Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Apachi XZ250RM Cross ON/ Off road / Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Motoru bi aksilik cikmazsa yarin adanadan alıyorum. Ancak tahmini 1 hafta boyunca trafikte kullanamayacagim. Sebebi saticinin yaptigi adilik. Buradan duyurmak istiyorum sahibinden.com uzerinde ilan veren daha once iyi niyetli birine benziyor diye bahsettigim giresun mnh motor sahibi ile yaptigimiz gorusmelerde bana motorun elinde bulunduğunu soylemisti daha sonra motorun elinde bulunmadigini fabrikadan cikisini yaptirmaya calistigini soyledi.fabrikadan cikisi saglandi ve teslim alacagim eger onda da bir sikinti cikmazsa ancak Ötv odendi makbuzunu ve urunun uygunluk belgesi faturasi gibi belgeleri ne olacak diye aklima gelip sordugumda bana sen motoru teslim aldiktan sonra ben bunlari hazirlayip yollayacagim dedi. Bir an once plakasini ruhsatini cikarip rahat rahat kullanmayi dusundugumden dolayi kendilerinin firmadan irsaliye bilgilerini alip bugun islemleri halledip belgeleri kargoya vermesini istememe karsilik sacma sapan sen kendine sikinti yapma gel once sevdiklerine sonra motoruna kavus sonrasinda ben bu belgeleri halledip sana yollayacagim zaten gibi gereksiz profesyonellikten uzak bayagi ve laubali cevaplar almis bulunmaktayim. Sanane be adam benim kime kavusacagimdan ne yapacagimdan kendi ustune vazife olan isi halletsene sen!
    Diyecegim odur ki 1 2 tane daha almayi dusunuyor olmamiza ragmen asla bir daha tercih etmeyecegim bu GIRESUN MNH MOTOR u ve ortaya koydugu durumdan oturu sizlerinde dikkatli yaklasmasini tavsiye ederim.
    dockerengin, cenkito ve Carbondioxid bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hırbolar yaa,,,, hiç dayak yemiyor işte böyleleri biz çekiyoruz. Ne yazık ki kötekten başka bişeyden de anlamıyor bunlar
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Az önce gönderenin yapilacagini soyledikleri servisi yine aradim ve yine oyle bir gobderi olmadiklarini soylediler. Antalya isildari arayacagim simdi

---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 15:07 ----------

Evet görmüştüm isildar ile ve adam bana iki belkide 3 gun once kargonun yola ciktigini soylemesine karşın isildar henuz kargoya vermediklerini bugun verilebilecegini bi ihtimal yarin teslim edilmiş olacağını söyledi. Dönüp odeme yaptigim bayiye sorsam diyecegi şey biz sana anlastigimiz gun teslimini yapiyoruz sonuc olarak ne onemi var der. Ulan harbiden syanurun dedigi gibi hic dayak yememis bunlar cefasinida biz cekiyoruz. Yarin teslim alsam bile en iyi ihtimalle 1 hafta kullanamayacagim motoru plaka cikaramayacagim icin. Hayvan gibi v stormla dolan dur trafikte ondan sonra..
    cenkito bunu beğendi.

Gelde çatlama, sakın yarın gideyim deme iyisimi telefon ile teyit al, boşuna Adana'da vakit geçirmekten iyidir, olurda gelir ise, motoru kontrol ediver, sanıyorum en sağlamı, distrübütör'ü arayıp kargoya verdiklerinde takip no'su alman böylece internetten gelip gelmediğini kontrol etmen olacaktır.
    cenkito bunu beğendi.

@yunusus Hayırlı haberlerini bekliyoruz, son durum nedir acaba?
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Arkadaslar telefonum imei kayit yaptiramadigim dolayi kapandi o yuzden giremiyorum internete pek. Motor tahmin ettigim uzere cumartesi hazir edilemedi bugunde kapali. Yarin gidip alacagim kismetse. Alsamda nerden baksan 1 hafta plaka cikaramayacagim bahsi gecen saticiya bi mail attim ne varsa döşedim cevap bile yazmadi adi herif. O belgelerde bi aksilik yasatsinda bana ben o zaman biliyorum yapacagi

Hazır edilememe'si isabet olmuş inanki, tahmin ederim az çok biri meraklanırdı, içine benzin atalım "sesi nasıl acepp" derler broom brooom yaptırırlardı ve altun sarısı egzostun şilk günden olurdu, bu vesile ile başlarında bulunman hayr olur, aman unutma depo, bilhassa karbüratörü temizletmeyi, her işte hayır vardır diyorum.
    cenkito bunu beğendi.

@yunusus unutmadan sende balık sevdası varmı?, arar ara eski nato iskelesine gelip at çek yapıyorum, bu aralar yine düşünüyorum haber ediver şayet balık avı hobin var ise.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Balik sevdasi pek yok aslinda.. cocuklugumda babamla beraber babamin zodyak motorlu botuna biner acilirdik. Daha pek gittigimi hatirlamiyorum motor tutkusu daha agir basiyor. Bugunde yagmur basladi bakalim nasil alacaksam motoru

Anladım, hayırlısı ile teslim alda, bir şekilde görüşürüz artık

Carbon o balık işi kıyıdan olmaz,sandaldan daha keyifli oluyor.sandalda balık bulucuda varsa gelsin istavritler beşer onar
    cenkito ve Carbondioxid bunu beğendiler.

Alıntı atilas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Carbon o balık işi kıyıdan olmaz,sandaldan daha keyifli oluyor.sandalda balık bulucuda varsa gelsin istavritler beşer onar
    Sorma abi, boru kurdu, yok sülünez, yok at çek için suni yemler derken, olta mania oldum,istavriti ise 4 sene önce Sinop akliman'da tutardık, bölge halkı ben ve arkadaşlar'dan nefret eder olmuştu yerliler'den daha çok tutuyorduk tekne'den avlanmak nasib olmadı, bakalım kısmet.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Yeeep motorumu aldim sonunda. Ama ne kadar soylemis olsamda motorun karburatorunu temizlememisler bu yuzden adanadan hatay a gelirken ceyhanda motor kaldi calismadi arabaya yukleyip getirdim karburator ve depoyu temizledim makina canavar gibi yakinda fotolari paylasacagim biraz gazlamam lazim )

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250
    hayırlı olsun kazasızbelasız yunusus

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeeep motorumu aldim sonunda. Ama ne kadar soylemis olsamda motorun karburatorunu temizlememisler bu yuzden adanadan hatay a gelirken ceyhanda motor kaldi calismadi arabaya yukleyip getirdim karburator ve depoyu temizledim makina canavar gibi yakinda fotolari paylasacagim biraz gazlamam lazim )
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız günlerde kullan, ehh işte tahmin ettiğim şekilde olmuş neysem nazarlığı olsun oda , yağı ilk 50 km'de değişmeyi unutma, fabrikasyon yağ bayağı idi, sonrasında kullanım kitabında yazan 10-40 SAE versiyon cstrl gtx kullandım.

2 filitre var unutma, karbüratörü mutlaka iyice benzin'de yatırt, dahası imkan bulursan ultrasonik temizleyici daha güzel sonuç vermekte

Filitre ve depo sübabını şuan geri taktım, ancak yazın durum farklı oluyor.

Amann stock lastiklere güvenme hele süpermoto olarak maazallah.
    (Naçizane, zekat fitre sadaka, artık sen bilirsin tabii,)

Foto video artık ağanın eli tutulmaz

Vayy be ilk gün aldığım kadar heyecanlandım

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hadi hayırlı olsun kardesim kazasız belasız günlerde kullanman dilegimle
    heberleşsek görüşürdük
    neyse baska sefere insallah

hayırlı olsun.kazasız belasız inşallah

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Sagoluuun çok teşekkür ediyorum.
    Cem hocam walla aklimdaydin ama telefonumu isletemedigim icin hat kullanamiyorum wifi de yakalayamadim bu yuzden haber veremedim. Bora baskanin yanina kabala hesap dukkanini bularak ugrayabildim. Bi arkadastan rica ettim internetini paylasima acti onunla giriyorum simdide fakirmiyim ben la

Carbon hocam ben senin stock lastikler ne marka geldi? Benim stock lastikler kingstone olarak geldi tabi guvenerek yanlamaya kalkmiyorum ama idare eder geldi bana neyse simdi birkac foto atayim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

Walla internet hizi yetmiyor fotolari yukleyemiyorum bi türlü.. baska zamana artik kismetse
    cenkito bunu beğendi.

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagoluuun çok teşekkür ediyorum.
    Cem hocam walla aklimdaydin ama telefonumu isletemedigim icin hat kullanamiyorum wifi de yakalayamadim bu yuzden haber veremedim. Bora baskanin yanina kabala hesap dukkanini bularak ugrayabildim. Bi arkadastan rica ettim internetini paylasima acti onunla giriyorum simdide fakirmiyim ben la

Carbon hocam ben senin stock lastikler ne marka geldi? Benim stock lastikler kingstone olarak geldi tabi guvenerek yanlamaya kalkmiyorum ama idare eder geldi bana neyse simdi birkac foto atayim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

Walla internet hizi yetmiyor fotolari yukleyemiyorum bi türlü.. baska zamana artik kismetse
    Stock Sm ler Kingstone geldi, ancak fazla sert, bana güvensiz.

@yunusus Arka dişli için, bir formülün varmı? ne düşünüyorsun? kaldıki sen sm olarak kullanıyorsun o 51 diş ile olacak şey değil

Bide şu kırmızı janavarı yolla görelim artık.
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)