Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı ben olsam varantero alırım
    lastiklere hava bas da gerisi sorun değil selo :-D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    yokmu kadıköye gelecek tur geliyor =)

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    evet arkadaşlar faydalı bilgi paylaşmaya devam malum bizim flaşörler 3 bacaklı ve fıyatı kuralkanda 25 tl civarı ama 3 tl lik cg nin flaşörü birebir uyumlu kesmeye biçmeye tesisatla oynamaya gerek yok....aklınızda olsun..
    2-debriyaj kütüğüde malum komple satılıyorki oda bayağı pahalı acil lazım olursa cg nin sol debriyaj kütüğü ve maneti birebir soket yerıne kadar aynı 5 tl manetle beraber.sadece rengi siyah ama bizimkilerin aynı parlak olan modelıde var...

şimdi orjınallik vs diyecek arkadaşlar bunlar tamamen olurda istenmeyen bir kaza vs olursa günlerce parça aramamak için alternatif çözüm ama flaşör zaten arka sağ kuyruğun içinde görünmüyor bile şahsen benimki yanmıştı şimdi sipariş etsem 3-5 günde gelirdi + 8-10 tl de kargo bir flaşör 35 tl falan gelirdiki ozamanda çüşşş. derdim....yarım depo benzşn demek nerdeyse gittim onu aldım taktık ssüper ötesi oldu...öyle hızlı hızlı yanmada yok eskisi neyse aynı yanıyor
    Pistolero_10 bunu beğendi.

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    arkadaşlar bi link vericem bu yamah 125 in bire bir kopyası sanırım kadırga die :D hehehe

http://www.hadisatinal.com/KDR-250-RACING,PR-164.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:15 ----------

bide arkadaşlar sitede http://www.hadisatinal.com/ELBOW-V-DIZLIK,PR-148.html bu dainese dizliği beğendim fiyatıda uygun diğer yerlere göre site sağlammı acaba

Dizlik değil o, dirseklik . Elbow V diye geçiyor, adı üstünde, ama bir hata yapmışlar işte.

Motosikleti
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi link vericem bu yamah 125 in bire bir kopyası sanırım kadırga die :D hehehe

http://www.hadisatinal.com/KDR-250-RACING,PR-164.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:15 ----------

bide arkadaşlar sitede http://www.hadisatinal.com/ELBOW-V-DIZLIK,PR-148.html bu dainese dizliği beğendim fiyatıda uygun diğer yerlere göre site sağlammı acaba

Hasan, dizlik alacaksan bu tarz dizlikleri tavsiye etmem, mafsallı olması hem kullanışta hem rahatlık hem ömür açısından çok daha iyi.
    Ben aşağıdaki ürünü kullanıyorum, gayet rahat ve sağlam. Bandajları falan da motorla uyuyor, tavsiye ederim. Sitenin ödeme şartlarıda gayet makul ve yeterince güvenilir biryer.

http://www.feyizoglu.com/Prohel-Mafsalli-Dizlik_46484.html#0

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasan, dizlik alacaksan bu tarz dizlikleri tavsiye etmem, mafsallı olması hem kullanışta hem rahatlık hem ömür açısından çok daha iyi.
    Ben aşağıdaki ürünü kullanıyorum, gayet rahat ve sağlam. Bandajları falan da motorla uyuyor, tavsiye ederim. Sitenin ödeme şartlarıda gayet makul ve yeterince güvenilir biryer.

http://www.feyizoglu.com/Prohel-Mafs...k_46484.html#0
    Kardesim mafsalli dusndum bende ufonun var 136 cift mafsal ama pahali bunlar cin mali gbi bi dussek dagili vermesin aradaki fark nie die dusunuyo insanda

Motosikleti
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim mafsalli dusndum bende ufonun var 136 cift mafsal ama pahali bunlar cin mali gbi bi dussek dagili vermesin aradaki fark nie die dusunuyo insanda
    Prohel gayet iyi bir marka, motorsiklet korumaları ve termal giyim sektöründe ciddi bir yerde duruyor, dediğim gibi ben gayet memnunum. Tercih kullanıcıların.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Prohel gayet iyi bir marka, motorsiklet korumaları ve termal giyim sektöründe ciddi bir yerde duruyor, dediğim gibi ben gayet memnunum. Tercih kullanıcıların.
    Dogrudur dostum ama para bi kere verili odenir gecer die dusndum kafam icim biraz daha rahat olsun die depo cizmeyen cift mafsalli piyasanin en iyisi die bilirim ufo aldm bakalm pazartesiye ulasir anca elime mont daines kask shark speedr boyle basladk madem a dan z ye kalite olsun bi gun aldgm butun ekipmanlar la ilgli incelemeleri yayinlicam almak isteyenlere bilgi olur

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Arkadaşlar dıştan giyilen sert dizliklere para vermeyin, işe yaramıyorlar. Tech90(yerli marka AEA nın kotlarını denediği firma)' nın içinde knox korumaları olan soft içten giyilen dizliği var. Ondan alın 50 tl. Bugün motomaxta 2 tane knox koruma zaten 50 tl. Yada gidip motosiklet pantolonu alın. Bende prohelin mafsallı dizliği var, 2 kere giyim kenara attım. Görüntü kötü, kanı kesiyor,koruma sağlamaz. Rüzgarı güzel kesiyor sadece. İsteyen varsa zararına satabilrim

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dıştan giyilen sert dizliklere para vermeyin, işe yaramıyorlar. Tech90(yerli marka AEA nın kotlarını denediği firma)' nın içinde knox korumaları olan soft içten giyilen dizliği var. Ondan alın 50 tl. Bugün motomaxta 2 tane knox koruma zaten 50 tl. Yada gidip motosiklet pantolonu alın. Bende prohelin mafsallı dizliği var, 2 kere giyim kenara attım. Görüntü kötü, kanı kesiyor,koruma sağlamaz. Rüzgarı güzel kesiyor sadece. İsteyen varsa zararına satabilrim
    Ama kullanip dusupte faydasi oldu diende cok ha tani icten gyilen kadar olmaz illaki ama mesela bnm kotlar dar biraz hepsinin altina olmaz hadi oldu her gittign yer paca siva giycikar oda biraz sknti bide bu tur dizlkler boyusa biraz uzun olnuca kaval kemignide koruyo sert oldgu icin disi bide eskiler dizlerimiz smdi kitur kutur otuyo ruzgardan dio dizlk kullan diolar icten gyilenler yoldayken iyi biraz drunca hemen terletiyomus falan bakalm aldk artk en iyisinden tecrube edicez bizde hayirlisi

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    istanbul içinde yetkili servis nerede var?
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster

geldin mi yoksa?

motopark ve kayalar tavsiye edilenleri.

tam liste şöyle. biraz kopyala yapıştır oldu ama idare et.

YEŞİLYURT MOT.ARÇ.VE KURY.LTD.ŞTİ
    TOPSELVİ CAD.NO:9
    KARTAL - ISTANBUL
    02163531461
    info@yesilyurtmotor.com

KAYALAR MOT.ARÇ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
    SAN.MH.SULTAN SELİM CD N:5/C 4.LEVENT
    KAGITHANE - ISTANBUL
    02122645798
    kayalarmotor@kayalarmotor.com

MUSTAFA ÇAKIRCA
    YEŞİLOVA MAH.KAHRAMANLAR CD.NO:8/B
    KUCUKCEKMECE - ISTANBUL
    2125803369
    mustafacakirca1@hotmail.com

ÜÇERLER MOT.ARAÇ.VE KIRTASİYE SAN.TİC. LTD.ŞTİ.
    AYDINTEPE MAH.EVREN SOK.NO:10/A
    TUZLA - ISTANBUL
    0216 494 32 55
    soner_temel@hotmail.com;taner@ucerler.com.tr

DOĞAN YALTALIER VE ORT-MOTOSER
    SALİH TÖZAN SK NO:5-7 GAYRETTEPE
    SISLI - ISTANBUL
    02123567012
    info@motoser.com

BAŞAK DEMİRTEN -BAY-MOTO TİCARET
    FATİH SOKAK NO:4/23 (ACIBADEM CARREFOUR
    KADIKOY - ISTANBUL
    02164287900
    baymoto95@hotmail.com

UĞUR BULUT
    KUŞTEPE MAH.ÖMÜR SOK.NO:6
    SISLI - ISTANBUL
    02122724983
    siyahman@hotmail.com

MOTOPARK MOTORLU TAŞITLAR- POLAT OĞUZ
    DENIZKÖSKLER MAH. MUHTAR KAZIM AKGÜL CAD
    AVCILAR - ISTANBUL
    02126947435
    poolatoguz@hotmail.com

Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tanıdığım en yetkili servis Çakırca Motor, Mustafa abi ve Eyüp abi. Küçükçekmecede yeri Motoruda oradan aldıydım, bakımı da orada yaptırdım. Kınacı(işkembeci)'nın yan sokağı hemen. Koru Floryanın tam karşısında kalıyor.
    Avcı_ bunu beğendi.

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    selam arkadaşlar..
    hyosung gt gtr 650 motor parçaları (2. el ) bulabılecegım bı yer varmı acaba?
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar..
    sen parçaları hala toparlayamadin galiba kardes. 650 nin cikma veya yan sanayi parcalarini turkiye hudutları icinde kolay kolay bulabilecegini sanmiyorum. ya uyduracaksin baska motorların parcalarindan ya da yurtdisi macerasina dalacaksin.

Motosikleti
    Gezmiyor muyuz bu güzel günde?

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Gezmiyor muyuz bu güzel günde?
    aksam 7 den sonra cikmak istiyorum kardes. istersen bi gazlamasyon yaparız. onumuzdeki 3 gune yagmur diyorlar islerim de musaitken bugun azcik kirbaclim diyorum hyoyu

Motosikleti
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aksam 7 den sonra cikmak istiyorum kardes. istersen bi gazlamasyon yaparız. onumuzdeki 3 gune yagmur diyorlar islerim de musaitken bugun azcik kirbaclim diyorum hyoyu
    bana uyar, motoru yıkatmaya gidiyorum şimdi, bir arkadaştan da haber bekliyorum. akşam görüşüyoruz madem.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar..

suzuki sv 650 nin parçaları uymazmı acaba kardeş gt-gv 650 topiğine bir sor bakalım bu konuda çok bilgili arkadaşlar var.
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler