Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Şu an kullandığınız motorda devir kesici var mı Marlboro Man? (avatara bakılırsa SS bir Honda kullanıyorsunuz)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    devir kesici eger anladıgım sey ise cbr 125 te var..
    yani 11500 devirin ustune cıkarmıyo makıneyı(11000 de olabılır..)
    hyo da olmaması ılgınc..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Devir kesici belli bir devirden sonrasına tırmanmaya izin vermiyor.

Arabalar bu chip tuning ile aşılabiliyor ama motorlarda durum nasıl pek bilmiyorum.

Devir saatinin oraya bir " shift light" lazım anlaşılan

"aman şu deviri geçmeyeyim" diye devir tablosunu takip zor olabilir.(madem ki devir kesici yok)

Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabalarda redline sürecinin zararlarından korunmak için " devir kesici" var.

Hadi GT250R'da böyle birşey yok,diğer motorlarda durum nasıl? (misal 600RR)
    valla arabalarda devir kesici var evet ama redline a girmeden değil o redline ın ortasında başlar devir kesici bunu belirtmek istedim . redline a sokabilirisn her arabayı ki yaptım passat 2007 modeli yeni olsa gerek .
    ikincisi hyosunglarda avr olduğu söleniyor bu seneki modellerde ama hiç denemedim yalanda olabilir . ama redline a soktuğunu vidalar gıdıklamya başladığında seni yada vibrasyon güldürmeye başladığında seni anlayabilirsiniz ehehe yani arkadaşlar ninjada gelse honda da gelse 250 cc motora bu inlü markalar bu kadar kelite koymaz çünkü 250 cc ve vibrasyon nun olduğu makine tipi 1500 cc ve 250 cc ler . yapacak bir şey yok bu vibrasyon hepsinde olucak . ondan kafanız rahat olsun kawasaki 250 nin pek bir artısı olmcaık . pekd erken tabiki olcak ama oda fiyata yansıcak başlangıç için ideal ahtta devam içinde hem sportif hem az yakıyor ... yüksek cc lerde daha öncede dedğim gibi cebinizde para lazım benzin için . ben öğrenciyim yani btyor okul gene bile satmayı düşünmüyorum
    birde sormak sititğim biz bu hyo muzu yağmurda güvenle kulanabilirmiyiz paslanma oalrak diyprum pas tecrübesi olan avrmı ben daha 1700 lomtredeyim de
    tecrube yok b konuda

Motosikleti
    2006 fazer a
    Alıntı demireronur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arabalarda devir kesici var evet ama redline a girmeden değil o redline ın ortasında başlar devir kesici bunu belirtmek istedim . redline a sokabilirisn her arabayı ki yaptım passat 2007 modeli yeni olsa gerek .
    ikincisi hyosunglarda avr olduğu söleniyor bu seneki modellerde ama hiç denemedim yalanda olabilir . ama redline a soktuğunu vidalar gıdıklamya başladığında seni yada vibrasyon güldürmeye başladığında seni anlayabilirsiniz ehehe yani arkadaşlar ninjada gelse honda da gelse 250 cc motora bu inlü markalar bu kadar kelite koymaz çünkü 250 cc ve vibrasyon nun olduğu makine tipi 1500 cc ve 250 cc ler . yapacak bir şey yok bu vibrasyon hepsinde olucak . ondan kafanız rahat olsun kawasaki 250 nin pek bir artısı olmcaık . pekd erken tabiki olcak ama oda fiyata yansıcak başlangıç için ideal ahtta devam içinde hem sportif hem az yakıyor ... yüksek cc lerde daha öncede dedğim gibi cebinizde para lazım benzin için . ben öğrenciyim yani btyor okul gene bile satmayı düşünmüyorum
    birde sormak sititğim biz bu hyo muzu yağmurda güvenle kulanabilirmiyiz paslanma oalrak diyprum pas tecrübesi olan avrmı ben daha 1700 lomtredeyim de
    tecrube yok b konuda
    yağmur çamur engel teşkil etmiyor benim için 11 000 km deyim tek sorun çıkmadı.
    lastikler çok kaliteli olmayabilir ama plastik olmadığı da kesin.yani 11 000 km boyunca hiç sizin gibi lastiğin.......demedim
    fiyat konusuna gelince bence tüm motosikletlerin fiyatı yüksek.hem de istisnasız

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bende nihayet 2007 model,gri siyah renkte olan GT 250 R'ımı aldım sonunda.

Daha 2-3 günlük olduğu için pek tanıyamadım ama ilk izlenimlerim fena olmadığı yönünde.

Gidon ayarı var mı 250 R'da,bilen var mı?

Hyosung'un sitesinde " ayarlanabilir sürüş pozisyonu" diye bir ibare geçiyor.Ona binaen soruyorum

Varsa tam süper olacak.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    asm hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim artık darısı bizim başımıza bende motoru satar satmaz hemen alıcam
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    asm kaç para 0 mı 2. elmi ??

hayırlı olsun bu arada...............
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Sağolun arkadaşlar,gugukk hayırlısıyla alırsın inş. en kısa sürede

2. el aldım motoru. 6500 ytl'ye

2780 km'de idi.Henüz 40-50 km yaptım.

Motosikleti
    resimleri bekleriz.....bende 1 ay sonra fln alcam inş. :D

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Motoru çok iyi denk getirdim. Satan kişi ne ilan sitelerine ilan vermiş ne de fan club ile falan ilgisi var. (zaten ilgisizlikten satıyor ya)

Sahibinden.com tarzı bir yerde haftasında satılacak bir motor yoksa.

Motor benim ufaklığın önündeki(gerçi hepsi aynı değil mi;GT 250 R sonuçta)

Sol sinyalin camı kırık ve ne gariptir ki komple değişmesi gerekiyormuş!

Motosikleti
    ALLAH kaza bela vermesin asm hayırlara vesile olurrrrr inş.......

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Amin amin. Darısı başınıza.

Ama itiraf edeyim : "Ulen bu muymuş" dedim

Hevesin sonu yok hakkaten. Bundan sonra gene küçültürüm herhalde(ya da farklı tarz)

Allah herkesin gönlüne göre versin.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin makina temize benziyor birde bana nasip etsin
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Ya işlerimden dolayı bi süre foruma giremedim yine hyosung düşmanı dolmuş burası 250 cc 29 hp ye güçsüz diyenimi ararsın ses yok diyenimi ararsın cynus mudur nedir bence dünyanın en tipsiz scooter ın çıkardığı sesle hyosung un çıkardığı sesi karşılaştıranımı arasın daha üretilmemiş yada Türkiyeye gelmemiş motorlarla karşılaştırıp hayatta görmediği motora ses se ses güç se güç diyenimi ararsın ne diyeyim ya çok komiksiniz ben kendimi hep bilgi konusunda geri plana atarım ilk önce susarım öğrenmem gereken çok şey var daha diye düşünüp çok dinler az konuşurum ama görüyorumki çok fazla mütavazi davranıyormuşum.İçimizde bilmeden cahilce okadar çok konuşan varki eskiden çok kızıyordum şimdi gülüp geçiyorum ülkemizin gerçeği bu malesef bilmeyende kendini bilenle aynı kefeye koyuyor.Arkadaşlar siz gidin yamaha nızı hondanızı alın itirazımız yok ama gelipde bize motorlarımızı kötüleyipdurmayın ne alıp veremediğiniz var bu hyosungla?Ybr 125 in 3600 ytl olduğu yerde gt250 ye 4000 ytl olması lazım diyosunuz ayıp yuh bedavaya versinler bide dönüversinler ozamanda i.ne motoru bu dersiniz ordanda bi bahane bulursunuz biraz mantık lütfen yaLastilerin iyi olmadığı doğrudur ama öyle anlatıldığı gibi değil limitlerde ayrıca bu bi eksi değildir kıyarsın parana alırsın kalite bi lastik sözü geçen testte hyosungla ilgili zorlayınca anahtar kırılıyorsürekli redline da gidince krank kırıyor gibi çok komik tespitlerde vardı.Bu arada hyosung fanatiği değilim yazada 600 cc hondayla girecem inşallah ama yiğidi öldür hakkını yeme taraftarıyım boş değil hoş konuşalım araştırıp doğru şeyler yazmaya çalışalım komik olmayalım emi?

bu arada asm hayırlı olsun güzel seçim allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin makina temize benziyor birde bana nasip etsin
    Teşekkür ederim. En kısa sürede hayırlısı ile nasip olur inş.

bende işte 1700 kilomeredeyim havalar kötü canavarı ıslatmayalım bzide romatzma olmayalım yatıyor aşağıda branda ile eheheheeh bir gün toplanıp gezsek ya hem tanışmış oluruz hem sorunlarımızı patlaşmış oluruz yanlışmıım

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    Hayılrı olsun asm güle güle kullan HFC ye bekleriz

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    asmhayırlı olsun dostum..gecen sene benımde hyosung warken onunda sınyalcamını benden öncekı sahıbı kırmıstı,mobılet sınyallrerının camları uyuyo en azından en uygunu dıyeyım..aklınızda olsun
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Kolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung sesini beğenmeyenlere.. GT250 Comet

http://www.youtube.com/watch?v=YVwEfEjGcO0

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler