Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar, bizim makinelerin deposuna deri kaplama yaptıran varmı criminal dışında?

birde lastiklerin basıncı ön 28 arka 32 mi oluyordu yaz ayları için??
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhabalar
    aslında maalesef bayının fıyatın ustune fazla kar koyması durumunda pek mudahele edemıyoruz ama eger Guclu Motor dakı fiyat 2900.00 ytl değıl ıse
    bizimle görüştüğünüzü ve internetteki satış fiyatının 2900.00 oldugunu hatırlatırsanız sanırım sorun olmayacaktır.

yıne de bır sorun olursa benı bu durumdan mutlaka bilgilendiriniz
    anlayısınız için teşekkür ederim.
    teşekkürler

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burçin hanım, egzostların susturucu iptali konusunda ne diyorsunuz?
    daha doğrusu teknik konuda bir bilginiz varmı bu yönde?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

cok üzgünüm ama teknik konuda benim bilgim yok yarına kadar beklersen yarın ustamızla görüşeyim bu konuyu o zmn net bilgi verim sana malum bı konular beni aşar biraz

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar, bizim makinelerin deposuna deri kaplama yaptıran varmı criminal dışında?

birde lastiklerin basıncı ön 28 arka 32 mi oluyordu yaz ayları için??

Niyeymiş o benimki çirkin mi oluyo demek istiyorsun sen arkadaşııııım

Ön 28 arka 30 çift kişi arka 32

Bu arada benim teknik bilgim var ama açıklamıyorum.Yasak kardeşim..Yetkili var bu sitede artık

herkes bıldiğini paylaşsın diye burda olduğumuzu aklımızdan çıkarmasak iyi olur sanırım...

Eyvaaaaaah Taş geldiiii......
    Adanadan baya bi sıcak rüzgar esti buralara....
    Şimdi ben egzostumu açtım herkes arkamdan gelsin mi deseydik efendim.Sonra çocuklara hepinizin garantisi iptal derseniz ben mi bakım yapacam o kadar kişiye
    Hedi ben kendim işimi görüyom da görmeyen ne etsin...
    Lütfen biz yetkili ağız istiyoruz.Olmaz böyle
    Zaten yarın murat@ arkadaşımız gelecek bana bakım yaptırmaya.Yok kardeşim açıyom ben dükkanı beylikdüzüne.Üsteüne de yazacam Çakma Polen tam olacak

anlaşıldı tamam ben yarın ustamızla görüşeyim bilgi veririm

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    iyi akşamlar arkadaşlar 1 haftadır istanbul dışındaydım dün sabah 5:30 da geldim 6:00 da motoruma kavuştum
    helin hanım sizde hoşgeldiniz
    bugünde işe motorla gidip geldim maksadım sadece zincirimi gerdirmekti ama banamı fazla geldi bilmiyorum ama gidiş geliş toplam 90 km yaptım çeyrek depodan biraz fazla yaktı sizce bu normalmidir? ona göre 2500 bakımda bunu da söyleyeceklerime akleyecem
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu anda motor alamayacağım,ama aralığa kadar mutlaka alacam...O zamana kadar beklemedeyim.Benim merak ettiğim zealsun ile Kanuni Caracal ı kıyaslayabilir misiniz?Eksilerini artılarını

schism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Ulgio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anda motor alamayacağım,ama aralığa kadar mutlaka alacam...O zamana kadar beklemedeyim.Benim merak ettiğim zealsun ile Kanuni Caracal ı kıyaslayabilir misiniz?Eksilerini artılarını
    güzel soru
    samimi yorumlar gelirse sevinirim benim tek sorunum 150 olması zealsun'ın kanuni ise 200cc ama @criminal arkadaş tatmin edici bi cevap verdi saolsun

ARkadaşlar bana da güzel bi cevap verir misiniz bu soru kafamı kurcalıyor...Ayrıyetten birisi 150 birisi 200 cc...Gerçi beygir gücü olarak fark yok ama

Bakın arkadaşlar bu seviyede modeller için 50 cc farkın tek farkı benzin sarfiyatı olacaktır.200 cc ile üretilen güç 150 cc ile de üretilebiliyorsa demek ki burada ergonomiye ve servis durumlarına bakmanız gerekir.İki firmada güçlü biliyorsunuz.Caracal a da bindim sevdiğim bi model.Şasisi bizim motordan alçak fakat depo daha uzun olduğu için ayaklarınız biraz daha ileride kalıyor.Rahat bi motor burası gerçek ancak motor teknolojisi olarak kim iyi derseniz sadece zongshen grup ürünleri (Zongshen-zealsun-zipstar)ve regal raptoru tavsiye ediyorum.
    Kanuninin çalıştığı fabrikada çok sorunlar çıktı.Tigerda kullanılan tek silindir üstünde çift egzost manifoldu olması durumundan ötürü ateşlemesi zayıf.Eğer 2 buji koysalardı kesinlikle çok iyi olurdu.Bunları göz önüne alınız.Caracal kullanan arkadaşlarla görüşmenizi tavsiye ederim

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    beni tanıyan tanımayan sevgili arkadaşlarım...işyerimde internet oluşundan dolayı elimden geldiğince boş vaktim olduğunca burda bişeyleri paylaşmaya çalıştım...işten ayrılma sebebinden dolayı bundan sonra daha nadir aranızda olacağım..hepinizi sevgi ile kucaklıyorum
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Alıntı burc-hell-in adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar
    aslında maalesef bayının fıyatın ustune fazla kar koyması durumunda pek mudahele edemıyoruz ama eger Guclu Motor dakı fiyat 2900.00 ytl değıl ıse
    bizimle görüştüğünüzü ve internetteki satış fiyatının 2900.00 oldugunu hatırlatırsanız sanırım sorun olmayacaktır.

yıne de bır sorun olursa benı bu durumdan mutlaka bilgilendiriniz
    anlayısınız için teşekkür ederim.
    teşekkürler
    ilginiz için teşekkürler...eğer öye bi durum olursa sizi bilgilendiririm....

merhaba novarıx ,
    senın sordugun ekzostların susturucu iptali sorusu orhan beye yönelttım
    işte aldığım cevab
    **fazla benzin sarfıyatı olur
    **ses fazla çıkar ve çevre rahatsız olur
    **motorun ömrü azalabilirmiş...
    kısa ve net cevablar ama umarım soruna cevab olmuştur.
    teşekkürler...
    Şikayetlerinizi bizimle , memnuniyetinizi çevrenizle paylaşmanız dileğiyle...
    [B]info@polen-tr.com[/B]
    PoLeN MoToR:rendeer:

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    bu motosiklette devir saati var mı? varsa standart mı yoksa opsiyonel mi takılıyor?

hmmm şimdi gördüm varmış ama çok küçük yapmışlar...sizlere bir şey sormak isterim, gerçi bu soruyu taraflı bir yerde sormak saçma ama yine de tecrübelerinizden faydalanmak isterim, mondial in mct 250 modeli ile zealsun un 150-19 modelini karşılaştıracak olursak hangisi daha avantajlı olur? 150 cc lik bir motor yokuş çıkarken zorlanır mı ve ya 250 cc lik bir motor çok yakıt sarfiyatı yapar mı?

jinlun 250 var ama gene de ne bilem zealsun dan iyi değilmiş gibi geliyo siz ne diyosunuz zealsuncular

valla daha alamadım motoru daha ama....bence zelasun...herhalde 250 cc 150 cc ye göre daha fazla yakıt sarfiyatı yapar...ayrıca cruiser motor karşılaştırmaları var...arama yaparak o konuyu bul istersen orda cevabı bulabilirsin...

Arkadaşlar bugün Marat@ arkadaşımız beylikdüzüne ziyaretime geldi.Beraber motorları kıyaslama imkanı bulduk.Eksiklerini listeledik.9000 e gelmiş onun motoru ve hala çok iyi durumda.Soranlara performansı az mı diyenlere her bayırı it gibi çıkıyor bilginize...Bundan 8 ay evvel 130 kiloydum arkamda 60 kilo kız arkadaşımla çıkmadığımız dağ tepe kalmadı.Gerçi şimdi kız da yok ben de 94 kiloya indim.Acaip benzin tasarrufu yaptık kardeşim.

Bu arada yaklaşık 75 gündür çalıştırmadığım motorumu aküsü bağlı bırakmıştım.Kuru akünün faydası voltaj 12 de sabit haldeydi.ilk 2 marçta öksürdü 3. marşta tık diye aldı maaşallah.Kuru aküyü şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler