Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    yakışır bizimkiler 18" jant. sanırım çok fark yoktur. ama maşanın durumunu bire bir gözlemlemek gerek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    asya 200 gy
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 lerde 1.3 lt yazıyor yağ doldurma yerinde yanlışlık olmasın sonra.Birde sigorta fiyatı o kadar yüksek olmaması lazım ben benim 652cclik 99 model motoru 60 mı 70 mi ne yaptırmıştım. Herzaman söylüyorum burda da yazayım sigorta yaptırırken kesinlikle 1 kişiden fiyat almayın dolaşın dolaşmicaksanız da telefonla arayın illaki en uygun fiyat veren çıkacaktır bilginize..
    Modelden dolayı olabilir mi ? Birde plaka çok farkediyor . Benim motorum 34 plaka ve en pahalı sigorta plakası imiş ( Bölge bölge fiyat farkediyor ) . en az 4-5 yere sordum 230-240 lira fiyat çeken oldu yapı kredi mesela.. dediğim gibi en uygunu axa çıktı işte ..

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı uninvited adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modelden dolayı olabilir mi ? Birde plaka çok farkediyor . Benim motorum 34 plaka ve en pahalı sigorta plakası imiş ( Bölge bölge fiyat farkediyor ) . en az 4-5 yere sordum 230-240 lira fiyat çeken oldu yapı kredi mesela.. dediğim gibi en uygunu axa çıktı işte ..
    çüşanness plakadan fark ediyor tabiki ama ankara ile aralarında ekstrem fark yok ben 2006 model asyayı 50küsür e yaptırmıştım kredi kartına 3 taksit. Anadolu sigortadan bir fiyat al derim?
    ANGARAJ

wolfakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 200 tay

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

http://img840.imageshack.us/img840/1355/imag0081uv.jpg

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı wolfakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

]

karbon uygulamasını bende yaptırdım , yakışıyor, ben ayrıca gündüz farı yaptım kendim ön arka 18 jant yaptırıyorum bununla arka amortisör yükselecek şimdi , ledli stop ve araka plakalık iptal olacak ve kafa grenajı değişecek en sonda sele oturak kısmı biraz daha yükseltilerek tekrar deri kaplanacak

Motoru satılığa çıkartmışsın , hayırlı müşteriler :D , bende uygulamaları yapıp haziran gibi Asya RX250 (su soğutmalı) ye geçiş yapacam artık
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    asya 200 tay

sonunda yaptım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

hocam ön arka lastiklerle beraber jantların maliyeti nedir
    kafa grenajını ebayden almanı tavsiye ederim buralarda hep sahte acerbis var.ışık gücü çok frk ediyor malzeme kalitesinden bahsetmiyorum bile..

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    jant çemberi 40 tl + telleri 10 tl lastik duro 130 TL işcilik de verecez daha bakalım kafa grenajı ben başka bir model beğendim onu takmayı planladım

Motosikleti
    asya 200 tay
    saol mehmet hayırlısı olsun satılığa çıkardım cc büyütmek için ama ev almayıda planlıyorum o yüzden masrafa girmeyip kullanmaya devam da edebilirim.
    yarın hava güzel olursa eksoz borusunu da boyacağım casatı midir nedir 300 derecelik bi boyası var onu atacağım.elim değmişken jantlarıda boyarım belki siyaha.
    jantları değişim için harjayacağın masraf yerine ön çembere şöyle yanaklı bi lastik taksan yeterli bence ve evet arka stopun değişmesi gerek

Motosikleti
    asya 200 tay
    arkadaşlar dün bütün sayfaları tekrar okudum ama bulamadım,bi yerden sonra gözlerim şeşbeş oldu kaçırmış olabilirim. bi arkadaş bilgisayarda modifiye etmişti motoru, üzerindeki extream yazısını yaptıracağım bulamadım lütfen bi yardım hatırlayan varsa sayfasını yazsın.

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc

Logoyu bulamadım netten ama benzer bir şey atıyorum

Motosikleti
    asya 200 tay
    mehmet çok teşekkür ederim. artık gerisi reklamcıdan.
    saygılar

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Evet beyler
    Gelelim benim uygulamalarıma

baştan itibaren

1- Komple Karbon kaplandı; depo grenajı, yan sağ sol grenajları , ön çamurluk, far grubu ( resimde yok ama )
    Kaplamada kaliteli Karbon kullanıldı metresi 100 TL 2 MT gitti toplamda (piyasada 15 tlye karbon var)

2- ön far grubu sökülüp Farklı bir marka Far monte edildi (CUP motorsiklet farıdır) Görüş arttı

3- Ön kısma 2 adet Gündüz farı monte edildi . Power ledli ve buton ile açılırsa yanıp söner hale geliyor. (çok dikkat çekiyor geceleri özellikle)

4- Plakalık ve Arka fren lambası kısmı sökülüp LEDLİ fren lambası monte edildi ve plaka altına alındı. ( fren lambası otomobiller için üretilen
    hazır ledli su geçirmeyen bir sistem üzerine 2 diyot ile motorsiklete uygun hale getirdim)

5- Arka çantalık için demir monte parça çıkarıldı. (spor görüntü açısından)

6- En çok hoşuma giden şey ki beni çok rahatsız ediyordu SELE komple sünger kısmı değiştirilerek yaklaşık 7-8 cm dolduruldu ve SU geçirmeyecek şekilde Dikişsiz olarak tekrar kaplandı.

7- Muadil kornası değiştirildi ve 122db güçlü bi korna takıldı.

8- Ezsoz yada eksoz ne ise komple ısıya dayanıklı Teflon boya ile (650derece) boyandı.

9- Karbon görünümlü mini tip sinyal lambaları takıldı ( ledli değil)

şimdilik bu kadar ;)

Motosikleti
    asya 200 tay

mehmet eline sağlık başarılı,
    ben depoyu kaplayamadım. çok kıvrımlı beceremedim
    bu arada farı anlayamadım şöyle güzel bi resim koyda anlayalım

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    oturak altından bir ayar sistemiyle motorumuzun selesi alçaltılabiliyor mu? veya seleyi hangi yöntemle 5 cm aşağı indirebilirim. arkaya yolcu alınca çok ürküyorlar yükseklikten.

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı agarta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oturak altından bir ayar sistemiyle motorumuzun selesi alçaltılabiliyor mu? veya seleyi hangi yöntemle 5 cm aşağı indirebilirim. arkaya yolcu alınca çok ürküyorlar yükseklikten.
    Sele indiremiyor , ama ayarlı amortisör takarsan sanırım bir miktar indirebilirsin.
    Alıntı wolfakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mehmet eline sağlık başarılı,
    ben depoyu kaplayamadım. çok kıvrımlı beceremedim
    bu arada farı anlayamadım şöyle güzel bi resim koyda anlayalım
    far kısmını yakından

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    bir far bukadarmı yakışır. hangi cuptan aldın bu farı. alternatifleri var mı. çok çok yakışmış. ellerine sağlık.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    şu motoru 7 senedir piyasaya sürüyolar ama hiç bir deyişiklik yapmamalarına uyuz oluyorum.hiç değilse şu arka freni disk yapsalarda biraz daha yakışıklı olsun.ayrıca şu eşşek kadar stop yerine daha nazik led stop yapabilirlerdi...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bu asya 200 benzin deposu koltugu ve grenajlari ne kadar tutuyor toplam birde nerede bulabilirim bilginiz varmi servislerde stoklu oluyormu
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu asya 200 benzin deposu koltugu ve grenajlari ne kadar tutuyor toplam birde nerede bulabilirim bilginiz varmi servislerde stoklu oluyormu
    asyanın kendi sitesinde var ya fiyat listesi herhangi bir asya bayisine gidip internetten baktığın fiyatlar ile alabilirsin berk
    ANGARAJ

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir far bukadarmı yakışır. hangi cuptan aldın bu farı. alternatifleri var mı. çok çok yakışmış. ellerine sağlık.
    Markası Mondial 100 UK gibi bir şeydi sanırım monte edebilmek için ayrıca 2 parça aparat yapmak gerekiyor. farın fiyatı 20 lira .
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana bir tavsiye "Kefeeee" kullanıcı arkadaşımız motorsikletini parça parça satıyor iletişime geç o parçaları ondan uygun fiyata temin edebilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler