niye hocam ya, SS'im olsaydıda ANATHEMA dinlerdim.

Şaka biryana türü ne olursa olsun, motosiklet üzerinde müzik dinlemek çok tehlikeli olabiliyor, özellikle de şehir içerisinde. Ben dinlemiyorum...

skletocmia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva Tr 250-4
    bi maruzatım olacaktı.. foruma yeni üye oldum ve bende bir zealsun almak istiyorum... 0 satılıyor mu satılıyorsa fiatı nedir ? bir de yeri deil fakat regal raptor DD250-E 9 adlı bir motor war çok övülen bir motor.. bunun fiati ve 0 ı olup olmadını bilemiyorum.. bilen arkadaşlar yazarlarsa çok sevinirim... şimdiden cvp lar için çok tşşkrler... iyi günler

Motosikleti
    zealsun zs 150- 19
    nami dostum teşekkürler yardımın için.dediğin gibi ortadaki vidayı gevşetip tırnağı sağa doğru sıktım baya boşluk olmuş.şimdi gayet iyi yol tutuşu.hemde bugun yağmurda test ettim
    arkadaşlar felaket yağmura yakalandım 1.koprude gişelere 100 m kala motor tekledi ve yolda kaldım.hep kopruye ayak basmak istemiştim ama bu şekilde yağmur altında diiloncedende yagmurda kullanmıstım ama hic motor stop etmemişti.zar zor kgs dolum yerine geldim bekledim,kapakları soktum heryere su girmiş.bujiyide temizledim şukur duzeldi.ama iyiders olduyagmurda yola cıkmakyok artık

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı smalwillie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nami dostum teşekkürler yardımın için.dediğin gibi ortadaki vidayı gevşetip tırnağı sağa doğru sıktım baya boşluk olmuş.şimdi gayet iyi yol tutuşu.hemde bugun yağmurda test ettim
    arkadaşlar felaket yağmura yakalandım 1.koprude gişelere 100 m kala motor tekledi ve yolda kaldım.hep kopruye ayak basmak istemiştim ama bu şekilde yağmur altında diiloncedende yagmurda kullanmıstım ama hic motor stop etmemişti.zar zor kgs dolum yerine geldim bekledim,kapakları soktum heryere su girmiş.bujiyide temizledim şukur duzeldi.ama iyiders olduyagmurda yola cıkmakyok artık
    Ne demek dostum her zaman.

Bu arada suya karşı bi kaç hassas nokta var.Mesela sol ön kapağın altında sinyal flaşörü var bu ıslandığı zaman kısa devre oluyor ve CDI devresine enerji gitmesini engelliyor.O anda farketmiyorsunuz ama yola bırakıyor sizi.Bu tip durumlar için küçük bi tüyo tabi sadece gündüzleri deneyin.Sol kapağın altındaki sigortayı sökün.Tüm alıcıları far sinyal ne varsa kapatın.Ayakla motorunuzu çalıştırın.
    Genelde çalışır (Tabiki CDI devresi su almadıysa.Genelde zor alır o su çünkü yukarda ve lastik bi kılıf içindedir.)
    Ancak yolda sakın far açmayın korna bile basmayın.Motorunuzun alternatöründen gelen akımla alıcılarınızı çalıştırmak alternatörünüzün aşırı ısınmasına ve ona elveda demenize sebep olur.
    Bu sadece devreleriniz kuruyana kadar yolda kalmamanız için bi kaçış planıdır.
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

Motosikleti
    Truva Tr 250-4
    sayın criminaL online isen sorumu cvp laya bilirmisin

Alıntı skletocmia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın criminaL online isen sorumu cvp laya bilirmisin
    Bir kaç mesaj yukarda adana distribütörün numarasını yazmıştım.Orayı arayıp güncel fiyatı sorabilir.İstanbulda istediğin bayiye fatura karşılığı kargo ile istetebilirsin.
    Son fiyatı 2750 ytl idi.Şu anki halini arayıp sormanı öneririm.0 km stokları da sınırlı sayıda elini çabuk tutmalısın
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Alıntı skletocmia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi maruzatım olacaktı.. foruma yeni üye oldum ve bende bir zealsun almak istiyorum... 0 satılıyor mu satılıyorsa fiatı nedir ? bir de yeri deil fakat regal raptor DD250-E 9 adlı bir motor war çok övülen bir motor.. bunun fiati ve 0 ı olup olmadını bilemiyorum.. bilen arkadaşlar yazarlarsa çok sevinirim... şimdiden cvp lar için çok tşşkrler... iyi günler
    Öncelikle hoşgeldin CrminAL'ın yazdığı;

polen motordan Orhan Bey ile görüştüm.Adana'da ellerinde halen 0 km 150-19 stoğu olduğunu dileyene gönderebileceklerini söyledi.150-19 ların üretimi ve ithalatı durdu.Bu sebeple 0 km arayan arkadaşlarımız için son fırsat uyarayım.Ayrıca firma yedek parça getireceğini söyledi dün bana.

Doğrultusunda Adana Polenmotor'la bağlantıya geçebilirsin
    www.polen-tr.com 0322 346 46 82

Regalaptor güzel motordur ancak satıldığı fiyat aralığında ZS ye göre o zamanlar çok pahalıydı

Beyler şu muzik işini detaylandıralım bayram tatilinde hava da güzel olur herhal (94-95 yılları arasında "rockpit"adlı programı yaparken sıkı bir metal arşivi edinmiştim)
    Nami hızını aldızaten takımı Kilyos'a çöl görüntülerinin çekildiği kumlu yere götüreceğim bol bol kros zevki alıp Dakar idmanı yaparız

[B]smalwillie[B] yuvacık gezisinden dönerken otoyolda şiddetli bir sağanağa yakalandık ve uzun süre gözün bile göremediği koşulda gittik ama kimsenin tekleme sorunu olmadı bi ara buluştuğumuzda motorları kıyaslayalım belki olağan olmayan bir şey vardır .

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Slm gencler bakıyorum gecen hfta sonu gezısını ballandırıyorsunuz hala gelemedık dıye konusun bakalım.Bakıyorum asagıda muratdıksoz ve crımınal beyler onlıne kardesım msn nıye gırmıyonuz hıc sız bakayım bu aralar ayrıca namı nerlerdesın senın hesabını ayrı alacagım

Lordların kralı stormlord hayırdır ıkıncı motorlar fılan yazmıssın motor lazımsa hemen verelım elımde 250 cc ıkı tane mevcut kardes baska yere bakma hıc bayramdan once buluşalım gencler olmuyor boyle sızı bızım sıtede de gormek ıstıyoruz...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Motosikleti
    Truva Tr 250-4
    cvp lar için tşşekkür ederim. saolun

Alıntı yalnız_kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm gencler bakıyorum gecen hfta sonu gezısını ballandırıyorsunuz hala gelemedık dıye konusun bakalım.Bakıyorum asagıda muratdıksoz ve crımınal beyler onlıne kardesım msn nıye gırmıyonuz hıc sız bakayım bu aralar ayrıca namı nerlerdesın senın hesabını ayrı alacagım

Lordların kralı stormlord hayırdır ıkıncı motorlar fılan yazmıssın motor lazımsa hemen verelım elımde 250 cc ıkı tane mevcut kardes baska yere bakma hıc bayramdan once buluşalım gencler olmuyor boyle sızı bızım sıtede de gormek ıstıyoruz...

Ben buralardayım salih.Esas sen hiç gelmiyorsun siteye.Bizim mekan belli biliyorsun.Topiğimi sahipsiz bırakmam bilirsin...
    Msn ffazla girmiyorum ben bi de Mt için verdiğim adresim farklı onu her zaman açmıyorum.

Bu taraflara yolun düşerse beklerim.Cep numaram değişti msnden çevrimdışı atarım sana yeni numaramı kaydedersin gördüğünde

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben buralardayım salih.Esas sen hiç gelmiyorsun siteye.Bizim mekan belli biliyorsun.Topiğimi sahipsiz bırakmam bilirsin...
    Msn ffazla girmiyorum ben bi de Mt için verdiğim adresim farklı onu her zaman açmıyorum.

Bu taraflara yolun düşerse beklerim.Cep numaram değişti msnden çevrimdışı atarım sana yeni numaramı kaydedersin gördüğünde
    Yaw kardeş ozledım senı ama senın oraya gelmek demek ulke degıstırmek gıbı oluyor yaw cok uzaktasın dedım sana bızım buralardan bakalım ev dıye dınlemedın benı...
    Bılırsın benım ıcın delı derler dogru soylerler bır sabah ansızın cıkıp gelebılırım sızın oralara, cep nonu yenı degıstırmemısmıydın kardesım sende ajanmısın dewlettenmı kacıyon napıyon ıkı ayda bır tel degıstırıyon yoksa hatunlardanmı kacıyon cruıser ıle gotur gotur sonra kac yenı numaran gelsın bır gun baskın yaparım sana, senın yerın bellı de ben pek MT forumu takıp etmıyorum o yuzden buluşamıyoz goruşmek uzere dostum...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Beyler bu bayram tatilini 1 gece pansiyon konaklamalı, biraz daha uzun yollu bir gezi ile süsleme gibi kötü bir niyete sahibim.

Hava izin verirse ki verecek;
    Şöyle sabahın ilk ışıkları ile yola çıkıp, dağ tepe harika manzara eşliğinde bir yolculuk...
    Ardından cızbızlar....
    Sonra geleneksel motorları sökme faslı... stormdan öğreneceğimiz çok şey var
    Gece pansiyon rahatlığı. Geç saatlere kadar muhabbet (Hatta sabaha kadar). Ertesü gün geç kalkıp, güzel bir kahvaltının ardından geri dönüş..

Ne dersiniz ey ahali ?

Kulağa çok güzel geliyo ama mekan önermemişsin ömercim.
    Bir de herkes konaklamalı gelemeyebilir aramızda aile babaları var malum :p
    Ancak kilyos ya da karşı yakada ormanlık bi arazide piknik de hoş olur hani konaklamalı yapamazsak.
    Ayrıca 20 ytlden tubeless yaptırma olayını anadolu yakasına geçersek muhakkak yapalım diyorum

saygıdeğer motorsever arkadaşlar, bugün itibarı ile motorum eve gelmiş durumda. tabi eski sahibi getirdi eve, ben henüz üstüne binemeden işe gitmem gerekti. dev gibi bişey, huyu suyu nedir hiç bilmiyorum. sanki ufoymuş gibi bakıyorum. gözüm de korktu. üstündeki düğmeleri, göstergeleri bile inceleyemedim. ilk sorum bürokrasi ile ilgili ama. noterden satışını aldım. elimde eski ruhsat bir dolu belge var. muammeleciye vermeden ruhsatı nasıl alırım üstüme? neler gerekli almam gereken? zor berbat bişey mi yoksa 1-2 gününü alır en fazla mı dersiniz? şu garibana yardımcı olun

Kujeste, muameleciye vermezsen üç yere gidiyorsun. Bir form dolduruyorsun. Ben 4-5 ay önce yaptım o işlemleri. Muameleci 25 Ytl aldı. Ruhsatta 60 tutuyor. Kendin yaparsanda işlemler 1 günde halloluyor. İkinci güne sarkması zor.

ZS banada ilk zamanlar dev gibi geliyordu.Şimdi üzerinde iken bisiklet gibi hissediyorum .
    Yeni motorunu güle güle kollan. Fotoğrafları bekliyoruz..

Namican benim yer önerim ağva üzerinden, orman yolundan doğuya doğru devam etmek. O satırları yazarken aklımda oralar vardı. Daha ileriye gitmedim. Kefkene kadar süreriz diye düşünüyorum. Ağva veya şile çıkışındaki piknik alanlarına kadarki geziyi günü birlikde rahat rahat yapabiliriz.

Bu güzergahta, ümraniyeden 20km sonra hertaraf piknik alanı, ve haremden 5dk sonra yollar bomboş...

Ayrıca karadenizde insan yaşayabilen tek adanın kefken adası olduğunu biliyormusunuz??? Gidersek 15dk da bu adaya geçiliyormuş gezi amaçlı olarak.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    kujeste arkadaşım hayırlı olsun inan 1 günde alışıyosun motora ilerleyen zamanlarda iyice ne tepki vereceğini biliyosun ona göre hareket ediyosun

ömer çok güzel düşünmüşsün ama bayram süresince ben çıkamıyorum maalesef:( bayramdan sonra cuma cumartesi tam gün çalışıcam pazar günü içinde farklı bi planım var inşallah hava güzel olur siz giderbilirsiniz
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Yapma Murat ya. Sende Novayı pişmanlık meyhanelerinde yalnız bırakmazsın artık

Sağlık olsun..

kujeste motorun hayırlı olsun arkadaşım.İyi bi tercih yaptın seni kutlarım.Noterden aldığın satış belgen ile birlikte eski ruhsatını devir tarihinden itibaren 1 ay içerisinde ruhsatın verildiği trafik şubesine götürmen ve kimliğini ibraz ederek kendi adına tescil ettirmen gerekir.Eğer ruhsatın verildiği şube istanbulun işlek bi ilçesinde ise 2-3 güne sallayabilirler.Trafik ve tescil belgesinin fiyatı 64 YTL kadar tutar.Bi de forma para isteyebliyolar.1 ay süreni geçirme trafik çevirirse ruhsat devrini almadığın için yüklü ceza keserler.

Murat hava güzel olursa pazar gününü bize ayırsan olmaz mı.Gene Beylikdüzüne gelecem deme anladın sen onu Bak sezonu kapatacaz.Ekim ayından sonra beni de bulamazsınız işe güce geri dönüyorum.Son toplantımızı da beraber yapsak çok iyi olur diye düşünüyorum.Çünkü bi sonrası taaaa mart ayına motoshow fuarına kadar görüşmek güç olur.

Ömer haremden 5 dakka sonra zaten şehirden çıkacaz belli oldu bizi tenhalara götürüp kötü amaçlarına alet edeceksin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler