Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ardaertugrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsr 600
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertuğrul bu komtanın verdiği 2.resimdeki repsol ne güzel olmuş öyle; sana da yapalım.
    Banamı dedin sen ?
    Youtube Arda Ertuğrul MotoVlog yazıp kanalıma abone olursanız çok sevinirim arkadaşlar desteğe ihtiyacım var. Motosikletim : Gsr 600 Egzozt : Devil & Yoshimura Kamera : GoPro Hero 5

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı ardaertugrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banamı dedin sen ?
    Hayır bana

[COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

ardaertugrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsr 600

Istanbul Motor'la Işiniz Olmasin

Alıntı gürkanünal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba size durumumu şöyle ifade edeyim hoysung marka motorumu kaza yaptıktan sonra kızıltoprak istanbul motoro götürdüm eksper gelmesi için orda bıraktım daha sonra motoruma çok yüksek fiyat çıkardılar motorumun fiyatı 8500 ytl bana 4500 ytl masraf çıkardılar ki sorun sadece ön takımdaydı global motora açtım onlardan da aldığım fiyat çok farklıydı neticesinde eksper tümünü karşılamadı bende mot
    bende motorumu almak için gittim 25.112006 tariğinde bana eksper masrafı diye bi ücret çıkardılar 175 ytl ve karşılığında hiç birşey yapılmadı ben şikayetçiyim expertız ucretı adı altında insanlardan haksız kazanç sağlıyolar ilgililerin bilgilerine arz edrim konuyu en üst merciğe taşıcam
    Kusura bakmayın artık onlar hakkında şunu sölücem çok özür dilerim ŞEREFSİZLEEEERRRRR AYnı durum benimde başıma geldi dostum ...Motorun egzosu küçücük bi yerinin boyası fren maneti ve pedalla sinyaline 1.600ytl dediler...Gerçi kasko ödüyo ama yine de çok...Ve bende ilk zamanlarda kasko onaylanmadan önce dedim aliyim motoru kasko onaylanınca getiririm daha o güne kadar değişicek parçaları bile parçacıya vermemişler ki bunu yapmazlarsa kasko onaylamıyo dosyayı yapmaları lazımdı...Bende gittim aliyim motoru kasko onaylayınca getiririm dedim...234 milyon dediler..Ne ücreti bu dedim !!! İşçilik ücretiymiş...Ne yapmışlar dersiniz... Parçaların kodlarını kaskoya bildirmişler...Neyse uzun zaman sonra geri veriyorum motoru...Sonra ben kaskoyu arıyorum onaylanmıyo arıyorum onaylanmıyo dosya eksik diyo..En sonunda sordum ne eksik dedim...DEğişicek parçaları parçacıya vermemişler hala...4 ay falan geçiyo...Arıyorum servisi ( İSTANBUL MOTOR) niye vermediniz diyorum...E işte arda sen gel bi zahmet götürüver..Yok yaaa dedim bi kızdım...İstiyosan ben geliyim parçaları getirin bi zahmet tamir de ediyim orda dedim...normalde kardeşim babamın arabaları var...Birine bişi oldumu servise veriyo...Her bi haltını yapıyolar ...Sonra getiriyolar arabayı buyrun arabanız faturanız da bu diyolar veriyolar...Bunlar öle değil...İki tane parça sipariş etmek için illa para istiyolar..Bide kaskonun onaylanması işinide normalde servis yapar herşeyiyle ben koşturuyorum...Bu kadarmı olur ya...Bumudur müşteriye saygı...

KINIYORUMMMMM...

Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır bana

Heee sanamı demiş Bende çok istiyodum konu açmıştım ya bana dedi sandım olsun canım banada yapalım ondan

Bi de arka sayfalarda şimdi gördüm bi arkadaş demiş buraya sorma tektekeri baksana hyosung kullananların bişi bildiği yok...
    1.si Ben hyosng kullananlara sorucam tabi daha iyi kullanan bilir
    2.si eğer bütün sayfaları okusaydın görürdün ki bi çok şeyi bilen arkadaşlarımız var hemde fazlasıyla.
    3.sü bilmeden etmeden böyle konuşman bana kalırsa çok yanlışş..Madem öyle peki o zaman sen cevapla sorumu
    Youtube Arda Ertuğrul MotoVlog yazıp kanalıma abone olursanız çok sevinirim arkadaşlar desteğe ihtiyacım var. Motosikletim : Gsr 600 Egzozt : Devil & Yoshimura Kamera : GoPro Hero 5

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Arkadaşlar bugum mecidiyekoyde bayiye gittim gt250 r a bindem gerçekten çok hoş bi makina allah bizede nasip etsin
    Motorize Birlikler K.lığı......

Kadıköy tartafında servis için Motorcu Melih Ustaya gitmek lazım.Daha bilgili yılların motorcusu.. Tavsiye edilir.
    Tel No: 0216 340 73 00

Motosikleti
    ***Hyosung GV250 Aquila***
    bende 1000 km'ye geldim we bakımı melih ustada yaptırmayı düşünüyorum, ancak geçen gün aradım baya yoğunmuş. önümüzdeki hafta içi gitmeyi düşünüyorum. umarım söylenildiği kadar iyi bi ustadır

Tavsiye ihtiyacı

Selamlar arkadaşlar,
    GT250 almak istiyorum. Şuan uygun zaman mıdır? Fiyat açısından uygun olduğunu düşünmekle beraber, yeni modeli çıkacak mı, beklemeli miyim gibi sorularım var?
    Bir de liste fiyatından ne kadar peşin indirimi olur, Bayi tavsiyeniz vs..
    Teşekkürler, kazasız belasız...

Motosikleti
    HONDA
    Arkadaşım

Ben bugün Melih Abi deydim.Bu adam motoru aşmış.Walla benim ufak bir sorunum var.İnşallah çözecek.Walla pert olmuş topladığı bi motor gösterdi bana ağzım açık kaldı.Umarım yanılmam.Adam gibi adama benziyor...

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    öylebiraz

arkadaşım büyük geçmiş olsun...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

öylebiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hoysung GT250R Kan Krmızı
    yaa arkadaşlar avrupa yakasında benim motoru yapacak adam akıllı bi usta yokmu?

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı sunflorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 1000 km'ye geldim we bakımı melih ustada yaptırmayı düşünüyorum, ancak geçen gün aradım baya yoğunmuş. önümüzdeki hafta içi gitmeyi düşünüyorum. umarım söylenildiği kadar iyi bi ustadır
    1000bakımımı melih ustada yaptırdım gerçekten çok iyi bir insan kendisi ama çok yoğun oluyor.güvenilir bir usta ben motorumu 1gece orda bıraktım alırken de üzerimde nakit para yoktu sonra verirsin dedi daha sonra parayı getirdim böyle insanlar hala var.
    melih ustayı şiddetle anadolu yakasında oturan hyosungculara tavsiye ederim

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Arkadaşlar bi yardımcı olun lütfen,sizce ikinci el 250R mı yoksa GT650 comet mi almam daha uygun olur.En az üç sene bineceğim.
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    2 farklı model hangisini kullanmayı seviyosan onu al bnce ondan sonra pişman olursun...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

trasher'in dediği doğru ikiside farklı model hangisi içine yattıysa onu al arkadaşım. Ama sıfır almak her zaman daha iyidir. Şİmdiden hayırlı olsun

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı öylebiraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa arkadaşlar avrupa yakasında benim motoru toplayacak adam akıllı bi usta yokmu önerebileceğiniz nejat ustaya götürdüm 3 gün oldu adam hala parçaların fiyatını öğrenemedi yaa artık ya global motor ustayı sallamıyo yada usta beni sallamıyo illallah ettim artık nolur iyi bir usta ismi ve telefonu verin lütfen
    6.000 de kış bakımı için C&C motora gittim, memnun kaldım. 8.000 bakımı geldi oraya gideceğim gene, global motorun sitesinde servisler bölümünde adresi, telefonu var.

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    trasher ve strops arkadaşlara önerileri için çok teşekkür ederim.Ancak mevzuyu biraz daha açmak gereğini hissediyorum.Bahsettiğim motosikletlerin ayrı model ve sınıfta olduklarının tabii ki bilincindeyim.Ne var ki 35 yaşında iki çocuk babası bir memur olarak aldığım motosikletin idamesini de düşünmek durumundayım.Sonuçta alacağım Hyo'yu en az 3 sene kullanacağım ve bu süre zarfında değiştirme gibi bir lüksüm olamayacak maalesef.Yukarıda sözünü ettiğim iki farklı modeli bu şartlar altında değerlendirmenizi rica,ilginize teşekkür ediyorum.
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

Herkese Selam
    Gt 250 Comet'imi 1000 bakımına götüreceğim. Ankara'da iki adet yetkili servis var Çağ Motor ve Motorbike. Çağ Motorla konuştuğumda yağ olarak Shell Advance kullandıklarını söylemişlerdi, Motorbike'da ise Castrol GPS kullanılıyorlarmış. Daha önce bu servislerde bakım yaptıran oldu mu?
    Sizce hangisini tercih etmeliyim?

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    groundzero merhaba,

Ankara motorbike Hyosung yetkili bayisi mi ?? ve yerini söyleyebilirsen sevinirim...

Yetkili servis. (Ankara'daki tek bayisi Çağ Motor. İrfan Baştuğ Cad. 94/B Aydınlıkevler Tel : 0.312.317 06 60 )
    Batıkent'de.
    İnönü Mah.Yıldırımlar San.Sitesi 1.Cad.90.Sok.No 15 Batıkent
    Tel1 : 0312 278 29 35
    Tel2 :
    Faks :0312 278 28 31

Ulusan'ı biliyorsan (Kawa&Suzuki) arka sokağında

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkürler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler