Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

selam , beyaz renk ön çamurluk arıyorum. nerden bulabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    rq7 hayırlı olsun hocam kazasız belasız sürüşler
    rq7 bunu beğendi.
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    @rq7 Dostum hayırlı olsun.

rq7 bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    dostum güzel sürüs ama bogaz köprüsünün girişinde polis amcalar emniyet seritinden motor topluyorlar bazen.. basıma gelmedi ama gelen birçok kişiyi tanıdım.. evraklarda problem yoksa sorun yok tabiki.. saygılar..

rq7 hayırlı olsun.. kazasız belasız sürüşler dilerim.... tekerin hep düz bassın..
    rq7 bunu beğendi.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    @rq7 ; Motorun hayırlı olsun. Allah Kaza Bela Vermesin.

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .abicim benim öle arkadaşım olcak kafa göz dalarım canını almış resmen yani 13bin devire dayanıyorsa boşta bidene dıdıdıddıdıdı sesini duyamasan bi arızan var
    Dediğim gibi durur durmaz kask ile bi kaç kafa attım. Hayvan ne yapıyorsun diye. Hiç Redline girmediğim için fark etmemiştim.
    Galiba arızalı, hiç bir şekilde ses gelmedi.

Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tolgacan
    Hocam eğer cidden 13bine çıkıyorsa devir kesicide bir sorun var sanırım 13e kadar çıkmaması lazım.Ne yapabilirim diyosan bişey yapmana gerek yok bence sadece redline a girme yeter.
    Zaten standart 7 bin, hızlı günlerimde 10 bin deviri geçmiyorum. 13. bin kadar çıkmanında anlamı yok. zaten bizim burda yollar çabuk bitiyor. 5. vitesi daha uzun yola çıkmadığım için göremedim. 4. vites bile çok nadir. habire ışık var. Birde yollar çukurlu ve engebeli, zor oluyor öyle kaptırıp gitmeler. Bir yandan da benim için iyi.

Motorumu satın alan arkadaş da şöför bulamadı. Bu hafta motor bizde kalacak anlaşılan.
    Yada haftasonu ben götürüp ellerimle teslim edeceğim. O kadar ısrar ettik. Başlangıç motorun ufak olsun diye ama takmış kafaya. yapacak bir şey yok
    rq7 bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    sezon kapansın bir tanede ben alacağım yeniden hyo..ikinci el piyasası hakkında düşüncelerimi daha önceki sayfalarda yazmıştım.... daha önce kullanan biri olarak bu motor dandik bir motor değil.. düzenli yağ bakımı her yağ değişiminde yağ filitresi değişimi yaparak ve motoru gerektiği şekil kullanarak uzun yollar yapıla bilir ki ben biliyorunuz istanbul yozgta kırıkkale çorum ankara bolu gezisi yapmıştım...

redline her viteste zararlıdır ve her araçta.... amaa biz zamanında yarış için hazırladığımız araçlara redlinede devreye giren bir yağlama sistemi sokmuştuk.... o sistem ile motor sıkıntısz ilerliyordu çünkü ek olan yağlama çok aşırı ısınma ve parçada oluşan tahrik i azaltıyordu... bu sistem redline devirde hava filiresi ile karbüratör arasına takılan ufak bir meme ve basınç motorundan ibaretti.. ama hiç bir motorda uygulamadım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum güzel sürüs ama bogaz köprüsünün girişinde polis amcalar emniyet seritinden motor topluyorlar bazen.. basıma gelmedi ama gelen birçok kişiyi tanıdım.. evraklarda problem yoksa sorun yok tabiki.. saygılar..

rq7 hayırlı olsun.. kazasız belasız sürüşler dilerim.... tekerin hep düz bassın..
    Ehliyetim yok hocam.Dün durdurdular gene, 3-4 tane şahindi tam tarif ettiğin yerde, durduran değilde başka bi tanesi baktı şöyle bi sonra "sen git sen git" dedi.Zaten ceza kesseler bu 3. olcak hapis cezası var bu sefer galiba.Yanımdada polislik icin mülakat giriş belgesi vardı, artık onu gösterir "meslektaş sayılırız, hadi hayatımla oynama, zaten yunus olmak icin almadım ehliyet ama motor sürmeyide bırakamıyorum bağımlılık" vs diyince bırakırdı heralde, insan evladı sonuçta.

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Ali bir Gün Go proları ömerden ayarla elimizde 1 adet 200 gören GT250R var videosunu çekicez makina orjinal...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    gt 250 R
    selamlar bende gt 250 R sahibiyim. 1,5 ay oldu alalı. Siteden Bugay'ın motorunu aldım. Yakında resimlerini paylaşırım burada.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali bir Gün Go proları ömerden ayarla elimizde 1 adet 200 gören GT250R var videosunu çekicez makina orjinal...
    Çokda uzun sürmesin. görelim video.ları, bakalım görüyor mu

Alıntı izzet. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar bende gt 250 R sahibiyim. 1,5 ay oldu alalı. Siteden Bugay'ın motorunu aldım. Yakında resimlerini paylaşırım burada.
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Hayırlı olsun :D senden once ben bir resim koyim bakalım olcak mi

Bu da lint
    http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...31532241_n.jpg
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    gt 250 R
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çokda uzun sürmesin. görelim video.ları, bakalım görüyor mu

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
    teşekkür ederim.

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun :D senden once ben bir resim koyim bakalım olcak mi

Bu da lint

a a benim motorum :D şimdi ekliyeceğim bende resimleri makinadan bilgisayara kopyalama bitsin geliyor resimler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

Grenajlarda ufak tekef hasarlar vardı onları tamir ettirdikten sonra sağ sol iki tarafa da lokal boya gerekiyor şimdi.

kafa grenajını kendim boyadım pek güzel olmadı malesef.

Shinkolar gerçekten berbat ötesi lastikler onu anlamış oldum alır almaz michelin pilot activ ön arka takım olarak değiştirdim.

karanlıkta ilginç çıkmış

MF-Hyo bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Eğer hatırlıyorsan Konya da İş Bankası önünde kırmızı ışıkta Scooter la sana selam veren bendim hocam Hayırlı olsun bu arada kazasız sürüşler

Motosikleti
    gt 250 R
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer hatırlıyorsan Konya da İş Bankası önünde kırmızı ışıkta Scooter la sana selam veren bendim hocam Hayırlı olsun bu arada kazasız sürüşler
    Hatırladım hocam Bugayın motoru mu diye sormuştunuz hatta öyle hatırlıyorum. teşekkür ederim. inş. kazasız belasız eskitirim.

Bana kırmızı çıkma kafa grenajı ve şeffaf ön cam lazım satan var mı acaba forumda ?

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ve motor satılmıştır....
    alan arkadaşıma hayırlı uğulu olsun...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve motor satılmıştır....
    alan arkadaşıma hayırlı uğulu olsun...
    Hayırlısı olsun abi.İnşallah istediğin motoru alırsın
    -unnamed- bunu beğendi.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah kardeşim..
    bugün senin motoru gördüm pendikte...
    araba alt geçidinin oradan geçiyordum..
    acelem vardı duramadım...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardeşim..
    bugün senin motoru gördüm pendikte...
    araba alt geçidinin oradan geçiyordum..
    acelem vardı duramadım...
    Ben değilimdir abi o.Daha çıkmadım bugün hiç motorla
    -unnamed- bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Evet öyle sormuştum doğru Yazın Konya da olursanız tanışmayı isterim Konya da fazla motorcu tanıdık yok malesef kendimizi yalnız hissetmeyelim

Motosikleti
    gt 250 R
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet öyle sormuştum doğru Yazın Konya da olursanız tanışmayı isterim Konya da fazla motorcu tanıdık yok malesef kendimizi yalnız hissetmeyelim
    Bir kaç festivale katılmayı düşünüyorum bu yaz geçen sene çok içimde kalmıştı. Ondan sonra hep Konyadayım. Bende tanışmak isterim.
    MF-Hyo bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler