Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar, merkez yedekparça diye bir sitede gördüm yoshimura egzos var 371 tl diyor ve birkaç malzeme daha alıcağım,yağ filtresi ayna takımı site güvenli mi alışveriş yapan var mı ?
    http://merkezyedekparca.com/detay.as...himura%20Egzoz
    bu egsozu kullanan arkadaslar varmı ? Kullanıcı yorumu alabılırmıyımm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı culcu07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu egsozu kullanan arkadaslar varmı ? Kullanıcı yorumu alabılırmıyımm
    Memnunum hocam ben, ses tok ve kaliteli cıkıyo baya (orjinale göre) benim icin önemli olan bu.Yanlız sevmediğim yönü ses seviyesi yüksek, aynı kalitede ve toklukta sesi daha kısık bi seviyede cıkarsa daha iyi olur, arabaların alarmı falan zırt pırt ötüyo... Gece eve geldiğimde (cıkmaz sokakta bizim ev) o sessizlikte milleti rahatsız ediyo vs.

http://www.youtube.com/watch?v=pE2G1TK7j5w
    http://www.youtube.com/watch?v=RVZoD58mFqQ

Bu iki videodaki benim alet.

http://www.youtube.com/watch?v=jPpvLsRqcOM

Bu da öyle internnetten buldum daha iyi fikir veriyo, giderken yüksek devirde özellikle sesin kalitesi gösteriyo bu video.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 - 4.000 km de
    6.500 TL'ye verdim. Adamlara kanım ısındı. iyi insanlar. Pazarlık bile yapadım. kıramadım da.
    Dostum ben 6500e satacağını bilsem direk alırdım.Ben zaten piyasanın altında satıyorsun,indirim istemek haksızlık olur diye birşey demedim,gitmiş 6500 e :D

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    2010 - 4.000 km de
    6.500 TL'ye verdim. Adamlara kanım ısındı. iyi insanlar. Pazarlık bile yapadım. kıramadım da.
    Bedavaya gitmiş hocam.Hayırlı uğurlu olsun Allah daha iyilerini nasip etsin.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    grenajlari soktum...
    komple pasta cila yaptirdim...
    motoru mazotla incigine kadar yikadim temizledim...
    bakimlarini yaptirdim...
    eksozu yanmaz boya ile boyadim...
    yurur aksamda ki herseyi kontrol ettim...vidalarin durumuna baktim...
    bu siralar yillik iznime cikmayi dusunuyordum...
    aklimda motorla baya uzun bir gezi yapmayi planlarken bu muhabbet cikti...
    bakalim...kismet...
    istedigim araba satilirsa motor durur...
    gayet memnunum motordan...
    hele verilen bu kadar emekten sonra tam istedigim gibi olmusken...
    yola tam hazir...

ben usta kurbanı olmuştum,motordan ses geliyor diye yeni piston segman aldırıp rektefe yaptırdılar bide subap ayarını bozdular sapasağlam motorumun =) hangi saatler çalışıyor yada uyuyorsun? müsait olduğunda arayayım seni bi konuşalım motor için
    -unnamed- bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Tolga abinin beni yanlış anlamasını istemem arkadaşlar ama kusura bakmayın ''PİYASANIN ALTINDA SATMIŞSIN'' derken internette satış fiyatı üzerinden yaptığınız analizlere dayanarak bunu söylüyorsanız Haklı olabilirsiniz. Fakat bu iş satışa geldiği zaman o İnternette yazdığı fiyata kendisinin hadi almayacagını düşünüyorum çoğu satıcının, yaz sezonu geldiği için herkez uçuk fiyatlar yazıyorlar kimse piyasa analizi yapmıyor bu motorun 2. eli ne kadar SIFIR satış fiyatı ne kadar vs vs..
    Sıfırı 10.350 TL üzerinden peşin fiyatına 12 taksit yapılarak alına bılen bir motorun, 2. el 2010 model 4000 KM de olan motorun 6.500-7.000 TL den satılması gayet normal kulağa mantıklı gelmiyor mu sizce? (tamam kullanan kişi motoru çok temiz kullanmış olabilir fakat bide şu yönden bakın bu motorun artık garanti süresinin son zamanları ve taksitle ödeme gibi bir imkanınız yok! Peşin Paranızı Bağlamak Zorundasınız!)

Bende Motor almak istiyorum ve açıkcası 2. el alacagım için peşin paraya ihtiyacım var, Sıfır almak istesem hiç bir yerden para beklemem gider direk satın alabilirim. eminim çoğu 2. el motor alıcısıda benimle aynı durumdadır!

Benimle aynı görüşte olan arkadaşlarda olabilir, belki bana kızan arkadaşlarda hatta abilerimde olabilir bu benim Şahsi görüşümdür. Tolga abi konu senin motorun üzerinden açıldığı için devam ettim Lütfen beni yanlış anlama Forumdan azda olsa muhabbetimiz var, Kimseyi Kırmak istemem Hepiniz Tanıdıgım Kadarı İle Saygılı ve Kişilik açısıdan örnek Olacak İnsanlarsınız..
    Serk21, Görkem_ ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Motosikleti
    600 RR
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben usta kurbanı olmuştum,motordan ses geliyor diye yeni piston segman aldırıp rektefe yaptırdılar bide subap ayarını bozdular sapasağlam motorumun =) hangi saatler çalışıyor yada uyuyorsun? müsait olduğunda arayayım seni bi konuşalım motor için
    Bi usta banada aynısını yaptı, gerci o tamir ediyim para kazanıyim mantığında değildi, sat bunu diyodu eski motorum icin.Sonra iki ustaya daha gösterdim, ikiside canavar gibi demişti.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ya arkadaş bi hava bu kadarmı kararsız olur kaç gündür yağdı yağacak açtı açacak diyerek keyifle motora binemedim he sorun benim çamur olmam değil motorun kirlenmesi radyatörün çamur olması ön silindirin tabaka altına gömülmesi egzoz .çıkışının küflenme ihtimali beni kuru havalara itiyor cbf150 var kene koruma demirlerimle hiç bir korkum yoktu :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memnunum hocam ben, ses tok ve kaliteli cıkıyo baya (orjinale göre) benim icin önemli olan bu.Yanlız sevmediğim yönü ses seviyesi yüksek, aynı kalitede ve toklukta sesi daha kısık bi seviyede cıkarsa daha iyi olur, arabaların alarmı falan zırt pırt ötüyo... Gece eve geldiğimde (cıkmaz sokakta bizim ev) o sessizlikte milleti rahatsız ediyo vs.

http://www.youtube.com/watch?v=pE2G1TK7j5w
    http://www.youtube.com/watch?v=RVZoD58mFqQ

Bu iki videodaki benim alet.

http://www.youtube.com/watch?v=jPpvLsRqcOM

Bu da öyle internnetten buldum daha iyi fikir veriyo, giderken yüksek devirde özellikle sesin kalitesi gösteriyo bu video.
    kardeşim bu egsoz'un montajında herhangi bir tadilat yapmak gerekiyor mu yoksa; eski tüpü çıkarıp bunu 4 vidayla kolayaca montaj yapılıyor mu ? Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    beyaz-kırmızı cok hos olmus, maasallah

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    kardeşim bu egsoz'un montajında herhangi bir tadilat yapmak gerekiyor mu yoksa; eski tüpü çıkarıp bunu 4 vidayla kolayaca montaj yapılıyor mu ? Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.
    motorun yeni ve garantili, herhangi bir sorunda garantiden motor aksamı ile ilgili birşey değişmesi gerekirse o egzost yüzünden sıkıntı yaşabilirsin.. hatta direk motoru garanti dışına bile alabilirler. egzost konusunda bence bu kadar acele etme.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyaz-kırmızı cok hos olmus, maasallah
    Eyw teşekkürler
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    600 RR
    Onu inan bilmiyorum arayıp sor istersen.Egzozu ben takmadım motoru aldığımda üstündeydi.Orjinal egzozuda eski hyo'mda kullandığımdan biliyorum yani öyle kıyaslamaya yaptım.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bi usta banada aynısını yaptı, gerci o tamir ediyim para kazanıyim mantığında değildi, sat bunu diyodu eski motorum icin.Sonra iki ustaya daha gösterdim, ikiside canavar gibi demişti.
    o yüzden bundan sonra alacağım motorda en ufak ses olmasın istiyorum,ustalarla uğraşacak mecalim yok.koskoca kocaelide bu motordan anlayan usta yok.benim motorla uğraşmaktan baya bi öğrendim hyoların sistemini,şu sıra motor tamircisiyim diyen adamlarla konuştuğumda ben daha çok bilgili çıkıyorum :D adamlar hyosungla ilgili sorulan hiç bir soruya cevap veremiyorlar =)
    Karadeniz - Giresun.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben 6500e satacağını bilsem direk alırdım.Ben zaten piyasanın altında satıyorsun,indirim istemek haksızlık olur diye birşey demedim,gitmiş 6500 e :D
    Valla bende 7.000 den aşağıya vermeyi hiç düşünmüyordum. Çok iyi niyetli insanlardı. Oturduk sohbet ettik. ses bile edemeden aldılar. Helali hoş olsun.
    Adamın ilk motoru, Allah Kaza bela vermesin.

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bedavaya gitmiş hocam.Hayırlı uğurlu olsun Allah daha iyilerini nasip etsin.
    Eyvallah saol. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Alıntı Selfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişilik açısıdan örnek Olacak İnsanlarsınız..[/B][/SIZE]
    Eyvallah saol. 7bin'e giderdi. Çünkü temizlik ve yaş olarak piyasadaki hurdalara göre daha iyiydi.
    Ama dediğin gibi benimde gözümde 6.500 den yukarsını hak etmiyordu. zaten yazdım. Pazarlık bile yapamadım. iyi insanlardı.
    Adamın ilk motoru elini uzatır uzatmaz hayrını gör dedik. Nakit parası olan herkes zaten 2012 alır. Ancak kredi çeken biri için örnek ben hiçde kolay değil.
    6.500 için ben 8 çektim. 9.600 ödemesi var. Herkes de nakit yok. 10bin verip sıfır alsa faizi ile kaç para tutar sen düşün.
    hiç bir zaman evdeki hesap çarşıya uymuyor. 2006-2008 modellerin 6.5-7 satılmasına inanamıyorum. Birde motorlar resmen çürümüş. Demek ki her malın alıcısı varmış
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    600 RR
    @Tolga Can

O 2006-8 lere bakma sen, onlar sadece ilan satılmıyo edilmiyo, öyle duruyo yeşillik olsun diye.Bence ucuza falanda vermedin, aşağı yukarı hakkıydı.Hem şehir olayıda var işin icinde onuda düşün İstanbulda olsan 7 e verirdin heralde kısa bi sürede.
    Daha öncede gördüm baya Trabzonda satılmıştı 6500 e siyah 2010 model tertemiz bi alet.Kocaelide vardı ben alcaktım renginden dolayı vazgeçmiştim(kırmızı-siyah) o da aynı şekilde 2010, hatta ufak bi indirim daha yapıcaktı 6300-6400 gibi bi fiyata vermiştir kesin (zaten cok kısa bi sürede satılmıştı).
    Hayırlısı olmuş yani bence, bu arada yazından anladığım kadarıyla sende 6500 e aldın zaten değilmi?
    "6.500 için ben 8 çektim. 9.600 ödemesi var." yazmışsında ?

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Eyvallah saol. 7bin'e giderdi. Çünkü temizlik ve yaş olarak piyasadaki hurdalara göre daha iyiydi.
    Ama dediğin gibi benimde gözümde 6.500 den yukarsını hak etmiyordu. zaten yazdım. Pazarlık bile yapamadım. iyi insanlardı.
    Adamın ilk motoru elini uzatır uzatmaz hayrını gör dedik. Nakit parası olan herkes zaten 2012 alır. Ancak kredi çeken biri için örnek ben hiçde kolay değil.
    6.500 için ben 8 çektim. 9.600 ödemesi var. Herkes de nakit yok. 10bin verip sıfır alsa faizi ile kaç para tutar sen düşün.
    hiç bir zaman evdeki hesap çarşıya uymuyor. 2006-2008 modellerin 6.5-7 satılmasına inanamıyorum. Birde motorlar resmen çürümüş. Demek ki her malın alıcısı varmış
    Aynen Tolga Abim bende 6.500 - 7.000 yazdım zaten ''her topal satıcının bir kör alıcısı vardır'' Demiş eskilerimiz ( sakın yanlış anlama senin motorun için demiyorum, bu 2006-2008 nerdeyse hurdaya çıkacak olan motorlar için )

Motor almaya çalıştığım için aşırı takip ediyorum piyasayı ve herkezin yazdığı fiyata satabildiğini hiç sanmıyorum ( Piyasaya uygun mantıklı fiyatlar yazanlar hariç )
    Tolga Can bunu beğendi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorbeam sitesi 2012modelle böyle bi inceleme yapmış.
    http://www.motorbeam.com/bikes/hyosu...t-ride-review/
    Devir kesiciyi 11.500devire aldıklarını söylüyor.motor sağlığı için iyi birşey bu.benim 2008 12yi çok az geçince kesiciye giriyordu.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    iyi günler arkadaşlar... 2010 gt 250 r için siyah ön çamurluk arıyorum. Sahibindencom' dan 130 TL gibi fiyatlara var ancak başka bulabileceğim bir yer var mıdır?

ikinci sorum olacak motora pat pat ışık diye tabir edilen ışık taktırmak istiyorum amacım tabi ki apachilik değil sadece gece evime gidebilmek için karanlık otoyoldan geçiyorum, ve görünür olmak zorundayım. bu bağlatıyı direkt aküden mi yapıyoruz motosiklette? şimdiden teşekkürler herkese

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    "6.500 için ben 8 çektim. 9.600 ödemesi var." yazmışsında ?
    Evet 6500 aldım. Masraf olacağını bildiğim için fazla çektim. Noterdi, Bakımdı, vs.
    6500 Motor, 70 Noter, 90 sigorta, 150 Bakım, 150 Manet = 6.960 tuttu. bindiğime saydım.
    Alan kişi benden daha ucuza ve bakımlı fiyata aldı. Hayrını görsün. daha ne diyelim.

Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorbeam sitesi 2012modelle böyle bi inceleme yapmış.
    http://www.motorbeam.com/bikes/hyosu...t-ride-review/
    Devir kesiciyi 11.500devire aldıklarını söylüyor.motor sağlığı için iyi birşey bu.benim 2008 12yi çok az geçince kesiciye giriyordu.
    Cahilliğime verinde, Devir kesiciler kaçıncı km.den sonra devreye giriyor. bi öğrenemedik gitti.

Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci sorum olacak motora pat pat ışık diye tabir edilen ışık taktırmak istiyorum amacım tabi ki apachilik değil sadece gece evime gidebilmek için karanlık otoyoldan geçiyorum, ve görünür olmak zorundayım. bu bağlatıyı direkt aküden mi yapıyoruz motosiklette? şimdiden teşekkürler herkese
    yedek parça
    http://merkezyedekparca.com/agrup.as...7C%20GT%20250R
    http://www.yesilyurtmotor.com/

Işıkda flaşör yada çakar diye geçer, kırmızı mavi olanı yasal değil haberin olsun ceza yersin. Tamamen kırmızı yada beyaz alırsan iyi olur
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler