Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    bayi ile tekrar görüştüm.. nisan 2 ci hafta ya kaldı abi fabrikaya gelicek testleri yapılcak vs dediler. sinir oldum. gittim bi tane 2 ci el cbf 250 inceledim neredeyse alıcaktım servis alma dedi. cbf 150 lere bakıyorum hep 10bin km üzerinde.. ybr lere bakıyorum aynı. 3 asagı 5 yukarı hepsı aynı paraya gelıyo nisan 2 ci haftasını bekleyip en azından sıfır motora bınerım diyerekten gt 170 i beklemeye devam ediyorum arkadaslar.. gelişmeleri yazıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Bencede alma cbf 150 pişman olursun bende beklemedeyim kanuniyi..Çok geciktirdiler doğrusu.

valla arkadaslar ben dahayanamadım bıktım bu motoru beklemekten ve aksam baska bı modelını aldım leopard nıe bı modelı var o hos duruo dıjıtal ekran gostergeler falan servıs bana honda cbf motoru oldunu soledı bu modelde ılk once ınanmadım nasıl olurda hondanın motoru olur dıe dusundum kanunıde sonra bayaa bi arastırdım gerçektende doruymus cbf nın motoru var leopard ın ustunde sımdılık dunden bugune 20km yaptım cok seri fotolardan baktıgınız zaman bıseye benzemıo ama canlısını gorunce deli bi goruntusu var herkese tavsıye ederım

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayi ile tekrar görüştüm.. nisan 2 ci hafta ya kaldı abi fabrikaya gelicek testleri yapılcak vs dediler. sinir oldum. gittim bi tane 2 ci el cbf 250 inceledim neredeyse alıcaktım servis alma dedi. cbf 150 lere bakıyorum hep 10bin km üzerinde.. ybr lere bakıyorum aynı. 3 asagı 5 yukarı hepsı aynı paraya gelıyo nisan 2 ci haftasını bekleyip en azından sıfır motora bınerım diyerekten gt 170 i beklemeye devam ediyorum arkadaslar.. gelişmeleri yazıcam
    Sıfır ybr al. 2.el temiz bi ybr kıstırırsan uygun fiyatlı onu al. Eğer ybr alamıyosan/bulamadıysan drift al. Kanuni nin yedek parçaları el yakar. Bi lastik değiştirmek istesen en az 300-500 tl vereceksin bu motora.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Tecrübeleri paylaşır mısınız? Ben de çok merak ediyorum bu motoru. Özellikle ses ve titreşim çok iyi deniliyor. Bir de leopard kullanıcı grubunda da paylaşırsanız takip etmek istiyorum. Çünkü yakında arkadaşım bu modeli almak istiyor ama yeterli bilgi alamadık...

valla kardesım soyle dıyım sana motoru acmak ıcın bırazz basıorum 100km ye kadar cıkdım titreme falan olmadı servısde sıfır tıtresım var dıo sesıde cok tok cıkıo yakında vıdeo paylasırım kardesım
    Alıntı artorroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübeleri paylaşır mısınız? Ben de çok merak ediyorum bu motoru. Özellikle ses ve titreşim çok iyi deniliyor. Bir de leopard kullanıcı grubunda da paylaşırsanız takip etmek istiyorum. Çünkü yakında arkadaşım bu modeli almak istiyor ama yeterli bilgi alamadık...

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı hantusetli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaslar ben dahayanamadım bıktım bu motoru beklemekten ve aksam baska bı modelını aldım leopard nıe bı modelı var o hos duruo dıjıtal ekran gostergeler falan servıs bana honda cbf motoru oldunu soledı bu modelde ılk once ınanmadım nasıl olurda hondanın motoru olur dıe dusundum kanunıde sonra bayaa bi arastırdım gerçektende doruymus cbf nın motoru var leopard ın ustunde sımdılık dunden bugune 20km yaptım cok seri fotolardan baktıgınız zaman bıseye benzemıo ama canlısını gorunce deli bi goruntusu var herkese tavsıye ederım
    Bekleseydin keşke birkaç hafta daha :(

Motosikleti
    KapÇık
    bu gun yakın dostlarım yogun baskısı üzerine bende beklemeyi bırakıp 860 km de bir cbf 150 aldım. topiği takip ediyor olucam. Allah herkese dilediği motora kavusmayı nasip etsin. tekeriniz düz bassın.
    ugrgnr bunu beğendi.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gun yakın dostlarım yogun baskısı üzerine bende beklemeyi bırakıp 860 km de bir cbf 150 aldım. topiği takip ediyor olucam. Allah herkese dilediği motora kavusmayı nasip etsin. tekeriniz düz bassın.
    hayırlı olsun, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah
    Permatiq59 bunu beğendi.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    KapÇık
    Amin cümlemize. ama cok merak ediyorum su Gt170 i topiği takipte olucam

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ybr ile millet 130 kmh hız yapınca bir şey olmuyorda

15 bg lik Gt170 e 130 kmh hızı görmez diyorsunuz bende buna gıcık oluyorum
    utkan35 bunu beğendi.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    ya hala alan yokmu gt 170 ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Geçen gün bayiye gittim yeni modeller yoktu haftaya felan gelecek dedi ama inanmadım onlarda bilmiyor ne zaman geleceğini

Şöyle bir şey var sınırlı sayıda deniliyor bu kısım aklımı karıştırdı eğer sınırlı sayıda ise yedek parçada pek olmaz bunda

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün bayiye gittim yeni modeller yoktu haftaya felan gelecek dedi ama inanmadım onlarda bilmiyor ne zaman geleceğini

Şöyle bir şey var sınırlı sayıda deniliyor bu kısım aklımı karıştırdı eğer sınırlı sayıda ise yedek parçada pek olmaz bunda
    aynen motor bu kadar geç geliyorsa kim bilir yedek parça ne zaman gelir ya madem geç getirceksiniz neden o kadar reklam yaptınız anlamıyorum ya milleti soğuttları bu motordan

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    ah kanuni ah. saçmalıklarınla ünlü oldun yine helal olsun sana. bi de mondial'e rakipmiş. ulan ya..
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

felekman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xenter,cbf150
    ilanlar çıkmış üçerler motor 3100 tl fiyat çekmiş. ben nakit alacağım acaba kaça inerler?

http://www.sahibinden.com/motosiklet-kanuni-gt-170

ben 3000 km mondial mr150 vulture kullandım. suzuki inazuma alacağım diyerekten motorumu 14 mart 2013 te sattım. sonra suzuki bayiine gittim. nisan 15 teslim inazuma dediler. tamam dedim herşeye tamam... 10500 tl nakit dedikleri motor size çantası, demiri orta sehpası vs paketi, plakası, sigortası ile tam tamına 13000 tl ye geliyor. kısacası suzuki Türkiye şartlarında binilmeyecek kadar kötü bir fiyat politikası izliyor. bunu o anda orada öğrendim. son zamanlarda japon üreticiler adam düdüklemeye başladı, bende duruma sinirlendim vazgeçtim. inazuma almayacağım. araştırmalara devam ederken, bizim kanuni diyerek girdim sitelerine :D fuara gitmediğim için kanuni'nin 2013 modellerinden bihaberdim... baktım kanuni iyi modellere girmiş durumda... bide eskisi kadar (2000 lerdeki) gibi kalitesiz motorlar değiller. ben mondial mr150 vulture kullandım. 50 tl lik benzinle yedeğe düşmeden 400 km şehiriçi yaptım. performansından çok memnun kaldım, oturuş pozisyonu kötü sadece onu düzeltmeleri lazım, uzun boylu olduğum için belim ağrıyor... bence bu motorları kredi kartınızla lcd tv alır gibi alın tepe tepe kullanın, beğenmezseniz de satın derim... hergün kadıköyde stadın oradaki japonculara gelip geçerken uğruyorum. adam düdükleme inanılmaz derecelerde hatta hat safhada... kısacası onlar bağdat cd tayfasını düdüklemekten geri kalmıyor. al bir tane japon keyfini sür olayı son zamanlarda bitmiştir. kimse 5000 tl den fazla bir rakama mal olan ybr veya cbf reklamları yapmasın. düşük gelirli, motoru ihtiyaç için kullanan arkadaşların aklını karıştırmaktan öteye gidemiyorsunuz. bakımları parçaları ciddi anlamda masraflı. japon kullanmanın da bir mantığı kalmadı sanıyorum. belki sinirimden ötürü böyle konuşuyorum.

mondial - kanuni rekabetinde bence kanuni çok önde (model olarak çok çok öndedir) biz aslında commuter olarak bilinen naked-roadster modellere bakıyoruz. böyle durumlarda da kanuni gt170 en önde gelen hayalleri süsleyen motor oldu... inşallah alan arkadaşlar memnun kalırlar.

bende bir an önce gidip alırım :D ama karar vermekte çok zorlanıyorum.
    benim şu anda baktığım ve almaya niyetli olduğum finale kalan modeller şu şekilde

rks titanic 150 (almam çok düşük ihtimal, rks de yedek parça keewayde yaşananlar gibi çok tereddüt ediyorum)
    rks titanic 200 ( güzel duruyor, fiyatı ve motor gücü birazcık daha iyi olabilirdi)
    Kuba XCG 150 (bence düşük bütçedeki arkadaşlar düşünebilirler. 2000 tl ye bile alınır. istanbul için çok uygun bir seçim olmadığı için elemiş durumdayım)
    kanuni gt170 (kendisi naked enfes bir tasarıma sahip tek tereddüt titreşim var mı ve phantom gibi müşterisini hüsrana uğratır mı? denenmesi lazım...

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı felekman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanlar çıkmış üçerler motor 3100 tl fiyat çekmiş. ben nakit alacağım acaba kaça inerler?

http://www.sahibinden.com/motosiklet-kanuni-gt-170

ben 3000 km mondial mr150 vulture kullandım. suzuki inazuma alacağım diyerekten motorumu 14 mart 2013 te sattım. sonra suzuki bayiine gittim. nisan 15 teslim inazuma dediler. tamam dedim herşeye tamam... 10500 tl nakit dedikleri motor size çantası, demiri orta sehpası vs paketi, plakası, sigortası ile tam tamına 13000 tl ye geliyor. kısacası suzuki Türkiye şartlarında binilmeyecek kadar kötü bir fiyat politikası izliyor. bunu o anda orada öğrendim. son zamanlarda japon üreticiler adam düdüklemeye başladı, bende duruma sinirlendim vazgeçtim. inazuma almayacağım. araştırmalara devam ederken, bizim kanuni diyerek girdim sitelerine :D fuara gitmediğim için kanuni'nin 2013 modellerinden bihaberdim... baktım kanuni iyi modellere girmiş durumda... bide eskisi kadar (2000 lerdeki) gibi kalitesiz motorlar değiller. ben mondial mr150 vulture kullandım. 50 tl lik benzinle yedeğe düşmeden 400 km şehiriçi yaptım. performansından çok memnun kaldım, oturuş pozisyonu kötü sadece onu düzeltmeleri lazım, uzun boylu olduğum için belim ağrıyor... bence bu motorları kredi kartınızla lcd tv alır gibi alın tepe tepe kullanın, beğenmezseniz de satın derim... hergün kadıköy stadın oradaki japonculara gelip geçerken uğruyorum. adam düdükleme inanılmaz derecelerde hatta hat safhada... al bir tane japon keyfini sür olayı son zamanlarda bitmiştir. kimse 5000 tl den fazla bir rakama mal olan ybr veya cbf reklamları yapmasın. düşük gelirli, motoru ihtiyaç için kullanan arkadaşların aklını karıştırmaktan öteye gidemiyorsunuz.

mondial - kanuni rekabetinde bence kanuni çok önde (model olarak çok çok öndedir) biz aslında commuter olarak bilinen naked-roadster modellere bakıyoruz. böyle durumlarda da kanuni gt170 en önde gelen hayalleri süsleyen motor oluyor... inşallah alan arkadaşlar memnun kalırlar bende bir an önce gidip alırım :D ama karar vermekte çok zorlanıyorum.
    benim şu anda baktığım ve almaya niyetli olduğum finale kalan modeller şu şekilde

rks titanic 150 (almam çok düşük ihtimal, rks de yedek parça keewayde yaşananlar gibi çok tereddüt ediyorum)
    rks titanic 200 ( güzel duruyor, fiyatı ve motor gücü birazcık daha iyi olabilirdi)
    Kuba XCG 150 (bence düşük bütçedeki arkadaşlar düşünebilirler. 2000 tl ye bile alınır. istanbul için çok uygun bir seçim olmadığı için elemiş durumdayım)
    kanuni gt170 (kendisi naked enfes bir tasarıma sahip tek tereddüt titreşim var mı ve phantom gibi müşterisini hüsrana uğratır mı? denenmesi lazım...
    Yazacak çok şey var. Alın kullanın diyorum sadece
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

felekman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xenter,cbf150
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazacak çok şey var. Alın kullanın diyorum sadece
    hangisini alıp kullanayım kardeşim ben çok kararsız kaldım. küçükyalıdaki bayii rks yi çok met etti. korkma al iyi durumdayız artık eskisi gibi değil dedi. ama ben nedense etrafımda rks görmüyorum. titanic 200 alacaktım. sonra gt170 i gördüm. tam aradığım model dedim. bende yuvarlak farlara karşı bi ilgi var :D

bide naked gibi duran motorları çok beğeniyorum. gt 170 tarzımı yansıtıyor. ducati monster hayranıyım :D

Motosikleti
    -
    Gt 170 değil de GT 170 R bence daha bir öfkeli duruyor

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    gt 170 gt 170 rdan daha tipli neden dersen gt 170 r ın on grenajı 1980 lerden kalma cok eskı bence hiç güzel bir görüntü vermiyor gt 170 daha modern bir tasarıma sahip bu arada hala alan yokmu ya ?

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)