Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı Selfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim iyi günlerde kullanman dileğiyle kazasız, belasız Cesaretını sevdım :D hıc motor ustune oturmadan SIFIR motor almak büyük cesaret :D bide üstüne üstluk eglıyette yok :D Wouuw bence evin bahcesınde kullan kardesım :D mahalle arasına bıle cıkma :D
    ya ehliyet olsa yine cesaret edip ufak ufak caddelerde dolaşırım da oda yok polis çevirse kaçamam da ne yapcaz bilmiyorum ehliyet de bir problem çıkmazsa ağustos ilk haftası elime geçicek :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    arkadaşlar bu deponun arka alt tarafından yere sarkan bi hortum var o nedir?? tam grenajın en altta arka bittiği yerde, sizde de böyle bişey varmı??

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı ustavolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu deponun arka alt tarafından yere sarkan bi hortum var o nedir?? tam grenajın en altta arka bittiği yerde, sizde de böyle bişey varmı??
    aynı hortumdan bahsediyorsak tahliye hortumudur o
    motor ısınınca yağda ısınır motor bloğunun içinde sıcaklaşan genleşen hava fazla basıncı ordan tahliye eder
    hortum katlanırsa yada bir sebepten tıkanırsa motorun yağ yakmasına bile sebep olur
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Alıntı OZ@N-GT250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı hortumdan bahsediyorsak tahliye hortumudur o
    motor ısınınca yağda ısınır motor bloğunun içinde sıcaklaşan genleşen hava fazla basıncı ordan tahliye eder
    hortum katlanırsa yada bir sebepten tıkanırsa motorun yağ yakmasına bile sebep olur
    ama yakıt deposuyla ne alakası var onu anlamadım? bir yerden yanlışlıkla çıkmış değil diyorsun yani..

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Benzin tahliye hortumu olması lazım. Depoya fazla benzin konduğunda vs. taşan fazla benzinin güvenli bir şekilde tahliye edilmesi için.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı ustavolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama yakıt deposuyla ne alakası var onu anlamadım? bir yerden yanlışlıkla çıkmış değil diyorsun yani..
    aynı hortum değilmiş

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    arkadaşlar kuralkan.net adlı siteden alışveriş yapıcam ama bi türlü üye olamadım nasıl yapılıyor bilen var mı? kabul etmiyor site

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85893352/detay

İyi geceler beyler; bu ilan acaba bizim siteden bir arkadaşımız mı yada fan club tan bilgisi olan varmı? elimde 5500 tl nakitim var bu paraya alınabilecektemiz bir hyo bakıyorum ama zor gibi..

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85893352/detay

İyi geceler beyler; bu ilan acaba bizim siteden bir arkadaşımız mı yada fan club tan bilgisi olan varmı? elimde 5500 tl nakitim var bu paraya alınabilecektemiz bir hyo bakıyorum ama zor gibi..
    Trip A ya dikkat(km sayacı)...

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR

Videoda 2 kere kontrolü kaybedip düşüyo eleman.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arakadaşlar vites değişimini hangi devirde yapmak sağlıklı olur,örnegin 2.3.4.'den- 5'e atarken 4-5-6bin civarı değiştiriyorum.Yoksam 8 binlere kadar çıkmak gerekiyor mu ? rodajdan sonra kullanım nasıl olmalı motor 2000 km'e yanaştı.Resim atalım ortam güzelleşsin.Bu arada Ön camı montajını kendim yaptım

Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trip A ya dikkat(km sayacı)...
    ben gerçekten trip i km zannedenler olduğuna inanıyorum artık :D satan adamların yani :D

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    ben gerçekten trip i km zannedenler olduğuna inanıyorum artık :D satan adamların yani :D
    çoğu sadece bu makinaları şekil yapmak için alıp kullanıyor da o yüzden )

ozan kafam karıştı şimdikilometreyi nerden bakıcaz dün bir hyoya baktım 48750 yazıo irde 10500 yazıo hangisi kilometre şimdi ..?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar hyolarda km odo dur.trıp ara km dır ve cogu uyanık satıcı bu modellerı fazla bılen olmadıgından trıpı lı km resimleri koyar satıcıya trıplı km ıle gösterirler.. trıp ara km yani km göstergesindeki tuşla ayarlanır..baktıgınız hyonun ekranında trıp yazıyorsa km panalıendekı tuşa basın odo gelmesını bekleyın ve gerçek km oyle görün.
    48750 olan km o 10.000 küsür olan da ara km mesela ben benzin aldıgımda veya gezmeye cıktıgımda trıpı sıfırlıyorum kac km gıttıgım yada ıcındekı benzınle kac km gıttıgını ve mesafeler arası kac km oldugunu öyle görüyorum.
    eby78 bunu beğendi.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu kararımı verdim ve aranıza bende katıldım bugün gt250r aldım.. Rabbim utandırmaz İnşallah pişman olmam
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Senin ki yanlız iyi cesaret hem ehliyet yok, hem ilk motor GT250R, umarım başına iş açmaz, sende motordan soğumazsın.
    Keşke ufak bi motorla başlasaydın.

Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arakadaşlar vites değişimini hangi devirde yapmak sağlıklı olur,örnegin 2.3.4.'den- 5'e atarken 4-5-6bin civarı değiştiriyorum.Yoksam 8 binlere kadar çıkmak gerekiyor mu ? rodajdan sonra kullanım nasıl olmalı motor 2000 km'e yanaştı.Resim atalım ortam güzelleşsin.Bu arada Ön camı montajını kendim yaptım
    İlk resmi görür görmez şaşırdım. Direk kafa kısmına baktım. Naked pek sevmem ama hoşuma gitti. Güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.
    5.000 dvr altına düşme bence. rodoj dolduktan sonra 8.000 sorun olmaz.

İstanbuldan gelen bi arkadaşımla kısa bi gezi yaptık. Kendisi iyi bir motorcudur. yada bana öyle geliyor.
    Çevre yolunda motoru bir vereyim. Bakalım beğenecek mi dedim.
    1. vites 10bin - 2. vites 13.bin - 3.vites 13. bin 4.vites 10bindi en son baktığımda hızımız iki kişi 150 km idi.
    Virajda resmen yeri öpecektim. Aklım gitti. ışıklarda durduğu zaman arkadan kask ile kafa atmaya başladım. Hayvansın sen wolverin dedim
    Motoru aldım ne o şekil yattığımı, ne de bu kadar yüksek devirde gittiğimi hatırlıyorum. en hızlı gidişimde 10.devir 4. vites 140 km idi.
    Resmen motoruma tecavüz etti. , bir daha motor mu veririm. Adamların nasıl krank kırabildiklerini şimdi çok daha iyi anlıyorum.
    Oğlum hız kesici var dediğinde, recep ivedik gibi al sana GT250R dedim. Şlak diye
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı seneronline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozan kafam karıştı şimdikilometreyi nerden bakıcaz dün bir hyoya baktım 48750 yazıo irde 10500 yazıo hangisi kilometre şimdi ..?
    @ fearlesboy yazmış odo dur zaten arada nokta oluyor yanlış hatırlamıyorsam trip a trip b de epey işe yarıyormuş biri km ölçümü olarak birinide yağ mesafesi olarak kullanıyorum caner başkan söylemişti sanırım :D
    bu ekran parlaklık ayarı felan vs km saatinde epey özellik var yahu geçen okudum kitabı şaşırdım :D

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    @ fearlesboy yazmış odo dur zaten arada nokta oluyor yanlış hatırlamıyorsam trip a trip b de epey işe yarıyormuş biri km ölçümü olarak birinide yağ mesafesi olarak kullanıyorum caner başkan söylemişti sanırım :D
    bu ekran parlaklık ayarı felan vs km saatinde epey özellik var yahu geçen okudum kitabı şaşırdım :D
    Motoru ilk aldığım gün bızıklamıştım. km panelinin ışığını kısıp açabiliyoruz. saatimiz var.
    km var, hız göstergesi var. Benzin göstergesi, trip a- trip b, Allahım full aksesuar motor almışım Bir navigasyon eksik onu da harici alırız
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Senin ki yanlız iyi cesaret hem ehliyet yok, hem ilk motor GT250R, umarım başına iş açmaz, sende motordan soğumazsın.
    Keşke ufak bi motorla başlasaydın.

İlk resmi görür görmez şaşırdım. Direk kafa kısmına baktım. Naked pek sevmem ama hoşuma gitti. Güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.
    5.000 dvr altına düşme bence. rodoj dolduktan sonra 8.000 sorun olmaz.

İstanbuldan gelen bi arkadaşımla kısa bi gezi yaptık. Kendisi iyi bir motorcudur. yada bana öyle geliyor.
    Çevre yolunda motoru bir vereyim. Bakalım beğenecek mi dedim.
    1. vites 10bin - 2. vites 13.bin - 3.vites 13. bin 4.vites 10bindi en son baktığımda hızımız iki kişi 150 km idi.
    Virajda resmen yeri öpecektim. Aklım gitti. ışıklarda durduğu zaman arkadan kask ile kafa atmaya başladım. Hayvansın sen wolverin dedim
    Motoru aldım ne o şekil yattığımı, ne de bu kadar yüksek devirde gittiğimi hatırlıyorum. en hızlı gidişimde 10.devir 4. vites 140 km idi.
    Resmen motoruma tecavüz etti. , bir daha motor mu veririm. Adamların nasıl krank kırabildiklerini şimdi çok daha iyi anlıyorum.
    Oğlum hız kesici var dediğinde, recep ivedik gibi al sana GT250R dedim. Şlak diye

Motoru ilk aldığım gün bızıklamıştım. km panelinin ışığını kısıp açabiliyoruz. saatimiz var.
    km var, hız göstergesi var. Benzin göstergesi, trip a- trip b, Allahım full aksesuar motor almışım Bir navigasyon eksik onu da harici alırız

Tolga abi Bayılıyorum senin yorumlara kopuyorum gülmekten Sen Bir, Ali Feyizoğlu İki :D Kazasız, Belasız, Bol Keyifli Sürüşler

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Aynen aynen.Bakıyorum analog göstergeli motorlara falan, gözüme öyle dandik geliyoki...
    Benzin göstergesi bile kalite kokuyo.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler