Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Fuara gidip yeni krt verisonu ceken varsa paylassin tanıyalım motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Alıntı TimFx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun birader.

ya o motorun rengi bir tuaf bazen bende beğeniyorum. bazende hiç hoşuma gitmiyor. ama o desen zx10r'a super yakışmış. onu gorunce ninja 300'ün deseni olmamış diyorum .
    Canlı görene kadar aynı kanaatteydim ama şimdi hoşuma gidiyor
    TimFx bunu beğendi.

bugs buny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000RR.... Kawasaki H2
    Hayırlı olsun.lastiklerde muhtemelen İRC dir.ROSSO 2 "lerde fuar kampanyası devam ediyor.690 tl.kaçırma.tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    Alıntı bugs buny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.lastiklerde muhtemelen İRC dir.ROSSO 2 "lerde fuar kampanyası devam ediyor.690 tl.kaçırma.tekrar hayırlı olsun.
    Nerden alıyorsunuz lastikleri ?

Motosikleti
    Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden alıyorsunuz lastikleri ?
    forum kuralına uyuyor mu bilmiyorum ama link bu. yasak sa kaldırırım.
    http://www.lastikal.com.tr/pirelli-diablo-rosso-ii-on-110-70r17-54h-arka-140-70r17-66h-takim-fiyat

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Arkadaşlar sigortayı kaça yaptırdınız, bazı arkadaşlar beni tanır zx636 alacaktım ama kur fiyatlarındaki artıştan dolayı tekrar ninja 300'e dönücem sanırım krt edition alacak gibiyim ama sigorta işi beni çok düşündürüyor...

Bu arada merak edenler için birde video yükleyeyim ama hd olarak izlemenizi tavsiye ederim...

https://www.youtube.com/watch?v=aM7A6yhAq7E" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Motosikleti
    MEHMET, trafik sigortası için ne kadar istiyorlar?
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sigortayı kaça yaptırdınız, bazı arkadaşlar beni tanır zx636 alacaktım ama kur fiyatlarındaki artıştan dolayı tekrar ninja 300'e dönücem sanırım krt edition alacak gibiyim ama sigorta işi beni çok düşündürüyor...

Bu arada merak edenler için birde video yükleyeyim ama hd olarak izlemenizi tavsiye ederim...

[video]https://www.youtube.com/watch?v=aM7A6yhAq7E[/url]

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    https://www.motorcyclespareparts.eu/
    bu sitedende sipariş edebilirsin.(9 günde elime geçmişti.) Ama zmoto'dan ucuza gelmez aynı fiyata olur. Tek fark zmoto'nun keyfini beklemezsin. (zmoto'da bazen ellerinde istenilen parça olmuyor, bir dahaki Motor sevkiyatına kadar oyalıyorlar. Yani kişiye ozel sipariş etmiyorlar. Çok istersen kargo ücretini isterler. Bazı arkadaşlarım bu duruma düşmüştü.)
    Kargo ücreti nedir bu sitede ?

Motosikleti
    Bmw s1000rr
    MEHMET, trafik sigortası için ne kadar istiyorlar?
    İnan sormaya sigortacılara korkuyorum, yanımdaki kız honda today aldı 50cc motor için 1000 tl'den başladılar 450 tl'ye kadar düştüler 50cc böyleyse 300cc için 1500 tl falan isteyecek bunlar herhalde...

Motosikleti
    Soran var mı 2016 krt 300 abs için ne istiyorlar ? Pazarlık yapan varsa diye soruyorum ?

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı X-Slim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargo ücreti nedir bu sitede ?
    hatırlamıyorum fiyatı uygun bir site demedim zaten. Gumruk ücreti + kargo = Zmoto'nun çekeceği fiyatla aynı oluyo. Esas olay istedigin her orjinal parcayı (vidasından etiketine kadar )kısa surede temin edebiliyorsun. Zaman zaman zmoto o parca yok falan diyip 3-4 hafta oyalayabiliyor. (tahminim zmoto deposunda olamayan yedek parcaları bir sonraki motor sevkiyatı ile getirtiyor. Bu nedenle gecikme olabiliyor.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:23 ----------

İnan sormaya sigortacılara korkuyorum, yanımdaki kız honda today aldı 50cc motor için 1000 tl'den başladılar 450 tl'ye kadar düştüler 50cc böyleyse 300cc için 1500 tl falan isteyecek bunlar herhalde...
    2014 Ninja 300 için 3 ay once 450 tl istediler benden.(şair sigorta) yaşım 30 üstü. ehliyetim 2 senelik.
    Motor hayırlı olsun. :D

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    hatırlamıyorum fiyatı uygun bir site demedim zaten. Gumruk ücreti + kargo = Zmoto'nun çekeceği fiyatla aynı oluyo. Esas olay istedigin her orjinal parcayı (vidasından etiketine kadar )kısa surede temin edebiliyorsun. Zaman zaman zmoto o parca yok falan diyip 3-4 hafta oyalayabiliyor. (tahminim zmoto deposunda olamayan yedek parcaları bir sonraki motor sevkiyatı ile getirtiyor. Bu nedenle gecikme olabiliyor.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:23 ----------

2014 Ninja 300 için 3 ay once 450 tl istediler benden.(şair sigorta) yaşım 30 üstü. ehliyetim 2 senelik.
    Motor hayırlı olsun. :D
    Bende cbf 250 var hocam onun bir kaç parçasını isteyecektimde

Motosikleti
    2015 ekimde trafik sigortası için 94 tl(Eskişehir için) ödedim.kasko için 1550 tl teklif vermişlerdi.yaptırmadım.Mehmet bu kadar büyük fark olması gerçekten ilginç.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Evet Mehmet forumda eski olduğunu biliyorum.piyasayı da iyi takip ettiğini biliyorum. o yüzden sana sormak istedim.2015 636 abs li S.E , km makul,kaça alınır? 40 tan 48" e kadar var.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=aM7A6yhAq7E[/url]

Motosikleti
    Bmw s1000rr
    2015 ekimde trafik sigortası için 94 tl(Eskişehir için) ödedim.kasko için 1550 tl teklif vermişlerdi.yaptırmadım.Mehmet bu kadar büyük fark olması gerçekten ilginç.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Evet Mehmet forumda eski olduğunu biliyorum.piyasayı da iyi takip ettiğini biliyorum. o yüzden sana sormak istedim.2015 636 abs li S.E , km makul,kaça alınır? 40 tan 48" e kadar var.
    Hocam şu şartlarda maximum verilecek rakam 41bin tl'dir ama normal şartlarda 2015 abs'li se modelin ederi 35-38bin tl arasıdır ama hem artan kur hem de kawa haricinde tüm firmaların saçma sapan abartı artışları yüzünden 2.el motor fiyatları uçtu o yüzden 41bin tl'ye 2. el almak yerine eğer 48bin tl verme imkanın varsa git sıfır al, o paraya sıfırını rahat bulursun, kur'a bir öngetiri getiremiyorum normalde bu zamanlarda düşüşe geçmesi lazım ama petroldeki düşüşten dolayı kur düşmüyor yetmiyormuş gibi bir de 2 yıldır piyasaya herif adı verilen kimliği belirsiz biri dadandı adam bir alışta 480milyon euro'luk alım satım yapıyor, istediği gibi oynatıyor kuru yani işin özeti ben bu yıla kadar sıfır araç almaya pek sıcak bakmasamda artık en mantıklısı o gibi geldiği için kur'un düşme olasığına rağmen riske gir 41bin tl 2. el'e vereceğine git sıfırını al hem başın ağrımaz hem motorun ne olduğunu bilirsin

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    slm millet bu motor hakkında bilgisi olan var mı , birde avrupa yakasında istanbulda tavsiye ninja 300 var mı fiyatı pek yüksek olmayan az km li

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...61079934/detay

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Sa motosikleti geçen sene severek aldım yurt dışına taşındım artık burda yaşıcam o yüzden satıyorum fiyatı extralı olmasına ragmen gayet uygun çünkü aynı paraya burda 2010 model r6 ilgilenenler için http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-30.yil-ozel-seri-300-rosso-ll-lastik-koruma-takozu-280384831/detay

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    ilanı gördüm sizin heves ettim ama antalya uzak hemde yurtdışındasınız istanbuldan aldım bende ninja 300 hayırlı satışlar hocam

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı OZ@N-GT250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanı gördüm sizin heves ettim ama antalya uzak hemde yurtdışındasınız istanbuldan aldım bende ninja 300 hayırlı satışlar hocam
    Hayırlı olsun arkadaşım bu işler birazda kısmete baglı
    OZ@N-GT250R bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    buna istnabulda nerde bakım yaptıracağız , beylik düzü büyükçeme taraflarındayım , birde bakım yaptıran arkadaşlar ne kadar tutuyor motor 13000 kmlerde

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    cennet mahallesinde bir usta vardı ona goturuyordum ben
    adını hatırlamıyorum ama ogrenır yazarım
    son bakımımı kadıkoy gkn motorsda yapacagım
    ninja 300culer onerdı geldım dersın bız grup olarak gıdıyorduk oraya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)