Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    direksiyon turu az ama problem yaşamadım şimdiye kadar.durduğu yerde manevra yapmak istersen sıkıntı olur belki ama motor yürürken pek direksiyon turuyla işin olmuyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    double-bubble ön cam kullanan var mı? comet direksiyonu taksam uzun yol ve şehir içi nasıl olur? direksiyon turu sanırım comet'e göre daha darmış. şehir içinde sıkıntı oluyor mu?
    double-bubble ön camın koyu olması dışında başkabir özelliği yoksa ekstra para vermeye gerek yok. Koyu bir cam filmi alıp çekmek iş görür bence

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.imgur.com/5YkEz.png

Resimdeki koruma takozlarından Türkiye' de bulabilir miyiz acaba ?

Videoda daha net görülüyor

http://www.youtube.com/watch?v=PYAeA_M6kbQ

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Kendim yazdım kendim buldum

http://www.ebay.com/itm/OEM-Frame-Sl...6e2ed8&vxp=mtr

200 dolar ve sanırım yine delme işlemi var çünkü setin içinde delmek için aparat var. 200 dolara değmez gibi
    bu gümrükten geçmez sanırım. Türkiye de var mı ki ya da yaptıramaz mıyız?

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Ben de bayramda yunuslardan uyari aldim. 2 senedir laf etmediler simdi ediyorlar. cok artisler konusurken filan motorun yaninda egsozu simdi sök bile dedi adam bana. Dikkat etmek lazim

arkadaşlar merhaba yaklaşık bikaç gündür 250 300 sayda paylaşımları okudum ... bu kadar kitap okusaydım mühendis olurdum herhalde
    ben daha önce er6n kullandım kısa bisüre sonra sattım tekrar bi 600 rr düşünüyorum fakat açıkçası gücü kendimce kısıtlayarak tecrübe ettim bişeyleri er6n de.. o yüzden görünüş olsun race oturuşu sürüş karekterine en yakın olan 250r düşünüyorum(ninja ve cbrıda düşünüyorum azçok) şu an biraz daha pişip birazdaha öğrenip öyle geçicem bidaha 600 lüğe.. işin kısacası bu motoru ben alıp 10.000 civarı veya 1 sene kullanmayı düşünüyorum.. ikinci elde malum bende yaşadım bunu afederseniz şerefsiz allahtan korkmıyan adam dolu.. o yüzden ikinci el artısı eksisi veya geçiş yapmış birisinin tecrübesini rica ediyorum sizden bu motoru almak istiyorum ama kafamı sayenizde netlemek istiyorum..

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Selam dostlar,
    Benim motor bu aralar çok yakıyor galiba, bi kaç ölçüm yapayım dedim 4 lt civarı çıktı. Bakıyorum cbr250 de adamlar 3 lt civarı yakıt tüketirken niçin bizim motorlar 4 lt civarı seyrediyor. Hani 3.5 lt olsa anlarım çift silindir derim ama en son bakım yapalı 2500km oldu belki bakım yapınca bir nebze azalır tüketim. Eski motorumu (tvs apache) arar oldum yakıt konusunda
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar,
    Benim motor bu aralar çok yakıyor galiba, bi kaç ölçüm yapayım dedim 4 lt civarı çıktı. Bakıyorum cbr250 de adamlar 3 lt civarı yakıt tüketirken niçin bizim motorlar 4 lt civarı seyrediyor. Hani 3.5 lt olsa anlarım çift silindir derim ama en son bakım yapalı 2500km oldu belki bakım yapınca bir nebze azalır tüketim. Eski motorumu (tvs apache) arar oldum yakıt konusunda
    havanın soğuk olması yakıtı artırır diyorlar ondan dolayı artmış olabilir yakıtın, valla 4 litreyi geçmediği sürece ben razıyım olmazsa da ya tvs ye ya da cbr250 ye binicen artık yapacak bişey yok
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

benzinciye girince insan hakkatten apacheyi arıyor dimi: bende apacheyi verip aldım bunu. iyi bilirim o duyguyu

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Arkadaşlar elimde bir arkadaşın motorundan kalma GT250R aynası var 2 adet.
    Aynalardan birisi sağlam fakat diğeri saplama yerinden kırık. Düşünen olursa irtibata geçebilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...6582588/detay/
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar,
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzinciye girince insan hakkatten apacheyi arıyor dimi: bende apacheyi verip aldım bunu. iyi bilirim o duyguyu
    Valla bu cc de bu lafı demek bile beni güldürüyor ama aslan besleyen yemini düşünmez derler tvs dediğin bi commuter hyosung litrelik aletlerden arka lastik haricinde fiziksel olarak eksiği olmıyan bi alet çift silinidir v motor 4lt nedir 4.5lt bile yakıcaksın bilmiyorum nerde gördün ama cbr250r da öle 3 lt yakmıyor körü körüne 600km lik yolda benden 10tl az yakıyor farkımız bu aynı hızlarda sürünce sen sür bakalım cbr250r ı 140km hızda sabit 4lt ve üstü yakıyormu yakmıyormu :D 2 arkadaşımda cbr 250r birindede ninja250r var ninjada 5-6litre yakıyor NOT:bende cbf150 verip bunu aldım ama hiç cbf150 aramadım çünkü sürüs hızım farklı
    Zippo's ve Ufuk İnkaya bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bu cc de bu lafı demek bile beni güldürüyor ama aslan besleyen yemini düşünmez derler tvs dediğin bi commuter hyosung litrelik aletlerden arka lastik haricinde fiziksel olarak eksiği olmıyan bi alet çift silinidir v motor 4lt nedir 4.5lt bile yakıcaksın bilmiyorum nerde gördün ama cbr250r da öle 3 lt yakmıyor körü körüne 600km lik yolda benden 10tl az yakıyor farkımız bu aynı hızlarda sürünce sen sür bakalım cbr250r ı 140km hızda sabit 4lt ve üstü yakıyormu yakmıyormu :D 2 arkadaşımda cbr 250r birindede ninja250r var ninjada 5-6litre yakıyor NOT:bende cbf150 verip bunu aldım ama hiç cbf150 aramadım çünkü sürüs hızım farklı
    Alper iyice bağladın kendini hyo ya

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alper Hyosung firmasında mı çalışıyor beyler :D Hakkını vermiş yazdığının şukuluk
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

arkadaşlar o zaman ben şöyle desem daha doğru olur kısa bi zaman kullanıp fazla zarar etmeden satıp büyütmek istediğim bi makine arıyorum.. bunu ninja 250 mi gt250r mı yapsam sizce mantıklı olur?
    yani alıp elimden kolay çıkarıcağım bi makine lazım açıkçası bana

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Benim takip ettiğim temiz tüm gt250r ilanları düzgün fiyat yazılınca satılıyor. Şuanda kış piyasasında 2012 ler 7500 civarı, 2011ler 7250 civarına gidiyor. Adamlar 2006 2007 modellere 6500 yazınca satamıyorlar doğal olarak.

bence hyo pek al sat motoru değil biraz aşk motoru. sen ninja al bence.
    tekhancer bunu beğendi.

aslında banada öyle geliyor sonuçta beklentiyi büyük tutup ergen işi kullanıcak birisi değilim tabiki.. o yüzden alıp hemen satmıcağımı güzel zamanlar sonrası keyfe keder geçiceğimi sanıyorum 600 lüğe .. nasip olur makine bakımlarını aksatmadan yaptırıp adam gibi kullanıp bana sıkıntı çıkarmazsa en az 10bin satmam.. hayırlısı bakalım inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

he ayrıca bu motorun sıfırı ne kadar kimisi 9700 tl diyor kimisi 10bin kusur .. 2011 satılmamış veya 2012 satılmamış olmasımı fark ediyor fiyatta..
    peki sizden ricam sıfır alırken veya ikinci el alırken dikkat etmem gereken neler söylermisiniz..? sıfır alabilirim ama az km ikinci el dahamı mantıklı ayrıca gerekli ekipmanım var

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı yılmaz7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında banada öyle geliyor sonuçta beklentiyi büyük tutup ergen işi kullanıcak birisi değilim tabiki.. o yüzden alıp hemen satmıcağımı güzel zamanlar sonrası keyfe keder geçiceğimi sanıyorum 600 lüğe .. nasip olur makine bakımlarını aksatmadan yaptırıp adam gibi kullanıp bana sıkıntı çıkarmazsa en az 10bin satmam.. hayırlısı bakalım inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

he ayrıca bu motorun sıfırı ne kadar kimisi 9700 tl diyor kimisi 10bin kusur .. 2011 satılmamış veya 2012 satılmamış olmasımı fark ediyor fiyatta..
    peki sizden ricam sıfır alırken veya ikinci el alırken dikkat etmem gereken neler söylermisiniz..? sıfır alabilirim ama az km ikinci el dahamı mantıklı ayrıca gerekli ekipmanım var
    2. el alırken motor yağını gösteren camdan yağ kaçırmamasına dikkat etmen gerek. Terleme var mı motorda ona bakman gerek. 2008 enjeksiyonlular bazen sorun çıkarabiliyor imkanın varsa 2008 üzeri al
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

o zaman nacizane şöyle rahatsız etmeye devam ediyim forumu
    allah nasip ederse gtr yi gönlümde sıfır olarak almak var.. fakat sıfır ayarında hesaplı makineler var ama rodajı ne alemde oldu bakımları ne oldu ne bitti ister istemez düşünüyo insan .. sizin yorumunuz ne olur bu konuda..? ve şu an için allah nasip ederse 2 yıl veya en az 10.000 biniyim iyice pişiyim istiyorum niyetim bu yönde..

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Meraba arkadaşlar ,Bende arıyorum gt250r hadda çelişkilerdeyim japonlar kafa karıştıryo SS ye geçiş için kullanıma en uygun gt250r sanırım
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim takip ettiğim temiz tüm gt250r ilanları düzgün fiyat yazılınca satılıyor. Şuanda kış piyasasında 2012 ler 7500 civarı, 2011ler 7250 civarına gidiyor. Adamlar 2006 2007 modellere 6500 yazınca satamıyorlar doğal olarak.
    2011 7250 ve 2012 7500 çok adil )
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler