Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    gtr 250 nin ikinci el piyasası nedir bir kaç ay içinde almayı düşünüom da. istediğim zaman kolay satabilir miyim sizce?
    0 Rh +

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    öylebiraz
    desenler mükemmel... tabelacılara değil de grafik tasarım yapanlar var onlarla bir görüş... aklıma gelmiş ken... sefaköyün içinde bilgisayarlı grafik tasarım yapan bir dükkan görüyordum.. araçlar için... sana telefonunu alıp özel den gönderirim... ama pazartesi günü... servisle geçerken görüyordum...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    oylebiraz kardeş ben daha önce birkaç arkadaşın araçlarına internetten indirdikleri şekillerden stiker yaptım benim için sorun yok bende bu ve bundan çook daha farklı modeller var hele bir tane gt650r a uygulardığım model var ama ne yazıkki ben karacabeydeyim sen gel ben sana hediye olsun diye bile yaparım sorun değil reklam işleri yapan arkadaşlar halledebilirler neredensin yazarsan bildiğim meslektaşlarım varsa rica eder yaptıtırız

hakan abicim senin far sisitemi iyi ama bluell daha şık ve orjinal durmuş fakat geceleri çok şık duruyor bu sistemi bursada bir araştırırız olmadı atlar gideriz bursaya bakarız senin motora güzel bir şeyler yaparsak bende yaptıracağım az çok benim yeni motorada uyar bu tip şeyler
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    biraz tuhaf olmuş...beğenmedim...öcü gibi valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu da benım kara şimşegim
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Alıntı hakandemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir türlü satamadığım gt650 cometi mi modifiye ederek kullanmaya karar verdim.Bunu yaparken orjinal parçalarında sonradan takılabileceğini düşünerek çalıştık..Bu modifiyede işçilik ve fikir motosiklet sürüş hocamın ..İlk önce farlarla başlayalım dedik ve modifiye çalışmalarına başladık henüz tamamlanmış değil farların üst kısmı kapatılarak çirkin kablo görüntüleride kamufule edilecek.Belki rüzgar engeli için bir cam takma yoluna gidebilirim..Motor koruma demiride takılacak..Sabredemedim daha tamamlamadan siteye resimleri koyayım dedim hem fikirlerinizide alayım istedim
    ben begenmedim,
    zevkler ve renkler iste..

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    dün öğlen bi sarı gtr gördüm göztepe ssk hastanesinin arka sokağında bnde oralara yakın oturuyorum kimdi bilmiyorum ama plakalık iptal edilmişti arkasından saat 1.30 gibi kırmızı bi gtr ı caddede gördüm oda plakalığı iptal etmiş oda çok hoş duruyordu artık bizimde plakalığı iptalettirme zamanımız geldi bizden yaptıran var mı acaba merak ettim nerede ve nasıl yaptırdınız kaça mal oldu
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

maltiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600

gt250 comet

Arkadaşlar merhabalar, biz forumu uzun süredir takip ediyorduk hatta bu motorları almamızda hepinizin dolaylı olarak etkisi oldu diyebiliriz. Hepinize bilgi ve tecrübelernizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.

Listeye eklerseniz seviniriz.
    maltıner GT250 Comet-Sarı
    serdarb GT250 Comet-Sarı

Motosikleti
    GT250R
    hoşgeldiniz motorları ve resimlerinizi en kısa zamanda bekliyoruz...

Arkadaşlar istanbulda tavsiye edebileceğiniz airbrushcı lar var mı birde siyah MAT olan kaskıma airbrush yaptırma olanağım var mı yoksa mat oldugu için uygulanamaz mı

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kusura bakmada
    Bir motor bu kadar iğrenç hale getirilebilir.
    Mesela şu şekilde de fikir beyan edilebilirdi :

"ben beğenmedim" ya da "eski hali daha iyi bence"..

Bir süredir Türkçede iki kelime gençler arasında farklı şekilde ifade edilir oldu. Müthiş (iyi, güzel) ve İğrenç (kötü, iyi değil)

Not: ben kötü olduğunu düşünmüyorum. Sadece yukarıdaki ifadenin başka biçimlerde söylenebileceğini de anlatmak istedim.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    bu hyosung lar ne malı çinmi? öle pek hoş bişeye benzemiyor ama tabi yakından görmeden bişey demek doğru değil
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

hakandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    evet motorun bu hali ile çokta güzel durduğunu idda etmiyorum ::iğrenç olabilir bana sebebini açıklayın yada fikir verin şöyle olsa daha iyi olurdu.Amacım klasik görüntüden uzaklaşmak.ertuğrul _öz ün verdiği fikir çok güzel Buell XB12Scg Lightning modelinde olduğu gibi bir değişiklik yapmak isterim.Neticede herkesin görüşü farklıdır benim saygım var Ama aşağılayıcı kelimeler üzüyor Neticede ortada bir emek var hata varsa geriye dönülecektir..saygılarımla

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008

selamlar

Arkadaslar bu siteyi ve yazılarınızı haziran/2006 dan beri takip ediyorum motosiklet maceram cbr125 ile basladı ve virajda kayıp münibüsün altına girmemle son buldu ama motosiklet tutkum kesinlikle bitmiş değil özelliklerini ve tasarımlarını görüdüğümden beri gt250r ve comet merakım basladı inşallah durumum el verdiği zaman benimde bir gt250r im olacak. sözün kısası artık fiili olarak aranızdayım herkese selamlar...

tanermavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    merhaba arkadaşlar...
    bende hyo RX125 var,debriyaj telinin yağlanması gerektiğini yoksa kopabileceğini okudum.iyi hoşda nasıl yağlayabilirim tarif edebilecek warmı?
    ve nasıl yağ ile????

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    THE_LANCET
    İsminden de anlaşılacağı gibi bal gibi çin malı ama işte güney kore diye yutturmaya çalışıyolar ...ama biz yemiyoz

tanermavi

Aslında teli söküp greslemek en iyisidir ...ama uzun iş
    en kolayı elciğin ordan yağdanlık yada bir enjektör yardımı ile yağlamaktır
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar bu linkteki video yu izleyin hyosung hakkında çok güzel bir tanıtım filmi yapmışlar

http://www.youtube.com/watch?v=QwJiI_1JGwI 650 li likle ön kaldırıyor acaba 250 cclik lede kaldırılabilir mi sadece meraktan soruyorum

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250 cbf le ön teker kaldırılıyo ..hyo ile gayet rahat kalkar ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    hyosung karion 125
    THE_LANCET kardeş, bilgi edinmeden fikir sahibi olmaya güzel bir örnek vermişsin. buraya yazmadan önce en azından google'dan markayı aratabilirdin.
    "Kalkın ey ehl-i vatan" dediler. Kalktık... Onlar oturdu. Biz ayakta kaldık.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    trasher yapabildikten sonra Titan yada YBR ile de kafa kaldırırsın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı hakandemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet motorun bu hali ile çokta güzel durduğunu idda etmiyorum ::iğrenç olabilir bana sebebini açıklayın yada fikir verin şöyle olsa daha iyi olurdu.Amacım klasik görüntüden uzaklaşmak.ertuğrul _öz ün verdiği fikir çok güzel Buell XB12Scg Lightning modelinde olduğu gibi bir değişiklik yapmak isterim.Neticede herkesin görüşü farklıdır benim saygım var Ama aşağılayıcı kelimeler üzüyor Neticede ortada bir emek var hata varsa geriye dönülecektir..saygılarımla

motora iğrenç denmesi üzmüş galiba seni...haklısın...emek verip beğenilmemesi ve bunu net bir üslupla 3kişilerden duyman hoş değil belkide...fakat beğenilmemesi genel kanı diyorum...çünkü farlar ve ön granaj motoru motor yapan önemli etken...o taktığın şeylere hilkat garibesi desem umarım darılmazsın....aynı emeği eski farı geri takmak için kullanmanı öneririm...

bende tek yuvarlak fara uyuz oluyorum...ama tipi bu işte cometin...yaratıcılık ve yeniliklerin bende peşinde olmuşumdur hep...ama orjinal görüntü bu kadar erezyona uğrarsa yaptığın işin ne önemi olur ki...ya da şöyle diyeyim...sen mutluysan bize bişey düşmez...

senin motora freddy diyeceğim artık...

motoru satda bu işkencelerden kurtulsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler