Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Commander_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R1 (2004) / BMW 316İ (2009)
    Arkadaşlar bir iki mesaj yazdım ama sanırım forumda çok takılamadığım için pek önemsenmedi gibi. Motorum batmanda 1 adet. dolayısıyla burada fazla bilinmiyor. yardımlarınızı beklyorum. eş,n,ze dostunuza tavsiye ederseniz sevinirim. Kafama göre bir 600f buldum kaçırmak istemiyorum. forumdan arayan olursa hem fiyatda hemde gönderme işlemlerinde yardımcı olacağım..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2191459/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı Commander_05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir iki mesaj yazdım ama sanırım forumda çok takılamadığım için pek önemsenmedi gibi. Motorum batmanda 1 adet. dolayısıyla burada fazla bilinmiyor. yardımlarınızı beklyorum. eş,n,ze dostunuza tavsiye ederseniz sevinirim. Kafama göre bir 600f buldum kaçırmak istemiyorum. forumdan arayan olursa hem fiyatda hemde gönderme işlemlerinde yardımcı olacağım..

Hocam yanlış anlama ama motorun 2011 renklerinden düz beyaz olan model.. Tabiki istediğin fiyatı yazmakta özgürsün motorun çok temizdir masraf yapmışsındır ekstraları vardır ama o fiyata biraz zor satılır birde motor batmanda olunca gelip bakma imkanı da zor fiyatı uygun tutsaydın daha çabuk satabilirdin
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yanlış anlama ama motorun 2011 renklerinden düz beyaz olan model.. Tabiki istediğin fiyatı yazmakta özgürsün motorun çok temizdir masraf yapmışsındır ekstraları vardır ama o fiyata biraz zor satılır birde motor batmanda olunca gelip bakma imkanı da zor fiyatı uygun tutsaydın daha çabuk satabilirdin
    uygun tutsaydından kastın nedir fikir olsun bana

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    arkadaşlar hava filtresi olarak K&N nin hangi modeli bizim motorlara uyuyor? ebay de 6507 kodulu bi modele rastladım ama sadece karbüratörlü versiyonlar içindir diye bir not düşmüşlerdi... bu arada motorum 2012 yani enjeksiyonlu... 3000 bakımına geçen gün gittim ve orjinal hava filtresi üst kısmından ayrılıp hava filtre kutusunun içine düşmüş olduğunu gördük, son depoda çok yakmıştı ses boğuktu ve gaz yemiyordu sebebi buymuş... servisteki eleman filtreyi tekrar yapıştırdı ama artık böyle bi filtreye nasıl güveneyim o yüzden kaliteli bir filtre almayı düşünüyorum K&N nin hangi modeli uyar acaba ya da kaliteli başka marka var mı?
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı culcu07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka amörtisörün patlak oldugunu nerden anlarız acaba ?
    servis kendi söledi :D sürsemde anlardım heralde ilk çukurda

---------- Post added at 04:26 ---------- Previous post was at 04:11 ----------

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servis kendi söledi :D sürsemde anlardım heralde ilk çukurda
    pardon yanlış anlamışım iletinizi nasıl anlarız öncelikle bi cukurda tak sesleri duyarız çünkü yağ kaçırdığından hemen en essneme limitinin dibini görür aynı zamanda arkadan tutup bastırıncada bu şekilde anlıyabiliriz hemen kapanır pekte açılmaz açılan kısımda ağır açılır bunu en iyi chonix açıklar 3 amortisör eskitti die biliyorum :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Loto15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herhangi bi arkadaş facebook linkini yazabilirmi ? . hyo250 si olan bi arkadas
    https://www.facebook.com/groups/gt250/

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 09:36 ----------

Kullanmış olanlara soru. Fren balatası alıcam Brenta ve gold fren var piyasada galiba hangisi daha iyi?
    İkisini de denemiş olanların cevapları daha makbule geçer

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/groups/gt250/

---------- Post added at 11:17 ---------- Previous post was at 09:36 ----------

Kullanmış olanlara soru. Fren balatası alıcam Brenta ve gold fren var piyasada galiba hangisi daha iyi?
    İkisini de denemiş olanların cevapları daha makbule geçer
    Brenta daha iyi sanırım ama aşırı fark yok. Ebc yi de seçeneklerine ekleyebilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hava filtresi olarak K&N nin hangi modeli bizim motorlara uyuyor? ebay de 6507 kodulu bi modele rastladım ama sadece karbüratörlü versiyonlar içindir diye bir not düşmüşlerdi... bu arada motorum 2012 yani enjeksiyonlu... 3000 bakımına geçen gün gittim ve orjinal hava filtresi üst kısmından ayrılıp hava filtre kutusunun içine düşmüş olduğunu gördük, son depoda çok yakmıştı ses boğuktu ve gaz yemiyordu sebebi buymuş... servisteki eleman filtreyi tekrar yapıştırdı ama artık böyle bi filtreye nasıl güveneyim o yüzden kaliteli bir filtre almayı düşünüyorum K&N nin hangi modeli uyar acaba ya da kaliteli başka marka var mı?
    Bu filtreler maximum performans için yapılmıştır, ses vermez
    Fiyattan anlaşılacağı gibi bmc daha kaliteli

http://www.ragingparts.com/BMC-Air-F...p/700-0003.htm

http://www.ragingparts.com/K-N-Air-F...p/300-3407.htm
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    FZ6
    bugün itibariyle motorumu satmış bulunuyorum ^_^

ver elini mt-03 yada palio van :d

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    uygun tutsaydından kastın nedir fikir olsun bana
    Valla hocam ortalama 8500 TL Gibi bir rakam normal olacaktır diye düşünüyorum..Tabi 150 200 TL aşağı da olabilir yukarı da olabilir artık alıcı satıcı arasındaki pazarlığa bağlı..
    not: Tabi tekrar söylüyorum şahsi fikrim motoruna istediğin fiyatı yazabilirsin de satabilirsin de alıcı da değilim bende 2012 gtr sahibiyim yani aklına birşey gelmesin..Yardımcı olmak için yazıyorum bunları.. İnşallah en kısa sürede satar aklındaki motora sahip olursun..
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum kaça gitti motor

Motosikleti
    FZ6
    dostum kaça gitti motor
    5500e bıraktım dostum

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07

Konudan uzak bir soru olucak ama Önde bulunan o beyazlar süper internette örneği varsa link falan atarsan çok sevinirim

Ve arkadaşlar Xenon düşünüyorum Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı satan ?

Motosikleti
    Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam ortalama 8500 TL Gibi bir rakam normal olacaktır diye düşünüyorum..Tabi 150 200 TL aşağı da olabilir yukarı da olabilir artık alıcı satıcı arasındaki pazarlığa bağlı..
    not: Tabi tekrar söylüyorum şahsi fikrim motoruna istediğin fiyatı yazabilirsin de satabilirsin de alıcı da değilim bende 2012 gtr sahibiyim yani aklına birşey gelmesin..Yardımcı olmak için yazıyorum bunları.. İnşallah en kısa sürede satar aklındaki motora sahip olursun..
    haklısın 8500 e verceğim zaten...

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konudan uzak bir soru olucak ama Önde bulunan o beyazlar süper internette örneği varsa link falan atarsan çok sevinirim

Ve arkadaşlar Xenon düşünüyorum Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı satan ?
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/m...ct-information

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/s...ct-information
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r

forumdan bir arkadaşamı sattın ?

Arethnia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2013 Kırmızı Siyah

2008 modellerde devir kesici var mıdır acaba?

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı alitayyib25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 modellerde devir kesici var mıdır acaba?
    2008de 2 parti gelmiş,yani bazı 2008 lerde var bazılarında yok.Sanırım üzerinde kanuni yazan 2008 lerde var diğerlerinde yok

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700

kardeşim beni dinlersen eğer kesinlikle mt-03 alma o paraya yazık olur

bu arada scotoiler aldım yağlama derdinden kurtardım kendimi
    eod bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler