Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serhat24766 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cagiva raptor 650
    bbbr 1000ytl peşinat wericem şimdi ufak bi kapora bıraktım 750 ytl maaş bordrosu gösterdim eşyalarıda krediye kattım 24 ay taksit dedim ne olcak acaba acaip merak ediyorum
    Sevmek çay gibidir, sevilmek şeker, bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işallah olur kredi verirken daha önce kredi çekip çekmediğine ve çalıştığın yerdeki geçmişine bakarlar eğer daha önce kredi çekmiş ve düzgün ödemişsen balıklama sana kredi verirler unutmaki bankalar bu yoldan kazanç sağlıyor..geri ödemede sorun yaşamayacakları kişiye çok rahat krdi veriyorlar..maaş bordron sağlam ise mesela askersen yine sorun yok ..memursan yine sorun yaşamazsın ama sigortalı olarak bir yerde çalışıyosan kaç yıldır orda çalıştığın önemlidir..bankanın tek baktığı sen bu taksitleri ödermisin yoksa ödiyemezmisin...İşallah alırsın bizde bir hyocu daha kazanırız ..sağlam kefille yine verirler ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    cagiva raptor 650
    inşallah abi alırım cok uğraştım almak için aile iknası filan eralp abiden eğitim filannda aldım yani baya uğraştım olursa direk resimleri cekip yollıcam buraya

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    serhat kardes insallah kredin onaylanır. ben 1 ay ugrasdım serefsiz bankalar vermedi hiç kredi borcum yok sabıka kaydım yok sigortalı işde calısıyorum 4.5 yıldır. ama yinede vermediler simdi para biriktiriyorum insallah mayısda alacagım gtr250 r ımı:

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı serhat24766 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evett dün kaporamı bıraktım nbc motora kredim onaylanırsa pazartesi veya salı günü teslim alıyorumm acaba kredi onaylanırmı ona kafayı taktım
    acaba krediniz onaylanamıyan warmı? warsa neden onaylanmadı? motorum sarı gt 250 r olcak

bende motorumu nbc motorsdan aldım ilk başvurumda benimde kredim onaylanmadı daha sonra koçbanka başvurduk o onayladı ama babam kefil oldu falan yani dünyanın sonu değil onaylanmayabilirse de fazla üzülmeye gerek yok

motorlar kaçmıyoru hep dururlar orda

bbbr 1000ytl peşinat wericem şimdi ufak bi kapora bıraktım 750 ytl maaş bordrosu gösterdim eşyalarıda krediye kattım 24 ay taksit dedim ne olcak acaba acaip merak ediyorum

moralini bozmak gibi olmasın ama ben motorun tümüni krediyle aldım yani senin 1000 peşinat vermiş halin benim motorun fiyatına denk geliyor
    1750 bordro göstermeiştim vermemişlerdi krediyi 24 aya

fakat benim başka bi bankadan daha kredim var o yüzden olabilir
    inşallah sana verirler

Motosikleti
    cagiva raptor 650
    galiba bora abi 3 yere baş vurucak anadolu cetelem denizbank bitane daha war bilmiyom onu unuttum eşyaları filanda seçtik orda bora abi şöle diyebilirdi -ama onaylanmıya bilir boşuna şimdiden seçmeyin diye.
    abi bide aynı soyadddan birisini kefil gösterebiliyomuyuz bide siz hangi bankaya baş wurdunuz?
    abi inşallah olurya piskopata döndüm motor yüzünden beş karış suratla oturuyorum evde .

Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    evet sana olanlar aynı bana da oldu moralim bozuldu 2 gün flan bişey yemedim ama sonra bu yaptıklarımın gereksiz olduğunu anladım
    bana babam kefil oldu.önce oyakbanka başvurduk olmadı koçbanka başvurduk gerçi yapı kredi oldu orası şimdi

kredi çıkana kadar bende çok stresliydim durumunu anlayabiliyorum sakin ve sabırlı olmaya bak elbet alırsın motoru

Motosikleti
    cagiva raptor 650
    inşallah abi olursa yaz kış boran demicem gezecem bol bol

Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    gez gez valla millet kış geldi falan diyoda bunada kış diyolarsa hergün geziyorum ben

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    inşallah krediniz çıkarda son yaz havalarında motora binersiniz şansımıza bu aralar iyi gidiyo ben yağmur yamadığı hergün işe motorla gidip geliyorum inşallah bu sene kısa geçer kış...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

onur_NX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 150 - CBF 500 - Fazer 600 - R25 - TNT 250
    selam arkadaslar.sizin HYOSUNG lular formunu yeni gördüm ve aranıza katılmak istedim..Bende GT250R alarak fiilende aranızda olmak icin calısmalara basladım.Fakat elimde seyhan 150c var.Bunuda satmam gerekiyo..Ondan sonra yolları asındırcam insallah..İçerenköy civarında olanlar varsa görüsebiliriz... boyys17@hotmail.com
    No FeaR NeveR

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bende motorumu satmayı düşünüyorum..ilanıda werdımm..kazası belası yok sartlar böle olmasını gerektirdı..buyrun buda ilanım.motorda kesınlıkle ve kesınlıkle problem yok
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23948
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    siyah hyosung250gtr
    Ben bişey merak ettim bilen arkadaşlar varsa beni aydınlatsınlar zahmet olmazsa,motorun tamamına kredi çekilebiliyormu yani peşinat vermeden 24 ay vade yaparlarmı?Böyle alan arkadaşım varsa ne kadar faiz ödedi?merak ettim şimdiden teşekkürler.

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250

Suya Dikkat!

Arkadaşlar,comet modellerini yağmurlu havalarda kullanırken,ya da motorunuzu yıkatacağınız yada kendiniz yıkayacağınız zaman,hava filtresi tahliye yoluna su kaçmamasına dikkat edin.Ben aşırı yağmurlarda kullandığım için su kaçmış.Bu da motoru performans olarak etkiliyor haliyle.C&C motorda bu gün tahliye yolunu temizlediler,birde tahliye yoluna tekrar su kaçmasını engellemek için hortum taktılar,bu sorunu böyle halletmiş olduk.Bilgilerinize sunarım.
    Bir de,bu gün arkadaşın honda vfr 800'üne bindim.Daha önce 250 lik üstü bir motor kullanmadığımdan merak ediyordum aradaki farkı.110hp ile 29hp arasında baya bi fark varmış Ama bence 250'lik bir motor,daha doğrusu 250 'lik bir hyosung günlük kullanım için gayet ideal ve yeterli.Bundan gerisi ihtiyaçtan öte,zevk ve adranalin makinesi olur.Bu yüzden bizler motorlarımızı sürekli yükseltmek istiyoruz herhalde;şöyleki bana aşırı gelen 110hp lik makine arkadaşa yetmiyor

Herkese keyifli sürüşler...

Motosikleti
    cagiva raptor 650
    beyler internette turluyodumm bakın ne buldum streetfighter COMET

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    evet arkadaşlar yarınki fener alayına kimler gelicek bi yazıversin orda toplanırız beraber hareket ederiz gelen olacak mı sabahkine ve akşamkine ...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Hyosung GT650X'in yeni resimleri:

Kaynak: www.korider.com www.hyosungmotors.co.kr
    Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

Motosikleti
    cagiva raptor 650
    motora böyle bi cam nasıl yapılır ? böle cam yaptırılabilirmi

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    motora böyle bi cam nasıl yapılır ? böle cam yaptırılabilirmi
    Bildigim kadariyla o cam Avusturalya'dan www.eaglescreens.com.au

Tinted DoubleBubble modeli.

Kargo masrafina kiyarsan ordan siparis verebilirsin. Turkiye'de yaptirilabilir mi, onu bilemem.
    Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler