Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Arkadaşlar merhaba
    Bugün itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım kaporamızı verdik en geç önümüzdeki hafta kavuşacağım motoruma inşallah . Ilk motorumda bile duymadığım bir heyecan var ki anlatamam.

On dk lık test sürüşünde tam olarak alışamasam bile ısındım kerataya, vites geçişlerinde hop noluyoruz dedim cbr 125 den sonra anlatılmaz yaşanır dediklerinden

Renk konusunda kararsız kaldım. Mavi- siyah kombinasyonuna aşık olsamda ekipmanlarımdaki kırmızı renk nedeniyle special edition metalik gri renge karar verdim , vermek zorunda kaldım .

Sorularımla arada sizi yorabilirim herkese kazasız sürüşler ...
    delifişek2, TimFx ve braveguy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    Alıntı OokareenoO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba
    Bugün itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım kaporamızı verdik en geç önümüzdeki hafta kavuşacağım motoruma inşallah . Ilk motorumda bile duymadığım bir heyecan var ki anlatamam.

On dk lık test sürüşünde tam olarak alışamasam bile ısındım kerataya, vites geçişlerinde hop noluyoruz dedim cbr 125 den sonra anlatılmaz yaşanır dediklerinden

Renk konusunda kararsız kaldım. Mavi- siyah kombinasyonuna aşık olsamda ekipmanlarımdaki kırmızı renk nedeniyle special edition metalik gri renge karar verdim , vermek zorunda kaldım .

Hayırlı olsun.

Ne kadara anlaştınız. Stoklarında motor var mıymış ? 2014 mü 2015 mi olacak ? Ninja 300'de metalik gri varmıymış ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Yeni fark ettim sanırım siz Türkiye'de değilsiniz.
    OokareenoO bunu beğendi.

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Arkadaşlar merhaba

Hayırlı olsun güle güle kullan. Aldığın rengin linkini gönder merak ettik.
    OokareenoO bunu beğendi.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Arkadaşlar merhaba

iyi günlerde binin.
    istanbuldaysanız tanıştıralım makinaları
    OokareenoO bunu beğendi.

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günlerde binin.
    sanırım avustralyada
    OokareenoO bunu beğendi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Merhaba arkadaşlar piyasadan baydır uzak kaldım çıktığı günden beri çok beğeniyorum bu motoru. 2013 model 4000de bir motor denk geldi 13000 istiyor fiyat nasıl sizce special ed değil normal.

OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Alıntı codeprof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Ne kadara anlaştınız. Stoklarında motor var mıymış ? 2014 mü 2015 mi olacak ? Ninja 300'de metalik gri varmıymış ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Yeni fark ettim sanırım siz Türkiye'de değilsiniz.
    Teşekkürler. Yurt dışındayım , kusura bakmayın söylemediğim için . 2015 model OLDUĞUNU düşünüyorum. Special edition ( bunu söylemiştim sanırım ) Abs li 6.800 Avustralya doları anlaştık.

Alıntı TimFx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullan. Aldığın rengin linkini gönder merak ettik.
    http://www.motorede.com.br/nova-kawa...bs-2015-05-se/

Teşekkürler Renk için gri diyor, siyah olarakta geçiyor kafa karıştırıcı biraz işlemleri halledebilirsek yarın fotolarıyla burdayım

Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günlerde binin.
    Sağolun ah keşke bir kaç kişi sürmenin zevkini hiç alamayacağım ne yazık ki

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar piyasadan baydır uzak kaldım çıktığı günden beri çok beğeniyorum bu motoru. 2013 model 4000de bir motor denk geldi 13000 istiyor fiyat nasıl sizce special ed değil normal.
    Kazası yoksa fiyat uygun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

Sağolun ah keşke bir kaç kişi sürmenin zevkini hiç alamayacağım ne yazık ki
    Aussie'lerin motor kullanmayı sevdiklerini duymuştum. Neden yalnız sürmek zorunda kalasınız ki ? Hayırlı olsun, Güle güle kullanın.

Merhabalar. Ninja 300 almayi dusunuyorum ama abs olan var olmayan var 600 euro fark var almaya degermi. Renk konusunda yardimci olurmusunuz. Spor İlk motorum olacak. Su an choper var

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    Alıntı migrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Ninja 300 almayi dusunuyorum ama abs olan var olmayan var 600 euro fark var almaya degermi. Renk konusunda yardimci olurmusunuz. Spor İlk motorum olacak. Su an choper var
    Bende kararsız kalmıştım ki aradaki fark 1800 TL yapıyor. Ustama sorduğumda, Sonradan ilave etmeye kalkmak için 6000€ harcasan da pek verimli olmaz demişti. Ama bütçe yetmediği için abs siz aldım.

Paranız varsa 600€ verilir. gerekirse 1-2 ay fazladan taksit ödenir gene alınır ama çok zordaysanız, olmazsa olmaz da değil bence.

Renk ne aldiniz ben kararsiz kaldim

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    Yeşil ve siyah var demişti bayi bana. Kawasaki Yeşil demek bence.
    Siyah Gri rengi olsaydı onu tercih ederdim ama sanırım düz siyah var sadece. o da hatlarını belli etmiyor.

Spesicial renk içinde ekstra 400 lira vermek istemedim.

Tesekkurler

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Hayırlı olsun OokareenoO, kazasız belasız sürüşler.

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Tüm ninja arkadaşlarıma yeni motosikletleri hayırlı uğurlu olsun güZel günlerde binelim inşallah.

delifişek2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300 30.th anniversary
    Orası öylede başka motosikletlerin piyasası yüksek iken biz hep derbeder nereye kadar.. bizim motorcumuz büyük seviyor bunuda arada geçiştiriyor bagajdan çıkan 600 le ninja 300 ü bir tutuyorlar sonra esnaf kan ağlıyor 13.900 14.000 tlye 2014 model motor satıyor adam anlamadım gitti...

Choper kullaniyorum. İlk defa spor motor Alacagim. Ve binecegim. Ninja 300.r Yorumlardan ve resimlerinden cok hosuma gitti. Bayii de yokmus gorme sansim olmadi. Benim. Boy. 176. Kilo 95. Tabiki hersey resimlerdeki gibi olmuyor.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Choper kullaniyorum. İlk defa spor motor Alacagim. Ve binecegim. Ninja 300.r Yorumlardan ve resimlerinden cok hosuma gitti. Bayii de yokmus gorme sansim olmadi. Benim. Boy. 176. Kilo 95. Tabiki hersey resimlerdeki gibi olmuyor.
    Herşey resimlerde görüldüğü gibi zx10r sanırsın
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Yani ninja 300 e 6700 euro verilmezmi

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    Yani ninja 300 e 6700 euro verilmezmi
    Hocam niye verilmesin ki ?

Siz ne istediğinizi biliyorsanız. Ve hoşunuza bu gidiyorsa 10.000€ bile verebilirsiniz. İhtiyaç ve Zevk meselesi birazda bu iş.

Ben neden 300'e niyetlendim. 250'likler 140-150km hız yapsa da 100-110 da ki ivmelenmesi bir araba gibi oluyor. Benim genelde kullanacağım hız 90-120 Arası olacak. bu hız seviyesinde baygınlık yaşamasın istiyorum. ihtiyaç duyduğumda standart bir arabadan daha hızlı ivmelenmesini bekliyorum. O yüzden 300'ü seçtim. Neredeyse Honda CBR 500,KTM 390 Kadar ivmenelebiliyor.

Sonuçta 16000'e Gidip ikinci el daha hızlı bir motor'da alabilirim. Fakat ben usta usta tamir peşinde koşmak istemiyorum. Süpriz Arızalar çok can sıkıyor.

12.000'e 250'lik de alabilirim ama istediğim olmayacak olduktan sonra o da mantıklı değil.

300'ün Kasası Güzel. Keşke ABS'li alabilecek param olsaydı... Tereddütsüz ABS'li alırdım.
    Tech_N9ne bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)