Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim beni dinlersen eğer kesinlikle mt-03 alma o paraya yazık olur

bu arada scotoiler aldım yağlama derdinden kurtardım kendimi
    Bencede mt 03 sağlam risk ya, hem o motor tek silindir 660 cc değilmi?.Değmez valla ya, piyasasıda yok satmada satamaassın. Street bike olayını severim ama daha sıkı bişeyler bak bence hornet gibi.Yada yamahanın gene Xj 6 modeli. Biliyorum fiyat olarak cok fark var arada ama emin ol performans olarakta öyle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim beni dinlersen eğer kesinlikle mt-03 alma o paraya yazık olur

bu arada scotoiler aldım yağlama derdinden kurtardım kendimi
    ha deyince alabilecek durumum yok zaten , öğrenci adamım ben :D

6-8 aya paramı 10-12 bin'e tamamlamış olurum zaten

fikirler değişebilir , tavsiyeni dikkate alacağım ama nedenini merak etmiyor değilim

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008de 2 parti gelmiş,yani bazı 2008 lerde var bazılarında yok.Sanırım üzerinde kanuni yazan 2008 lerde var diğerlerinde yok
    karbüratörlü olanlar aslında 2007 modeller ama bazıları 2008 trafiğe çıkışlılar GLOBAL in elindeki malları satmak için yaptığı oyunlar işte
    Pain bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    ixil egzozlar hakkında fikir sahibi olanlar varmı acaba? Varsa kullanan arkadaslar veya bılgısı olanlar lutfen yazabılırler mı ? benım hyosung'a almayı dusunuyorum.
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster

fikirler değişebilir , tavsiyeni dikkate alacağım ama nedenini merak etmiyor değilim
    evet uzun açıklama zamanı
    kardeşim mt-03 şehir içi 100 km hızı geçmeyeceğin ve atiklik istediğinde sana o atiklik ve çevikliği sunan bir makine
    şehir içi 125 cc ne idüğü belirsiz çinli veya japon comunter tarzı veya diğer tarz s...tiri b.ktan motorlardan daha çok çeviklik
    çevikliğin yanı sıra daha az yakıt sarfiyatı sunan bir makinedir
    100 kmde 3.5 veya 4.5 litre benzin yakar (ara gazına ve kullandığın devire göre) yani 125 lik bir comunter gibi
    şasisi kısadır selesi küçük gidon yüksektir oturuş pozisyonun kros sürer gibidir
    100 km hıza kadar motor süper bir motordur adı üstünde cadde motoru
    ama
    100 km üstüne çıktın mı o zaman motor canavara dönüşüyor
    o ne titreşimdir öyle en kötü çinli bile o kadar titremiyor
    hele hele hız yapmak istediğinde motor direk "lan çek elini gazdan" diye seni alttan parmaklıyor
    rüzgar direnci çok zayıf
    660 lık motor ama 160 ı anca görüyorsun
    o da ahtapot gibi motora yapıştığında şasi kısa olduğundan hızlı viraj kabiliyetini söylememe gerek yoktur sanırım

hani ben asla 100 ü geçmem diyorsan al süper olur
    ama yok arada birazda gazliyim diyorsan kesinlikle en az çift silindir bir makine al
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster

belki az çok araştırmışsındır ama, scooter olarak arkadaşımda sym joyride 200 var 2006 model karbüratörlü, ona satalım şunu gts 250 evo enjeksiyonlu alalım arkamda kalma diyorum ama satıp araba almaya niyetlendi... vel hasıl sym scooter konusunda fena değil, arkadaşım motorunu 2. el aldı 10000 km felan yaptı bi sıkıntı yaşamadı, satarsa işte araba almak için satıcak, bu bana yetiyor deyip büyütmeye de pek yanaşmıyor... motordan bi şikayeti felan yok 3 senedir felan... tabii bu yazdıklarım benim ve arkadaşımın şahsi görüşü, imkanın varsa git gör test et kendin beğenirsen al
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

bu 2008 model s&t kanuni olmayan hyosung alırsam başımı ağrıtır mı, parça, servis konusunda.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96348542/detay nasıl sizce?

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ixil egzozlar hakkında fikir sahibi olanlar varmı acaba? Varsa kullanan arkadaslar veya bılgısı olanlar lutfen yazabılırler mı ? benım hyosung'a almayı dusunuyorum.
    Güzel egzoz

Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı alitayyib25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 2008 model s&t kanuni olmayan hyosung alırsam başımı ağrıtır mı, parça, servis konusunda.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96348542/detay nasıl sizce?
    o motoru bilmemde bu motoru önerebilirim km resi orjinal üstünde ekstraları var kullanan abimizde sakin süren bi kişi http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96115533/detay
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motoru bilmemde bu motoru önerebilirim km resi orjinal üstünde ekstraları var kullanan abimizde sakin süren bi kişi http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96115533/detay
    motor güzelmiş ama 2008 model ve üstü enjeksiyonlu düşünüyorum. Aklımdaki soru işareti ise bu 2008 lerin kanuniye bağlı olmayan motorları için bakımları falan kanuni servisinde yaptırabilir miyiz?

Commander_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R1 (2004) / BMW 316İ (2009)
    Alıntı alitayyib25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor güzelmiş ama 2008 model ve üstü enjeksiyonlu düşünüyorum. Aklımdaki soru işareti ise bu 2008 lerin kanuniye bağlı olmayan motorları için bakımları falan kanuni servisinde yaptırabilir miyiz?
    2012 beyaz melek var onu verelim

Alıntı Commander_05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 beyaz melek var onu verelim
    mesaj attım

eee arkadaşlar yok mu resim falan paylaşcak olan konu ölmüş gibi

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Valla uygun bir led sistemi bulsam takıp sonra fotoğraf falan atıcam da :D haala arayıştayım

Motosikleti
    Henüz yok :(
    Herkese merhaba sormak istedigim bir soru var yanıtlarsanız sevınırım gt250r çok araştırdım fakat çoğu yorumda işçiliğin kötü olduğu krank kırma sorunu ve servis sıkıntısı gibi olumsuz yorumlar aldım ve bu beni gt250r dan soguttu bende gt250r kullanıcılarına bu soruları sormak ıstedım bütçem kısıtlı oldugu ıcın aldıgım motoru üniversite bitene kadar yani 4 yıl kullanacağım 4 yıl içinde motoruma ıyı bakarsam bana sorun çıkartırmı? Not:İlk motosikletim olcak ve eğitim almadan başlamayacağım)

Motosikleti
    Alıntı Legend33~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba sormak istedigim bir soru var yanıtlarsanız sevınırım gt250r çok araştırdım fakat çoğu yorumda işçiliğin kötü olduğu krank kırma sorunu ve servis sıkıntısı gibi olumsuz yorumlar aldım ve bu beni gt250r dan soguttu bende gt250r kullanıcılarına bu soruları sormak ıstedım bütçem kısıtlı oldugu ıcın aldıgım motoru üniversite bitene kadar yani 4 yıl kullanacağım 4 yıl içinde motoruma ıyı bakarsam bana sorun çıkartırmı? Not:İlk motosikletim olcak ve eğitim almadan başlamayacağım)
    Dostum o kırank kırma sorunu falan eskidendi diye biliyorum pek anlamıyorum açıkçası ama benim kullandığım 2011 kasada hiç bir sorun yok. İzmir'de bulunan yetkili servis ise pek sevmiyorum ama mecburen garanti olayındna ötürü oraya götürüyorum. Ama makina sağlam bence soğuma derim ben ;)

Motosikleti
    Henüz yok :(
    Cevabınız için teşekkürler zaten ancak seneye alabilirim lise4 e geçtim kask eldiven mont vs.. korumalarımı kendi harçlıklarımdan biriktirip alıcam üniversiteyi kazanırsamda babam motoru hediye edicek şimdiden araştırıp bilgi edinmeye çalışıyorum cbr ve gtr arasında çok kalmıştım ama görüntü açısından her zaman 1 adım öndeydi gt250r sizin cevabınızla birlikte gt250r da karar kıldım

Motosikleti
    Cbr Bir çok kişi tavsiye etmez. Bence GT250R'dan şaşma derim ben forum yazılarını ve fotoğrafları falan takip et biraz geçmiş tarihlerde ki iyice içine siner diye düşünüyorum

İyi forumlar

hocam ii günler bu şeritleri nerden aldınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:47 ----------

[QUOTE=ilhan1154;2530909]yaklaşık 14-15 aydır motosiklet kullanmıyorum yaptığım kaza sonrasında ve etraftan duyulan kazalar sonrası devamlı artcı ile bindiğim için sıfır risk ile motosikleti satp 4 tekere yonelmıstım. fakat yazın bende tekrardan aranıza katılıcam bu arada çamurluk iptali yapmak ısteyenlere benım eskı resımlerı gonderıyorum. sınyalı ıptal etmenıze gerek yok gayet guzel goruntu oluyor
    HOCAM BU ŞERİTLERİ NERDEN BULDUNUZ

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler