Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435363745 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Alıntı hakanmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladigim kadariyla genel sorun gostergeler. Benimkilerde kafasina gore calisiyo. Yarin servise goturcem, garantiden degistircekler.
    Garanti yenisiyle değiştirecek mi sordunmu peki servise ?_?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun. sikayetvar.com sitesini takip ediyorum. sizin motorların şikayetleri düşmeye başlıyor.
    biraz cabuk sorun cıkmadı mı sizce?
    gondor bunu beğendi.

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Şikayetler saymakla bitmez aklı olan bulaşmasın kanuniye 1 milyar 2 milyar fazla olsun honda olsun yamaha olsun. Tipine aldanmasın kimse ben bu motorsikletin kullanıcısı olarak söylüyorum bunları almayın kardeşim almayınnnnnnnnnnnnnnn okadarr...
    gondor, windyS150, Seko ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Exslans44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şikayetler saymakla bitmez aklı olan bulaşmasın kanuniye 1 milyar 2 milyar fazla olsun honda olsun yamaha olsun. Tipine aldanmasın kimse ben bu motorsikletin kullanıcısı olarak söylüyorum bunları almayın kardeşim almayınnnnnnnnnnnnnnn okadarr...
    2 yıl kanuni bora kullandım. servise ugramadım. garanti maranti hikaye kendimiz elimizden geldiği kadar yaptık. ustamız var ona götürdük
    en sonunda parcanın kol gibi girdiğini gördüm cok az bi zararla sattım.
    bu motosiklete niyetim vardı, ama yorumları şikayetleri okuyunca iyiki bulaşmamışım diyorum
    tvs aldım 250 km oldu taş gibi motor basınca kaçıyor az yakıyor, saglam, parası da saglam tabi =)
    ama ne kadar ekmek o kadar köfte misali
    gondor ve cakturkc bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Garanti yenisiyle değiştirecek mi sordunmu peki servise ?_?
    Evet gostergeyi degistircekler, servis bugun yaziyi yazdi genel merkeze pazartesi veya sali gunu servise ulasirmis gosterge.

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Evet gostergeyi degistircekler, servis bugun yaziyi yazdi genel merkeze pazartesi veya sali gunu servise ulasirmis gosterge.
    peki servis göstergeyi kontrol ettimi eskisinide geri fabrikayamı gönderdiler ?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    peki servis göstergeyi kontrol ettimi eskisinide geri fabrikayamı gönderdiler ?
    Servis gostergeyi kontrol etti evet. Henuz eski gostergeyi sökmedi yenisi gelince değiştirip eskisini merkeze gönderecek. Zaten bozuk olduguna tam emin olmadan yaziyi yazmadi servis çünkü eskisini gonderdiginde eger saglam çıkarsa servise fatura ediyorlarmis.

Motosikleti
    Demir At
    Servis gostergeyi kontrol etti evet. Henuz eski gostergeyi sökmedi yenisi gelince değiştirip eskisini merkeze gönderecek. Zaten bozuk olduguna tam emin olmadan yaziyi yazmadi servis çünkü eskisini gonderdiginde eger saglam çıkarsa servise fatura ediyorlarmis.
    hakan kardeşim peşini bırakma kovala zaman geçerse kullanıcı hatasına döner o iş.
    kendin almaya kalkınca da dünya para
    benimkinin camı kırılmıştı 180 lira cektiler bir tanesine
    hatta başlık acıp kendim yapmıştım
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...i-kirildi.html
    # motosikletle.blogspot

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bazı yorumları okuyunca,kullanıcı arkadaşların memnuniyetsizliklerini görünce üzüldüm doğrusu. Keşke beklentilerinizi karşılayabilse...

Birde şahsi düşüncem eğer 2.elde ybr,cbf,tvs apache gibi motosikletlerin kredi kartına taksitle satışı yaygınlaşırsa birçok kullanıcı tercihini bu yönde kullanacaktır.

Gerçekten ben zamanında böyle satış yapan yer çok aramıştım ama bulamamıştım.

Kredi çekmekte bir seçenek ama kredi kartına peşin fiyatına 12 taksite kadar bölüyor firmalar.

Keşke ybr,cbf,tvs apache gibi motosikletlerin güvenilir bayiilerde bu şekilde satışı artsa.. O zaman akla kara belli olur.

Kaliteli çinliller piyasada tutunur. Drift,salcano wolf gibi..

Diğerleri yok olur gider..

Benim üzüldüğüm insanların umutla aldıgı,keyif amaçlı iki tekerin sıkıntıya dönüşmesi...

İnsallah diğer kullanıcılar sıkıntı yaşamazlar... Bu motoru kullanmadım,bilmiyorum ama genel intiba Kanuni motosikletin beklentileri bu modellerle tam sağlayamadığı.

Umarım diğer kullanıcı arkadaşlar sıkıntısız,sorunsuz onbinler yaparlar...
    Uway, gondor ve Tsubasa bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Almak için tavsiye isteyenlere son söz söylenmiş oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:06 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı yorumları okuyunca,kullanıcı arkadaşların memnuniyetsizliklerini görünce üzüldüm doğrusu. Keşke beklentilerinizi karşılayabilse...

Birde şahsi düşüncem eğer 2.elde ybr,cbf,tvs apache gibi motosikletlerin kredi kartına taksitle satışı yaygınlaşırsa birçok kullanıcı tercihini bu yönde kullanacaktır.

Gerçekten ben zamanında böyle satış yapan yer çok aramıştım ama bulamamıştım.

Kredi çekmekte bir seçenek ama kredi kartına peşin fiyatına 12 taksite kadar bölüyor firmalar.

Keşke ybr,cbf,tvs apache gibi motosikletlerin güvenilir bayiilerde bu şekilde satışı artsa.. O zaman akla kara belli olur.

Kaliteli çinliller piyasada tutunur. Drift,salcano wolf gibi..

Diğerleri yok olur gider..

Benim üzüldüğüm insanların umutla aldıgı,keyif amaçlı iki tekerin sıkıntıya dönüşmesi...

İnsallah diğer kullanıcılar sıkıntı yaşamazlar... Bu motoru kullanmadım,bilmiyorum ama genel intiba Kanuni motosikletin beklentileri bu modellerle tam sağlayamadığı.

Umarım diğer kullanıcı arkadaşlar sıkıntısız,sorunsuz onbinler yaparlar...
    Kanuni kendisi motordan anlamadığı için hem kendi kuyusunu kazıyor, hem de müşterilerini kazıklamış oluyor. Adamlarda Bora vardı, Puma vardı, tanıtamadıklarından kimseye satamadılar. Zamanında ben bile o kadar araştırma yapmama rağmen, Zealsun marka ilk motorumu balancer var diye aldığımda aynı mağazadaki Bora'nın yüzüne bile bakmamıştım. Hatta içimden Kanuni olduğu için kesin zangır zangır titrer bu demiştim. YBR motorlu olduğunu bilseydim onu alırdım. Kanuni bu bilgileri bayilerine bile vermediğinden satan da malını tanıtamıyor. Lütfedip buraları da okumadıklarından müşteri beklentilerinin de farkında değiller. Şimdi de Leopar var ama biz buradan söylememize rağmen kimse almak istemiyor. Ben kaç zamandır çeşitli başlıklarda Lifan Emisol (EM150L aslında) modeli güzel diyorum, bir kişi almıyor. İnsanlar tavsiye istiyorlar ama tavsiye edileni de almıyorlar.

Biraz kafamızın dikine gitmeyi mi seviyoruz yoksa görüntüye mi kanıyoruz anlamadım.

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üretilen hiç bir mal % 100 kusursuz değildir... Neticede kul yapısı ancak; şunu da unutmayın ki, biraz da kişinin kullanımına bağlı...Bende LifaN 200 GY kullanıyorum normal şartlarda bana yetip de, artıyor bile...Normal bakımlarına dikkat ettiniz mi, gayet güzel gidiyor... Lifan'ın Emisol modelini de gözüm kapalı rahatça alırım, gittim gördüm, hakikaten güzel yapmışlar, geçmişte yapılanlarla yeniler arasında çok fark var, ama buna rağmen hatalarında ısrar edenler sonucuna katlanmak zorunda....

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Biz sizinle bayinin önünde karşılaştık sanırım. Bende siyah Discovery var. Sizinki plakanın sonu 35 olan mı ?

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni kendisi motordan anlamadığı için hem kendi kuyusunu kazıyor, hem de müşterilerini kazıklamış oluyor. Adamlarda Bora vardı, Puma vardı, tanıtamadıklarından kimseye satamadılar. Zamanında ben bile o kadar araştırma yapmama rağmen, Zealsun marka ilk motorumu balancer var diye aldığımda aynı mağazadaki Bora'nın yüzüne bile bakmamıştım. Hatta içimden Kanuni olduğu için kesin zangır zangır titrer bu demiştim. YBR motorlu olduğunu bilseydim onu alırdım. Kanuni bu bilgileri bayilerine bile vermediğinden satan da malını tanıtamıyor. Lütfedip buraları da okumadıklarından müşteri beklentilerinin de farkında değiller. Şimdi de Leopar var ama biz buradan söylememize rağmen kimse almak istemiyor. Ben kaç zamandır çeşitli başlıklarda Lifan Emisol (EM150L aslında) modeli güzel diyorum, bir kişi almıyor. İnsanlar tavsiye istiyorlar ama tavsiye edileni de almıyorlar.

Biraz kafamızın dikine gitmeyi mi seviyoruz yoksa görüntüye mi kanıyoruz anlamadım.
    bora dediğin motosikleti 2 yıl kullandım ingilterede ybr custom olarak satıldıgını ben söyledim bu forumda araştırarak dünyadan haberleri yoktu kimsenin
    onun kadar saglam motosikleti yoktur daha da getircegini sanmıyorum..
    getirdiği motosikletleri görüyoruz işte. daha 100 km de sorun cıkartıyorlar başlıyor dökülmeye.
    benim anlatmak istediğim şey şu. sorun illaki olacak kul yapısı
    saglam yap güzel yap parcası ucuz olsun
    bora da göstergeye 180 lira vermek istemedim gittim kendim yaptım oldu da yani.
    sonra baktım araştırdım motor aksamı haricindeki parcaları cok pahalı. başka da motosikletten uyduramıyorsun çinliler gibi değil
    arka stop lambasının camı 150 lira. ön camurlugu 125 lira dediler
    ben dedim bunu satayım bi yatırsak yere bir daha toplayamayız sattım 2550 liraya. bilen adamdı ybr oldugunu pazarlık bile etmedi aldı gitti
    neyse ki şimdi şu var, honda yamaha tvs ye bakın
    125 150 cc sınıfında 1-2 bilemediniz 3 motosikleti var
    kanuniye mondiale asya motora bakın?
    100 150 cc arasında 30 40 model var
    hepsi için de aynı şeyi söyleyebilirim, bir iki tane modeli ayır gerisi beş para etmez gözümde
    3200 lira az para değil. düzgün bir ybr ikinci el alınabilir. yada biraz daha para koyularak 3.5 -3.750 lira arasında saglam tvs alınabilir.
    bu arada alan adamla karşılaştık aldıgına pişman olmuş. satıcam diyordu.
    kanunini yine benim gözümde s.ctı sıvadı
    # motosikletle.blogspot

onegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Arkadaşlar bence bu işler firma kalitesi olduğu kadar bir nebzede olsa şans işidir. Allah'a şükür ben motorumdan çok memnunum. Bu gün ilk bakımından aldım. Şu anda yağ gibi akıyor basıyorum gaza elinden geldiği kadar kaçıyor. Bakım maliyeti sadece yağ oldu ve 15tl'ye verdim. Hemde az yakıyor. Titreşimi var saymazsak bana göre çok iyi bir ürün. Daha doğrusu bu paraya alınabilinecek en iyi ürün. Herkesin kendisine göre yorumları ve tecrübeleri vardır hepinize saygı duyuyorum. Bunlarda benim yorumlarım.
    Yüz milyarlarca galaksiden sadece biri olan Samanyolu adlı bir galaksinin ücra bir köşesindeki bir yıldızın, yani güneşin çevresinde dolanan bir toz zerreciği üzerinde yaşıyoruz. Bir daha Düşünün DEĞERMİ...

Motosikleti
    Hyosung GV650
    arkadaşlar bu motoru kullanmadım ama bende bir kanuni kullanıcısıyım. ilk serilerde bu gibi sorunlar genelde çıkıyor. nedir garantisi doğrultusunda parça değiştirilir şudur budur çözülür yani. ama ne olur bunun bir sonraki serisinde adamlar aynı montaj hatalarını yapmazlar. bendede kanuni phantom var. alırken neler neler okudum yok arka selesi düşen yok gösterge delete olan yok benzin şamandırası bozuk şu bu. ama bende bunların hiçbiri olmadı. ha olamazmıydı olabilirdide ama elimize garanti vermişler ve düzeltmeklede yükümlüler. (bu arada arka selesi düşen dediğimede bakmayın adam oturtamamış oturtması biraz sıkıntılı ama alışınca cuk diye oturuyor.)

velhasılı kelam kanuninin bu seneki motorlarından en güzel gözükeni bence bu. ama bu sene kanuni genel olarak çokta albenili motorlar getirmemiş. abi gt170r nasıl birşey öyle bildiğin cbf. hatta cbf'in en tipi kaymış hali.

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Arakadaşlar benim şanzıman çıkş dişlisi ön dişilyi değiştirmeye niyetim var. Acaba bilgisi olan biri bizimle paylaşabilirmi motorsikletin ön dişlisi 15 diş acaba bir diş büyütsem ne gibi bir değişiklik olur motora zarar verir mi biligisi olan biri paylaşabilirmi bizimle ?_?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Çekiş biraz düşer (16/15 oranında). Hız aynı oranda artabilir (teoride). Sonuçta kağıt üzerindeki verilerden uğraşmaya değmeyeceğini söyleyebilirim.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    UM Motordan gelen sıkıntılı motorları türkiyeye kakalıyorlar..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora dediğin motosikleti 2 yıl kullandım ingilterede ybr custom olarak satıldıgını ben söyledim bu forumda araştırarak dünyadan haberleri yoktu kimsenin
    onun kadar saglam motosikleti yoktur daha da getircegini sanmıyorum..
    getirdiği motosikletleri görüyoruz işte. daha 100 km de sorun cıkartıyorlar başlıyor dökülmeye.
    benim anlatmak istediğim şey şu. sorun illaki olacak kul yapısı
    saglam yap güzel yap parcası ucuz olsun
    bora da göstergeye 180 lira vermek istemedim gittim kendim yaptım oldu da yani.
    sonra baktım araştırdım motor aksamı haricindeki parcaları cok pahalı. başka da motosikletten uyduramıyorsun çinliler gibi değil
    arka stop lambasının camı 150 lira. ön camurlugu 125 lira dediler
    ben dedim bunu satayım bi yatırsak yere bir daha toplayamayız sattım 2550 liraya. bilen adamdı ybr oldugunu pazarlık bile etmedi aldı gitti
    neyse ki şimdi şu var, honda yamaha tvs ye bakın
    125 150 cc sınıfında 1-2 bilemediniz 3 motosikleti var
    kanuniye mondiale asya motora bakın?
    100 150 cc arasında 30 40 model var
    hepsi için de aynı şeyi söyleyebilirim, bir iki tane modeli ayır gerisi beş para etmez gözümde
    3200 lira az para değil. düzgün bir ybr ikinci el alınabilir. yada biraz daha para koyularak 3.5 -3.750 lira arasında saglam tvs alınabilir.
    bu arada alan adamla karşılaştık aldıgına pişman olmuş. satıcam diyordu.
    kanunini yine benim gözümde s.ctı sıvadı
    Tamamen katılıyorum. 30 tane uyduruk modelin olacağına hem 5 - 6 tane sorunsuz motorun olsun hem de çeşit az olduğundan servislerin daha kaliteli hizmet versin. Bu aralar Bora'ya bakıyorum ilanlarda. İkinci el almaya değer mi sence ? 2300'e falan var. Dün bir tane geçti önümde, saat gibi çalışıyor motoru... Senin sattığın neden pişman olmuş ?

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen katılıyorum. 30 tane uyduruk modelin olacağına hem 5 - 6 tane sorunsuz motorun olsun hem de çeşit az olduğundan servislerin daha kaliteli hizmet versin. Bu aralar Bora'ya bakıyorum ilanlarda. İkinci el almaya değer mi sence ? 2300'e falan var. Dün bir tane geçti önümde, saat gibi çalışıyor motoru... Senin sattığın neden pişman olmuş ?
    seko kardeşim benim sattıgım adam pişman olmadı ben sattım nisanda 3 bin km yapmış, yagın değiştirdim bi gram eksiltmiyor hem saglam hemde konforlu diyor
    pişman olan adam gt 170 olan edremitten bi abimiz. daha 500 km olmadı ama agzımıza sıctı diyor. yakında satarım dedi
    bora 10 numara motosiklettir son hızı 117 kesici devreye giriyor. 15 50 yağ castrol ile dağ bayır durmadan 400 km gittim ne gitmem dedi ne de yolda bıraktı.
    ben borayı 2011 de 2.5 peşin paraya sıfır almıştım. üstüne 3 canta bir siperlik yaptım 2.550 ye nisan ayında sattım.
    hız takıntın yoksa ben saglam olsun diyorsan bora küçük cc de ybrden daha konforlu cbf kadar konforlu titreşimsiz bi motosiklet
    küçük cc de cbf tvs ybr den sonra 4 e onu yazarım
    wolf yan sanayi ürünü. motor aksamı komple yan sanayi ybr dir
    bora orjinal ybr custom
    bora da actıgın zaman pistonu krankı komple ybr nin aynısı yan sanayi filan değil.
    bana kalırsa benim sattıgım motorun ayarında motor bulursan anında al derim. gt 170 filan yanında boktan kalır yani =)
    artık sıfırının siyahı yok. üretimi kesti jianshe firması
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435363745 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)