Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rockarolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar merhaba siyah 250 gtr arıyorum,bir kısım peşin ve geri kalanı vadeli olabilirmi,yada dorado posseidonla takas,sevgiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu gt 250 comet ve gt 250 r motorlarının son sürat olayına bir son nokta koymak istiyorum motoru yırtsanızda üstünde tepinsenizde kesinlikle ve kesinlikle 180 yapmaz kimseyi ve kendimizi aldatmayalım düz yolda 171 km/h ıkına sıkına yokuş aşağı 175 km/h ama zaten yokuş aşağı yapılan son sürat bi ölçüt değil benim açımdan ayrıca sağlıklı sürüş ve motorun sağlığı açısınından 145 km/h geçilmemeli . . . gelelim grenaj vs. kalitesine benim motorum 3 kere yan yattı ilk kırılan 164 ytl değerindeki ayna oluyor en son yan yattığında yaklaşık 15 yada 20 km/h ile gidiyodum sol gidon ayna sinyal kırıldı grenajda biraz çatladı .... inanamazsınız gidon sıkıştırılmış demir tozundan yapılmış alçı gibi kırıldı resmen aynada zaten bu tarz bi malzeme ama aliminyum sanırım ... sonuç olarak benim görüşüm bu motorların performansı iyi arıza problemi pek yok ama malzeme kalitesi cidden çinlilere yakın . . .

dostum son hıza noktayı yolda koymak lazım forumda değil ayrıca bende motoru yatırdım hatta kazaya herkes sahit oldu ne aynam kırıldı nede grenajım sadece kalın pastayla çizikleri giderdim fotoğraflarıda mevcut zaten istersen forumda bulabilirsin... ayna fiyatları dediğin gibi 80$+kdv gtr ın cometlerin 25$+kdv maalesef böle bir fark var bunada yapılacbilecek bişi yok

azönce şirkette bugüne kadar alabileceğim en güzel hediyelerden birini aldım arkadaşlar şirketteki arkadaşlar toplanarak bana kask almışlar zaten artçı için kask arayışına girmiştim şimdi kendi airoh'umu arkaya vericem kendime de bunu değiştirmek suretiyle yeni bi kask alıcam 300€ ya kadar sizden kask önerisi bekliyorum..
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Arkadaşlarım

Hyosung 250 gtr almaya karar vermiştim.Fakat bugün eğitmenler bana dönüşlerde iyi olmadığını elin benzin deposuna sıkışabildiğini söylediler.Bildiğim kadarı ile zaten direksiyon race motorlarda tamamen dönmüyor.Bunun yerine yeni başlayacağım için bana 250 comet almamı önerdiler?Arkadaşlar bana bu konuyu anlamam için yardımcı olurmusunuz?Gerçekten varmı böyle bir el sıkışması filan???
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Motosikleti
    GT250R
    yok öle bişey tamamen kişi ile alakalı bir durum eğer bunuda eğitmen söylüyorsa bizim sölicek bişeyimiz kalmıyo bende hiç bilmiyodum ama 1 saatte bindim üstüne öğrendim öle bir ihtimal var ama bu senin elinde eğitimde alıyosan hiç zorlanmadan üstesinden gelebilirsin ayrıca comet le racing arasında tarz farkı var sen gtr almak istiyorsan gtr al ama comete öğrenmek için binme sevdiğin için al derim yoksa okadar para veripte depoya elim sıkışcak die istemediğin bi makinenin üstüne çıkma..

bighakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Dün 270 km. yol yaptım.
    Hızım 80-135 km/h arasında ortalama 105 km/h oldu.
    100 km.de 5 lt. benzin harcadı.Bu bana biraz fazla geldi.
    Yarın 4000 km. bakımına götüreceğim.
    Yardımcı olursanız bazı sorularım var:
    1.Bu hıza göre sarfiyat normalmidir?
    2.Bujileri değiştireyimmi?
    3.Sibop ayarı gereklimi ,yaptıran varmı ve ücreti ne kadardır?
    4.4000 km. bakım için önerileriniz?
    5.Özenflex de bir ön cam koydurmaya çalışıyorum.Ellerinde yok.Devamlı oyalıyorlar.Comete uygun ön cam önerileriniz?
    Teşekkürler...
    eğitim>ehliyet>full koruma>motosiklet>eğitim

Motosikleti
    GT250R
    özellikle hava filtresini temizletmeni öneriririm ben nekadar uğraşsamda zor geldikleri için depoyu söküp temizlemediler ama siz hava filtresini temizletmek için bastırın hatta mümkünse değiştirin enazından yakıt sarfiyatınızı biraz azaltacaktır 5 litre gerçekten fazla 250cc için 4 ün üstüne çıkması normal değil diğer ayarlarda bir problem olduğunu düşünmüyorum....

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarım
    Hyosung 250 gtr almaya karar vermiştim.Fakat bugün eğitmenler bana dönüşlerde iyi olmadığını elin benzin deposuna sıkışabildiğini söylediler.
    Yaf, olduğun yerde manevra yaparken tabi gidon dayanıyor gövdeye, ama onun dışında, yani yolda giderken, en dar virajda bile, o kadar döndüremezsin gidonu zaten. Yani eğitmen halt etmiş bence.. -t

Alıntı bighakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün 270 km. yol yaptým.
    Hýzým 80-135 km/h arasýnda ortalama 105 km/h oldu.
    100 km.de 5 lt. benzin harcadý.Bu bana biraz fazla geldi.
    Yarýn 4000 km. bakýmýna götüreceðim.
    Yardýmcý olursanýz bazý sorularým var:
    1.Bu hýza göre sarfiyat normalmidir?
    2.Bujileri deðiþtireyimmi?
    3.Sibop ayarý gereklimi ,yaptýran varmý ve ücreti ne kadardýr?
    4.4000 km. bakým için önerileriniz?
    5.Özenflex de bir ön cam koydurmaya çalýþýyorum.Ellerinde yok.Devamlý oyalýyorlar.Comete uygun ön cam önerileriniz?
    Teþekkürler...
    1) Araba gibi, nasıl kullandıgına bağlı - sakin olarak kullandıysan, 5 litreden az yakması lazım (tabi solventli benzin almadıysan!)
    2) Benim tamirci bujileri değiştirmedi 4000'de, "o kendini belli eder" diye beklemeyi tavsiye etti. Bekliyoruz!
    3) Hayır gerekmez, bakınız 2. cevap. bende aynı şeyi sordum adama
    4) Karbüratör senkronizasyonu! bende çok farklıydı çıkışları. Tabi her serferinde yag ve yag filtresini değiştirtin derim.
    5) bence boşver camı - rüzgar için mi? Ben alıştım, sağlam giysiler alınca gerekmiyor - ve tabi kulak tıkacı şart!

Not: www.hyosungfanclub.com da daha bilgi var bu konularda.

Selamlar, -turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    trasher ve tkalfaoğlu
    teşekkür ederim.

Motosikleti
    GT250R
    forum kurulmuş haberimiz yok alla alla bisürüde üyesi olmuş hadi bakalım hayırlısı böyle bi çalışma olması gerektiğini bende savunuyordum hatta örnek bi çalışma bnde yapmıştım yayına geçirmeden üye olalım barii

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum son hıza noktayı yolda koymak lazım forumda değil ayrıca bende motoru yatırdım hatta kazaya herkes sahit oldu ne aynam kırıldı nede grenajım sadece kalın pastayla çizikleri giderdim fotoğraflarıda mevcut zaten istersen forumda bulabilirsin... ayna fiyatları dediğin gibi 80$+kdv gtr ın cometlerin 25$+kdv maalesef böle bir fark var bunada yapılacbilecek bişi yok

azönce şirkette bugüne kadar alabileceğim en güzel hediyelerden birini aldım arkadaşlar şirketteki arkadaşlar toplanarak bana kask almışlar zaten artçı için kask arayışına girmiştim şimdi kendi airoh'umu arkaya vericem kendime de bunu değiştirmek suretiyle yeni bi kask alıcam 300€ ya kadar sizden kask önerisi bekliyorum..
    trasher dostum bende zaten yolda koydum son noktayı onun için düzyol ve yokuş aşağı kaç yaptığımı yazdım bu arada motorum her yan yattığında neden ayna kırdığını çözdüm tüm gtr kullanan dostlarım dikkatle okusunlar ben aynayı hiç oynamayacak şekilde sıkıyodum bu sebepten kırılıyor şimdi çok daha gevşek elle açıp kapatabiliyorum dolayısı ile yan yatarsa ki umarım birdaha asla yatmaz aynalar kapanacak ve kırılmayacak
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

hyosung gt 250 r

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım ve bir gt 250 r almayı düşünüyorum makine kullanmaya yeni başlıycam için fiyat olarakta biraz cazip geldii ne diyorsun sayın abilerim. 7000 ytl ( 7milyar) 1600 km ve ek olarak kask mont eldiven bellik te veriyor (tahmini olarak bu eklerrin fiyatı 600 ila 800 euro arası) motoru gördüm temiz görünüyor cvp bekliyorum....

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    benzin göstergenm E yi gösterdiğinde 350km nin üzerinde yol yapmıştım depoyu fulleyince 12 lt benzin aldı bu 3.kez oluyor ve ben her seferinde güvenemeyip alıyorum hala 12 alıyor.12litreye 350km yol bence çok iyi gibi geldi.

Dedeefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio MP3
    Alıntı giallorosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin göstergenm E yi gösterdiğinde 350km nin üzerinde yol yapmıştım depoyu fulleyince 12 lt benzin aldı bu 3.kez oluyor ve ben her seferinde güvenemeyip alıyorum hala 12 alıyor.12litreye 350km yol bence çok iyi gibi geldi.
    Yakıt değerlerimiz aşağı yukarı aynı. 09/11/2006-10/11/2006 tarihleri arasında 1100 km yol yaptım yaklaşık 40 lt toplam benzin yaktı. Yol durumuna göre 140 km/h hıza çıktığım oldu, motor üzerinde de sürücü, yolcu ve bagaj dahil 150 kg yük vardı. Ortalama 100 km de 3,6 lt yaktı.

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı giallorosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha öncede konuşuldu galiba ama, kitapçıkta 17 litre yazıyor depo kapasitesi için, ben de bu güne kadar 12 litreden fazla benzin alamadım, bu işi çözebilen oldu mu arkadaşlar yada merak edip araştıran ?

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    arkadaslar para sıkısıklıgından dolayı motoru acil satmam gerekiyor...

ilgilenen olursa diye burayada mesaj yazıyorum.
    -----------------------------------
    ÇOK Acil şekilde satmam gerekiyor, paraya ihtiyaç vardır.
    5250 YTL den 4500 YTL ye indirdim fiyatı.

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=3030258

2006 model, 7000 km. dedir. Detaylar yukarıdaki ilandadır. şu anda hiçbir sorunu yoktur istediginiz yere gosterilebilir. Krank problemi nedeniyle garantiden değişme oldu, bunu biliyorsunuz zaten. heryeri orjinal parça, hiçbir yeri modifiye falan yapılmadı sökülmedi, iki yıl garantisi devam ediyor.

cep : 542 - 541 13 93
    iş : 216 - 585 55 93
    ------------------------------------------------
    KSK FOREVER ... 35½

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Size dün yaptırdığım 4000 km. bakım izlenimlerimi aktarayım.

Son Tekirdağ gezimden sonra motorum 4000 km. geçmiş ve bakım zamanı gelmişti.
    Hyosung topiklerinden izlediğim ve beğenilen Ortaköy C&C motora götürmeye karar verdim.
    Servise girmeden önce kapıda komple yıkayıp kuruttular.
    Bujiler söküldü.Temizlendi ve tırnak araları ayarlandı.Hava filtresi çok tozlu çıktı,fazla yakıtın sebebi belli oldu ve temizlendi.
    Zincir dişli kapağı söküldü.Aşırı bir tozla karışık yağ tortusu vardı.Motor ısınınca bu yağ çözülüp damla halinde sızıyordu.Bölge ve kapak yağ sökücü ile komple temizlendi.Zincir ayarına bakıldı ve yağlandı.
    Yağ filtresi söküldü.Temiz olduğu için 8000 km.de değiştirilmesine karar verildi.
    Yağ konuldu.Akü başları temizlendi ve sprey gres sıkıldı.
    Bütün vidalar sıkıldı.Egzosun şaseye bağlandığı vidanın düştüğü tesbit edildi ve vida takıldı.
    Fren ve debriyaj ayarlarına bakıldı.Diskler kontro edildi.
    Arka seleyi açan telin yerinden çıkmaması için bir parça takıldı.
    Karbüratör senkron ayarları yapıldı.
    Fren hidroliklerine ölçü çubuğu ile bakıldı.Düğmeler spreyle temizlendi,kilitler yağlandı.
    Motor alt bölümü tekrar komple yıkandı ve kurutuldu.
    Komple pasta ve cila yapıldı.
    Ve bakım bitti.Ücreti:120 ytl.

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Gayet detaylı bir bakım yapılmış.
    Fiyat da normal sayılır yapılanlara göre.
    ceko35;
    kardeş istediğin fiyat çok düşük,niye değerinin altında bi fiyata veriyorsun?
    Bu fiyata CBF 250 almaya kalksan 4-5 yaşında bitik makinalar verirler.
    Hayırlısı olsun diyelim.
    AKLIN MOTORUNUN ÖNÜNDE GİTSİN

Motosikleti
    GT250R
    kardeş motoru bu fiyatada verme yaw diesim geliyo ama acilse sağa sola tanıdığımız herkese söleriz... aklımızda bulunsun...

tanermavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    arkadaşlar bende hyo RX 125 var.debriyaj teli koptu kopucak,öğrenmek istediğim garantiye giriyomu? değiştiren varmı garantiden...?

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    iki hafta oncesine kadar 5 veren vardı vrmiyordum.. şimdi ise kış dolayısı ile bıcak gibi kesildi kimse aramıyor. para lazım o yuzden indirdim.. içim yanıyo ama baska care yok...
    arayıpta salak sacma konusan insanların suratına kapatıyorum zaten vermiyorum..
    umarım bi yerlerden para bulurumda satmak zorunda kalmam.. zira sezon baslangıcında gelen zamlarla daha yuksek fiyata satabilirim zaten..

bakalım.. kısmet... :(
    KSK FOREVER ... 35½

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler