Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben sana gösterecem agresif kullanmayı dur sen.. tokat manyağı yapmassam
    Gnuk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana gösterecem agresif kullanmayı dur sen.. tokat manyağı yapmassam
    sen yanımda ol da 30km'yi geçmem ki. Sıkılırsın benle gezmekten

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Bugünden bir kac kare istanbul-çorlu-tekirdağ gidiş geliş ortalama 300 km.100/3.5 lıtre tuketım.

Havanın güzelligine ınanıp tedbırsız gıttık ruzgar manyagı olduk hasta olmazsak iyi

inanılmaz güzellikte manzaralar vardı cok keyıflı bı yoldu corlu tarafı

sinekler patır patır patlıyordu

ilovetechn0 bunu beğendi.

sinek olayı çok fena yaa bu mevsimde.. ben cebimde camsil gezdiriyorum küçük kolanya şişesinde. bide bez.

honda kalitesinde anadolu yakası olursa iyi olur motorsiklet kursu bilen varmı ehliyet veren bi yer varsa iyi olur güvenli sürüş dersleriyle birlikte yanında

Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugünden bir kac kare istanbul-çorlu-tekirdağ gidiş geliş ortalama 300 km.100/3.5 lıtre tuketım.

http://www.hizliresimyukle.com/image...4/23/mniNW.jpg
    Havanın güzelligine ınanıp tedbırsız gıttık ruzgar manyagı olduk hasta olmazsak iyi
    http://www.hizliresimyukle.com/image...4/23/VoGey.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...4/23/JdEjC.jpg

inanılmaz güzellikte manzaralar vardı cok keyıflı bı yoldu corlu tarafı

http://www.hizliresimyukle.com/image...4/23/VsdkG.jpg

sinekler patır patır patlıyordu

http://www.hizliresimyukle.com/image...4/23/V1cd5.jpg
    Çanta - Değirenköy arası çekilmiş fotolar. Silivri-Kınalı-Gümüşyaka yönüne gelirseniz haberleşelim. hem tanışırız hemde bi çayımızı içersiniz.

Motosikleti
    ses seda yok kimsede

herkez senin gibi motor manyağımı gece gündüz burda takılsın.

Motosikleti
    herkez senin gibi motor manyağımı gece gündüz burda takılsın.
    şamarıda yedik valla sağol abi ya

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    akşam akşam duramadım nerdeyse 1 haftadır yağan yağmurdan dışarı cıkamayan portakalımın zincirini yağlayayım dedim.
    öncelikle gerekli malzemeler biraz mazot (gaz yağıda olabilir ) fıs fıs kutusu böyle çok kolay oluyor.fırça
    öncelikle varsa sehpaha alırsak cok rahat olur...resimleri daha çok cekecektım ama telefonun şarjı bitti

sonra sahpaya alıyoruz

başlıyoruz temizlemeye mazotu iyice sıkıp yumuşatalım...sonra kurulayıp zincir spreyiyle yağlayalım...

temizledikçe zincir açılıp sarkıyor biraz geriyoruz gerçi zaten benimkide bayağı sarkmış : ))

şimdilik bu kadar havalar düzelsin..cıkarıp bir de tertemiz yıkamalıyım

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Sınav sonrası stress atmak için 1 kutu metaylan alıp bizim motorlarda kronik olan egzosun renk değiştirmesini düzelteyim dedim. Ancak resim çekmeyi unuttum. 15 dk ovalamadan sonra fabrikadan yeni çıkmış gibi oldu egzos. Kromajı kendine geldi ayna gibi oldu

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    selam beyler 2013 tvs apache alıcaktım 5300 - 5400 tutuyo sıfırı plaka dahil. tam karar vermiştim ama forumda apache kullanıcıları öle bi kötülemeye başladılarki soguttular resmen 5-6 bin arası temiz sorunsuz bi gt250 comet & r bulunurmu alsak pişman olurmuyuz? hem şehir içinde binicem hergün, hemde arada hafta sonları gezicez uzun yol
    motorumu satıp benzin alıcam. %68 vergimi olur ya

ben dahil egzozu paslanan varsa özellikle boğaz kısmı pas yapıyor,egzozunuzu küften pastan arındırıp boyayın. bu egzoz pası beklettikçe yayılıp egzozu çürütüyor. benimkindede paslanma mevcut müsait bi zaman temizleyip boyamam lazım. fazla masraflı bi işde değil bi kutu ısıya dayanıklı boya azbi zımpara ve tel fırça. topu topu 20lira.
    simsiyah tertemiz egzozla gezmek paha biçilemez..
    Gnuk bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    ben dahil egzozu paslanan varsa özellikle boğaz kısmı pas yapıyor,egzozunuzu küften pastan arındırıp boyayın. bu egzoz pası beklettikçe yayılıp egzozu çürütüyor. benimkindede paslanma mevcut müsait bi zaman temizleyip boyamam lazım. fazla masraflı bi işde değil bi kutu ısıya dayanıklı boya azbi zımpara ve tel fırça. topu topu 20lira.
    simsiyah tertemiz egzozla gezmek paha biçilemez..
    hocam karbüratörlü modellerin egzoz kromajı daha güzel. bende 2007 hyosung tan kalma orjinal egzoz var 10.000 km kullanılmış kararma vs. yok.2012 nin egzozu 3000 km de ama 30.000km yapmış gibi duruyor
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınav sonrası stress atmak için 1 kutu metaylan alıp bizim motorlarda kronik olan egzosun renk değiştirmesini düzelteyim dedim. Ancak resim çekmeyi unuttum. 15 dk ovalamadan sonra fabrikadan yeni çıkmış gibi oldu egzos. Kromajı kendine geldi ayna gibi oldu
    Dun bmw si olan bi abimizde macun kutusu gbi bisiden peceteye surdu sararan egsoz u guzel ovaladi sifir gbi oldu walla bizim egsozda krom ya olur sanirm sarariyo zaten illaki ister hyo olsn ister bmw

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    bugun benzin aldik. 13 litre aldi 350 km yaptim. yani 3.7 l / 100 km.. yarisi sehirici yarısı şehirdisi. memnun kaldim.
    cakalaz bunu beğendi.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dun bmw si olan bi abimizde macun kutusu gbi bisiden peceteye surdu sararan egsoz u guzel ovaladi sifir gbi oldu walla bizim egsozda krom ya olur sanirm sarariyo zaten illaki ister hyo olsn ister bmw

Mal bu, yapı marketlerde falan bulunuyor. Ben ufak bir hırdavatçıda denk geldim, görünce 1 kutu aldım 3,5 tl. 1 kutu ile 3-4 kere işlem yapılabilir. Ben 1 kerede bitirdim o hevesle bastım hepsini
    Açıkcası motorun kozmetiğine hiç önem vermeyen birisiyim ancak egzos nedense gözüme batıyordu yer yer kararmalar vardı. Şimdi çok hoş oldu.

Uygulaması çok basit, 3-4 kat kağıt havluyu ikiye katlayın. Macunu egzosa sürün ve sonra oval hareketlerle macun kaybolana kadar ovalayın sertçe. En sonra temiz hafif nemli bir bez ile temizleyin. İşlem tamam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

@yusuf

Bizim motorun ortalama kullanımda yakıt değeri aşşağı yukarı bu zaten. Şehir içinde 4-5 arası oynarken karmada 3,7-4 arası. Ben şehir içi abanında 5 lt gördüm 1 kere.

sogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 R düşünüyor
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana aşağıdaki videodaki gibi bir yol lazım, tavsiye varmı?

http://www.youtube.com/watch?v=KMY3-TssBTM
    Size biraz uzak ama Gazipaşa-Erdemli arasında kusturucu virajlar var.Sizi yeterince tatmin eder!

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sargonagemi.com/magaza/im...r%20Kutu+t.JPG

Mal bu, yapı marketlerde falan bulunuyor. Ben ufak bir hırdavatçıda denk geldim, görünce 1 kutu aldım 3,5 tl. 1 kutu ile 3-4 kere işlem yapılabilir. Ben 1 kerede bitirdim o hevesle bastım hepsini
    Açıkcası motorun kozmetiğine hiç önem vermeyen birisiyim ancak egzos nedense gözüme batıyordu yer yer kararmalar vardı. Şimdi çok hoş oldu.

Uygulaması çok basit, 3-4 kat kağıt havluyu ikiye katlayın. Macunu egzosa sürün ve sonra oval hareketlerle macun kaybolana kadar ovalayın sertçe. En sonra temiz hafif nemli bir bez ile temizleyin. İşlem tamam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

@yusuf

Bizim motorun ortalama kullanımda yakıt değeri aşşağı yukarı bu zaten. Şehir içinde 4-5 arası oynarken karmada 3,7-4 arası. Ben şehir içi abanında 5 lt gördüm 1 kere.
    bahause de felanda bulunuyor bende çok kullanırdım etkili
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Arkadaşlar walla uzun yol gittiğim için unuttum zincir yağlamayı bugün usta yağsız kalmış bu dedi ozaman fark ettim kurumuş 700 km de hyom motuln sprey yağıydısanırım ondan sıktı biraz bende bi yağ alayım bari 250 300 km de bi sıkılması gerekiyormuş tavsiye ettiğiniz sıçrama yapmayan kaliteli bi sprey yağ varmı motor yeni olduğu için kirlenme falan yok bide bu spreyle ne kadar sıkcakz basıp bi tur attrmamaz yetiyomu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler