Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Ninja 300 almaya kalkan arkadaslar ABS'li tercih etsin. Motorun ABS sistemi gerçekten iyi . 8500km oldu benim motor. Bir kaç gün önce ilk kez ön lastikteki ABS sistemine ihtiyaç duydum ve gerçekten işe yaradı

Minik darmi dar bir bağlantı yoluna girdim ( yol genişliğine anca bir araba sığıyor) önce köprü altından yokuş aşağı iniyorsunuz tam köprünün altından geçerken 90 derecelik keskin bir virajla bu sefer sağa dogru yokuş çıkıyorsunuz. kısaca tam yokusun üzerinde trafik tıkanmış dönüş yapana kadar durumu görme şansınız yok. Döner dönmez bir arabanın tamponu beni karşıladı. Yokus yukarı olduğu ve tam o sırada sağa dogru viraj döndüğüm için arka frene ayağımı kıpırdatamadım vede ayağımı yandaki teretuara sürtmektende çekindim. ( çok dar keskin bir dönüş ) orada dar açıyla dönünce arabaların sağındaki boşluğa kaçabiliyorsunuz. yoksa direkt tampona yapışırsınız. tam ivmelenme başlamısken (30 km) panikle gayri ihtiyari ön freni sıkmak zorunda kaldım. Abs devreye girdi tekerin kitlenmesini önledi ve çok şükür durduk devreye girdiğinde manetde titreşim oluşuyor.

"- bende devredeyim sen sıkmaya devam et patron diyor."

Orada düşsem arkadan gelen araç beni görene kadar altına girerdim mazallah kaçıcak yer olmayan daracık bir geçit.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    Alıntı TimFx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 300 almaya kalkan arkadaslar ABS'li tercih etsin. Motorun ABS sistemi gerçekten iyi . 8500km oldu benim motor. Bir kaç gün önce ilk kez ön lastikteki ABS sistemine ihtiyaç duydum ve gerçekten işe yaradı

Minik darmi dar bir bağlantı yoluna girdim ( yol genişliğine anca bir araba sığıyor) önce köprü altından yokuş aşağı iniyorsunuz tam köprünün altından geçerken 90 derecelik keskin bir virajla bu sefer sağa dogru yokuş çıkıyorsunuz. kısaca tam yokusun üzerinde trafik tıkanmış dönüş yapana kadar durumu görme şansınız yok. Döner dönmez bir arabanın tamponu beni karşıladı. Yokus yukarı olduğu ve tam o sırada sağa dogru viraj döndüğüm için arka frene ayağımı kıpırdatamadım vede ayağımı yandaki teretuara sürtmektende çekindim. ( çok dar keskin bir dönüş ) orada dar açıyla dönünce arabaların sağındaki boşluğa kaçabiliyorsunuz. yoksa direkt tampona yapışırsınız. tam ivmelenme başlamısken (30 km) panikle gayri ihtiyari ön freni sıkmak zorunda kaldım. Abs devreye girdi tekerin kitlenmesini önledi ve çok şükür durduk devreye girdiğinde manetde titreşim oluşuyor.

Orada düşsem arkadan gelen araç beni görene kadar altına girerdim mazallah kaçıcak yer olmayan daracık bir geçit.
    Hocam bu söylediğin hoş olmadı şimdi bak 12 lerden zorladık 16 lara kadar, şimdi sen de 17 lere zorla diyorsun :D geçmiş olsun.
    TimFx bunu beğendi.

Motosikleti
    Ninja300SE ABS

Rumeli Hisari

braveguy bunu beğendi.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı TimFx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçmiş olsun timfx

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:53 ----------

Alıntı codeprof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 15k veriyorken neden ikinci el alıyorsunuz ki ? biraz pazarlıkla 15.8'e sıfırını alırsınız zaten. Zira ben öyle yapacağım kısmetse. R25'e kızdığım için Ninja 300'e döndüm

Birde sıfırını 15-16 ya alabiliyorken. 2012'ye 16.000 isteyenler var ki işte onları hiç anlamıyorum. Benim bildiğim birşeyin ederi mağazadan çıktıktan sonra %10 değer kaybeder. Motorcularda utanmasalar üstüne %10 fark koyup öyle satacaklar. Garip milletiz vesselam.
    Codeprof onlar motoru 7000 euroya aldılar sonraki yıl motor 5750euroya düştü. Satarken zararlarını çıkarmaya çalışıyorlar. insan psikolojisi, yapacak birşey yok maalesef. Sonuçta fiyatı satıcı değil alıcı belirler. Biri gidip o paraya alırsa adamlar ne güzel fiyatlandırdım diye düşünecekler.

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Merhaba arkadaslar. Bu yavrucak 2015 ninja 300 deniyor. Memlekete gelecek mi bilgisi olan var mi? Resim ekleyemedim ama linkten bakarsaniz siyahi muhtesem bir sey. http://www.motorede.com.br/nova-kawa...bs-2015-05-se/

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bi yeşil se değil

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Amerika'da ayri renkler daha var. Siyah kirmizi, siyah mavi. Resmen harika. Fistik yesili okey cok guzel ama secenek lazim. Maalesef memlekette az satiliyor diye sanirim secenek cok kisitli. Bunlar gelse keske memlekete ama gelmiyor iste :(

http://www.motoroids.com/news/new-co...ninja-300-red/

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    Arkadaşlar yarın sipariş vereceğim ama, 2015 model gelecekmiş bana. 2015 de şekil değişikliği söz konusu değil sanırım en azından Türkiye'de. Acaba seneye değişir mi ? yoksa sadece renk mi farklı yukardaki linkte. Sipariş verip 3 ay sonra "yeni kasa geldi" demesinler. çok üzülürüm :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Bir de 2015 de Dunlop lastik gelme ihtimali var sanırım, Wiki pedia'da 2015 de dunlop lastiklerle dağıtılacak diye bir şey okumuştum sanırım. aslını bilen var mı ?

Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar. Bu yavrucak 2015 ninja 300 deniyor. Memlekete gelecek mi bilgisi olan var mi? Resim ekleyemedim ama linkten bakarsaniz siyahi muhtesem bir sey. http://www.motorede.com.br/nova-kawa...bs-2015-05-se/
    zmoto show rooma bir uğrayın. özgenç beyle konuşun. belki kapora verirseniz getirtirler.
    delifişek2 bunu beğendi.

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    kişiye özel renk hetiriceklerini sanmıyorum

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı durumdayız sizinle ben de kızdım Bayilere. Anlamıyorum adam mal satmak istemiyor çok garip. tahmini kâr oranları %5 civarında. ama o parayı beğenmiyorlar sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu renkler Z300 de vardı. ama ninja 300 de yok. alacağım bayi bu rengi önermişti bana. naked istemediğim için almayacağım bu rengi.

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı codeprof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 15k veriyorken neden ikinci el alıyorsunuz ki ? biraz pazarlıkla 15.8'e sıfırını alırsınız zaten. Zira ben öyle yapacağım kısmetse. R25'e kızdığım için Ninja 300'e döndüm

Birde sıfırını 15-16 ya alabiliyorken. 2012'ye 16.000 isteyenler var ki işte onları hiç anlamıyorum. Benim bildiğim birşeyin ederi mağazadan çıktıktan sonra %10 değer kaybeder. Motorcularda utanmasalar üstüne %10 fark koyup öyle satacaklar. Garip milletiz vesselam.
    ben bütceyi zorlayarak ve kredi çekip 14k yı r 25 debkleştirdim. alanya yamaha bayisi ne kapora vermeye gittim durumu anlattım kendisine hiç ısınamadıgım etkin ticaretin sahibi bana sadece 1 motor gelebilicegini onuda magzada müşterilere göstermek için satmıyacakların söyledi bende şimdi biraz daha ugraşıp bütçeyi 15k ya çıkarmayı planlıyorum ninja 300 sıfırı plaka ruhsat 16k yı geçer oda beni aşar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Alıntı Tech_N9ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nevzat abi çok sevindim senin adına al da gaz açalım birlikte
    ege turunada çıkarmıyız sezai :D
    2006 mondial mct 250 2009 hyosung gtr 250r 2010 kawasaki ninja 250r 2012 kawasaki ninja 250r

Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    görüşmekte fayda var. telefonla arasanız olmaz der ama kaporayı masanın üzerine koyarsanız imkanlar değişebilir.

Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüşmekte fayda var. telefonla arasanız olmaz der ama kaporayı masanın üzerine koyarsanız imkanlar değişebilir.
    Ya getirebiliyor olsalar niye sitede renk seçeneklerine koymasınlarki zati benim alırken gözlemlediğim siparişle geliyor motorlar. Hollanda'dan geliyor tamamiyle Kawasakinin avrupa stratejisi ile ilgili olabilir bu durum. Yani motorları istifleyip satmıyor bu adamlar. Çeşitli bayilerden sipariş geliyor o siparişler doğrultusunda motor getirtiyorlar. o yüzden 2-3 hafta bekliyorsunuz motoru.

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    ben bütceyi zorlayarak ve kredi çekip 14k yı r 25 debkleştirdim. alanya yamaha bayisi ne kapora vermeye gittim durumu anlattım kendisine hiç ısınamadıgım etkin ticaretin sahibi bana sadece 1 motor gelebilicegini onuda magzada müşterilere göstermek için satmıyacakların söyledi bende şimdi biraz daha ugraşıp bütçeyi 15k ya çıkarmayı planlıyorum ninja 300 sıfırı plaka ruhsat 16k yı geçer oda beni aşar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

ege turunada çıkarmıyız sezai :D
    Sen radar cezası ye de hiç olmıcak yerde ceza bile yerim ben abi

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    :D nerden aklına geldi akşam akşam sesli güldüm sahneyi hatırlayınca

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

arkadaşlar bu hakkın da bilgisi olan varmı fiyatı baya uygun yazmışlar motosihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-sifirdan-farksizi-en-ozeli-2014-special-edition-199079552/detayklet kafama yattı sorunsuz ise inşallah bununla aranıza katılıcam
    Tech_N9ne bunu beğendi.
    2006 mondial mct 250 2009 hyosung gtr 250r 2010 kawasaki ninja 250r 2012 kawasaki ninja 250r

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Abi linke tıklanmıyor

Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    vay be şöyle bir baktımda Ninja 300'ün ikinci el piyasasına bayağı çoşmuş. Geçensene temmuzda satın alırken malum sitede pireler uçuşuyordu sadece sıfır bayi ilanları vardı.

Motosikleti
    Ninaj 250SL
    :D nerden aklına geldi akşam akşam sesli güldüm sahneyi hatırlayınca

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

arkadaşlar bu hakkın da bilgisi olan varmı fiyatı baya uygun yazmışlar motosihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-sifirdan-farksizi-en-ozeli-2014-special-edition-199079552/detayklet kafama yattı sorunsuz ise inşallah bununla aranıza katılıcam
    Ben alacaktım o motoru, fakat araştırınca, karenajlar, amortisörler ve Radyatör dahil kazaya karışmış önden diye bir duyum aldım. Haftasonu Eskişehir'deydim ama görmeye bile gitmedim. belki ben yanlış duyum almışımdır. Sahibindendeki telefonu da aradım. adam sorun yok motorda, ben motor tamircisiyim diyor. bir müşterisinden almış motoru...

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    ben ninja piyasasını sürekli takip ederim eskişehir odun pazarın da çıtır kazalı bir ninja vardı ilan da onun aynı motor olma ihtimailini düşünerek sordum belki tamir edip ilana koydular ve bu yüzden fiyatı uygun koydular linki nu sezai http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99079552/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)