Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Mete mümkün değil canım benim, normal insan boyutlarında değilsin gidemeyiz

Tüketim tablosunun resmini koydum, birde bize göre değerlere çevirirsek şunları elde ederiz :

650 Grubu : 3,78 Litre ile 103,6 km

250 Grubu : 3,78 Litre ile 181,6 km

yani

650 Grubu : 100 km de 3,6 litre

250 Grubu : 100 km de 2,1 litre

NOT : Bu değerler 60 km/h sabit hızla, uygun yol şartlarında alınmıştır. Boşuna uğraşmayın bu değerleri elde etmek çok zor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sonunda bulabildim mevcut hyosung modellerine ait parça dökümleri mekanik projeler ve tunıng örnekleri olan bir sayfa özellikle alttakine benzer mekanik projeler önemli ileride ihtiyaç duyabiliriz.Diğer markalar içinde tunıng örnekleri mevcut...
    NOT:Bunlar daha önce PDF formatında eklenmiş olabilir belki bilemiyorum ama ben açamıyorum o dosyaları aynı durumla karşılaşmış olan başka arkadaşlarda olabilir paylaşmak istedim...
    http://www.heimracing.de/Hyosung.html

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Beyler ve Bayanlar, GT250 ler için sigortada kapalı şart işi kalktı.

http://www.motosiklet.net/forum/show...=10439&page=11
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı

Mete mümkün değil canım benim, normal insan boyutlarında değilsin gidemeyiz
    hayırsız niyazi...altında arabanda var...bi elin yağda bir elin balda...hep kendine müslümansın...

globalide bağlamışınız test ayağına...

ama test raporlarını bekliyorum...ama bir sallama test sonuçları olsun bende seni topa koymazmıyım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    Buraya kadar herşey normal, ancak inceleyince kaliperin yukarıda bahsettiğim iki pim üzerinde kaymadığını (sanırım toz veya pislik yüzünden bir tıkanma oluyor) sadece sağ balatanın fren diskine temas ettiğini keşfettim.
    Bence pimin yagli olup olmamasi pek de onemli degil. Cunku piston baski yaptiginda karsi taraftaki balatayida otomatikmen kendine cekiyor. ve disk ikisinin arasinda kaliyor

Otomobillerdeki sistem ise şu

conti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R

ehliyet

Herkese merhaba,
    08.07 tarihinde ehliyet sınavına girip sertifikası alan arkadaşlar var mı acaba .
    Birde ehliyet alırken şubelerin çok yoğun olacağı, B ehliyeti olan arkadaşlar eğer ehliyetini farklı bir ilden aldıysa, A2 ehliyeti için 2-3 gün koşuşturması gerektiği söyleniyor.
    Acaba Sertifikayı istanbuldaki sürücü kursumuzdan teslim alınca ehliyeti anadoludan herhangi bir ilden çıkarttırabiliyor muyuz?

TŞK 'ler

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı conti adlı üyeden alıntı
    Herkese merhaba,
    08.07 tarihinde ehliyet sınavına girip sertifikası alan arkadaşlar var mı acaba .
    Birde ehliyet alırken şubelerin çok yoğun olacağı, B ehliyeti olan arkadaşlar eğer ehliyetini farklı bir ilden aldıysa, A2 ehliyeti için 2-3 gün koşuşturması gerektiği söyleniyor.
    Acaba Sertifikayı istanbuldaki sürücü kursumuzdan teslim alınca ehliyeti anadoludan herhangi bir ilden çıkarttırabiliyor muyuz?

TŞK 'ler

sorunun cevabını 1-2 gün içinde bu topikten alırsın...

gelişim sürücü kurs sahibi İbrahim Beyden...

http://www.motosiklet.net/forum/show...381#post378381
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rus ,norveç, derken en sonunda bir ingiliz plaj güzelide GT 250 cometin dayanılmaz çekiciliine karşı koyamadı....satacam bu motoru ..yada hanım beni boşayacak...evli arkadaşlar sakın bu motoru almayın ...alırsanızda sahil kesimine sakın inmeyin ..

Bu arada arkadaki türk bayrağıda olaya ayrı bi hava katmışş...

[B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

sazizoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Aquila GV250
    Selam "Hyosung"cular
    ben de hyo gv 250 yeni kullanıcısıyım ve aranızdayım,
    keyifli sürüşler

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    BBrr Güzel resimler yenge seni boşamazsada kesin elinde oklavaya yolunu gözler

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    ya yabancı bayanlarda sanırım motor üzerinde resim çektirme gibi bir fantazi var resimler güzel fakat barış abi tavsiyem karelerde motorlar da tam çıksın ozaman fotoğrafik olarak daha güzel olur.mümkün olduğunca motoru bölmemeye açlış...

bide sana msj atmıştım bakmadınmı..motoru alayım ilk senin yanına gelicem ,erhan gibi bende kaskımı boyatmaya ..
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Millet,
    Debriyaj telini inceledim, üzerinde herhangi bir yağa rastlamadım.
    İsterseniz siz de kontrol edin, tel kopmadan yağlayın!

PS: Resimlere bayıldım (hatunlu motor), insanlara motor aldırır böyle resimler yaf!

-t
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Benim motor,gt250comet fakat;silindirlerin üzerinde gv250 yazıyor.Cruiser modelinin motoruyla cometlerin motorlarının aynı olduğunu biliyorum tek farkın şanzumanlarıda olduğunu biliyorum.Benim merak ettiğim yinede gt250 yazması gerekmiyor muydu?Comet kullanan arkadaşlar bakabilirler mi acaba silindirin üzerindeki yazıya.Sadece bende mi böyle,başka cometler de var mı merak ettim.

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TAMER adlı üyeden alıntı
    Benim motor,gt250comet fakat;silindirlerin üzerinde gv250 yazıyor.Cruiser modelinin motoruyla cometlerin motorlarının aynı olduğunu biliyorum tek farkın şanzumanlarıda olduğunu biliyorum.Benim merak ettiğim yinede gt250 yazması gerekmiyor muydu?Comet kullanan arkadaşlar bakabilirler mi acaba silindirin üzerindeki yazıya.Sadece bende mi böyle,başka cometler de var mı merak ettim.
    Cometlerde GV 250 yazıyor motorlarda hepsi aynı...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işin garibi benim ruhsattada gv250 yazıyo model bölümünde....hatta kasko ruhsata bakılarak yapıldığı için kaskoda gv 250
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

misfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6
    benim silindirdede gv250 yazıyor ama motor numarası gt250 olarak başlıyor

TheSuda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    [QUOTE=muritu]açıkyol ,nasılsın dostum iyisin umarım verdiğin veriler için teşekkür ederim böylece herkes kendisiyle kıyaslama imkanı buluyor..

the suda ,sende hoş geldin tekrardan nerelerdeydin gerçi bende sınavlar,iş güç derken yoktum başlıkta ..zaten eskilerde uğramaz yazmaz oldular..
    neyse global motor gerçekten çok ilgililer vede zaten sana davranışları ilede bunu göstemişler..fakat hatırlayamadım sorun neydi ,2 ay motorsuzmu bekledin yoksa bu sürede est motorunu mu kullandın anlayamadım..açıklamalarını bekliyorum.
    [B]

saol dostum bende gayet iyiym. Malesef 1 ay hiç motora binemedim 1. ayın sonunda problem çözülemeyince gloabli aradım hemen ilgilendiler gelip motorumu aldılar ve banada test motorlarını bıraktılar sonra 1 ay onların incelemesinde kaldı motor. Problem ise metal talaşı çıktı motordan bol miktarda ve bigün giderken acayip sesler gelmeye başladı söküldü motor kranktanmış problem. benim krank söküldü ve yerine yenisi konularak problem çözüldü. bunun dışındada ufak tefek şeyler vardı onlarada baktılar ve kapıma kadar getirdiler saolsunlar motorumu şimdi yalazıgibi namussuz

Bu arada okuduğum yazılar arasında yakıt değerleri vardı. Beyler benim motorum 120 130 kmh ile hiç durmadan 420 km'nin üstünü yapıyo şehir içi bugün ölçüm yaptım 347 km de kırmızıya indi fakat içinde 2 lt benzin vardı tam 15 lt aldı (40ytl) dier arkadaşların yazdıklarına göre 300km max yapıyor. Ki burası küçük bi şehir olduğu için dur kalk çok fazla oluyor buna rağmen böyle yakması beni çok mutlu ediyo.
    BİNLERCE KİLOMETRE YÜZLERCE KADIN ....

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    bbrr abicim sen hanımı boşarsın gibime gelio..

o hatun ne yav ben marmarise geliyim en iyisi off )
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Başlık geyiğe sarmış temizlik ister.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    suda senin krank işi hallolduktan sonamı ölçüm yaptın..öle ise eğer senin için şanslı bi durum çunku bu değerleri yapan yok .400 km ye yakın bi değer vermişsin depoda... ama baştan beri böyleyse eğer diğer arkadaşların kendine benim motorum niye bukadar fazla yakıyor diye sorması lazım.. birkaç kişide duyulan rahatsızlıklar vede debriyaj telinin çabuk kopması problemi benide üzdü..debriyaj teli kompma mesafesini hatırlayan varmı..nedir bu işy ahu öğrenenlim.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler