Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    hayırlı olsunn.karşılama torenı yapalım mı eskı hyo ıleee

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013

bu da benim kırmızı başlıklı kızım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

bir de arkadaşlar tiger egzoz tri 780 hyosung 250 için olur mu? ya da daha başka egzoz önerisi olan var mı? rodaj bittikten sonra egzozu değiştirmeyi planlıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

zenon ve Unique693 bunu beğendiler.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Her yer Hyo kaynayacak :D
    ilovetechn0 ve Sepetçioğlu bunu beğendiler.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    11" Honda CBR 600FA
    @IMK teşekkürler hocam .

Motorumun km sini yanlış yazmışım , 12700 km de olacak Ben de birkaç foto göstereyim madem =) Bu fotoğrafa yenilik olarak 3 renkli jant şeridi ve 600RR aynalar var o kadar .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7738654/detay/

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ilovetechn0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hizliresimyukle.com/image...3/12/193S2.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...3/12/JXSpB.jpg
    bu da benim kırmızı başlıklı kızım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

bir de arkadaşlar tiger egzoz tri 780 hyosung 250 için olur mu? ya da daha başka egzoz önerisi olan var mı? rodaj bittikten sonra egzozu değiştirmeyi planlıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Bahsettiğiniz egzos bu sanırım,

http://www.youtube.com/watch?v=jR39hwNs1ew

Bu arada motorunuz hayırlı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

Bütün resimler için

http://s1298.beta.photobucket.com/user/hisvarlar/library/GT250R%20vs%20600RR

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı ateserol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar anadolu yakasında bu motoru hangi servise götürmek daha doğru olur tavsiyeniz nedir ? ben bugün bir kaç servise almaya niyetlendiğim motor olursa getirsem bakarmısınız dedim abi o motordan pek anlayan yok diye konuştular hatta fuarda kanuni stantında yeni kasalara bakarklen forumlardaki bahsedilen servis sorunlarından bahsedince abi kanuni servisleri bu motora bakamaz Hyosung servisi bulman lazım dediler açıkça ben bugün baya bir araştırma yaptım Tuzlada bir satıcıya gittim ellerinde yeni kasa yok nisan sonu gelicekmiş gerçi dükkanda birhayli motor vardı onları daha detaylı inceleme fırsatım oldu ama zaten karışık olan kafam bu servis sohbetlerinden sonra dahada karıştı servis için istanbul anadolu yakası için önerileriniz nedir
    Bu adamlar neyin kafasında la?
    Bu motorlara kanuni bakmıyormuydu!? Motorda değişen ne oldu sadece yazısı değişti, işlerine geldiği zaman anlıyorlar işlerine gelmediğinde servis bulun.
    Madem sen satıyorsun neden bakmıyorsun?
    Bu zihniyetle zaten bir yere varamayız!
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adamlar neyin kafasında la?
    Bu motorlara kanuni bakmıyormuydu!? Motorda değişen ne oldu sadece yazısı değişti, işlerine geldiği zaman anlıyorlar işlerine gelmediğinde servis bulun.
    Madem sen satıyorsun neden bakmıyorsun?
    Bu zihniyetle zaten bir yere varamayız!
    çok basit bi olay google yi açıyoruz ST&KANUNİ yazıyoruz açılan sayfayı tıklıyoruz yukardaki seceneklerden servisleri seciyoruz çıkan türkiye haritasından bulunduğumuz ili seçiyoruz ordan çıkan bayilerden bize en yakın olanına gidebiliriz bu motoru hala kuralkan getiriyor fakat her kanuni servisi bakmaz aynı zamanda ST&KANUNİ servisi olanlar bakar

ÖNEMLİ NOT: servisleri görebilmek için internet explorer den bağlanın sayfaya chorem da felan hata veriyor göstermiyor :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bu st kanuni servisi işi kötü oldu. Ben kanuni servisleride bakıyor sanıyordum. 1000 km sonra bakım var, en yakın servis malatyada. Mesafe sorun değilde tanımadığım adama bakım yaptırmayı pek sevmiyorum. Bakalım bu işi nası halledicez, heralde yağ konusunda birbirimize gireceğiz. Gitmeden arayayımda kendi yağımı alıp götüreyim.

Bu arada bugün bizim usta ile gaz kolunu söktük. Çok ufak bir boşluğu vardı, oldukça ince bir işçilikle halletti yağladı vs bişeyler yaptı. Şimdi gaz kolu eskiye göre %30 daha hassaslaştı ve boşluk kalmadı. Benzer durumda olanların bir ustaya göstermesini tavsiye ederim. Çok güzel oldu bu ayar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

Ek olarak bakımları yetkili serviste kaça yaptırıyorsunuz ?

Motosikleti
    sattı :(
    st kanuniye yazdığım mail
    bakalım ne cevap gelecek...

merabalar..
    ben kayseri den bir hyosung gt250r hayranıyım. daha evvel başka bir marka 250 class ında motosikletim vardı ancak sattım. şimdi gerçekten bir hyosung gt250r almak istiyorum. bunun için maddi manevi bir sıkıntımda bulunmuyor ancak kafamı karıştıran 2 sorunumu sizlere bildirmek istiyorum.
    1. sıkıntım kayseri gibi bir büyükşehirde hyosung bayisi yok keza motosikletimi almak istediğimde nerden alıcam?
    2. sıkıntım diyelimki gittim başka bi şehirden aldım motosikletimi servis olayını ne yapıcam bakımlarını nerde yaptırıcam? olduki arıza oldu nerede yaptırıcam?
    bana bu konularla ilgili bilgi verebilirseniz satış kervanınıza ve hayran kitlenize bir kişi daha kazandırmış olacaksınız.
    vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim
    murat ayata
    tarzımı kopyala... Hayatına yapıştır...

mst250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhabalar,

Ankarada Hyosung gt250R kullanan arkadaşlarla iletişime geçmek istiyorum. Ankarada yaşaayn ve GT250R kullananlar kimler ?
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu st kanuni servisi işi kötü oldu. Ben kanuni servisleride bakıyor sanıyordum. 1000 km sonra bakım var, en yakın servis malatyada. Mesafe sorun değilde tanımadığım adama bakım yaptırmayı pek sevmiyorum. Bakalım bu işi nası halledicez, heralde yağ konusunda birbirimize gireceğiz. Gitmeden arayayımda kendi yağımı alıp götüreyim.

Bu arada bugün bizim usta ile gaz kolunu söktük. Çok ufak bir boşluğu vardı, oldukça ince bir işçilikle halletti yağladı vs bişeyler yaptı. Şimdi gaz kolu eskiye göre %30 daha hassaslaştı ve boşluk kalmadı. Benzer durumda olanların bir ustaya göstermesini tavsiye ederim. Çok güzel oldu bu ayar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

Ek olarak bakımları yetkili serviste kaça yaptırıyorsunuz ?
    hiç bir bakımını serviste yapmıyorum
    van içinde kendi ustam var o yapıyor
    onun dışında başka şehirlerde ben yapıyorum
    girdiğim bir tamirhane veya serviste ustaya bikaç gıçık soru sorarım
    verdiği cevaba göre ya ordan kaçarım yada yaptırırım
    biraz motordan anlamak iyi oluyor
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz egzos bu sanırım,

http://www.youtube.com/watch?v=jR39hwNs1ew

Bu arada motorunuz hayırlı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

aynen hocam, bu egzos. bu videoyu izlemiştim sesi hoşuma gitti. sağolasın.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç bir bakımını serviste yapmıyorum
    van içinde kendi ustam var o yapıyor
    onun dışında başka şehirlerde ben yapıyorum
    girdiğim bir tamirhane veya serviste ustaya bikaç gıçık soru sorarım
    verdiği cevaba göre ya ordan kaçarım yada yaptırırım
    biraz motordan anlamak iyi oluyor
    Benimde elimden bu işler gelir, yetişemediğim yerde tanıdık usta-abimiz var zaten. Garajın yanında dükkanı. Açıkcası garantinin hatrına servise gitmek zorundayım. Zaten yapacakları bujileri temizlemek,hava filtresini temizlemek ve yağı değişmek ama yabancının yaptığı iş hiç içime sinmez. Bakalım 1 ay içinde durumumuz belli olcak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

aynen hocam, bu egzos. bu videoyu izlemiştim sesi hoşuma gitti. sağolasın.
    Tiger ra900 takılı hyo kullandım, çok hoş bir sesi vardı. Eski seri aliminyum tigerlı motorda denedim onun seri berbattı, patlak egzoslu cgler gibi çıkıyodu. Egzosa bütçe ayırdıysanız sahibindende two brothers var 1 tane forumdan birisi amerikadan getirmişti. Motoru sattı egzosta satılık. Bence onu düşünün.

Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    sahibinden de çok var two brothers hangisi acaba?

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    sahibinden de çok var two brothers hangisi acaba?
    hyosung gtr250
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    bu mt face sayfasında 250likler arasında karşılaştırma yapıyor 4 motor koymuş ve suzuki kawa ktm ve honda ama nedendir bilinmez 250liklerin en iyi 2 motorundan biri olan hyosungu karşılaştırmaya biye katmamış her gün en çok konuşulan motorlar arasında olan bu motoru nasıl böyle görmezden geliyorlar gerçekten tuhaf herkes taraflı mı ne
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    hyosung a duyulan bu antipatinin sebebini ben de merak ediyorum... tamam motoru begenmek zorunda değilsin ama dusmanlik niye.. ninjacilarin ya da cibircilarin biri cevaplasin lutfen :-D
    hndsmyng bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Gt250r Neden sevilmez ? Büyük motor sahipleri sevmez çünkü adamların 3 katı para verip aldıkları motosikletler ile görüşüş olarak farkı yok. Park ettiklerinde aynı ilgili küçük motor sahibide görünce doğal olarak hoşlarına gitmiyor.

Örneğin

Küçük motor sahipleri neden sevmez ? Adamlar belkide gt250r dan daha pahalıya yada aynı fiyata motor alıyorlar. Kendilerince haklılar, japon almışlar. Ama yine bir yere park edince onların motorları oyuncak gibi kalıyor. Gt250r gidiş olarakta yakıt olarakda çok makul bir makina sonuçta.

Yani kısacası bu makine çoğu kişinin işine çomak soktu, ondan sevilmiyor
    ilovetechn0 ve hndsmyng bunu beğendiler.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    hisvarlar japonculardan bu itiraflari bekledik be kardeşim yazmasaydin keşke :-D:-D

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung a duyulan bu antipatinin sebebini ben de merak ediyorum... tamam motoru begenmek zorunda değilsin ama dusmanlik niye.. ninjacilarin ya da cibircilarin biri cevaplasin lutfen :-D

Bana göre bunun sebebi girişi yanlış yaptılar.

Nasıl yani dersen eğer, bu ebatlarda bir motoru Türkiye'ye getirerek motordan çakmayan adamlara sattılar.

Bunlarda kalıp büyük nasılsa diye 300 500 basar umudu beslediler içlerinde.

Sonrasında ne oldu.

Krankım kırıldı.

Motor parçası bir tarafıma kaçtı.

Bu dandik bu böyle bu şöyle dediler.

Yani motorun 250'lik olduğunu unuttular bu yüzdendir ki kimse Hyosung'a iyi bakmaz.

Birde işin içine Kanuni firması girince iyice karşı cephe oluştu.

Bu arada motorum yok kısmetse alıcam bir tane şimdilik başkalarının motorlarında hayat sürüyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler