Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir ayda 600 km ancak yapabildim, demekki yaz bitince benim
    rodaj ancak bitecek (3000 Km)
    bu arada genel olarak 6000 devirde hızınız ne oluyor ? benim gösterge
    80 - 90 arasını gösteriyor, makul mu acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı
    bir ayda 600 km ancak yapabildim, demekki yaz bitince benim
    rodaj ancak bitecek (3000 Km)
    bu arada genel olarak 6000 devirde hızınız ne oluyor ? benim gösterge
    80 - 90 arasını gösteriyor, makul mu acaba ?
    Bu o anki vites pozisyonun (1-6) yol durumun (yokuş aşağıya yokuş yukarı asfalt) akselerasyon yani ivmelenme süratine göre çok değişir ben sanki göstergede görünenden daha hızlı gidiyormuşum gibi hissediyorum bu makinenin bence en güzel noktası 10-15 km hızdan gaz verip devir arttırarak 45-50 km hıza çıkmak sadece bu haz duyduğum motor sesi ona verdiğim parayı helal ettiriyor...

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Egzoz Araştırma Sonuç Raporu :p

marka: Xtreme bike

marka: krieger

link: http://www.krieger-competition.com/e.../COMET250.html

marka: High Tes

link: http://www.high-tes.com/

marka: Ixil

link: http://www.ixil.com/
    video: http://video.google.com/videoplay?do...1987&q=hyosung

marka: staintune
    link: http://www.staintune.com.au/docs/pricelist.pdf 23. sayfa
    ücret: 675$AUD

bikehoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT-250(zeki,çevik ve ahlaklı)
    DOSTLAR
    sizlerin verdiği bilgi ve tavsiyeler sonucunda GT-250 aldım.Umarım pişman olmam ve ilk etapta İzmirdeki Hyosung kullanıcıları ile tanışmama vesile olur.
    Tekrar herkese sevgi ve saygılar.Görüşmek üzere...
    motorsikleti, felsefesini hissederek kullanabilen herkes özgürdür ve kardeştir.

Motosikleti
    Fazer

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    GÜle GÜle Kullan İyİ Bİr Motosİklet Aldin
    Dikkat edersen bu başlıkta orası bozuldu şurası şöle diye bir başlık bulamassın sevgiler ....
    To know me is to love me....

Motosikleti
    motorla ilgili dikkat etmem gereken özellikler varsa ;bütün arkadaşların tavsiyelerine açığım.36 yaşında ilk motoru alınca insanda biraz korku oluyor.Alışırken nelere dikkat etmem gerekir;bilgilerinize ihtiyacım var.teşekkürler

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı bikehoper adlı üyeden alıntı
    motorla ilgili dikkat etmem gereken özellikler varsa ;bütün arkadaşların tavsiyelerine açığım.36 yaşında ilk motoru alınca insanda biraz korku oluyor.Alışırken nelere dikkat etmem gerekir;bilgilerinize ihtiyacım var.teşekkürler
    Aslında bende motor sırtında yeni sayılırım. Ama gördüğüm kadarıyla makinanın pek kronik bir problemi yok, ama yinede birşeyler yazayım.

1- Bazen boş vites ışığı yandığı halde motor 1. viteste kalabiliyormuş. Bu durumda marşa basarken ne olur ne olmaz diye elin debriyajda basılı olsun.(bende henüz olmadı ama yinede temkinli olmakta fayda var)

2-sele altı bagaj kısmının teli sarsıntıyla yerinden çıkabiliyor. (Başıma geldi önceki sayfalarda resimli olarak anlatmıştım) İçerisine malzeme koyarken dikkatli ol.

3-Vitesi boşa alıp uzun süre çalışır durumda bırakma. Hararet aniden yükselir.

4-Arka teker yumuşak olduğu için çakıllı ve bozuk zeminlerde gitmemeye özen göster(çabuk çiziliyor)

5- Aynaları bana yetersiz geldi (race tip motorlarda kronik sorunmuş)

6- motorunu yıkarken radyatörü, yağı rahatça soğutablmesi için özellikle dikkatlice temizle ve hava kanallarının açık olduğundan emin ol

Aklıma başka birşey gelmedi doğrusu.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    arkadaşlar hyosung eyer alabilseydim ilk tercihimdi. neyse artık gv 650 istiyorumda sorum bu değil. merakımdan soruyorum; gt 250r birinci viteste kaç basıyor? rodajı aşmış arkadaş varsa tabi... race isteyen herkese bunu öneriyorum. bilelim...
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

TheSuda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    valla takribi 60 civarında bişiy yapıyo 2. viteste 105 falan yapıyo (dahada üstü de olabilir) Bu arada arkadaşlar gv 650 ye bindim geçen gün. ben böyle bi cuser görmedim Servisten yeni çııkmıştı tanıdık arkadaş. dedim beni bi turlatsana şöyle. Valla arka koltukta bi bant şeklinde tutunma yerivar benim gözüm yemedi onu tutmaya arkadaşa sarıldım bir bastı dedim uçuyoruz arkadaşta ufak bişiy 2mizde düşüyoduk azkaldı ben hiç öyle bi cruser a binmemiştim felaket performanslı bi alet eğer cruser alıcak kimseler varise şiddetle tavsiye ediyorum 2. si ise kötü haber dün gt 250 r ımı düşürdüm :( hemde hiç olmuyacak biryerde....!!! sinyallambam kırıldı grenajın çok ufak ama çok ufak bir kısmı çok az çizildi. Çok ucuz atlattığımı düşünüyorum eğer grenaj kırılsaydı nolurdu acaba :S lambaların fiyatlarını örendim 40 ytl civarında yanılmıyosam. ama ben tıpkısının aynısı 2 tane sinyal lambasını 20 ytlye taktırdım sağ kırıldığı için soluda değiştirdim ama hiç bir farkı olmadı oyüzden çok mutluyum grenajımı da pastayla temizledim çizik mizik kalmadı. inaşllah böyle bi olay birdaha tekrarşlanmaz düşürdüğüm anda kan beynşme çıktımıştı valla:( üstüne üstün bide grip oldum :S sapıtacam yarebbim!
    BİNLERCE KİLOMETRE YÜZLERCE KADIN ....

Motosikleti
    hyo gt250 dark
    bugun gt250 comet (kara) aldim. burada okuduklarim bana cok yardimci oldu. bunun icin hepinize cok tesekkurler.......
    fakat hala trafige cikmadim. daha once vitesli sadece surucu kursunda 125lik kanuni kullanmistim. motora alismak icin oncelikle biraz test surusleri yapmaliyim heralde.
    takipteyim

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    hayırlı olasun provomr ,kazasız belasız kullanman dileğiyle...

teh suda sana da geçmiş olsun .vede tebrik ederim pratik zekanla bu işi kolayca hallettiğin için ama nasıl merak ettim doğrusu. pasta cilayı nasıl attırdın tanıdığa felanmı. arabalardaki gibimi yani plastiğe uygulanıyormuymuş.kaça mal oldu ..tekrar geçmiş olsun.

komtannnnnn o resim ne oyle yahuuu napmış cometi kuyruktan kestirip ön farı çıkarımış sanırım. bide şu motorun alt kısmı karteri örten carbonfiber tasarımı her resimde görür oldum yahu yok mu bunun hakkında bilgisi olan sanki bu motora göre yapılmış. bayi getiriyormu acep böle bişi. ahada resim yükleyebilirsem koyucammmm.saygılar efem

hah iişte bunu diyorum..alınca böle bişeyle sarı cometimi mutlaka tamamlamak istiyorum, bence siyah şase hiç yakışmamış. alt kısmı çok karartmış üst tarafla keskin bir çizgi ilen ayrılıyor gibi. önçün bende bunun sarısından istiyorummmm. komtanım nediyorsun .saygılar.

bunuda gösterdik ya artık herkes ister bundan ehe ehehe
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    komtannnnnn o resim ne oyle yahuuu napmış cometi kuyruktan kestirip ön farı çıkarımış sanırım. bide şu motorun alt kısmı karteri örten carbonfiber tasarımı her resimde görür oldum yahu yok mu bunun hakkında bilgisi olan sanki bu motora göre yapılmış. bayi getiriyormu acep böle bişi. ahada resim yükleyebilirsem koyucammmm.saygılar efem
    Hyosung Fransa Distribütörü Sima Moto satıyor o parçayı,

265€

Diğer aksesuarlar için
    http://www.simamoto.fr/Home/SMAACC.N...MET.EQUIPEMENT

Ben kemik rengi jant istiyorum, bana ne

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    Eklenti 1441hah işte o parça yaa .hay yaşşa. ben de alınca bundan istiyorumm. toptan alsak indirim yaparlarmı acaba sarının altına bu takılınca nassı durur acaba..güzel olur heralde alt üst alan arasındaki uyumu tamamlar.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    muritu
    oalt granaj haricinde başka parçalarda var. biraz tuzlu olur ama motoru tamamlar bence harika görünüyo sitede. 10 numara benden yani.
    çakması yayapılamazmı acaba

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    Alıntı TheSuda adlı üyeden alıntı
    valla takribi 60 civarında bişiy yapıyo 2. viteste 105 falan yapıyo (dahada üstü de olabilir)
    250cc için doyurucu. kilometrene göre ileride biraz daha açılabilir. benim jinlun marauder şu an 25-30km de sürünüyor. açılınca 50-60 arası 1. viteste bastığını söylüyorlar. bakalım göreceğiz. rodajın kötüyse bekleme tabi.

ayrıca geçmiş olsun. millet alamıyor sen al kır.

gv 650 harley 883xl'den iyi makine. bir harleyciyle konuştum bunu kabul etti. zaten bir 883 serisi bir de harley var. harleyciler onu ayrı tutuyor dedi. doğrudur ferrari de v8'inin üzerine ferrari yazmamış.
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bikehoper adlı üyeden alıntı
    DOSTLAR
    sizlerin verdiği bilgi ve tavsiyeler sonucunda GT-250 aldım.Umarım pişman olmam ve ilk etapta İzmirdeki Hyosung kullanıcıları ile tanışmama vesile olur.
    Tekrar herkese sevgi ve saygılar.Görüşmek üzere...
    İzmirden merhaba aramıza hoşgeldin hayırlısı olsun

Alıntı provomr adlı üyeden alıntı
    bugun gt250 comet (kara) aldim. burada okuduklarim bana cok yardimci oldu. bunun icin hepinize cok tesekkurler.......
    fakat hala trafige cikmadim. daha once vitesli sadece surucu kursunda 125lik kanuni kullanmistim. motora alismak icin oncelikle biraz test surusleri yapmaliyim heralde.
    takipteyim
    Sanada hayırlı olsun aramıza hoşgeldin arkadaşım

Alıntı TheSuda adlı üyeden alıntı
    valla takribi 60 civarında bişiy yapıyo 2. viteste 105 falan yapıyo (dahada üstü de olabilir) Bu arada arkadaşlar gv 650 ye bindim geçen gün. ben böyle bi cuser görmedim Servisten yeni çııkmıştı tanıdık arkadaş. dedim beni bi turlatsana şöyle. Valla arka koltukta bi bant şeklinde tutunma yerivar benim gözüm yemedi onu tutmaya arkadaşa sarıldım bir bastı dedim uçuyoruz arkadaşta ufak bişiy 2mizde düşüyoduk azkaldı ben hiç öyle bi cruser a binmemiştim felaket performanslı bi alet eğer cruser alıcak kimseler varise şiddetle tavsiye ediyorum 2. si ise kötü haber dün gt 250 r ımı düşürdüm :( hemde hiç olmuyacak biryerde....!!! sinyallambam kırıldı grenajın çok ufak ama çok ufak bir kısmı çok az çizildi. Çok ucuz atlattığımı düşünüyorum eğer grenaj kırılsaydı nolurdu acaba :S lambaların fiyatlarını örendim 40 ytl civarında yanılmıyosam. ama ben tıpkısının aynısı 2 tane sinyal lambasını 20 ytlye taktırdım sağ kırıldığı için soluda değiştirdim ama hiç bir farkı olmadı oyüzden çok mutluyum grenajımı da pastayla temizledim çizik mizik kalmadı. inaşllah böyle bi olay birdaha tekrarşlanmaz düşürdüğüm anda kan beynşme çıktımıştı valla:( üstüne üstün bide grip oldum :S sapıtacam yarebbim!
    Çok geçmiş olsun halletmişsin sevindim Allah beterinden saklasın

hakandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    TheSuda geçmiş olsun..benim motorda durduğu yerde düşmeye başladı ikinci düşüşünde sol sinyal vede arka plaka lambası gitti park esnasında bir araba geri geri çıkarken çarpmıştı Nazar mı değiyor nedir anlayamadım.Birde vitesin bağlı olduğu parça kırılmıştı Alemiyum kaynak ile hallettik..Motorunun birinci viteste 60 yapması çok iyi zira ben 40 km süratte ikinci vitese atıyorum.2.vitestede 105 falan yapıyorsa.... çok iyi derim..Tabiki bu süratlere zorlayarak çıkmak hoş değil..Opel arabam varken bir arkadaş bu araba 1. viteste 100 yapar demişti vede yapmaya kalkmıştı bu sayede devir sensörünü yakmıştı..O günden beridir araçlarımı çok devirli kullanmamaya çalışırım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Arkadaşlar ben yokken anahtarı babamdan alan komşumuzun, motorumu hurdaya çevirmesi nedeniyle bir süre sizleri tribünlerden izlemekle yetineceğim.

Motosikletimin tamiratı ile ilgili gelişmeleri buradan yazarım. Balalım Globalmotor söylediği gibi yedekperça sorununu hızlı çözebiliyormuymuş.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Akira geçmiş olsun birader;inan içim sızladı;umarım yedek parça ve tamirinde sıkıcı sorunlarla karşılaşmaz ve motordan soğumazsın.Tekrar geçmiş olsun....Komşunun durumu umarım iyidir.Son kazan olması dileğimle hoşçakal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler