Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    [..] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ceko35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorumu satıyorum...

ilan asagıdaki linktedir.. gerekli bilgileri gorebilirsiniz.
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=3030258

nakit sıkıntısı var.. ve yakında askere gidicegim icin satıyorum. biliyorsunuz motorun daha once krank probleminden dolayı motor bolumu degiştirildi garantiden ve hiçbir sorunu yoktur. kısaca yenilendi motor.
    buluşmalara ve gezilere geldigimde gormussunuzdur motoru.

5000 YTL de vericem.
    cep telefonumdan ulasabilirsiniz.
    cenk dinc : 542 - 541 13 93

tesekkurler.
    Öğrenciyim ve seneye gt250 almak istiyorum.Şu anda yeterli nakitim yok.Umarım iyi bir arkadaşımıza gider motor ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    kore den direk getirtmek nasıl oluyor adı adresi nedir??
    birde bu işten anlayan arkadaşlardan 1.5 Litre-2Litre durumuna yorum alabilir miyiz?
    yarım litre fazla kullanılması normal midir
    En tehlikeli an, [COLOR="Red"][B]ZAFER[/B][/COLOR] anıdır!!!
    34 EF 2238
    [COLOR="Red"]B[/COLOR] Rh+

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı emrreeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam herkese
    dün nihayet motoruma rodaj bakımı yaptırdım
    fakat burdan takip etiğim kadarıyla 1.5 L yağ ve filtre değişimi toplam 40 ytl tutması gerekiyordu.
    bize 2 L yağ konulduğu (Litresi 20 YTL) ve filtrenin de 35 YTL olduğu söylendi ve 75 ytl fatura kesildi.
    Kışın durgun olan piyasanın acısını bizden mi çıkardılar? Fikri olan var mı?
    Filtre fiyatı çok söylenmiş, yağ değişiminde 2 adet 1 litrelik yağ kutusu açtıklarından 2 litre fiyatını alırlar, ikinci kutuda kalan yağı alabilirsin dilersen

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    peki bu parça kataloguna nasıl ulaşabiliriz bütün parçaların numaralarının olduğu kataloğu bnde edinmek istiyorum. Bilgilendirirsen seviniriz.
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bu parça kataloguna nasıl ulaşabiliriz bütün parçaların numaralarının olduğu kataloğu bnde edinmek istiyorum. Bilgilendirirsen seviniriz.
    Surda war http://www.hyosungmotorsusa.com/WWW-..._catalogue.pdf
    Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

Motosikleti
    GT250R
    çok teşekkür ederim çok makbule geçti

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı

benim cometin bir resmi

Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet
    Selam,
    Adım Murat ve yaklaşık 3 ay önce GT250 Comet aldım. Şimdiye kadar sadece 500 km yapabildim ama umarım bu forum sayesinde daha aktif bir kullanıcı olurum. Motoru alırken bu forumdan epeyce yararlandım ve her gün girip konuları okusam da üye olmak bugüne kısmetmiş. Hafta sonu Johnny_Rook ile tanıştık ve anladığım kadarı ile paylaşım mesajlarla sınırlı değil. Görüşmek üzere.
    Murat
    GT250 Comet, Siyah
    A+

driver13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyousung gt250r
    internette hangi adresten sipariş eriyorsun,bizde hiç olmazsa kazıklanmayalım

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anladığım kadarı ile paylaşım mesajlarla sınırlı değil.
    tabiki değil..mesela içimizden biri servise gider beğenir yazar veya beğenmez yine yazar diğer biniciler buna göre servisleri bilir .toplantılarda şahsen tanışırız..baharda bir hyo binicileri toplantısı olacak orda birbirimizi daha iyi tanıyıp bazı ufak sorunlara nasıl çözüm bulduğumuzu paylaçma tanışma fırsatı bulacağız
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki değil..mesela içimizden biri servise gider beğenir yazar veya beğenmez yine yazar diğer biniciler buna göre servisleri bilir .toplantılarda şahsen tanışırız..baharda bir hyo binicileri toplantısı olacak orda birbirimizi daha iyi tanıyıp bazı ufak sorunlara nasıl çözüm bulduğumuzu paylaçma tanışma fırsatı bulacağız
    servis paylaşımı diyince, hafta sonu c&c motordaydım, gun23 ile orada karşılaştık zaten, bu arada gun23 motosiklet.net'e de hoş geldin, sohbetin devamın artık buluşma ve gezilerde yaparız
    servis ile ilgili olarak çok uzun uzun yazmayacagım, zaten daha önce yazıldı, hizmet 10 numara, bakım bittikten sonra yaptıkları temizlik çok iyi, ben bile çok uzun zamandır motosikletimi bu kadar özenerek temizlememiştim, tavsiye eden arkadaşlara bir kez daha teşekkür

sade7 hangi ülkeden parçaları getirtiyorsun, Kore'denmi getirtiyorsun parçaları bizede yardımcı olursan seviniriz. İlgin için şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Gunn23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,
    Adım Murat ve yaklaşık 3 ay önce GT250 Comet aldım. Şimdiye kadar sadece 500 km yapabildim ama umarım bu forum sayesinde daha aktif bir kullanıcı olurum. Motoru alırken bu forumdan epeyce yararlandım ve her gün girip konuları okusam da üye olmak bugüne kısmetmiş. Hafta sonu Johnny_Rook ile tanıştık ve anladığım kadarı ile paylaşım mesajlarla sınırlı değil. Görüşmek üzere.

aramıza hoşgeldin gun23 çoğumuz birbirimizi tanıyo YADA forumdan uzun süredir tanışıyoruz ilk buluşmada aramızda görmek isteriz hatta havanın güzel olduğu herakşam dışarda olmaya özen gösteriyoruz kalamış tarafındaysan bekleriz herzaman tanışmaya..

parça getirtme olayını bnde merak ettim kimden ve hangi yolla istediğimizide anlatırmısın sade7

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir sorunum var.

Eşimle birlikte yeni ehliyet aldık ve hyo almaya niyetliyiz. Ama eşim benden oldukca kısa (1.65) ve comet kullanımında sıkıntı olacagını dusunuyoruz .

Cometin sele yuksekliği ayarı nasıl yani dusuk seviyede kac mm fark oluyor.

ve 1.65 boyundaki bir bayanın (795 mm sele yuksekligi ve 150 kg'lik) comet kullanması hakkındaki duşunceleriniz nedir.

Alıntı maddog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sorunum var.

Eşimle birlikte yeni ehliyet aldık ve hyo almaya niyetliyiz. Ama eşim benden oldukca kısa (1.65) ve comet kullanımında sıkıntı olacagını dusunuyoruz .

ve 1.65 boyundaki bir bayanın (795 mm sele yuksekligi ve 150 kg'lik) comet kullanması hakkındaki duşunceleriniz nedir.
    bende gt250 var, alırken bana da bir iki santim alçaltılabilecegi söylenmişti ama aldıktan sonra götürdügüm biri iki yer bu işe pek yanaşmadı faydası olamaz diye, iyice araştırmak lazım, maslaktaki servisde sadece bir öneri geldi o da amortisörü tutan demirlerin yerine onların biraz daha uzununu yaptırıp amartisörü o şekilde bağlamak ama o da parça için kalıp çıkarma, uğraşma falan pek pratik gelmedi bana, ayrıcada orjinal olmadıgı için riskli olabilecek birşey,

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı maddog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sorunum var.

boy 1.65se bence hiç yanaşma comete ben 1.72yim parmak ucu basıyorum.
    amortisör alçaltmayı ustaya sormuştum yaparım ama virajlarda falan çukura denk geldimi zorluk çekebilirsin dedi hiç yanaşmadım bende.
    maalesef biz kısa boyluların derdi bu işte motor almadan önce ilk baktığımız yer sele yükseklikleri

trasher bu mesajım aslında özellikle sana, ama offline oldugun için muhtemelen geç göreceksin üzgünüm, sen egzost arıyordun, sahibinden.com'da bir ilan var, orjinal hyosung egzos diye, ilan no : 3244246

Motosikleti
    GT250R
    kanka o orjinal egzostan bahsetmiş yaw bu arada bu sakaryadaki hyosung istanbula gelmiş üzerinde tiger egzos vardı sesini beğenmedim bizim alperin içini boşalttırdığı egzos daha hoş bir ses veriyor...

Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka o orjinal egzostan bahsetmiş yaw bu arada bu sakaryadaki hyosung istanbula gelmiş üzerinde tiger egzos vardı sesini beğenmedim bizim alperin içini boşalttırdığı egzos daha hoş bir ses veriyor...
    hadi ya, orjinal egzosmuymuş ? hiç dikkat etmedim, neyse araştırmalar devam ediyor, hırs yaptın sen, bulacaksın böyle giderse, gerçi ben kimle konuşsam iki silindirden hiç bir zaman istediginiz ses çıkmaz diyorlar yanlız geçen gün yanımdan bir ducati monster geçti, müthis bir sesi vardı, bildigim kadarı ile monsterlarda iki silindir, gerçi onlar 600 lük...

Celsius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyo binicileri toplantısı super olur! Ama bahara daha cok var. Yilbasi icin de (tabii ki 31 Aralikda degil de birkac gun once bir aksam uzeri ya da haftasonu mesela) benzer birseyler dusunulur mu acep?
    Celsius
    Hyosung GT250 Comet
    [I]"The ability to quote is a serviceable substitute for wit!"[/I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler