Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Djnohco sağol abi.Ameliyatlı olsam da kopmam burdan.Şu anda karnımda çelik korse takılı ona rağmen motorumdan inmem abi.Allah güç verdikçe buradayım
    Gugukk kardeş depo korumayı 30 Ytl gibi ucuz bi fiyattan aldım.Ben hazır kesilmiş aldım.Ölçülere göre uyarladım.Benzin göstergesinin altında kalan bazı vida ayakları kılıfın oturmasını engelliyordu.Falçata ile uyarladım ben de.Valla Bahçelievlerde benzerini 100 Ytl ye satıyorlar.

Ydanis dostum sen bi de beni ameliyatlardan evvel görecektin.126 kiloydum o zaman.Şimdi 25 kilo vermiş halimi görüyorsun

büyük geçmiş olsun dostum Allah acil şifalar versin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    merhaba abilerim.her gün forumu takip ediyorum ama bilgim olmadığından dolayı yazamıyorum.sadece soru sorabiliyorum teşekkür ederim şimdiye kadar hep bilgilendirdiniz beni. motosikletim 1.600 km ye ulaştı nazar değmesin sorunsuz gidiyoruz.tavsiye edenlere çok teşekkürler, gayet güzel bir seçim yapmışız.
    yarın yağ değişecek ve genel bakımları yapılacak motorun. benim sorum, motoru açmak için ne yapmalıyım? redline yapmadan aynı vitesde sürekli sürmem mi gerek? sürekli 7bin devirde gitmek bir garip oluyor ama öyle gerkiyorsa yapayım artık? uzun olduğu için kusura bakmayın. cevaplarsanız sevinirim! hoşçakalın!
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ydanis teşekkür ederim dostum...
    oğuz kağan 7000 devirde sürekli motoru kullanırsan yazık edersin.Motoru açmak demek düz yolda ve artçın yokken yüksek devirleri aldırarak vites büyültmek demek.1. Vites 8000 devir 2. vites 7000 3. vites 6000 devir yeterlidir.Red linea sadece 1. viteste çıkacaksın.Bunu sadece düz yolda motor zorlanmayacağı emin olduğun yollarda yap.2000 de de yeni yağ koydunmu tamamdır

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    tamamdır abi teşekkürler. aynen uygulayacağım
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

BRS_CHOPPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MCX Roadracer - 16 V 8148
    herkese merhabalar bu motorun net fiyatı hakkında bilgisi olan varmı?
    polende 2,650 bursa bayi 3100 istanbul 2900 fiyat veriyor..
    yardımcı olursanız sevinirim kazasız sürüşler

2900 plakasız fiyatı bayiler anahtar teslimi 3100 istiyor.2650 eski fiyat polen sitesinde güncellediler.polenin diğer sayfasında güncellenmemiş ordan gördün sanırım

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar akü alıcam ama kafam karıştı 2 tip akü var birisi kuru bakımsız akü diğeri normal sulu hangisini almak daha mantıklı? bizim akünün boyutları nedir acaba bilen varmı?
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar akü alıcam ama kafam karıştı 2 tip akü var birisi kuru bakımsız akü diğeri normal sulu hangisini almak daha mantıklı? bizim akünün boyutları nedir acaba bilen varmı?
    ben bosch marka 12v 9a aldım gayet memnunum...
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

Bende Bosch 12/9 amper bakımlı ve micron 12/12 amper bakımsız tip iki akü ver.İkisinden de memnunum.Kuru tip aküler kış şartları için daha uygun bilgin olsun.
    Bu arada muhahha306 hani ne oldu senin şu 106 litrelik back çanta

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar abilerim.
    Kısmet olursa bir Prince te ben istiyorum.
    Fakat öğrenci işi olacağı için temiz bir 2. el arıyorum. Rodaj dönemini iyi geçirmiş bir makine olmasını istiyorum. Siz ZS150-19 sahiplerinin bu konuda bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm. Ilginiz için şimdiden teşekkürler. Saygılar.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Canerrr sana müşteri çıktııııı
    NoVarix öncelikle iyi bi seçim yaptığın için seni tebrik ederim.
    kardeş zmbxxx@hotmail.com adresini ekle.Caner arkadaşımızın motoru temizdir bi görüşmen iyi olur

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Canerrr sana müşteri çıktııııı
    NoVarix öncelikle iyi bi seçim yaptığın için seni tebrik ederim.
    kardeş zmbxxx@hotmail.com adresini ekle.Caner arkadaşımızın motoru temizdir bi görüşmen iyi olur
    çok sağolun, anladığım kadarıyla bu kategoride daha iyisi yok ve ideal bir giriş motoru.

Arkadaşımızı hemen ekliyorum, görüşelim.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    FAZER 800
    Bende Bosch 12/9 amper bakımlı ve micron 12/12 amper bakımsız tip iki akü ver.İkisinden de memnunum.Kuru tip aküler kış şartları için daha uygun bilgin olsun.
    Bu arada muhahha306 hani ne oldu senin şu 106 litrelik back çanta
    resim çekme fırsatım olursa elbette eklerim
    tamamen kendi yapımımdır.

Ee sen 15 gün önce yayınlayacam dedin kayboldun sonra onun için bi sorayım dedim.

Motosikleti
    ZS 200 GS
    arkadaşlar slmm... sizlerden bi ricam var ben 1 hafta içinde motor alıyorum ama kararsız kaldım ama zealsun alacağım kesin size sorum sizce zealsun gs200 ' mü daha iyi yoksa 150-19 'mu tarz olarak farklı ama seçim olarak değerlendirin... sizlerden cevap bekliyorum ilgilenen arkadaşlara teşekkürler........
    öle heryere imza atılmaz :P

Gs 200 de çok kullandım.Seri bi motor ama ben rahat edemiyorum onun gibi motorlar üstünde.Ama ivmelenmesi bizim motorlarda 2 kat fazla.130 rahat görüyo.Frenleri çok sağlam.Fakat lastikleri iyi tutmuyo yeri.İyi bi lastik almaya mecbursun diyebilirim.
    Bizim motrlarıu zaten bu topiği okursan anlarsın.Gs 200 seri olabilir ama asla benm motoruma tercih etmem.Prince in rahatlığı hiçbirinde yok

Arkadaşlar forumu sahipsiz bırakmışsınız yav.Kimseden ses seda çıkmaz olmuş pes yani.Yaz da geliyo kimseden hayır yok.

http://www.motogiyim.com/main/produc...&sub_cat_ID=54

linkteki ürünlerden alt sırada olan 42 mm açık tip hava filtresini inceleyin.Fiyatı kdv dahil 15 ytl.Ben siparişini verdim.Deneyice bilgi vereceğim size.Ek parça kullanmanıza gerek yok bugün karbüratör çıkışını ölçtüm tam 42 mm geliyor.Sesi arttırmak isteyenlere emişi rahatlatmak isteyenlere ve bnm gibi büyük akü taktığı için motoru altında yer kalmayanlar için idealdir.Bitmeden tüketin bence

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    kızma yav hemen burdayık iştee..

benimde krank değişcek .. motor kısmından cır cır böceği misali ses geliyordu...iki gün motorsuzum..belediye otobüslerinden nefret ediyorum ama kaldık yine onlara
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Motosikleti
    FAZER 800
    Alıntı taner_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızma yav hemen burdayık iştee..

benimde krank değişcek .. motor kısmından cır cır böceği misali ses geliyordu...iki gün motorsuzum..belediye otobüslerinden nefret ediyorum ama kaldık yine onlara
    Krank a ne oldu nasıl oldu hayırdır?????????

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler