Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    al calibreyi bende max 12 ay sonra kafanı duvarlara vur diyorum CEM :D lan bide calibre çikti bi de mantikliymiş eskiden cbr250r derlerdi mantık evliliği :D bu moto şu moto :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı 2AF3R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enjeksiyonlu modelde söylediği arıza. motor hareket halindeyken gücü kesiyormuş. ateşlemeyle ilgili çok sorunları oluyormuş. bir arkadaşı almış sürekli bu arızalardan yılmış. Böyle şeyler söyledi.
    O satıcıya söyle sana kitlemek istediği motoru sana bi göstersin önce
    Bunların tamamı aynı çakal ellerinde boktan bir motor vardır bir anlatır sanki motor değil tanrının arabası
    Eğer elinde olmayan motoru istersen o motorda dünyanın en iğrenç motorudur alırsın bi tarafına girer şeklinde kötülemediği özelliği kalmaz
    Bak test etmekte.serbestsin git baska bir satıcıya illa motorcu olması şart değil nesatıyorsa eline olmayan modeli iste aynı şekilde kötüleyacegine %100 eminim
    o satıcıdan uzak dur bence başına is acar
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    bende araştırdım bu konuyu ama herkeste degil tabi bazı enjeksıyonlu hyo kullancılarında cdı bozuluyor ve ateşlemeyi kesiyor yeni beyin 350 tl .

forumda bazı arkadaşların başına gelmiş onlarlada konustuk ve bendede bu problem mevcut fakat ateşlemeyi kesmesınınde birçok farklı problemi var orası ayrı.

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:29 ----------

calibreyi kullanın sonra birde hyosung kullanın benim gibi bir hyo kullanıcısı olmanıza ragmen ne demek istedigimi anlıcaksınız

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende araştırdım bu konuyu ama herkeste degil tabi bazı enjeksıyonlu hyo kullancılarında cdı bozuluyor ve ateşlemeyi kesiyor yeni beyin 350 tl .

forumda bazı arkadaşların başına gelmiş onlarlada konustuk ve bendede bu problem mevcut fakat ateşlemeyi kesmesınınde birçok farklı problemi var orası ayrı.

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:29 ----------

calibreyi kullanın sonra birde hyosung kullanın benim gibi bir hyo kullanıcısı olmanıza ragmen ne demek istedigimi anlıcaksınız
    Ben fuarda üstüne oturdum sadece.Ferrariden inip şahine binmiş gibi hissettim kendimi.Bide alan neye dayanarak alcak, burda 2008 +50 bin km yapmış canavar gibi hyolar var ama, bakalım calibreler 3-4 yıl sonra ne halde olcak, kaç kere rektifiye görmüş olcak...

Motosikleti
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fuarda üstüne oturdum sadece.Ferrariden inip şahine binmiş gibi hissettim kendimi.Bide alan neye dayanarak alcak, burda 2008 +50 bin km yapmış canavar gibi hyolar var ama, bakalım calibreler 3-4 yıl sonra ne halde olcak, kaç kere rektifiye görmüş olcak...
    görkem bence bu kadar sert konuşma hele bi kaç sene bi geçsin kullanan arkadaşlar bi b.kunu çıkarsın ondan sonra ne olacağı belli olur
    bak mesela suzuki inzuma sayfasına bak 1500 mesaj olmuş ama halen motor türkiyeye gelmedi
    geçen bi okuyayım dedim adamlar öve öve bitirememişler ulen daha canlısını görmediniz ki neyini övüyonuz
    hyosung ilk çıktığında gayet güzel motordu 2007 de elektrik arızası vermeye başladı ve bu yüzden reklam oldu
    bak sen hiç elektrik arızası veren bmw duydun mu? halen r1200 gs lerin elektrik arızasını çözemedi bmw hiç bir yerde duyuyormusun?
    veya kawasakilerin neredeyse tamamı (sadece binlikler)15 ila 20 bin arası krank kırıyor veya kol çıkartıyor
    hiç dikkat etmedin mi hiç bir motosiklet sürücüsü hondanın binliklerini almaz
    calibre 250 genel itibariyle iyi bir motor ama zamanla nasıl bişey olacağını hep birlikte göreceğiz

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen arkadaşınkine bi tur bende bindim ferrariyle şahin kadar fark yok ama hyo daha lezzetli.arkadaşta benimkine bindi üste ne istiyon kanka değişelim hemen dedi..

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyo 2nci elde honda cbr 600f gibi oldu temizini bul öpte başına koy. şimdi ben bilerek +larını söylemıyorum hyo topiginde calibreyi savunmak gibi olucak polemik yaratmak istemedıgımden. sen sadece üstüne binmişssin tecrübeni yazmıssın bende sürdüm ettım fren vites hızlanma herşeyi yokladım kendı tecrübemi yazdım. bence en büyük sorunu calibrenini 2nci el piyasası olucak satarken zor satılır diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Birgün Olcak : )
    Bana bulun Hyosung 2008-2009 enjeksiyonlu bende aranıza katılayım : )
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Brujeria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem satıyo onun kini al bence

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı Brujeria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgilenirsen ben de satıyorum www.sahibinden.com/107058998
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgilenirsen ben de satıyorum www.sahibinden.com/107058998
    Hocam izmirde olsa görüşürdük maşallah iyi km yapmışsın

Motosikleti
    Yine görüşürüz internet üzerinden

Motosikleti
    Benim oraya gelip bakmam lazım ordan buraya nakliye falan derken masraflar artacak

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    bursa yakın yahu dönerken motorla dönmen bile uygun olabilir
    MhmtcnKoral bunu beğendi.

Motosikleti
    Kendi nakliyeni kendin yapacaksın :D

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem bence bu kadar sert konuşma hele bi kaç sene bi geçsin kullanan arkadaşlar bi b.kunu çıkarsın ondan sonra ne olacağı belli olur
    bak mesela suzuki inzuma sayfasına bak 1500 mesaj olmuş ama halen motor türkiyeye gelmedi
    geçen bi okuyayım dedim adamlar öve öve bitirememişler ulen daha canlısını görmediniz ki neyini övüyonuz
    hyosung ilk çıktığında gayet güzel motordu 2007 de elektrik arızası vermeye başladı ve bu yüzden reklam oldu
    bak sen hiç elektrik arızası veren bmw duydun mu? halen r1200 gs lerin elektrik arızasını çözemedi bmw hiç bir yerde duyuyormusun?
    veya kawasakilerin neredeyse tamamı (sadece binlikler)15 ila 20 bin arası krank kırıyor veya kol çıkartıyor
    hiç dikkat etmedin mi hiç bir motosiklet sürücüsü hondanın binliklerini almaz
    calibre 250 genel itibariyle iyi bir motor ama zamanla nasıl bişey olacağını hep birlikte göreceğiz
    önümüzdeki aylarda bende gt250r almayı düşünüyorum. Günlerdir nette araştırmadığım forum kalmadı. Yüzlerce video da cabası.
    En son biraz önce altınelbiseliadam'ın 8. bölümdeki gt250r incelemesini izledim ve benim için açıkcası çok iç açıcı olmadı.
    Hakkaten bu motor böyle mi yahu. Birde dikkatimi çekti genelde her motor incelemesinden sonra tavsiye ediyoruz der. Ama bunda demedi

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    en kötü birlikte dönerseniz bursadan izmire ufuk görüşmüş oluruz bizde :D bi rakı masası yaparız kardeşim dertleşiriz benim evde :D biliyosun dertler çok )
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Alıntı ysn_erl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önümüzdeki aylarda bende gt250r almayı düşünüyorum. Günlerdir nette araştırmadığım forum kalmadı. Yüzlerce video da cabası.
    En son biraz önce altınelbiseliadam'ın 8. bölümdeki gt250r incelemesini izledim ve benim için açıkcası çok iç açıcı olmadı.
    Hakkaten bu motor böyle mi yahu. Birde dikkatimi çekti genelde her motor incelemesinden sonra tavsiye ediyoruz der. Ama bunda demedi
    AltınElbiseliAdam'ın test ettiği motor seni yanıltmasın. Daha da fazla araştırma yaparsan GT250 R'ın öyle olmadığını anlayacaksın.
    SONUNA KADAR İZİNDEYİM ATAM!

Dört teker bedenimi, iki teker ruhumu taşır.

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AltınElbiseliAdam'ın test ettiği motor seni yanıltmasın. Daha da fazla araştırma yaparsan GT250 R'ın öyle olmadığını anlayacaksın.
    Araştırmalarım sonucunda şunu gördüm.

Bu konuda 2 grup var;

İlk grup hyo'nun 5 kuruş etmeyeceğini idda ediyor

İkinci grup da bu sınıfta kral budur diyor.

Yahu göz var nizam var. İyi ve kötü kavramı bu kadar göreceli değil ki

İyi niye iyi kötü niye kötü diyor anlamadım

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Alıntı ysn_erl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araştırmalarım sonucunda şunu gördüm.

Bu konuda 2 grup var;

İlk grup hyo'nun 5 kuruş etmeyeceğini idda ediyor

İkinci grup da bu sınıfta kral budur diyor.

Yahu göz var nizam var. İyi ve kötü kavramı bu kadar göreceli değil ki

İyi niye iyi kötü niye kötü diyor anlamadım
    Bence bu durumda motora bi bin sür süremezsen artçılık yap motoru gör sonra karar ver
    SONUNA KADAR İZİNDEYİM ATAM!

Dört teker bedenimi, iki teker ruhumu taşır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler