Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    https://www.facebook.com/HyosungSuperbikesIndia hindistanlılar hyosunglara cok sardı 250den çok 650cc sahibiler yolıyanın fotosunu fialn paylaşabiliyolar
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/HyosungSuperbikesIndia hindistanlılar hyosunglara cok sardı 250den çok 650cc sahibiler yolıyanın fotosunu fialn paylaşabiliyolar
    bu resim dekiler çelik ile okan bayülgen değil mi?
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

hindistan'da motosikletin önünde de plakalık var. kuyruk altı plakalık iptali ile eds'ye yakalanmamak yok yani

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Şu motorların önündeki o şey plaka mıymış yani
    SONUNA KADAR İZİNDEYİM ATAM!

Dört teker bedenimi, iki teker ruhumu taşır.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.kanuni.com.tr/
    Geceden beri siteyi kontrol ediyorum ancak daha bir açıklama yok.[COLOR="Silver"]
    şu an itibariyle yeni modeller görülebiliyor. çinlileri yenilemiş ve bir kaç elektrikli model koymuşlar.
    gt200r, gt170, gv170 gibi model isimleri var ve hepsi çinli. hyosung model isimlerine gönderme yapmasalardı iyi olurdu.

Motosikleti
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu resim dekiler çelik ile okan bayülgen değil mi?
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

hindistan'da motosikletin önünde de plakalık var. kuyruk altı plakalık iptali ile eds'ye yakalanmamak yok yani
    aşırı benziyolar ama değiller :D

Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an itibariyle yeni modeller görülebiliyor.
    hocam onlar kanuninin modelleri millet sanıcak yeni hyolar geldi :D + olarakta kanuni iyice işin içine sıcmış GT200R filan die isim takmış yarın öbürgün buralara gelip gt200r aldım bu hyosunglar cok dandikmiş derlerse şaşmam :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşırı benziyolar ama değiller :D

hocam onlar kanuninin modelleri millet sanıcak yeni hyolar geldi :D + olarakta kanuni iyice işin içine sıcmış GT200R filan die isim takmış yarın öbürgün buralara gelip gt200r aldım bu hyosunglar cok dandikmiş derlerse şaşmam :D
    aynen katılıyorum. gt200r, fazer görünümlü cbf150 gibi bir şey herhalde. gt200s deselerdi bari. hyosung'un gt650s diye kafa grenajlı bir modeli var nede olsa. bu model isimlerini görünce s&t topa tutar kanuniyi

ŞeKiL 0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende çözemedim fazla yakıyor evet
    hızlı gidersen yakar tabi manisada gördüm seni yanımdan 180 ile gectin

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nekadar hızlı gidersen git 5lt benzin yakmaması lazım. ben daha 4lt.yi geçemedim yakıtta. genelde 3.7 yakıyor.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    sorunu çözdünmü. motor çalıştımı nihat..yarın boşum istersen ben gelip bakabilirim..

bujiler değişti herşey düzeldi abi. şuan garajda yatıyo bin gidelim kıvamında sen gene gel çay içeriz abi

ŞeKiL 0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nekadar hızlı gidersen git 5lt benzin yakmaması lazım. ben daha 4lt.yi geçemedim yakıtta. genelde 3.7 yakıyor.
    Senin enjeksiyonlu dimi ?? ondan olabilir mi

benimki enjeksiyonlu fakat karbüratörlüde olsa 5lt yakmaması lazım ki 5lt yakacak motor yok selenin altınta. vardır onda bi ayarsızlık

Motosikleti
    benimki enjeksiyonlu fakat karbüratörlüde olsa 5lt yakmaması lazım ki 5lt yakacak motor yok selenin altınta. vardır onda bi ayarsızlık
    daewoo mu delphi mi senin beyin baktınmı bana daewoo gibi geldi paylasıtıgın resimlerden

alper maşallah de çok dikkatli bakıyosun sen resimlere daewo

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    hyosungun 5 lt yakmasına aman aman şaşırmamk lazım çift silindir v motor 3.7lt yada 4lt demek 100km 1 lt ile 25km demek. honda cbr 125 1 lt ile 25km giderken hyosungun 1 lt ile 20km gitmesine şaşılmamalı. benim degerim budur 1 lt ile 20km varmı sorun sanırım var halletmeye calısacagım. barkınında hyoya biçtiigi deger karbüratörlüsü için 5 lt
    alper kayanın degerini merak ediyorum 1 lt ile kac km gidiyorsun acaba ?

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 1-2 tane makine buldum hatta biri.yukaridaki kutahyali arkadasin motoru. ama istanbul sorunsali var. getiremiyorum. bitanede karadenizden var. onuda bu havalarda getirmem imkansiz. cozum onerisi olan var mi? isranbulda temiz motor tavsiyesi olan?
    kaç paralık bişey bakıyorsun
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    alper maşallah de çok dikkatli bakıyosun sen resimlere daewo
    maşşallah maşallah sticerlardan yorumladım daewoo oldugunu yoksa beyini göremedim benim alette sticerlar farklı beyin delphi de artık sticerlar olmadı gösterge nin içindeki EFI yazısının renginden beyini tahmin edebiliyorum sizdeki turuncu renkte EFI yazısıdır bendeki mavi :D

hyosungun 5 lt yakmasına aman aman şaşırmamk lazım çift silindir v motor 3.7lt yada 4lt demek 100km 1 lt ile 25km demek. honda cbr 125 1 lt ile 25km giderken hyosungun 1 lt ile 20km gitmesine şaşılmamalı. benim degerim budur 1 lt ile 20km varmı sorun sanırım var halletmeye calısacagım. barkınında hyoya biçtiigi deger karbüratörlüsü için 5 lt
    şimdi bi kere cbr125r in 2010dan günümüze kadar gelen kasası enjeksiyonlu ve bir cbf150 kadar yakıt tüketiyor fazlası yok yani verdiğin örnek yanlış artı olarak benim motorum enjeksiyonlu ve ben yeri geldiğinde 3.2litrede yaktım 4.3litrede ama daha fazlasını yakmadım 100km de aletten alete bakımdan bakıma herşey fark eder birde senin aletin hem karbüratörlü hem 2007 model bi alet sonuçta bunlarda etken he ben sana cıkıp şunuda derim izmirde gökhan die beyaz hyolu bi arkadaş var sen onun hyosunu sürdünmü bilmem ama sürmediysen rica et 2 tur bin sonra diyeceğin şu bu 2 alet ayni ürün olamaz hyosung her geçen sene üstüne ekliyen bi model bana sorarsan aralarında azımsanmıycak derecede farklar var ben efı kasalarını sürmeden hyoyu eski kasalarla hyoyu yorumlayanları kaale almıyorum çünkü ben 2sinide sürdüm farkı gördüm

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Karbüratörlü ile enjeksiyonlu arasında yakıt farkı %8-10 civarıdır bu da soğuk çalışma sırasında. Isındıktan sonra uzun yolda ciddi bir farkı yok.
    Enjeksiyonlu ile uzun yolda 150 üzeri hızda maksimum yakılabilen değer 5lt/100km nin biraz altında. Karbüratörlü ile hadi olsun 5lt/100km. Fakat bu dediğin 150 160 km hız ile sürekli gidersen elde edeceğin değer.
    2006 karbüratörlü comet ile 2011 efi karşılaştırdık. Bursaya gidip geldik. Yaktığımız yakıt aynıydı.
    105-110km hızlarda uzun yolda 3.2lt/100km.

Senin makinayı bir gözden geçir derim
    zenon bunu beğendi.

arkadaşlar kanuninin sitesine girdim( http://www.kanuni.com.tr/st-kanuni/57/gt250r ) gt 250r sayfasında renkler kısmına bakarsanız alttaki 2 modelde(kırmızı-beyaz ve gri-kırmızı) comet yazıyor. gt 250r ile bunların arasında bir fark varmı? yoksa comet yazısı neden? forumu araştırdım ama bulamadım bilen varsa yazarsa çok sevinirim...

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı emreaktas88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kanuninin sitesine girdim( http://www.kanuni.com.tr/st-kanuni/57/gt250r ) gt 250r sayfasında renkler kısmına bakarsanız alttaki 2 modelde(kırmızı-beyaz ve gri-kırmızı) comet yazıyor. gt 250r ile bunların arasında bir fark varmı? yoksa comet yazısı neden? forumu araştırdım ama bulamadım bilen varsa yazarsa çok sevinirim...
    Bi fark yok diye biliyorum comet yazısına bende anlam veremedim
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler