Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc segmentinde ''best looking'' en iyi görünüşe sahip olan motor abi biliyosun 600f yanında tırt kalıyor

---------- Post added at 13:55 ---------- Previous post was at 13:51 ----------

gt250r kullanıcısının etkinliğe katılma ihtiyacı yokki.. grup sürüşünü yapıyoruz zaten ,kendimiz toplandığımızda zaten en az 10motor oluyoruz
    Geçen yaz düzenlediğim ortaköy buluşmasından bir kare
    http://img580.imageshack.us/img580/5...2573012410.jpg
    bu yazda ortaköy kahvaltı seferlerine başlayacağız,uygun zamanı kolluyorum
    Ortaköy bir gezi değil g,ders,n kahfe icmeye gidersin ki UNdocab,Chronix ile sadece köfte yemeye günü birlik bursaya gidiyoruz ki biz bunada gezi demiyoruz :D hani hor görüyor kücümsüyor gibi algılama lütfen ama o yolda ne toplu sürüş nede geziyorum pisikolojisi olur istanbul keşmekeşinde trafik işkencesi. tek artı yanı dostlarla oturulup içilen acı kahfe...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ali biliyorsun hyo yu zamanında ben sana demiştim al diye.. sende o zaan scooter vardı.... ben hyo da eskiyim...çok zorladım hırpaladım ama krank kestiremedim... acaba kesecek mi diye almıştım... sattık iyi bir arkadaşımıza verdim.. 250 lik bir motor alırsam bu yine hyo olacaktır...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortaköy bir gezi değil g,ders,n kahfe icmeye gidersin ki UNdocab,Chronix ile sadece köfte yemeye günü birlik bursaya gidiyoruz ki biz bunada gezi demiyoruz :D hani hor görüyor kücümsüyor gibi algılama lütfen ama o yolda ne toplu sürüş nede geziyorum pisikolojisi olur istanbul keşmekeşinde trafik işkencesi. tek artı yanı dostlarla oturulup içilen acı kahfe...
    Benim için arkadaşlarla sürdüğüm her km gezidir, bizde tekirdağa köfte yemeye gidiyoduk ama bu alet şehir içinde daha çok keyif veriyor.oturuş pozisyonu rahatsız.Hani zevkler renkler...
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali biliyorsun hyo yu zamanında ben sana demiştim al diye.. sende o zaan scooter vardı.... ben hyo da eskiyim...çok zorladım hırpaladım ama krank kestiremedim... acaba kesecek mi diye almıştım... sattık iyi bir arkadaşımıza verdim.. 250 lik bir motor alırsam bu yine hyo olacaktır...
    Biliyorum abi, almadan önce senin resimlere bakıyodum acayüp(eyüp abi) de vardı bide
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    bizde tekirdağa köfte yemeye gidiyoduk ama bu alet şehir içinde daha çok keyif veriyor.oturuş pozisyonu rahatsız.Hani zevkler renkler...
    Haklısın ben bunu düşünmedim benim tuzum kuru :D hoş UNdocab ile karadenizi gezdik onun icin sorun yoktu ama yinede uzun yollarda sorun olabilir.
    Felon bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın ben bunu düşünmedim benim tuzum kuru :D hoş UNdocab ile karadenizi gezdik onun icin sorun yoktu ama yinede uzun yollarda sorun olabilir.
    Kişiden kişiye değişir rahatlık durumu ama genel olarak herkesde max 100km sonra acısı çıkıyor Ben fotoğraf için çok durduğum için sıkıntı olmuyor yine.

monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    arkadaşlar merhaba. 2010 ve üstü lastik ve debriyaj balatasına ihtiyacım var lastiği sizlerden birinden almak istiyorum. yeni değişeniniz varsa bildirebilir mi bi zahmet

bir de debriyaj balatası için fiyatlara baktım 130-140 civarı diyor. Alternatif sunacak var mı ?

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    cuma günkü feci yağmurdan sonra kornam çalışmamaya başladı kornasız çok zormuş savunmasız hissediyorum. içine su kaçtı herhalde bozuldu orjinal kornamı alayım yoksa tavsiyeleriniz varmı.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma günkü feci yağmurdan sonra kornam çalışmamaya başladı kornasız çok zormuş savunmasız hissediyorum. içine su kaçtı herhalde bozuldu orjinal kornamı alayım yoksa tavsiyeleriniz varmı.
    kornayı tutan 2vida ve 1soket var önce kornayı söküp elinize aldıktan sonra küçük bi anahtarla ufaktan kornaya vurursanız içindeki su çıkar kuruladıktan sonra tekrar takın büyük ihtimalle çalışır.O kornalar kolay kolay bozulmuyor çünkü Hatta hiç ellemeseniz bile kurursa düzelme ihtimali var ama en iyisi söküp kurulamak

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakarsın yolumuz düşer o taraflara belli olmaz.
    Bu arada motorun yok ne bu artislik forumda gezelim filan
    Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz alacam yeni motoru, bi gidiyim geleyim de 1 hafta kaldı

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de sesi az çıkıyordu kısık kısık arada hiç ötmüyordu. Gerçekten trafikte kötü bir durum önüme araba atlayınca elim kornaya gidiyordu ama ses cıkmıyordu Kablo kopmuş küçük bir parça büyük ihtimal paslandı zayıfladı onu düzelttik oldu. O korna el ile ulaşılabilecek bir yerde orjinal almadan önce tamirini bi deneyin olur belki

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz alacam yeni motoru, bi gidiyim geleyim de 1 hafta kaldı
    Kafanda ne kadar da çok çeşit olsa inşallah istediğin motoru alırsın hayırlısı olsun
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    kornayı tutan 2vida ve 1soket var önce kornayı söküp elinize aldıktan sonra küçük bi anahtarla ufaktan kornaya vurursanız içindeki su çıkar kuruladıktan sonra tekrar takın büyük ihtimalle çalışır.O kornalar kolay kolay bozulmuyor çünkü Hatta hiç ellemeseniz bile kurursa düzelme ihtimali var ama en iyisi söküp kurulamak
    kornayı gördüm korna üzerine bastırıp korna düğmesine basınca ötmeye başlıyor bastırmayı bırakınca tık tık diye ses yapıyor bir ara sökücem artık iş başa düştü

Arethnia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bugün sahilde birkaç tur atıyordum motordan birkaç gündür acaip sesler geliyordu ama bugün çoğaldı arkadaşta arkamda oda şansıma motor üzerine okuyor nerden geliyor bakalım derken bir baktıkki katalizör dağılmış ses geliyor 2600 km 2012 bir motorun katalizörün dağılması normalmi nasıl bir egzoz yapmış bu adamlar :S

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    monurun katalizör dağıldığı için dün yaptırdık, egzozcu fazla zorlamayla dağılır diyordu.çok bağırtmış olabilir misin?ama ses gerçekten çok sinir bozucu sanki motorda bir problem varmış gibi.ama 2600 km de dağılması da ilginç bizde ki 30 binde.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    monurun katalizör dağıldığı için dün yaptırdık, egzozcu fazla zorlamayla dağılır diyordu.çok bağırtmış olabilir misin?ama ses gerçekten çok sinir bozucu sanki motorda bir problem varmış gibi.ama 2600 km de dağılması da ilginç bizde ki 30 binde.
    Zorlamayla felan alakası yok. Sadece perçinleri çok zayıf ve titreşime dayanmıyor. Benimki 25 binde dağılmıştı. Eskilerde biraz daha dayanıklı.

Dağılma demekte yanlış. Bikaç perçin kopuyor . DAğılmış deyince infilak etmiş gibi algılanıyor.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    bu motorda titreşim yok denecek kadar az o yüzden titreşimden olma ihtimali yok gibi muhtemelen fabrika çıkışlı hatalı olabilir.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Titreşimmi yokkk senin hissetmiyor olman birşeyi yok etmez.
    Ayrıca dönerek , patlayarak , iterek , çekerek , dişliler çevirerek , çalışıp titremeyen birşey daha icat oldumu ???

Hem madem titreşim yok koptuktan sonra neden ses yapıyor öylece dursun orda ?
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Arethnia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorda vibrasyon var benimki 2012 model olmasına rağmen alt devirlerde fazla değil ama üst devirlerde aşırıda denmez ama yinede yüksek bir titreşim var ama buda normal birşey benim katalizör dağılma olayı sanırım fabrikasyon hatalı çünkü ben motorumu herzaman iyi ve güzel kullanmışımdır çukurlarda bile yavaşlayıp 10 15km hızlı geçerim asla motoru zorlamam yani 250liğe 250lik gibi davranırım ama bu olay gerçekten beni üzdü 2600km bir makina katalizör dağıtıyor ilginç birşey gerçekten ilk defa başıma geldi.

selamlar ,
    beyaz renk ön çamurluk arıyorum nerde bulurum? kuralkanın yedek parcalarında kırmızı ve sıyah var sadece.

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadir abi var avcılarda tank pad ve jant şeridini ondan aldım sirkecide alrmı alarmsız disk kilidi bulabilirsin bisikletçiler sokağı var ismine bakma motor dolu :D
    Alper şu avcılardaki kadir abiye nasıl ulaşabilirim telefon numarası veya adres olarak bilgi verebilir misin tank pad ve jant şeridi alıcm sirkecide bulamadım :D
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Motosikleti
    tankpad ve depo padlerim geldi yarın uygulayarak buraya resimleri eklerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler