Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    üstünde kanuni yazısı olmazsa,o kaliteli lastiklerle satılırsa ve fiyat gerçektende 9.750 TL ise beyazından düşünülebilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Alıntı ErtugrulGazi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    St kanuni getiriyor Türkiye ye, konuştum. 14 Şubat 2014 olarak taroh verdiler. Tahmini satış fiyatını sordum söylemiyorlar. Nofear nickli arkadaşımın yazdıkları fiyat konusunda daha umut verici. Ben 11000 tlden aşağı olmaz diye tahmin etmiştim.
    öyle on bir mombir olursa beni unutsunlar.Giderim 2. el wr250r alırım dağ taş bayır gezerim.

Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Şu fuar bir gelmedi gitti 9752 fiyat ile 12 ay kredi kartına da böldük mü bu iş tamamdır :D İlk kobay benim gibi arkadaşlar bakalım 9752 tl lik megelli gibi bomba mı olacak yoksa parasını hakkeden bir cönever mi olacak göreceğiz.

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı Emodog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu fuar bir gelmedi gitti 9752 fiyat ile 12 ay kredi kartına da böldük mü bu iş tamamdır :D İlk kobay benim gibi arkadaşlar bakalım 9752 tl lik megelli gibi bomba mı olacak yoksa parasını hakkeden bir cönever mi olacak göreceğiz.
    megelliyi unut uzaktan yakından alakası olmaz beni tek düşündüren titreşim durumu oda cbr ayarında olursa sıkıntı olacağını sanmam fuarda göreceğiz bakalım.

Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Emin ol ki komançiden sonra sana mercedes gibi gelecek Bu arada biraz araştırdım daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama çalışır vaziyetteki ağırlığı 140 ila 145 kilo olduğu yazılmış.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Hyosunga ben canı gönülden inanıyorum kaliteli bir motor çıkaracak.

Fakat şu açıdan düşünmek lazım. Bu yeni x5 modeli bildigimiz tanıdıgımız motor bloguyla gelseydi V motor. Gözümüz kapalı alırdık.

Ama üstünde tanımadıgımız test etmedigimiz ve yıllarca sürmedigimiz bir tek silindir motor blogu var.

Eskiden İlk nesil Sürücülerinin biliçnsizligiyle kırılan kranklar gibi hyosungda bu motorunda öngörü yapamazsa gerçekten kobay duruma düşüp üzülmeni istemem.

Bence birazcık bekle en azından 2-3 kulllanıcı yorumu okuyalım daha sonra nokta atışını yaparsın

Hani arkasında saglam disbiratör olsa problem yaşamazsın dicem iyice agızlarına yüzlerine bulaştırırlar biliyosun.

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Emin ol ki komançiden sonra sana mercedes gibi gelecek Bu arada biraz araştırdım daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama çalışır vaziyetteki ağırlığı 140 ila 145 kilo olduğu yazılmış.
    Comanche'den sonra bana herşey mercedes ama cbf'ten sonra sana pekte hoş gelmeye bilir sende comanche ile antreman yap biraz

Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosunga ben canı gönülden inanıyorum kaliteli bir motor çıkaracak.

Fakat şu açıdan düşünmek lazım. Bu yeni x5 modeli bildigimiz tanıdıgımız motor bloguyla gelseydi V motor. Gözümüz kapalı alırdık.

Ama üstünde tanımadıgımız test etmedigimiz ve yıllarca sürmedigimiz bir tek silindir motor blogu var.

Eskiden İlk nesil Sürücülerinin biliçnsizligiyle kırılan kranklar gibi hyosungda bu motorunda öngörü yapamazsa gerçekten kobay duruma düşüp üzülmeni istemem.

Bence birazcık bekle en azından 2-3 kulllanıcı yorumu okuyalım daha sonra nokta atışını yaparsın

Hani arkasında saglam disbiratör olsa problem yaşamazsın dicem iyice agızlarına yüzlerine bulaştırırlar biliyosun.
    Cem söylediklerine katılıyorum ama o almaz bu almaz ise kim yönlendirecek bizi :D Şu 3 hafta zaten geçmiyor.Şeytan arada dürtüklüyor git bas parayı al gtr ı diyor sonuçta kendini kanıtlamış bir motor.Sonra iyi yanım diyor belki buda güzel motordur bekle 3 hafta daha diyor. Ama ben fuarı beklemeye karar kıldım orada her şeyi canlı canlı göreceğim öyle karar vereceğim.

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladığım kadarıyla bu motora bi sempatin var dostum sanki ilk alacaklardan gibisin

bajaj pulsar hakkında bilgisi olan varmı? kim getirecekmiş kaça getirecekmiş? özellikleri nedir?
    ahh 24binliracık bir borcum o olmasaydı alabilirdim...

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Motor cidden güzel.İkinci motor olarak fuarda ya bunu yada pulsar almayı düşünüyorum.Bu ağır basıyor tek sıkıntı titreşim var mı endişesi.Gerisi mühim değil motora birşey olursa ben hertürlü elimdeki faturayla onların canını okurum.İkinciside çok ilginç bir şekilde motorun testi yok doğru düzgün nette kobay millet olarak biz seçildik galiba :D

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Okadar test günleri videoları yayınlandı... Eminim kore sitelerinde test videoları da vardır. Avrupada yoktur tabiki.
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okadar test günleri videoları yayınlandı... Eminim kore sitelerinde test videoları da vardır. Avrupada yoktur tabiki.
    Onları gördüm ama lansman tarzı videolar farkettiysen.Hani reklam kokuyor biraz isteyen ölüyü diriltir reklamla.Komik gelicek ama ben fuarda görücem resimler videolardan farklı izlenim yaratmaz ise bide depoya parçalara bi tak tak yaparım lan bu ne bildiğin plastik metallerde soba borusu dedirtmez ise o fiyata alınır ben çok fazla kalite aramıyorum ama motorunda parçaları gelecek vaat etmeli yani onun dışında şu fiyat kuruyla kesinlikle alınır.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    dün kayalar motordaydım; 17-18 i gibi iki motor getireceklerini söylediler. biri satıldı gibi bir şey de dedi. önümüzdeki hafta bayilere bir uğrayın derim.

Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    İzmir'de canlı olarak görebileceğimiz bir bayi olacağını sanmıyorum.Ama yinede bir ümit arayıp soracağım.Genelde hyosung'lar satılmadığı için sipariş üzerine getiriyorlarmış.

İstanbul'da bayide gören arkadaşlarımız olursa rica etsem alıcı gözü ile inceler misiniz motoru.
    Sür gari

Motosikleti
    Millet bugün baya bir kurcaladım internette motoru yabancı dili olanlar gd250n diye aratırsa çok fazla video olmasa da ciddi anlamda yorum yazıları mevcut motoru süren ve inceleyenlerin.X5 biraz prototip isim olarak kalmış bu arada aquila 250de çıkmış chooper sınıfında bize de gelir umarım güzel motor oda.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ee ne diyorlar yorumlarda genel olarak ?

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee ne diyorlar yorumlarda genel olarak ?
    Genel olarak beğenilmiş.Duruşunun yırtıcı olduğunu belirtmişler.Avrupada 3 bin euroya satılıcakmış Ktm 125 4500 euroymuş baya hoşlarına gitmiş.Hyosungun eski tip motor sisteminden vazgeçip yeni nesil tarzda motor yapması avrupa ve amerika için ciddi bir alternatif yaratıcağı söylenmiş.Motorun hp-tork değerleri beğenilmiş.Dediğim gibi daha çok yeni olduğu için yüzeysel kullanılan lastik yazmıyor,titreşim durumu belirtilmemiş,ne yakıyor,maksimum hız kaç gibi şeyler pek ortada yok ancak fuara kadar eminim ortaya çıkar onlar çünkü dağıtım başlamış birçok ülkede bir tek avrupa çıkışı biraz geç olucakmış bizden sonra yani.Ama kısaca adamlar doluyken bile hafifliğini,fiyatının rakiplerine göre ciddi oluşunu ve rakiplerinden kalite olarak ve kullanılan ekipman olarak geride kalmadığını söylemişler.

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    GD250N yi anladıkta bu siyah sp falan yazıyo

[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:45 ----------

Grenajlı modeli heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:54 ----------

polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    cf moto 400
    11.874 tl bayiden aldığım bilgi , fuardan sonra dağıtılacak dedi. Comet vs X5 Karşılaştırması yaparsak ne farkı var görüntü dışında anlayan bilen ?

Motosikleti
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11.874 tl bayiden aldığım bilgi , fuardan sonra dağıtılacak dedi. Comet vs X5 Karşılaştırması yaparsak ne farkı var görüntü dışında anlayan bilen ?
    Fiyat bence yüksek.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler