Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor bizim buralarda. Ara sıra gelip geçerken görüyordum tertemiz bi motor. Km orjinalmidir değilmidir bilemem. Ama genelde kapının önünde yatıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor bizim buralarda. Ara sıra gelip geçerken görüyordum tertemiz bi motor. Km orjinalmidir değilmidir bilemem. Ama genelde kapının önünde yatıyor
    eyw bugün işim çıkmazsa akşama doğru gidip bakacağım,sahibiyle konuştum dürüst birine benziyor.Haydi hayırlısı diyelim.

tgnx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hız sevmeyen adamım
    tanıyan arkadaşların tamamı bilir şehirler arası yolda bile 120 km/h geçmiyorum
    650 likte şeytan çok feci dürtüyor yaptığınız hızı hissetmiyorsunuz
    bi ara şehir içi gözüm ibreye takıldı baktım 130 ulen ne oluyor dedim

şimdi rahatım hani istediğin kadar asıl hızı belli ettiği için kendimi frenliyebiliyorum

dostum adama hiç birşey demiyecektim çocuktur sonuç itibariyle Allah'tan motorun altında kalmamış
    herif ben daha kazadır canı sağolsun diyemeden direk bana saldırırcasına çıkışınca bende uyuz oldum

bu araa 650 amartisörü kesinlikle takmayın ağırlık ve esneme payı farkı olduğundan motor aerodinamiğini bozarsınız

dostum senin problemin kesinlikle sübap bozukluğu değil eğer sübaptan olsaydı motorun çalışmazdı
    sübapların ayarlarını kontrol ettirmen lazım her makina belli süre sonra gevşer o yüzden yeniden ayar yapmak gerekir
    sana tavsiyem öncelikle bujilerini değiştir bu tür sorunlar genelde bujilerden kaynaklanır
    yağ yakma problemin de eğer egzosttan mavi duman atıyorsa vardır yoksa her çift silindir motor 1000 km de ortalama 200 cc yağ eksiltir normaldir
    yok eğer bundan fazla eksiltiyorsa yine işlem en başa döner sübap ayarlarını servis manueline göre yapman lazım ki
    bunu işinden çok iyi anlayan birine yaptırmalısın
    tavsiyem yağ yakmadığından emin ol eğer mavi duman etmıyorsa bujilerini değiştir
    yağ yakıyor hocam o kesin egzosdan çıkıyor duman. bujileri değiştireli 2 hafta oldu . yağı fazla koydular sanırım biyerden yağ atıyor onu bulup ciklesini falanda değişmek gerek. sübap ayarlarını yaptıracağım iyi bi usta bulmam gerekiyor işte. çalıştırınca motor sıcak değilse zaten stop ediyor hemen. o yüzden gaz vermem gerekiyor. böyle şeyler yakıtıda etkiliyor. VE GT250 R da yakıt deneyen var mı ? km de ne kadar yakıyor. ben 10 lira benzinle 60 km yol gittim sanırım yanlış bilgi olmasın.

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    2011 model beyaz sıyah motorcugumu satıyorum bılgınızee
    uzerınde tıger egsoz var herhangı bır degısen parcası yada hasarı yokkk

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8892941/detay/
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    Hyosung gt 250 r için hangi egzosu tavsiye edersiniz ? http://merkezyedekparca.com/detay.as...himura%20Egzoz bunun için ne diyorsunuz ?

Motosikleti
    honda pcx 125
    tiger derim

Motosikleti
    honda pcx 125
    2011 model beyaz sıyah motorcugumu satıyorum bılgınızee
    uzerınde tıger egsoz var herhangı bır degısen parcası yada hasarı yokkk

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8892941/detay/

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger derim
    fiyat konusunda yardımcı olabilir misin internetten bakabileceğim bi site var mı ?

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gittim baktım bilgiler doğru; km si olsun,servis bakımları olsun.Ama özensiz bakmış motora,aylarca kullanmadığı olmuş brandasız beklemiş,motoru koyduğu yerden çıkarması için bir tümsekten indirmesi gerekiyor,indirirken defalarca kez devirmiş,altı her seferinde çarpmış.Birde marş kabloları açıkta,üzerindeki koruma yırtılmış,sanki düz kontak yapılacak gibi ama kablolar kesilmemiş.Branda filan olmadığı için çoluk çocuk oynamış.1-2 stıcker ı yırtmışlar.Adam tümsekten indirmeye korkuyor motorunu,devrilecek yine diye.Bir tur atamadık.Bu haliyle alınırmı derseniz;bence alınır ama 6500tl para verilmez.5500 tl üstü olabilir bence.Tabi süremediğimiz için,farketmediğimiz şeylerde olabilir.Sonuç olarak kadıköye yolun düşerse GKN motors a benim gönderdiğimi söyle,Gökhan baksın bana olur der ya da şu masrafları var derse ona göre anlaşabiliriz dedim.Bakalım ne yapacak,ama sanmıyorum götüreceğini.Unutmadan açıkta kaldığı için kısmi paslanmalarda mevcut.

Birde sorum olacak motoru çalıştırmadan kontağı çevirince önce enjeksiyon sesi geliyor ardından(sanki kot pantolonun deri koltuğa sürtmesi ya da demir sandelyenin gacur gucur etmesi) gibi bir ses geliyor.Anlam veremedim.Esneme gibi birşey değil mantıken çünkü;sadece kontağı çevirince oluyor.

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı tgnx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat konusunda yardımcı olabilir misin internetten bakabileceğim bi site var mı ?
    420tlye almıstım. istanbul bahcelıevlerden. ses gayet guzel

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    420tlye almıstım. istanbul bahcelıevlerden. ses gayet guzel
    video upload edebilir misin bende almayı düşünüyorum. rica etsem

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Arkadaşlar, üzülerek motosikletimi satışa çıkarıyorum.
    İlan numaram #99028621
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9028621/detay/
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, üzülerek motosikletimi satışa çıkarıyorum.
    İlan numaram #99028621
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9028621/detay/
    İstanbul da olsaymışsın keşke:S

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    İstanbul da olsaymışsın keşke:S
    istanbulda okuyorum aile mevzuu yüzünden motorum memlekette kalıyo,ah bi götürebilsem zaten. Bakalım artık satarsam bahar gibi tekrar alırım büyük ihtimalle.
    33 KDC 64

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    tatlısu motorcusumusun,tek nefeste gelmen lazım:D (ben gazı vereyim de bir ihtimal:D)

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    tatlısu motorcusumusun,tek nefeste gelmen lazım:D (ben gazı vereyim de bir ihtimal:D)
    bana kalsa gelirim de, aile rızası olmayınca işte, yoksa sorun 1000 km.cikte değil
    Pain bunu beğendi.
    33 KDC 64

merhaba arkadaşlar hysoung alıyorum da bu krank mili kırma problemi var dediler hangi modellerde var acaba yada bu hep kırılır mı öğrenciyim sonuçta halimden anlayan var mı ? bi yardımcı olsanız
    .
    .
    .
    .
    .

.

Motosikleti
    Henüz yok :(
    Daha hiç motosikletim olmadı ama araştırdığım kadarıyla 2008 ve üstünde devir kesici var ve krank kırma kronik bi rahatsızlık değil sürekli redline gidersen her motosiklet krank kırabilir
    adanalı bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    arkadaşlar 3 ay önce satın aldığım motorumu büyütmek amacıyla satıyorum... http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9142879/detay/
    tgnx bunu beğendi.
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gittim baktım bilgiler doğru; km si olsun,servis bakımları olsun.Ama özensiz bakmış motora,aylarca kullanmadığı olmuş brandasız beklemiş,motoru koyduğu yerden çıkarması için bir tümsekten indirmesi gerekiyor,indirirken defalarca kez devirmiş,altı her seferinde çarpmış.Birde marş kabloları açıkta,üzerindeki koruma yırtılmış,sanki düz kontak yapılacak gibi ama kablolar kesilmemiş.Branda filan olmadığı için çoluk çocuk oynamış.1-2 stıcker ı yırtmışlar.Adam tümsekten indirmeye korkuyor motorunu,devrilecek yine diye.Bir tur atamadık.Bu haliyle alınırmı derseniz;bence alınır ama 6500tl para verilmez.5500 tl üstü olabilir bence.Tabi süremediğimiz için,farketmediğimiz şeylerde olabilir.Sonuç olarak kadıköye yolun düşerse GKN motors a benim gönderdiğimi söyle,Gökhan baksın bana olur der ya da şu masrafları var derse ona göre anlaşabiliriz dedim.Bakalım ne yapacak,ama sanmıyorum götüreceğini.Unutmadan açıkta kaldığı için kısmi paslanmalarda mevcut.

Birde sorum olacak motoru çalıştırmadan kontağı çevirince önce enjeksiyon sesi geliyor ardından(sanki kot pantolonun deri koltuğa sürtmesi ya da demir sandelyenin gacur gucur etmesi) gibi bir ses geliyor.Anlam veremedim.Esneme gibi birşey değil mantıken çünkü;sadece kontağı çevirince oluyor.
    Oynanmamış 8300 deyse motorunda sorun yoksa pazarlıkla da 6200 gibi fiyata indirebilirsen al derim. O motorun fazla masrafı yoktur eminim. O fiyatlara eski karbüratörlü modelini alacağına az masraflı enjeksiyonlusunu al derim. Ama dersen 5,6 ay kullanıp değiştiricem hiç bulaşma derim. Motora biraz rütuş yaptırırsan boyalı diye ölücüler öldürür motoru. Ufak tefek masraflarını halledip binersin. Motor yatmış olsun yeterki, yoksa ne feriştahı becerilmiş motorlar var etrafımda. iİlanda tertemiz motor diye. Elektrik aksamına falan baktırırsın. Tahminim ufak tefek sorunları haricinde bi sıkıntısı yoktur. Zaten adam ederinin 250,300 fazlasını söylemiş belli. Derse pazarlıkta 50,100 düşerse boşver. Takip edersen her zaman düşer temiz gtr ler. Km olsun sorun değil. Hayırlısı olsun kardeşim piyasada bunun gibi motor çok. Bu olmaz bi başkası olur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler