Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    motosiklet 2010 model ise km de çok ciddi birşey olacağını sanmıyorum. Fakat adam 5950 den fiyat açıp tahminen 5750ye bırakacak. Nekadar acil olursa olsun o fiyata kimse inmez.
    Bi halt var kesinlikle. Bir de motosikletinin daha özelliklerini bilmeyen,biliyorsa bile yanıltmak için yanlış yazan adamla ticaret olmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar merhabalar

siteye yeni üyeyim. 2 aydır naked modele sahibim. naked başlığına da yazdığım sorunu belki burda cevaplayan çıkar umuduyla yazıyorum

Motorun başlatmasında sıkıntım var. Viteste marşa bastığımda arkadan Trrrr diye bir ses geliyor?!?

ankaradan birileri var mı acaba birde forumda? motor deposundaki göçüğü nereye yaptırabilirim??

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler www.racingparts.com sitesinden alışveriş yapan oldumu acaba? Türkiyeye kargo gönderimi açık gözüküyor ama yinede bi sorayım dedim?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Merhaba Arkadaşlar.
    Aranıza yeni katılıyorum adım Berkay 20 yaşındayım.

Hyosung GT250R motor almayı düşünüyorum en kısa sürede.
    Boyum:1.70 Kilom:60 Sizce uygunmudur bunu sormak istemiştim. Bide kullanacağım ilk motor olacak başlangıc motorum onunlada ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Değerli Yorumlarınız için Şimdiden Teşekkürler.

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satsam mı satmasam mı hadi satarsam ne alcam eli bos kalcam para yok tarz degisikliği mi yapsam acaba bu aralar kafam karısık iyice
    gt650 ya da gt650r al :D ben 1-2 sene daha bekliyim diyorum, hyo biraz geliştirme değişiklik vs yaparsa 650 liğine geçebilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

ya aslında xj6 ya hayran bir insanım ancak öğrencilik durumları ve part time iş ile alabileceğim bir motor değil xj6

bu mt 03'ü şans eseri gördüm ve hayran kaldım... kafamı kurcalayan tek yönü tek silindir olması ama tatlılığı beni bitirdi [/QUOTE]

xj6 nın f (grenajlı) modeli benim de hoşuma gidiyor ama 1-2 sene daha bekliycem sonra kesin bi karar verip büyütücem inş
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı 3ry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar

siteye yeni üyeyim. 2 aydır naked modele sahibim. naked başlığına da yazdığım sorunu belki burda cevaplayan çıkar umuduyla yazıyorum

Motorun başlatmasında sıkıntım var. Viteste marşa bastığımda arkadan Trrrr diye bir ses geliyor?!?

ankaradan birileri var mı acaba birde forumda? motor deposundaki göçüğü nereye yaptırabilirim??
    ayaklık müşüründe arıza varsa beyin'in olduğu taraftan ses gelebiliyor.Bende oldu 2 kez hemde[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:01 ----------

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt650 ya da gt650r al :D ben 1-2 sene daha bekliyim diyorum, hyo biraz geliştirme değişiklik vs yaparsa 650 liğine geçebilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

ya aslında xj6 ya hayran bir insanım ancak öğrencilik durumları ve part time iş ile alabileceğim bir motor değil xj6

bu mt 03'ü şans eseri gördüm ve hayran kaldım... kafamı kurcalayan tek yönü tek silindir olması ama tatlılığı beni bitirdi

Gt650 lerin piyasası yok çok durgun 8-10 tane motor var zaten.Benim de elimde şu an para yok herşey paraya bakıyor.Er-5, Gs500 tarzı cc büyüteyim diyorum onlar da çok tipsiz geliyor yav bide eski sistem motorlar karbüratorlu sonucta 2004-2005 model ya da cc yükseltmeyim hyoyu yenileyim diyorum 1-2 sene daha binerim ne yapcagım belli değil
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet 2010 model ise km de çok ciddi birşey olacağını sanmıyorum. Fakat adam 5950 den fiyat açıp tahminen 5750ye bırakacak. Nekadar acil olursa olsun o fiyata kimse inmez.
    Bi halt var kesinlikle. Bir de motosikletinin daha özelliklerini bilmeyen,biliyorsa bile yanıltmak için yanlış yazan adamla ticaret olmaz.
    sanki gösterge eski model gibi, beyaz tabanlı 2010 göstergesi değil sanırım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

Gt650 lerin piyasası yok çok durgun 8-10 tane motor var zaten.Benim de elimde şu an para yok herşey paraya bakıyor.Er-5, Gs500 tarzı cc büyüteyim diyorum onlar da çok tipsiz geliyor yav bide eski sistem motorlar karbüratorlu sonucta 2004-2005 model ya da cc yükseltmeyim hyoyu yenileyim diyorum 1-2 sene daha binerim ne yapcagım belli değil
    250 yetersiz gelmeye başladıysa ben olsam 2. el gt650 alırdım, açıkçası son zamanlar bana bazen yetersizmiş gibi geliyor ama hem 0 aldığım için biraz kullanayım diyorum hem de bütçe durumundan dolayı acele etmemeye karar verdim... ama 250 idare ediyo diyorsan benim yaptığım gibi sen de yenile, ben memnunum senin de memnun kalacağını düşünüyorum... bu arada kısmet olursa two brothers eksoz alıcam belki o zaman motoru daha çok severim gibime geliyor, çünkü şu an motorda görüntü var, motor devirleniyor bağırıyor hareketleniyor ama ortada ses yok :D kısmet olur da alırsam yakında video felan paylaşırım burada ayrıntıları da yazarım... sonra da bi lastik almak lazım mutlaka, shinkoların nerde ne yapacağı belli olmuyor; sıcak havada bile bazen motor altımdan kayıp gidicek gibi oluyor ya da ben öyle yanlış hissediyorum, korka korka biniyorum değiştiricem mutlaka... olmadı sen de binmeye devam et biraz daha, 1-2 sene sonra birlikte değiştirip büyütürüz :D
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    1.5 sene olacak nerdeyse hızı ivmelenmeyi seven birisiyim yetersiz geldiği anlar oldu tabi.Belli değil valla benim motorun üzerine para koymadan ya er5 tarzı ya da bir çılgınlıkla chopper bile düsünebilirim tarz degisikliği olsun diye sırf. Çılgınlık dedim hiç tarzım degil çünkü Ya da yeni model hyo bakacaz durumlara göre. Bu sezon olmazsa da seneye kesin birşeyler yaparız inş. Gt650 ye yanasmam temizi hesaplısı bulunamayacak bir motor bence

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    1.5 sene olacak nerdeyse hızı ivmelenmeyi seven birisiyim yetersiz geldiği anlar oldu tabi.Belli değil valla benim motorun üzerine para koymadan ya er5 tarzı ya da bir çılgınlıkla chopper bile düsünebilirim tarz degisikliği olsun diye sırf. Çılgınlık dedim hiç tarzım degil çünkü Ya da yeni model hyo bakacaz durumlara göre. Bu sezon olmazsa da seneye kesin birşeyler yaparız inş. Gt650 ye yanasmam temizi hesaplısı bulunamayacak bir motor bence
    Kısa bir süre cruiser ikilemini bende yaşamıştım ama gittim sürdüm,bir daha ss harici yüzüne bile bakmam:D
    tekhancer bunu beğendi.

Motosikleti
    ben de yaşanılan muhite göre ss/naked/enduro tercihinden yanayım ama tabii chopper ya da cruiser da ayrı bir zevk...

Motosikleti
    Honda cbr 600 f3
    Arkadaşlar gt250r için ön arka dişli seçenekleri nelerdir? Hangilerini takinca en yüksek hiz yada tork vs şeylere ulaşabilirz?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar gt 650 r alacağım galiba sıfır.... gt 250 r kullanmış ve sağlamlığını kendime göre görmüş biri olarak.. siz ne dersiniz...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gt 650 r alacağım galiba sıfır.... gt 250 r kullanmış ve sağlamlığını kendime göre görmüş biri olarak.. siz ne dersiniz...
    18bin tl ye xj divesion lar var derim gt650r türkiyede tutmadı tutmıycak hele sıfır cok zarar edersin bir gün satman gerekirse
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Arkadaşlar Kocaeli İzmitte Hyosung satan bildiğiniz bir yer varmı.

Motosikleti
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18bin tl ye xj divesion lar var derim gt650r türkiyede tutmadı tutmıycak hele sıfır cok zarar edersin bir gün satman gerekirse
    2 el makine almama yolcusuyum.. ama xj takibindeyim hep
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Aynen hele bir de sıfır düsünüyorsunuz zarar edersiniz baya, bence değmez

Motosikleti
    Aynen hele bir de sıfır düsünüyorsunuz zarar edersiniz baya, bence değmez
    ben zevk aldığım şeylerden zarar etsemde binerken aldığım zevk in parasını düşünmem.... 2,5 sene önce hyosung gt 250 r ile yozgat ın tarlalarında gezdim... patlayan amartisör keçelerim oldu ama güzelde bir anı oldu.ç..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Beyler şehir içi 250 cc den yüksek motor alınmaz, 3 ayda tam 210 litre benzin almışım )

amaaa 2014 yazında inşallah comet in yanına sıfır bir 600cc naked motor daha almayı düşünmekteyim.
    ilk tercihim 600f hornet-xj600-Kawa z750r.. Aslında taşta toprakta kullanmak için bir cross şart,Düşeşe getirirsem kuba str 250 iyi olur.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    ist kayalar motoya gecen gun sordum. 2010 model 0 gt650 naked 14bintl dedi. Aklimi kurcalamiyor degil
    tekhancer bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler