Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim takip ettiğim temiz tüm gt250r ilanları düzgün fiyat yazılınca satılıyor. Şuanda kış piyasasında 2012 ler 7500 civarı, 2011ler 7250 civarına gidiyor. Adamlar 2006 2007 modellere 6500 yazınca satamıyorlar doğal olarak.
    2012 model motoru 7500'e satmak hangi hakla hizmet onu da anlamış değilim. tamam ihtiyacı olan vardır orası ayrı ama sırf ben bu motoru 7500'e satarım ne demek arkadaş, bazı ilanlar da bu işin için iş var diyesim geliyor.
    Alper Kaya bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 7250 ve 2012 7500 çok adil )
    Fiyatları motor sahipleri belirler, benim yapabileceim bir şey yok
    fearlesboyy bunu beğendi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemen satabilmek için yok pahasına ilan veren zengin abilerim yüzünden piyasa ölüyor. neden 10 11binliraya aldığın motosikleti bikaç ay kullanıp 7500e veriyosun anlamış değilim. para kolay kazanılmıyor.bu şekilde alıp satanlar herhalde ya kolay para kazanıyor yada daha gençler babalarının kazandığı paralarla alıp hevesi geçince gözünün yaşına bakmadan bikaçbinlirayı çöp ediyorlar.ve bu zenginler yüzünden malının kıymetini bilen insanlarda malesef zoraki paralarını çöp etmek zorunda kalıyorlar. yazık günah diyorum başkada bişey demiyorum

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Sıfır fiyatı Gt250r dan düşük olan CBR250 nin ikinci eli daha yüksek, uzun zamandır takip ettiğim 2-3 ilan var. 2012 motorlar 8500 - 9500 arası koymuşlar ancak satılmadılar. Hyolar biraz düşük Cbrlar abartılı pahalı bence ikinci elde. Türkiye' de marka her zaman para ediyor.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el alırken motor yağını gösteren camdan yağ kaçırmamasına dikkat etmen gerek. Terleme var mı motorda ona bakman gerek. 2008 enjeksiyonlular bazen sorun çıkarabiliyor imkanın varsa 2008 üzeri al
    Hangi konuda sorun cıkartıyor 2008 ler?
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen satabilmek için yok pahasına ilan veren zengin abilerim yüzünden piyasa ölüyor. neden 10 11binliraya aldığın motosikleti bikaç ay kullanıp 7500e veriyosun anlamış değilim. para kolay kazanılmıyor.bu şekilde alıp satanlar herhalde ya kolay para kazanıyor yada daha gençler babalarının kazandığı paralarla alıp hevesi geçince gözünün yaşına bakmadan bikaçbinlirayı çöp ediyorlar.ve bu zenginler yüzünden malının kıymetini bilen insanlarda malesef zoraki paralarını çöp etmek zorunda kalıyorlar. yazık günah diyorum başkada bişey demiyorum
    Sıfır hyo 9.600tl kış sezonunda ikinci ele düşünce 7.500 e gitmesi normal bencede
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı BLaCK_j.W.a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır hyo 9.600tl kış sezonunda ikinci ele düşünce 7.500 e gitmesi normal bencede
    şimdikin sıfır hyoyu alan adama 9600tl gelmiyor o iş onun bide plaka ruhsat işlemleri var sen onada bi 350tl cık ondan sonra bu rakam full keş para rakamı he dersen taksitle seni direk 10.300tl plakasız fiyat bekliyor bu arada peşin paran varsa CBR250R ı 9.750tl bulmak mümkün hemde plaka dağil ama hyosung u o paraya bulamassın plakası dahil peşine 9.900tl den aşa vericek adam yok 9.900tl vereni bulursanda al iyi veriyo çünkü o 9.600tl dükkandan direk girer girmez vermiyor adam 30dk dil döküyosun

---------- Post added at 05:39 ---------- Previous post was at 05:35 ----------

Alıntı yılmaz7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman nacizane şöyle rahatsız etmeye devam ediyim forumu
    allah nasip ederse gtr yi gönlümde sıfır olarak almak var.. fakat sıfır ayarında hesaplı makineler var ama rodajı ne alemde oldu bakımları ne oldu ne bitti ister istemez düşünüyo insan .. sizin yorumunuz ne olur bu konuda..? ve şu an için allah nasip ederse 2 yıl veya en az 10.000 biniyim iyice pişiyim istiyorum niyetim bu yönde..
    motor kendini görüntüsünden az cok belli ediyor boyası ellemesi yoksa motor bloğundaki boya soyulmaları yağ lekeleri bunlar belli ediyor km reyede cok takılmayın 2012 2 alet ten biri 8 bin diğeri 5 bindir ama 8 bin cok daha sağlıklı olabilir bizim milletimiz 3000km de motor bitrebilen bi kalitede :D ben şu an sahibinden.com daki tüm aletlerden temiz olduguna inanıyorum motorumun ama mayısta satıcam azına sıcanda sıcmayanda bu mevsimde aynı fiyattan gidiyor mayısta satalımda fark olsun--------------------BU ARADA 10.000KM KULLANICAM TEMIZ ALICAM SORUN CIKARIRMI DIYENLERE CEVAP BILE VERMIYORUM 10.000KM DE DAĞILAN MOTOR İÇİN BU KADAR SAYFA KONUSULMAZDI BİRAZ DUZ MANTIK LUTFEN

---------- Post added at 05:45 ---------- Previous post was at 05:39 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper iyice bağladın kendini hyo ya
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper Hyosung firmasında mı çalışıyor beyler :D Hakkını vermiş yazdığının şukuluk
    sezarın hakkı sezara

BUDA BIZDEN BI 250CC TOP 3 RESMİ :D

Uploaded with ImageShack.us

BUDA OĞLUM
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

valla usta şu senin motorda siyah beyaz olarak insanı cezbediyor ya gerçekten çok güzel maşallah
    bu alırsak şu senın stickerlardan bulabilirmiyiz izmirde acaba

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96495849/detay herkese ii forumlar..adam ilanda motorun rolantide durma sorunu var 2008-09 motorlarda genelde var diyo bu adam mı motoru tanımıyor yoksa var mı böyle bişe? bi de 100 tl masraf var demiş..tekeriniz düz bassın..
    AnGaRaJ

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı eftall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96495849/detay herkese ii forumlar..adam ilanda motorun rolantide durma sorunu var 2008-09 motorlarda genelde var diyo bu adam mı motoru tanımıyor yoksa var mı böyle bişe? bi de 100 tl masraf var demiş..tekeriniz düz bassın..
    kesinlikle uzak dur o motordan adam iş yoğunluğundan binemedim diyip 35000 yapmış motorun yanda ön dişli kapağı değişmiş (neden acaba)
    grenajlarla depo ve kuyruk renkleri farklı (neden acaba)
    rolanti ağrızasını ilk defa duyuyorum hikaye
    uzak dur birader
    eftall bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Geçenlerde arka lastiğimde birşey fark ettim. Peşi sıra oluşmuş çok güzel 3 tane balon var lastikte. Tabanın o kısımları yarıldı yarılacak.
    Bu ara para durumlarım çok kötü. 5-10 gün o şekilde kullandım. MotoPark'a rutin servise gittim 23500km bakımına (Maşallah deyin ;))

Polat ve Erdal usta ile hoş beş muhabbet

Yağı değişti. Litresi 25tl ye full sentetik petronas koyduk makinaya. Çıktığımız gezide Zenon arkadaşın cometinde bu yağ vardı.Hayvan yüklü motorlarla sürekli tırmanarak geçen bir gezide bir sıkıntı çıkarmadı.Zenon'un görüşü titreşimin de ciddi derecede azalmış olduğuydu.
    Daha önceleri sürekli Motul 5100 kullanıyordum. Bakalım görücez nasıl bir yağmış diye. Şimdiye kadar bi falsosunu ben hissetmedim Ama yine de sürekli yağı kontrol ediyorum ve motoru dinliyorum. Çünkü petronasın yarı sentetiğinde birkere yağ eksiltme yaşadım ve daha yağ 2binkm deyken oldu bu. Motoru dinliyor olmam sayesinde erken farkına varıp yağı 5100 ile değiştirdim. Sorun motorumda değil o yağdaydı. Çünkü bir daha da böyle birşey başıma gelmedi.

Kısa far yanmıyordu. Bi ara 1-2 gün yağmurda kaldı soketten sıkıntı oldu diye tahmin ediyordum. Öyle de olmuş. İnce bi kontrol kalemiyle biraz soketin içindekileri ovalayınca düzeldi.

Lastik durumunu konuşurken orada bi maxi scooter gösterdi ağzı gözü dağılmış.Bu da lastik sebebiyle bu hale geldi deyince biraz yusuflamadım değil :D
    Kredi kartından 1.denemede ön-arka lastik için yetersiz bakiye çıkınca. Sadece Arka lastik aldım. Ön zaten elinde yoktu 5-6 güne alırız artık dedim.
    Sonuç olarak arka lastik aldım. Marka Maxxi fiyat 230tl. Ön-Arka +işçilik 380 vermiş olucam.
    Lastiğe baktım yumuşak hamur sakalları çekince gayet uzuyor. Kimse kusura bakmasın ama bizim makinalar için pilot road2 ler falan fuzuli masraf benim gözümde. Sanki herkes +200 hızlarda dolaşıyor. Motosiklet hayatının büyük bölümünü 90-135km hızları arasında geçiriyor.
    Bunu da her lastik gayet güzel idare eder. Shinkolarla bile 23binkm yol yaptıysam ve bazen özellikle gittiğim virajlı yollarda neredeyse diz verecek kadar motoru yatırabiliyorsam. Yumuşak hamurlu bu lastikler ohooo oooo.

Ben 500TL paranın cebimde kalmış olduğuna inanıyorum.
    Lastiğin desenini beğendim. Buraya da birkaç fotoğraf ekleyeyim dedim.

Geziye çıkarken dağ bayır gezeceğimiz için. Olaki yüklü motosikleti yan deviririm ve kol kırılırsa mıçtığımızın resmi çekilmiş olur diye motosikletime koruma takozları yaptırdım.
    Aslında bu takozları daha motosikletim 5binkm iken yaptırdım ama üşengeçlikten takmamıştım. nasip 15binkm sonra takmakmış
    Fotoğraflarda alt karenajlar takılı değil fakat bunları özellikle ölçerek yaptık Tap karenaj boşluklarına geliyor ve takozu sökmeden karenajı takıp çıkarabiliyorum.

Son fotoğrafda dikkat ederseniz. Takozu yaparken şasenin iki tarafına oturtup karşıya kadar 0.5cm profil demirden destekli yaptık. Böylece ola ki motosiklet sert bir düşüş yaşarsa yük şaseye binmeyerek şaseyi yamultmayacak.
    Benzer bi takozu Brezilyalılar yapmıştı ama onlarınki radyatörün önünden geçtiği için radyatörün soğumasını kısmen de olsa engelliyordu. Bizim yaptığımız arkadan geçtiği için soğumayı da engellemiyor
    Chronix ve zenon bunu beğendiler.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    3 sorum var arkadaşım aklıma takılan
    1 abi sen o takozları DIY olarak mı yaptın ve nekadara mal oldu
    2 zincir değiştir demiştin ya hangi marka ve model zincir almalıyım
    3 lastik ebatları aynı mı?
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 sorum var arkadaşım aklıma takılan
    1 abi sen o takozları DIY olarak mı yaptın ve nekadara mal oldu
    2 zincir değiştir demiştin ya hangi marka ve model zincir almalıyım
    3 lastik ebatları aynı mı?
    Hacı o DIY dediğin Do it Yourself ise seni esefle kınıyorum :D
    Makina parkuru geniş Demir atölyesi olan çocukluk arkadaşım var onunla beraber yaptık. Arkadaşlar benim gibi hem laz hem de + olarak bu işin okullusu oldukları için yarım saatte yaptık.
    Kendimiz yaptık. Ve gayet de basit. Sökülüp takılabilir birşey yaptık.
    Adamlar burada 2 tane plastiğe 100tl para istiyorlar.insafları kurusun.
    Çinden 1 takım takozum geldi ama siyah. Bunların karenajla beraber aynı renkte, beyaz olması daha hoş oluyor.
    Ucundaki beyazları da tornada adını unuttuğum bi plastik maddeden yaptık. İçine kılavuz ile diş açtık. Zaten uzun demirler saplama demiri olduğu için dişvardı böylece çevirerek direk montaj edilmiş oldu ;) Saplamaları boyadıktan sonra taktığımız için boyanın da tutukal etkisiyle gayet sağlam duruyorlar.

Zincirim şuan üstündeki D.I.D X2 ring 520 112 zincir. Linkini verdiğim kişiler D.I.D distiributör formasıdır.
    http://magaza.entelenerji.com/520-vm-112-x2-ring.html
    Şuana kadar 5500km oldu milim uzamadı zincir. Ömrünün sonuna kadar da uzamıyor zaten.
    Sen de şu yağlama sistemini aldığın yerin linkini verirsen sevinirim. Bu zincir yağlama spreyleri ciddi pahalıya geliyor.

10 kullanımda biten birşeye 30tl para vermek demek her yağlamanın 3tl olması demektir. Oha yani çok fazla.Sendeki sistemin kullanırken olan yağlama maliyetini konuşmuştuk zaten.
    En mantıklısı sendeki sistem. Şuan param yok zaten zinciri bende olan yarım kutu motor yağıyla yada bazen kullanılmış yağ ile yağlıyorum. fazla kaçtığı için etrafı biraz batıryor ama işini yapıyor.
    Sendeki gibi bir sistem alırsam kararında yağlayacağı için etraf da(kısa sürede) batmaz

Aynı hocam 150 70 17.
    160 60 17 alınırsa lastik çapı düştüğünden hem son hız düşer. Hem de atıyorum 6300devirde 100km hızla gidecekken 95km hızla gidersin.
    Bu da aynı hız için daha çok devir çevirmen daha çok benzin harcaman motorunun gereksiz yere daha çok yıpranması. Tabanı geniş lastik sebebiyle bir miktar daha fazladan benzin harcaman demektir.

Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdikin sıfır hyoyu alan adama 9600tl gelmiyor o iş onun bide plaka ruhsat işlemleri var sen onada bi 350tl cık ondan sonra bu rakam full keş para rakamı he dersen taksitle seni direk 10.300tl plakasız fiyat bekliyor bu arada peşin paran varsa CBR250R ı 9.750tl bulmak mümkün hemde plaka dağil ama hyosung u o paraya bulamassın plakası dahil peşine 9.900tl den aşa vericek adam yok 9.900tl vereni bulursanda al iyi veriyo çünkü o 9.600tl dükkandan direk girer girmez vermiyor adam 30dk dil döküyosun [COLOR="Silver"]
    Doğru söylüyorsun hocamda zaten ikinci el alırkende bi 300lira gidiyo plaka değişimi 180civarı sigorta 100 ü geçer her sene gidiyorum sigortacıya hasarsızlık indirimi beklerken %50 zamlı ödüyorum bu sigortacılar tam bir soyguncu

Bu arada sıfır ilanlara baktım 9.600e nakit kargo ücretsiz veriyorlar 30dk dil dökmeye gerek kalmadan takılıyorum yanlış anlaşılma olmasın hyo fanlarına adapte olmaya çalışıyorum inşallah alırım beraber gezilerede gideriz

Honda önermişssin amma tasarım tam bir rezalet honda tasarımlarını bi beğenemedim tasarımda yamaha on numara zaten R1 hastasıyım
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Motosikleti
    Doğru söylüyorsun hocamda zaten ikinci el alırkende bi 300lira gidiyo plaka değişimi 180civarı sigorta 100 ü geçer her sene gidiyorum sigortacıya hasarsızlık indirimi beklerken %50 zamlı ödüyorum bu sigortacılar tam bir soyguncu

Bu arada sıfır ilanlara baktım 9.600e nakit kargo ücretsiz veriyorlar 30dk dil dökmeye gerek kalmadan takılıyorum yanlış anlaşılma olmasın hyo fanlarına adapte olmaya çalışıyorum inşallah alırım beraber gezilerede gideriz

Honda önermişssin amma tasarım tam bir rezalet honda tasarımlarını bi beğenemedim tasarımda yamaha on numara zaten R1 hastasıyım
    honda önermedim fiyatından bahsettim honda nın hondalığından başka pek artısı yok ama ninja250riçin aynı şeyi söliyemem güzel alet 5-6litre yakıyor z-moto varken alınmaz :D

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde arka lastiğimde birşey fark ettim. Peşi sıra oluşmuş çok güzel 3 tane balon var lastikte. Tabanın o kısımları yarıldı yarılacak.
    Bu ara para durumlarım çok kötü. 5-10 gün o şekilde kullandım. MotoPark'a rutin servise gittim 23500km bakımına (Maşallah deyin ;))

Polat ve Erdal usta ile hoş beş muhabbet

Yağı değişti. Litresi 25tl ye full sentetik petronas koyduk makinaya. Çıktığımız gezide Zenon arkadaşın cometinde bu yağ vardı.Hayvan yüklü motorlarla sürekli tırmanarak geçen bir gezide bir sıkıntı çıkarmadı.Zenon'un görüşü titreşimin de ciddi derecede azalmış olduğuydu.
    Daha önceleri sürekli Motul 5100 kullanıyordum. Bakalım görücez nasıl bir yağmış diye. Şimdiye kadar bi falsosunu ben hissetmedim Ama yine de sürekli yağı kontrol ediyorum ve motoru dinliyorum. Çünkü petronasın yarı sentetiğinde birkere yağ eksiltme yaşadım ve daha yağ 2binkm deyken oldu bu. Motoru dinliyor olmam sayesinde erken farkına varıp yağı 5100 ile değiştirdim. Sorun motorumda değil o yağdaydı. Çünkü bir daha da böyle birşey başıma gelmedi.

Kısa far yanmıyordu. Bi ara 1-2 gün yağmurda kaldı soketten sıkıntı oldu diye tahmin ediyordum. Öyle de olmuş. İnce bi kontrol kalemiyle biraz soketin içindekileri ovalayınca düzeldi.

Lastik durumunu konuşurken orada bi maxi scooter gösterdi ağzı gözü dağılmış.Bu da lastik sebebiyle bu hale geldi deyince biraz yusuflamadım değil :D
    Kredi kartından 1.denemede ön-arka lastik için yetersiz bakiye çıkınca. Sadece Arka lastik aldım. Ön zaten elinde yoktu 5-6 güne alırız artık dedim.
    Sonuç olarak arka lastik aldım. Marka Maxxi fiyat 230tl. Ön-Arka +işçilik 380 vermiş olucam.
    Lastiğe baktım yumuşak hamur sakalları çekince gayet uzuyor. Kimse kusura bakmasın ama bizim makinalar için pilot road2 ler falan fuzuli masraf benim gözümde. Sanki herkes +200 hızlarda dolaşıyor. Motosiklet hayatının büyük bölümünü 90-135km hızları arasında geçiriyor.
    Bunu da her lastik gayet güzel idare eder. Shinkolarla bile 23binkm yol yaptıysam ve bazen özellikle gittiğim virajlı yollarda neredeyse diz verecek kadar motoru yatırabiliyorsam. Yumuşak hamurlu bu lastikler ohooo oooo.

Ben 500TL paranın cebimde kalmış olduğuna inanıyorum.
    Lastiğin desenini beğendim. Buraya da birkaç fotoğraf ekleyeyim dedim.

http://d1212.hizliresim.com/14/1/gg7sy.jpg

http://b1212.hizliresim.com/14/1/gg8gq.jpg

http://g1212.hizliresim.com/14/1/gg8hw.jpg

Geziye çıkarken dağ bayır gezeceğimiz için. Olaki yüklü motosikleti yan deviririm ve kol kırılırsa mıçtığımızın resmi çekilmiş olur diye motosikletime koruma takozları yaptırdım.
    Aslında bu takozları daha motosikletim 5binkm iken yaptırdım ama üşengeçlikten takmamıştım. nasip 15binkm sonra takmakmış
    Fotoğraflarda alt karenajlar takılı değil fakat bunları özellikle ölçerek yaptık Tap karenaj boşluklarına geliyor ve takozu sökmeden karenajı takıp çıkarabiliyorum.

http://g1212.hizliresim.com/14/1/gg8sv.jpg
    http://g1212.hizliresim.com/14/1/gg8uf.jpg
    http://g1212.hizliresim.com/14/1/gg8np.jpg

Son fotoğrafda dikkat ederseniz. Takozu yaparken şasenin iki tarafına oturtup karşıya kadar 0.5cm profil demirden destekli yaptık. Böylece ola ki motosiklet sert bir düşüş yaşarsa yük şaseye binmeyerek şaseyi yamultmayacak.
    Benzer bi takozu Brezilyalılar yapmıştı ama onlarınki radyatörün önünden geçtiği için radyatörün soğumasını kısmen de olsa engelliyordu. Bizim yaptığımız arkadan geçtiği için soğumayı da engellemiyor
    taaa buralara gelmişsin bi sölemedin motoparktayım die oldumu şimdi bu oldumu :D o maxis lastik hep benimde göz hapsimdeydi bakıyordum mantıklı olanı yapmıssın shinko lardan kötü değil sonuçta aynı performans bile olsa 380tl ye işi bitirmişsin ki ben shinkolarla iyi viraj alıyorum ısındıktan sonra kuru havada hiç bir sıkıntısı yok hata maşşallahı var :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Fz S600
    honda önermedim fiyatından bahsettim honda nın hondalığından başka pek artısı yok ama ninja250riçin aynı şeyi söliyemem güzel alet 5-6litre yakıyor z-moto varken alınmaz :D
    Aynen onuda z-moto gölgede bırakıyo bakalım önümüze nasıl bir fırsat çıkar :p gönlüm hyo dan yana yedek parça fiyatlarını görmezden geliyorum inşallah düşüpkalkmayız

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

Aynen onuda z-moto gölgede bırakıyo bakalım önümüze nasıl bir fırsat çıkar :p gönlüm hyo dan yana yedek parça fiyatlarını görmezden geliyorum inşallah düşüpkalkmayız

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

hocam bide hyo nun 100km de yakıt sarfiyatı kaç litre?

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

ben 3.5-4.5 arası yakıyorum kullanmama göre fazlasını yakmıyor ama 3.5tan biraz daha aşalara inmek mümkün 90 filan gidersen sabit

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

ben 3.5-4.5 arası yakıyorum kullanmama göre fazlasını yakmıyor ama 3.5tan biraz daha aşalara inmek mümkün 90 filan gidersen sabit allah kimseye kaza bela vermesin parça ihtiyacı yaşatmasın 2012 modellerin böle diyelim

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hyo nun parçaları da pek ucuz sayılmaz Uslu bir çocuk olursan 4-4,5 litre, zevkli sürersen 5-5,5 litre ( Değerler karbüratör ve enjeksiyona göre değişebilir)
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo nun parçaları da pek ucuz sayılmaz Uslu bir çocuk olursan 4-4,5 litre, zevkli sürersen 5-5,5 litre ( Değerler karbüratör ve enjeksiyona göre değişebilir)
    ozaman allahıma şükürler olsun 5-5.5 benim için hayali değerler :D arkadaş parça fiyatlarında zaten hyosungtan bahsetmiş inşalalh pek düşüp kalkmayız demiş hocam zaten yanlış anlamısınız

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ozaman allahıma şükürler olsun 5-5.5 benim için hayali değerler :D
    Yüksek süratlerde çok uzun süre sürmüyorsanız, gazla fazla oynamıyorsanız, hava filtreniz temiz ise(ki motor 2012 model yazmışsınız) temizdir, az yakması normal

Enjeksiyonlular daha az yakıyor. Karbüratörlülerin basınca 6 litre yaktığını duydum
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler