Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı xxrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2011 ve üzeri 8 - 8.5 bin'e kadar Gtr arıyorum. Satmak isteyen veya satılık temiz motor bilenler, varsa yardımlarınızı bekliyorum. Marmara bölgesi ilk tercihimdir.
    Dostum askerdeyim safak 27 gelince cc yukseltmk icn saticam motorumu 2013 6000 de lansman rengi sifir aldm cok titiz briyimdir forumda motoru bilen bilir sadece oldg yerde ayalktan yan dustu kirik catlak fln cok ufak tas ezigi var oda dikktli baknca blli oluyo dusunursen konusruz tekeriniz duz bassin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Senin motorun resmi yokmu koysanda kafamizda sekillendirsek uygun egzoz cok 100tl ye bile var lakin patlama yapip durur tiger ra900 bulabilirsen yada freedooms da uygun egzoz takinca da ayar yaptir yakit hava karisimini da ayarlatmak gerek. Plaka sorun degil ruhsat yaninda oldukca yeterki plakasiz gezme

Marmaris_GTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    ArkadaşLar Merhaba.. Öğrenmek İstediğim Bir Konu Var.. Bugüne Kadar Rutin BakimLar Dışında Motora Herhangi Bir Bakım Yapılmadı.. Yani Krenajlar Komple Sökülüp Civatalar Sıkılıp Elden Geçirilmedi.. Motor 7.000 km civarında.. Civatalarda veya Herhangi Bir yerinde Gevşeme Söz Konusu OLabilir mi..? Yada kaç km de böyle bir şey yaptirmaliyim.. Şimdiden Teşekkürler...

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    arkadaşlar nacızene bır fıkrınızı ısteyecegm bu ıkı farklı fıyata sahıp lakın aynı olan bujıler de kı fıyat farkı nedendır hangısını almalıyız http://www.ngkbujimarket.com/product.php?id_product=363 http://www.ozenticaret.com.tr/asp/product/1106/NGK-Iridium-IX-Buji-CR9EIX

Alıntı TheCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala arayan yok Samsuna gelin görüşelim ))
    üstad bu hafta te istanbula gidiyorum motor bakmaya sizin bu motorun durumu nedir kaç model herhangi bi sorunu varmı bakım istermi vede son olarak fiyatı öğrenirsem sevinirim )

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Alıntı notre_03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad bu hafta te istanbula gidiyorum motor bakmaya sizin bu motorun durumu nedir kaç model herhangi bi sorunu varmı bakım istermi vede son olarak fiyatı öğrenirsem sevinirim )

özel msj attım...
    .........

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sava Sport Force lastik takımı 550 tl geliyor fakat ön lastikte birtek 120/70/17 var acaba öne 120/70/17 taksam sorun olurmu.

http://www.oponeo.com.tr/motosiklet-lastigi/sava-sport-force
    arkadaşlar önü 120/70/17 kullanan yokmu? uyarmı bizim motora ona göre sipariş vereceğim.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    Arkadaşlar http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-acill-masrafsiz-bakimli-gt250r-154216193/detay bu motor hakkında düşünceleriniz nelerdir. Tanıyan varmıdır yarın gidip almayı düşünüyorum.

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    malesef ben tanımıyorum bi baktır motora bir kaç yere göster istersen kardeşim.

birde guguk 120 ön lastik olurmu diyordun xxratedin verdiği ilandaki arkadaş ön lastiği 120 kullanmış demekki oluyormuş.
    sana tavsiyem ön 110 swallow marla lastikte yapabilirsin iyi lastik ben kullanıyorum ön tekerde.

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Hyo'yu aşırı istiyorum ama babam cbr125 diyor başka da birşey demiyor

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı xxrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-acill-masrafsiz-bakimli-gt250r-154216193/detay bu motor hakkında düşünceleriniz nelerdir. Tanıyan varmıdır yarın gidip almayı düşünüyorum.
    Motor temiz görünüyor. KM'de orjinal herhalde. Düşürmüş olsaydı 7-8 bin yapardı. Ekstraları var, motora bakan biri olduğu belli. Fiyatı 8bin lira olaymış daha iyiymiş. Tek sorun garantisinin bitmiş olması. Bugüne kadar bir sorun çıkarmış mı çıkarmamış mı onu sormak lazım.
    Ducati 1198SP _ RedLove

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı Private_User adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef ben tanımıyorum bi baktır motora bir kaç yere göster istersen kardeşim.

birde guguk 120 ön lastik olurmu diyordun xxratedin verdiği ilandaki arkadaş ön lastiği 120 kullanmış demekki oluyormuş.
    sana tavsiyem ön 110 swallow marla lastikte yapabilirsin iyi lastik ben kullanıyorum ön tekerde.
    Teşekkürler hocam takım olsun istiyorum. öne 120/70/17 arkaya 160/60/17 taktıracağım umarım sorun olmaz ön ve arka teker ölçüleri farklı olacak ön 70 lik arka 60 lık
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Arkadaşlar gtr sağ gidon arıyorum kelepçesiyle beraber. Elinde olan bana ulaşırsa sevinirim

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler hocam takım olsun istiyorum. öne 120/70/17 arkaya 160/60/17 taktıracağım umarım sorun olmaz ön ve arka teker ölçüleri farklı olacak ön 70 lik arka 60 lık
    Dostum peki birşey sorucam neden macera arıyorsun ön ve arkayı daha kalın taktırıyorsunki kendi ebatında taktırsan ne fark edicek ?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Bu motorda devir ibresinin böyle olmasının sebebi nedir? Kimsenin başına geldi mi böyle bir olay?

http://www.youtube.com/watch?v=jhrl9Wmvdwk#t=89

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorda devir ibresinin böyle olmasının sebebi nedir? Kimsenin başına geldi mi böyle bir olay?

1-Sadece devir düzensizlikleri ve bu sorun başladığında çalışmada fazla istikrarsızlık yok ise buji piposu...

2-Düzensiz çalışma-çalışmama-saçmalama var ise TPS...

+ onlarca kez konuşuldu bu konu.

Motosikleti
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bence devir saati bozuk. Gaz verilmemesine rağmen inip inip kalkıyor.
    Ducati 1198SP _ RedLove

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence devir saati bozuk. Gaz verilmemesine rağmen inip inip kalkıyor.
    Yok hocam, çalıştırdığın andan itibaren oynama yapar bahsettiğim problemlerin birisinden ötürü.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam, çalıştırdığın andan itibaren oynama yapar bahsettiğim problemlerin birisinden ötürü.
    1.30 ncu saniyedeki sorundan bahsediyor sanırım. Burada sesten öte devir saatinin sapık gibi sağa sola oynaması var.
    Twin bunu beğendi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    İyi günler, bir sorum olacak. Dün akşam benzinliğe giderken motorda bi dengesizlik hissettim benzinliğe gittiğimde pompacılar ön lastiğin inik olduğunu söyledi. Sonra kenara çektim önce arkaya 32 bastım sonra öne 31 basacaktım ki siboba bastırmama rağmen hava vermedi. Dolmuşçu geldi o sırada bir de ben deniyim dedi onun lastiğe hava basıyor ama benim ön lastiğe basmadı, dolmuşçu sibobun bozuk falan dedi ama bunu nasıl çözebiliriz sorun ne olabilir!?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler