Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 1100 XX Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün 16000 km de bir cbr 1100 xx gördüm resmen samanlıktan çıkarılmış almanyada yaşayan bir türkün türkiyede uzun zamandır yatan 4 motorundan ( tenere 660 , v strom ( kaçlık bilmiyorum ),birde çinli var ) biri takipte kalın 4 motorda yakında satılacak gelişme olursa yazacağım
    ilk mesajı mı yazdıktan sonra 5-6 gün içinde satıldı (20.500 )motor km 18.000 imiş sadece lastik ihtiyacı vardı motorun her şeyi kusursuzdu ,renk siyah model 2006 olabilir
    initial-D bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah tekerine taş değmesin nazar değmesin

bi tur versene dicem bir gün denk gelirsek
    geçen 10bine bitane 98 model vardı arkadaşa 5 sen ver 5 ben verimde alalım dedim de o pek istemiyo büyük diye ama çok seviyorum ben bunu

ayrıca 20500 yüksek rakam ya gerçi 17 boş hali olsa egzos olunca 2 tane yükselebilir o rakamlara gibi
    initial-D bunu beğendi.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah tekerine taş değmesin nazar değmesin

bi tur versene dicem bir gün denk gelirsek
    geçen 10bine bitane 98 model vardı arkadaşa 5 sen ver 5 ben verimde alalım dedim de o pek istemiyo büyük diye ama çok seviyorum ben bunu

ayrıca 20500 yüksek rakam ya gerçi 17 boş hali olsa egzos olunca 2 tane yükselebilir o rakamlara gibi
    10-15 yaşında makinenin boşuna dolusuna bakmıycan,sağlıklı olsun yeter.hem orjinal egzoslarıylada sesi harika
    samet10 bunu beğendi.

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    [URL="http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-orjinal-bakimlari-yapilmis-sezona-hazir-219871750/detay"

arkadaşlar kullandığım honda twisteri verip 5000 lira da üzerine istiyor düşüncenize ve yorumunuza ihtiyacım var. Telefonla konuştuğumuzda elektrik aksamında sorun olmadığını 3 ncü sahibi olduğunu ve kendisindeyken bir arıza ile karşılaşmadığını bulgarstana gidip geldiğini söyledi. Bir kaç gün içinde almak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    1998 cbr 1100 xx
    Öncelikle herkese selamlar ankaradan gökhan forum geçmişim pek olmadığı için hatalar olursa affola
    4 5 ay kadar önce 98 model xx aldım ve bukadar yaşlı olupta böyle keyif veren bir makina aldığım için kendimi iyi hissediyorum beycivan size mail attım orda da yazdığım gibi kimsenin lafına bakıp al yada vazgeç diyemem ama kondisyon iyise düşünme bile derim 98 den beri motor sevdam ara ara sekteye uğrasada asla bitmedi ilk sevdam srad 750 idi fakat xx e neden bakmamıştım diye düşününce 1 çok büyük 2 masrafını kaldırabilir miyim di aklimdakiler fakat şimdi Bu makinayı alınca sanırım benim için son nokta bu gözüm başka makinalara kaymiyor bile tekrar saygılar
    Bu arada ankara xx ci varsa tanışmak isterim

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Aslında bende eski motorcuyumdur.mesleğim bilg.müh. forumdada uzun yıllardır yazarım ama bu motorun efsane olduğunu biliyordum honda twisterden sonra beni epey tatmin edeceğinden şüphem yok.ancak dikkat etmem gerek keza mekanik arızası hemen snlslılmıyor.satıcı iyi biri gibi.sabah 11 hibi anlaşıcaz.10800 tl demiş ben motorumun üstüne 4000 vermeyi istiyorum o 5000 istiyor.kısmet bakalım.yorumunuz aydınlatıcı olmuş tşk ederim.

Motosikleti
    FJR 1300
    abi bakmadan,baktırmadan resimlere bakarakbişey denmez.

burdan bakıp tek söylenebilecekgrenaj stickerlarının kötü durduğu

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Boyattım diyor sahibi onları bir değiştirmek şart.bursada kim var bilmiyorum ki kardeşim gösterelim yada kullanan biri olsa forumdam iyi olurdu.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyattım diyor sahibi onları bir değiştirmek şart.bursada kim var bilmiyorum ki kardeşim gösterelim yada kullanan biri olsa forumdam iyi olurdu.
    merhabalar, satıcıyı Bandırmaya gelmeye ikna ederseniz İlhan usta güzelce bakar.
    initial-D bunu beğendi.

Motosikleti
    1998 cbr 1100 xx
    Sticker 40 usd granaj tamiri için hiç dert etmeyin ama çin den 290 usd ye de alırım diye düşünmeyin çünki plastik ordakiler sizin için önemli olan ateşleme ve makina siz dediklerime bakın aklınıza yatmayan bişey olursa arayın ankarada dahi ben bu motoru söktüm diyen usta ile karşılaşmadim ömrü iyi bakıma çok uzun surelidir

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Adam çok ağırdan alıyor işi bugün gidecektim kaldı ama almadan içimde rahat etmiyecek gece uykumu kaçırmıya başladı bu motor.
    samet10 bunu beğendi.

Motosikleti
    1998 cbr 1100 xx
    Bunlar gene iyi günler birde iyi çıkarsa sabah olsada biraz turlasam diye uyku tutmayacak erzurumdayim ve hava düzelsin diye bilmediğim dua ları ediyorum
    samet10 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    valla Gökhan yarın 12 de bursada buluşçaz son kez görüştüm motor güzel temiz bakımlı dedi eğer serviste de öyle çıkarsa ben kafayı sıyırcam zaten nerden bu 1100 e bulaştım bilmiyorum ama fena takıldım. dediğin gibi karıyı yatakta bırakıp otobanda sabah soluğu alırım

Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla Gökhan yarın 12 de bursada buluşçaz son kez görüştüm motor güzel temiz bakımlı dedi eğer serviste de öyle çıkarsa ben kafayı sıyırcam zaten nerden bu 1100 e bulaştım bilmiyorum ama fena takıldım. dediğin gibi karıyı yatakta bırakıp otobanda sabah soluğu alırım
    düzgün çıkar inşallahta bi temizleyip bakımlarını yapıp keyifle binersin

son temizlikten

yakında süpercorsaları takacağım bakalım neler olacak

gursus, samet10 ve kani2 bunu beğendiler.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Yanlız makine tam bir efsane kalıbı,gösterge paneli falan uçak sanki. Yeni büyükler beni böyle heyecanlandırmıyor, busa değil ama ilerde zzr1100 veya karakuş avına çıkarım inş

initial-D motorunuz çok güzel maşallah tekeriniz düz bassın boyadaki kılcal çizik durumunuz ne bilmiyorum ama kılcal varsa pasta, sonrasında cila tavsiye ederim hem ayna gibi olur hemde cilayla korunmuş olur temizliğide kolaylaşır. bunları biliyosunuzdur mutlaka, kullanıyomusunuz bilmiyorum ama benimki naçizane tavsiye
    initial-D ve samet10 bunu beğendiler.

Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı RiDeR_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlız makine tam bir efsane kalıbı,gösterge paneli falan uçak sanki. Yeni büyükler beni böyle heyecanlandırmıyor, busa değil ama ilerde zzr1100 veya karakuş avına çıkarım inş

initial-D motorunuz çok güzel maşallah tekeriniz düz bassın boyadaki kılcal çizik durumunuz ne bilmiyorum ama kılcal varsa pasta, sonrasında cila tavsiye ederim hem ayna gibi olur hemde cilayla korunmuş olur temizliğide kolaylaşır. bunları biliyosunuzdur mutlaka, kullanıyomusunuz bilmiyorum ama benimki naçizane tavsiye
    teşekkürler

zzr1100? olsada binsek bu saatten sonra temizine eski kasa hayabusa parası isterler veya satmazlar.

her yer çamur içinde 3 aydır burada,yağmurda da bindim leş gibi oldu.zinciri gazla fırçayla temizledikten sonra,wd 40la yağlanması gereken yerleri yağlıyorum.sonaxın bir şampuanı var onunla yıkıyorum bahçe hortumuyla.kuruladıktan sonra ince pasta yaptım.sonra würth polimer ıslak cila yapıyorum.würth motor temizleme ilacıyla yağı kiri de atıyorum yıkamadan önce.sonrasında makine kısmına würth motor cilası yapıyorum,metal aksama würth metal parlatıcı,plastik aksamada plastik parlatıcı yapıyorum(yağlı yağlı değil sadece daha koyu dolgun gösterdiği için).lastikleri würth lastik parlatıcı ile ,zinciri ipone zincir spreyi ile yağlayıp bitiriyorum.2-3 haftadır her binişimden önce ıslak cila ile kat atıyorum ki suyu kiri daha az tutsun

RiDeR_2 ve samet10 bunu beğendiler.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    sağ ayak pegin yamuk abi farkındasındır zaten ben yamuk olunca huzursuz oluyorum iki ayağım eşit basacak güzelce ısıtıp eşit şekilde hafif hafif çekiçlersen düzelebilir,yada ben orjinalleri kenara ayırdım ebayden 50 tl tuttu çift sipariş verdim malzeme kalitesi idare eder link atabilirim. bizim f4i lerle aynı peg
    initial-D bunu beğendi.

Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağ ayak pegin yamuk abi farkındasındır zaten ben yamuk olunca huzursuz oluyorum iki ayağım eşit basacak güzelce ısıtıp eşit şekilde hafif hafif çekiçlersen düzelebilir,yada ben orjinalleri kenara ayırdım ebayden 50 tl tuttu çift sipariş verdim malzeme kalitesi idare eder link atabilirim. bizim f4i lerle aynı peg
    bir sürü peg var da farklı gelmedi bana sürerken hiç

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Benim için 5 sene sonra kendimi gördüğüm yer oyüzden acelem yok 3-4seneye ava başlarım çokta gözüm yok bitanecik yakalasam yeter
    Uygulamalar süper, ek olarak glaze tavsiye ederim ve katı cila. Benim motor kırmızı araba gri ben glaze keyfine varamıyorum ama siyaha çok güzel oluyor. Katı cila da arabaya biraz uğraşmak gerekiyor ama motora uygulaması çok kolay ve kalıcılık sıvılardan iyi, ayda bir katı atıp bir ay sonraki katı cilaya kadar ıslak cilayla desteklerseniz daha verimli olur. katı wax için soft99 ürünleri çok iyi bende fusso ve king of gloss var ama aracım siyah olsa kesin kiwami veya mirror shine alırdım, ben aldığımda yoklardı. Würth de güzel ama sıvı cilada şuan Sonax BSD var aslında cila da değil detailer ama sonuç müthiş. İçinde cila olsun dersenizde Meguiars Xpress wax var bunların sonrasında aynaya gerek yok traşı motor önünde olabilirsiniz Bi dahaki aracımı kesin siyah alıyorum siyahın keyfi iyi bakınca apayrı
    initial-D bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Bursada büyük motor tecrübesi olup öğlen saati büyük carefour da bana motor için zaman ayıracak arkadaş varmı.alırken yanında beraber tecrübe etmek açısından faydalı olur diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:20 ----------

Sevgili arkadaşlar Allahın izniyle Bursadan cbr 1100 xx imi çok şükür aldım ve motorumu arkadaşa teslim ettim. dediğim gibi twisteri verdim 5000 üzerine ödedim noterini de o ödedi.ve kapımın önüne çektim şu an itibariyle. Motordan ineli 30 dk olmadı bile hemen yazayım dedim. İlk izlenimimi yazmak istiyorum elbette henüz birinci gün ve sadece 1,5 saat sürebildim bursa bandırma arası kısa mesafe. ama şunu diyebilirim bu motoru yapan çekirgeler sanki benim için tasarlamışlar. O ne güçtür arkadaşlar öyle twister sanki mobiletmiş 140 km denemesi yaptım henüz riske girmek hatalı olur motoru tanımıyorum ama vites geçişleri olsun frenlemesi olsun şahane. her viteste kendini gösteriyor. şimdi sıra ön farı değiştirmek ve arkaya adam gibi bir lastik bakmak kaldı. Motorun kaportası ve ciğeri sağlam. en kısa zamanda resimleri yayınlarım arkadaşlar. herkese hayırlı geceler dilerim.
    ctuna81, gursus, initial-D ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler