Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
45. sayfa BirinciBirinci ... 354344454647 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    konyaya bir bayiye gelmiş almayı düşünüyorum araştırıyorum 3400 tl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    bugün yeni beyini taktıracaktım ama yağmurlu hava müsade etmedi yarın hava daha iyi olursa yeni beyni de deniyeceğim umarım yüksek hızlarda giderken ki o sıkışma ve hız kaybı da ortadan kalkar yoksa bu citti bir sorun malum 100 200 km lik bir yolculuk yapmayı burakın 20 30 km lik bir yolculuk yapmak bile azap haline geliyor :S Dostum Burada tam olarak ne dediğini anlayamadım. Acaba beyin derken neyi kasdettin açıklayabilirmisin ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Alıntı wercil07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet halen titreşim var ama çok fazla rahatsız eden o titreşim azaldı 6000 devirden sonra titreşim anlaşılır düzeyde oluyordu şimdilerde 7000 8000 lerde titreşim belli oluyor ama el yada ayak gidonlarında kaşıntı yapacak kadar değil .. sadece aarkadaki halen rahatsız oluyor . depo kısmında dizlerini yapıştırarak sürmeye niyetlenirsen sürücüyü sadece depo rahatsız edebilir ..
    bugün yeni beyini taktıracaktım ama yağmurlu hava müsade etmedi yarın hava daha iyi olursa yeni beyni de deniyeceğim umarım yüksek hızlarda giderken ki o sıkışma ve hız kaybı da ortadan kalkar yoksa bu citti bir sorun malum 100 200 km lik bir yolculuk yapmayı burakın 20 30 km lik bir yolculuk yapmak bile azap haline geliyor :S

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:42 ----------

videolara aldanma kardeş motorada bacak kadar bir egzoz koymuşlar ses çıkmasın diye elinden geleni yapmışlar ama ben alır almaz çokta hesaplı bir kısa pro egzoz taktım hem şık hemde sesi bakımından doyurucu bir makine oldu özellikle 125 150 cc motor kullanıcıları motorumu görünce soru yağmuruna tutuyorlar 125 yfz lerin arkasında geziyorum en azından gözümün görebileceği bir mesafede tutabileceğim kadar da hızlı bir motor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

böyle bir egzoz sonderece yeterli oluyor ve ekonomik :D 2 ay sonra egzoz rodajı tamamlanıyor ve gaz kesişlerinde tok ve rahatsız etmeyen bir patlama oluyor :d

http://i.hizliresim.com/KlvJMk.jpg
    Yeni beyin takdiracam demişsin acaba beyinden kasdın nedir açıklayabilirmisin kardeş..

Motosikleti
    kanuni gt 170

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimler güzel olmuş. motosikletin en canlı deviri nedir?

Motosikleti
    kanuni gt 170
    KANUNİ GT 170

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

SORUNA CEVAP OLMAZ DEĞİL KUSURA BAKMA İLK MOTOR HEYCANI OLDUĞU İÇİN VE BENİM İÇİN HER DEVRİ CANLI DESEM YERİDİR YENİ BAŞLADIĞIM İÇİN OLSA GEREK

gt170 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suanda yok ��
    Suba olculerini ogrendim fabikadan bilgilerinize sunarim
    Emme Subabi : 0,04 mm ile 0,05 mm arasinda
    Eksoz subabi: 0,04 mm ile 0,05 mm arasinda

Motosikleti
    GT170
    arkadaşlar iyi akşamlar
    gt 170 modelini kullanmaya başlayalı 2 hafta oldu fakat şuana kadar aldığım ilk 2 depoda hesaplamam 22 kuruş yakıyor bu baya yüksek bir yakıt ilk motorum bazı şeyleri bilmiyorum 6000 deviri geçmiyorum motoruda zorlamıyorum fakat bu yakıtı azaltmam için ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    spada anton 200 kanuni gt 170 yamaha ybr 125
    Arkadaslar 1 aydir motor bende fakat pek hizlo gitmiyor 110 u gecemedik siz kac gordunuz km 1600 de

Motosikleti
    GT170
    Benim daha rodaj donemi oldugu icin fazla basmiyorum 60-70 ortalama sizin motorunuz ortalama ne kadat yakiyor

Motosikleti
    kanuni gt 170
    Motora yirmi liralık benzin aldım 60 km yaptım daha benzin var depoda bitene kadar gidicem bakalım ne kadar yol gidecek motoru ilk aldığımda depo bitik gibiydi ibre sondaydi yani bakalım takip ediyorum tahminim bir litre depoda olsa dört litreye yakinda ben aldım gorucez ne olacak .

Motosikleti
    GT170
    Bizede yazarsaniz yakit durumunu bilgilenmis oluruz

Motosikleti
    kanuni gt 170
    Şuan yüz km aştım dahada gider yedek depoya geçene kadar devam

Motosikleti
    GT 170
    selam arkadaşlar . cuma günü siyah GT170 ime kavuşuyorum ... resimler düşünceler eklenecektir

Motosikleti
    kanuni gt 170
    Cümleden geçmiş olsun seçim bittit benim benzinde bitti 128 km (kisa mesafe de kullandım !) de dört ila beş litre arası benzin kullandım benim tahminim kabaca 0.18 kr dan fazla yakmadi insallah dahada azalır daha araç rodaj evresinde

Motosikleti
    Kanuni GT170
    Merhaba, bende Cumartesi günü (29.03.2014) sıfır km turuncu GT170 aldım. Ama dakika bir gol bir gösterge bozuk, arka fren hiç yok... Henüz belgeleri hazırlayamdıkları için servise götüremiyorum, yarın belgeler gelince servise götüreceğim, sonra plaka işlemleri... Bakalım neler olacak, atıldık bir maceraya... Bayiyi aradım, belgeler ulaşınca servise götür, halledilir dedi. Nazarım olsun diyorum.

Motosikleti
    kanuni gt 170
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin Güle güle kullan arka fren bende de tutmuyor gibi lakin balatalar alışma evresinde diye düşünüyorum zaten ilk zamanlar da yani gecen haftata kadar bende pek arka freni kullanmiyordum takı on freni sıkınca motoru yan yatirana kadar şimdilerde arka frene ve düz konumdayken iki frene alışmaya çalışıyorum motorda ufak bir nazarlik bıraktık tabi bizde arka ayak freni yamuldu sonrasında gittim koruma demiri taktırdım allah birdaha gostermesin şoku birgün geçmedi motoru satılığa çıkardım akşam,sabah yayından kaldırdım allah kimseye kaza bela gostermesin hayırlı sürüşler herkeze

Motosikleti
    Kanuni GT170
    Alıntı ruzgaarm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin Güle güle kullan arka fren bende de tutmuyor gibi lakin balatalar alışma evresinde diye düşünüyorum zaten ilk zamanlar da yani gecen haftata kadar bende pek arka freni kullanmiyordum takı on freni sıkınca motoru yan yatirana kadar şimdilerde arka frene ve düz konumdayken iki frene alışmaya çalışıyorum motorda ufak bir nazarlik bıraktık tabi bizde arka ayak freni yamuldu sonrasında gittim koruma demiri taktırdım allah birdaha gostermesin şoku birgün geçmedi motoru satılığa çıkardım akşam,sabah yayından kaldırdım allah kimseye kaza bela gostermesin hayırlı sürüşler herkeze
    Teşekkür ederim motordaşım. Bugün motosikleti servise götürdüm; göstergenin kabloyu düzgün takmamışlar o takıldı, arka fren ayarlandı 5 dakika da bitti bütün işleri... Yalnız ön frenden dolayı arkadaşta neredeyse motoru yatıracaktı, kendisi yarışçı... Ön lastikler kesinlikle berbat ilk fırsatta ön lastiği değiştireceğim. Sonuçta düz mantık, arka lastik her türlü iş görür, gider mi gider, ama duruken ön lastik lazım, sonuçta frene bastığın an motor öne yığılıyor, bütün iş ön lastikte... İlk iş ön lastiği değiştireceğim, bu halde ıslak zeminde, ani frende düşmem olası... Allah kazalardan korusun hepimizi...

Motosikleti
    GT 170
    selam arkadaşlar ... motorumu adana gizerlerden geçen cuma aldım ve direk ikamet ettiğim karamana geldim motor montajdan sonra ne olduk bile demeden 370 km yol yaptı çok zorlamadım yer yer dayanamadım ama 5.buçuk saatte yolculuğu bitirdim toplam 3 mola verdim 2 kere debriyaj kolunu tutan vida attı montaj yapan arkadaşlar saolsun ,motorumun sürüşü zevkli bir okadarda konforlu kesinlikle yormuyor , bukadar övgü yeter sanırım .. gelelim güzelin kusurlarına 67,9.km de km sayacı durdu km hesabını kendim tutuyorum şuan 500 e yaklaştım yarın bakıma girecek sipariş açıldı garantiden değişecek , 80 den sonra vibrasyon artıyor ,ilk bakımdan sonra keseceğini düşünüyorum , lastikler ıslakken aman haa kendinize güvenmeyin .. hız ibresi yanlış diyen arkadaşlar var .. sanırım benimki doğru ; yolda tek başıma seyrederken dijital yavaşlatan kadranlardan 90 ile sabit geçtim "90km/s YAVAŞ" yazdı onun dışında yanıma gelenler oldu motor ilgi çekiyor şimdilik bukadar biri bana resim eklemeyi anlatabilirmi

Motosikleti
    spada anton 200 kanuni gt 170 yamaha ybr 125
    Arkadaşlar tekrar hız konusunu açmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim tek kişi 110 2 kişi 100 görüyor buda bana yavaş geliyor sizinkinler kaç görüyor yada hızlamması için yapılabilecek şeyleri söylermisiniz

REKLAM ALANI
45. sayfa BirinciBirinci ... 354344454647 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)