Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Sahibide pel motordan anlamıyordu sanırım eğer dediği gibi yeni falan aldıysa kazıklamışlar artık geçti gitti. Motor işini bugün hatta az önce hallettim hocam pazartesi devir işlemlerini yapıcam. Yalnız şimdi de lastik ihtiyacım var yardımcı olursanız mutlu olurum. Bu arada sürekli imla yazım hataları yapıyorum farkındayım kusura bakmayın ancak mobilden girdiğim için ister istemez oluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Shinko'dan şaşma. Her zaman orjinali en iyisidir.
    Şaka şaka! Metzeller ve Prelliyi çok övüyorlar. Dunloptan uzak dur. Hangi marka alırsan al çift hamurlu yumuşak bir lastik olsun. Lastiğin kenarında yazan harf kodu yumuşaklığı hakkında bilgi verebilir.
    Q (max.160 km/s)
    R (max.170 km/s)
    S (max.180 km/s)
    T (max.190 km/s)
    U (max.200 km/s)
    H (max.210 km/s)
    V (max.240 km/s)
    Z (240 üzeri)
    W (max.270 km/s)
    Y (max.300 km/s)
    Şunu da unutma yumuşaklık arttıkça lastiğin ömrü kısalır.

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Merhaba arkadaşlar.Adım Emircan. Hyosung x5 i bekliyordum ve artık x5'ten vaz geçtim.Benim gibi super sport düşmanı bir insan bile gtr'a karar kıldı.Tabi bu işte Batuhan arkadaşımızın da parmağı var Pazartesi nasip olursa kırmızı titanyum için bayide pazarlık yapacağım.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı Emodog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Adım Emircan. Hyosung x5 i bekliyordum ve artık x5'ten vaz geçtim.Benim gibi super sport düşmanı bir insan bile gtr'a karar kıldı.Tabi bu işte Batuhan arkadaşımızın da parmağı var Pazartesi nasip olursa kırmızı titanyum için bayide pazarlık yapacağım.
    Hayırlı olsun diyelim o zaman. Aldığınız pazarlıklı son fiyatı yazabilir misiniz belli olduğunda? 10700'den daha düşük fiyat verecekler mi merak ediyorum.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    hayırlı olsun. aramıza hoşgeldin enxdesing dediği gibi aldığınız son fiyatı paylaşırsanız çok sevinirim bende merak ediyorum

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Sahibindende çok fazla fake sahte ilan var motorların fiyatlarını düşürmek için sahte ilanlar veriyorlar bilginiz olsun. Sizde ilan verirken fiyatlara bakıp ilan vermeyin zaten motorların fiyatı ortada ilanlarınızı ona göre değerinde ilanlar verin.

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar tekrar, motosikşet işini hallettik yalnız yeni lastik ihtiyacım var. Motosiklete yaz kış binmeyi düşünüyorum ne lastik kullanıyorsunuz ne önerirsiniz acaba? Forumda arama yaptım bulamadım
    kardeşim öncelikle hayırlı olsun bayadır arıyordun bulduğuna sevindim Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin. Lastik olarak pirelli yi ve mich. pilot road 2 veya pilot road 3 ( bütcene göre) tavsiye ederim. ebat olarak ne takacaksın orjinal ebatındamı takacaksın lastikleri?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

kardeşim öncelikle doğru kara verdiğini düşünüyorum tebrik ederim ( batuhanı da :D ) izmirdeki bayiler dışında birde manisa daki bayiye sor derim ben. Ben de sıfır aldım makinamı ve en ucuz fiyatı manisa vermişti geçen sene. Fikir vereyim istedim ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun diyelim o zaman. Aldığınız pazarlıklı son fiyatı yazabilir misiniz belli olduğunda? 10700'den daha düşük fiyat verecekler mi merak ediyorum.
    dostum sen iyi fiyat almışsın bence 10700 nakitmi? herşey içindemi plaka falan?
    Oyun kuralları haksızlık üzerineyse, kendi adaletimi kendim sağlarım.

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    fiyat düşürmek için fake ilanlar verenlerin motorlarının bujisi meme yapsın
    şaka biyana gerçekten yapanlar vardı fakat buara görmüyorum (2013 modeller için)

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Kuralkan Hyosung sitesi 2014 fiyat listesi gtr 250 13.190 TL sahibindende en ucuz sıfır 2013 kayalarda 11.200 1 adet kaldı yazıyor. Bilgilerinize arkadaşlar.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Alıntı ZYFR55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkan Hyosung sitesi 2014 fiyat listesi gtr 250 13.190 TL sahibindende en ucuz sıfır 2013 kayalarda 11.200 1 adet kaldı yazıyor. Bilgilerinize arkadaşlar.....
    Ben 2013 2.parti gelen motorlardan 10.000 TL. ye sıfır almıştım İSTANBUL ÇAKIRCA motordan...ve motorumda 2013 lerde kronik olan pipo çatlaması bile olmadı...motor 4000 km de ve yağmur çamur kullanıyorum...bir tek kar durdurur beni...kim ne derse desin Hyo gtr 250 iyi bir motor..BURSA dan sevgiler.kazasız belasız sürüşler tekeriniz düz bassın...iyi gazlamalar...

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı ZYFR55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Ben 2013 2.parti gelen motorlardan 10.000 TL. ye sıfır almıştım İSTANBUL ÇAKIRCA motordan...ve motorumda 2013 lerde kronik olan pipo çatlaması bile olmadı...motor 4000 km de ve yağmur çamur kullanıyorum...bir tek kar durdurur beni...kim ne derse desin Hyo gtr 250 iyi bir motor..BURSA dan sevgiler.kazasız belasız sürüşler tekeriniz düz bassın...iyi gazlamalar...
    13.200 TL çok para bence.Kasım-Aralık da kimse yüzüne bakmıyordu 2.el 2013 kasaları bile 8500 gibi rakamlara satılmıştı.Şimdi alsınlar bakalım

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Smdi 2013 u 9 dan assa veren olmaz yazda glio sifiri 13 olduysa sfr alnmaz temiz 2.el bakin derim

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    EMREGTR hocam öncelikle teşekkür ederim cevabınız için, belirli bir fiyat sınırlamam yok bi takım lastiği 500-600 civarında kaparsam işime gelir. Arka lastikte 160 istiyorum önermem derseniz 150 de olabilir şu durumda da sizin ebatlarınızı ve görüşlerinizi sorayım sırası gelmişken

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    michelin pilot power tavsiye ederim. shinkolar dan sonra ikinci takımı aldım.ortalama 20-25 bin km kullanabilirsin. makul olanı 20 bin km.ben 120/60/17 --160/60/17 kullanıyorum.artısı eksisi pek yok. yakıt sarfiyatım artmadı eh sanki viraja biraz daha güvenle yatıyorum gibi. ıslak performansı çok iyi. yağmurda denemek için arkayı kitleyip lastiği kaydırmaya çok uğraştım ama olmadı. yani fiyat/performans olarak bu fiyata en iyisi bu.daha uygun fiyatlı dersen sava kullananlar var memnunlar ben denemediğim için bir şey diyemem.
    esc bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Az önce 2500kmde 2013 model hyosung aldım. Yanlız marş tık tık yapıyor, basmıyor. Motoru alırken sorun yoktu. 3km yol yaptım, stop ettim çalışmadı. Sebebi ne olabilir? Garantiye girer mi?

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Az önce 2500kmde 2013 model hyosung aldım. Yanlız marş tık tık yapıyor, basmıyor. Motoru alırken sorun yoktu. 3km yol yaptım, stop ettim çalışmadı. Sebebi ne olabilir? Garantiye girer mi?
    Motoru düşürdüyse sol tarafa debriyaj müşüründe problem olabilir.. birkaç kez debriyaj kolunu hareket ettir. Bir daha dene...

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EMREGTR hocam öncelikle teşekkür ederim cevabınız için, belirli bir fiyat sınırlamam yok bi takım lastiği 500-600 civarında kaparsam işime gelir. Arka lastikte 160 istiyorum önermem derseniz 150 de olabilir şu durumda da sizin ebatlarınızı ve görüşlerinizi sorayım sırası gelmişken
    kardeşim ben bu hafta değiştiricem büyük bir ihtimal bende arkada 160/60/ 17 kullanmayı düşünüyorum. pilot road 2 veya bir arkadaşımın tavsiyesiyle ( fiyat performans oranının çok iyi olduğunu söyledi) continental almayı düşünüyorum. Orjinal ebatlarımız 150 fakat 2 kademe üst takılınca sıkıntı olmadığını duydum ve gördüm. 170 ebat biraz fazla olur diye düşündüm çekişten düşsün istemiyorum o yüzden 160 iyidir ;)
    Oyun kuralları haksızlık üzerineyse, kendi adaletimi kendim sağlarım.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    akü bitik galiba.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    İlanlarda gördüm bu motoru kaçırmayacağını düşünmüştüm.Burnunun dibinde 2013 buldun.Ama 2500 km motorda olması can sıkıcı.İnşallah basit bir sorundur.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

2011-12 model daewoo ecu ye sahıp hyosungu olan kımse yokmu ?

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı vengeance adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011-12 model daewoo ecu ye sahıp hyosungu olan kımse yokmu ?
    1i allah rızası ıcın cevap versın 365gun boyunca sorulacak sanırım :D
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 46 kullanıcı var. (0 üye ve 46 misafir)

Bu Konudaki Etiketler