Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    can sıkıntısı baş gösterdi..
    moral sıfır..
    çözüm yolu yola çıkmak gibi gözüküyor..
    herhalde çıkacam....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Görkem Dostum ;
    Bu nasıl videodur böyle, resmen başım döndü
    Turlamadan çok, Playstation Motor yarışı gibi geldi. Çukurlara girmezsen, yayalara çarpmazsan puan alacağın türden.
    O nasıl bir trafiktir. , Virajlı, Düz, Asfaltı temiz, 5 metre alan içinde 6 logar kapağı olmayan yollara ne zaman geçeceğiz
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yurt dışından alışveriş yapamayanlar veya bir ay kargo beklemek istemeyenler için,aparatı artık kullanmıyorum isteyen varsa ilan http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...3329207/detay/
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı ogi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem kamera görüntüsü güzel dediğin ses galiba arka fondan gelen takırtı tarzındaki ses buda bence aparattan olabilir. Bunun yanında bu nasıl bir trafiktir insanı motordan soğutur beee bende izmirin trafiği fazlalaştı diodum...
    Hocam burda böyle, hele iş cıkışı karşı yakaya arabayla geçmeye kalkınca, abartısız 2-3 saat sürüyo.Tabi motorla o 1 saat, belki bi saatinde az altına iniyo.Normalde trafik olmadığında 20-25 dakkalık yol.

Alıntı motodriftt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende istiyorum bu motordan ya alamadım gitti askerden sonra inş kavuşacam gt250r me<3
    Al tabi hocam bu aletin zevkini hiç bi şeye değişmem. Fiyatı uygun, benzini uygun, tipi 1000 cc racing, gezerken verdiği zevk paha bicilemez.

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görkem Dostum ;
    Bu nasıl videodur böyle, resmen başım döndü
    Turlamadan çok, Playstation Motor yarışı gibi geldi. Çukurlara girmezsen, yayalara çarpmazsan puan alacağın türden.
    O nasıl bir trafiktir. , Virajlı, Düz, Asfaltı temiz, 5 metre alan içinde 6 logar kapağı olmayan yollara ne zaman geçeceğiz
    Zamanında cross motorum vardı (cin malı), etrafımdaki herkez dalga geciyodu "istanbulda ne işin var ya, zaten heryer dümdüz asfalt, hadi memlekette olsan neyse(karadeniz)".
    Onlara o zamanda laf anlatmaya calışıyodum gerci ama birazda kendi kendimi avutuyorum gibi geliyodu...
    Asfalt motoruna geçtikten sonra haklı olduğumu kendime kanıtladım.

Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurt dışından alışveriş yapamayanlar veya bir ay kargo beklemek istemeyenler için,aparatı artık kullanmıyorum isteyen varsa ilan http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...3329207/detay/
    Sendeki gopro, arkadaşının değilmiydi ? Aldın mı yoksa, o yüzdenmi satıyosun bunu ? Eğer öyleyse bende gopro düşünüyorumda, tabi bi süre bunu kullanıp bu hobinin bana uygun olup olmadığını anladıktan sonra...

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    2012 MODEL APACHE SAHİBİYİM. 2009 ÜZERİ HYSOUNG TAKASI YAPMAK İSTEYENLER WAR İSE KONUŞALIM ARKADAŞLAR PM DEN MESAJ ATARSANIZ SEWİNİRİM MOTORUM DAHA 1 AYLIK 1200 KM REDE

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Merak ettimde bizden kimler motorunu satıyor? bi yerden param geldi de ya kredimi kapatıcam yada bi motor alıcam, temiz sıfır sorun,yüksek modelli ve uygun fiyatlı moturunu satmak isteyen varsa PM atabilir.
    Karadeniz - Giresun.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Motorumun ben zin ışığı yanmıştı o halde 50 km gittim sonra 50 tl lik benzin bugün mecidiye köyde benzin bitti km ye baktım 310 km yazıyordu sabah sabah benzinci aradım ama gidilen km bence çok iyi gibi benzin zamlarından sonra gayet makul geldi
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    arkadaşlar ben 2 motorda yan grenaj koruma takozlarıgördüm nası birşey merak ettim motora yeni başlayacağım haliyle grenajlara bayağı bir yük inecek acaba motor düştüğü zaman tam koruma sağlıyor mu bilen var mı :D?
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

Motosikleti
    SUPERSHADOW 250 / ASYA 150 T1
    ne kadar saçma bir ilan olmuş??? resimler başka motor başka yazılan bambaşka http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83379747/detay
    [B][I][COLOR="#FF8C00"]MOTOR BİR ARAÇ DEĞİL BİR TUTKUDUR... [/COLOR][/I][/B] ::tutkuy:: BİZE DELİ DİYENLER BİNSELER BİR KERE O MOTORA NELER KAÇIRDIKLARINI ANLASALAR OZAMAN BAKALIM NE DİYECEKLER ... ::pokey::

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ali iphone u monte edebiliyo muyuz buna ?

Motosikleti
    FZ6
    böyle giderse düzgün bir usta bulamayacağım haliyle motor yatmaya devam edecek... bu sıcakta yürümek çok koyuyor bana

merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır garajda yatan gt250rımı bugün çıkardım ve yağ buji değişimi yaptım makına sorunsuz çalısıyor bırkaç eksiği var yardımlarınızı bekliyorum. 3yıl önce ufak bir kaza atlattım motor kaydı altımdan grenajlarında çizikler olustu kırık yok sinyaller ve aynalar kırıldı.şimdi tekrar kullanmak ıstıyorum ayna takımı ve sınyal takımı lazım nereden bulabılırım. motorum 2006 model 2200km de istanbuldayım

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali iphone u monte edebiliyo muyuz buna ?
    Tripod girişi olan herhangi birşey monte edebilirsin ama iphoneda tripod yuvası yok diye biliyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    600 RR
    Alıntı 1100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır garajda yatan gt250rımı bugün çıkardım ve yağ buji değişimi yaptım makına sorunsuz çalısıyor bırkaç eksiği var yardımlarınızı bekliyorum. 3yıl önce ufak bir kaza atlattım motor kaydı altımdan grenajlarında çizikler olustu kırık yok sinyaller ve aynalar kırıldı.şimdi tekrar kullanmak ıstıyorum ayna takımı ve sınyal takımı lazım nereden bulabılırım. motorum 2006 model 2200km de istanbuldayım
    Hocam sirkecide motorsiklet sokağının orda tek yedek parca satan bi mağaza var, ordan almıştım sinyalleri tanesi 7,5 tl. Aynalarda vardır muhtemelen.
    Hocam sorması ayıp 3 yıl neden yatırdınız ? satmayı veya kullanmayı düşünmedinizmi ? ben kış zamanları 5-6 ay yatıyo diye dayanamıyorum...

XT 660 almak üzere satılık motorum var. İlgilenenlere teşekkürler.

ANKARA'da satılık gt 250r

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...80494345/detay

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    380 km yol yaptım...
    rahat ve huzurlu bir yolculuktu...
    kazasız belasız geldim şükürler olsun, 60 liralık benzin sarfiyatım var...

MF-Hyo bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    380 km yol yaptım...
    rahat ve huzurlu bir yolculuktu...
    kazasız belasız geldim şükürler olsun, 60 liralık benzin sarfiyatım var...
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...36287857_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...54477894_n.jpg
    Sinyalli aynalar mı onlar Bende de var ama dibindeki o kapatan şey durduğu yerde durmuyo,sende de öyle galiba
    -unnamed- bunu beğendi.

Motosikleti
    600 RR
    @-unnamed-

Sıcak havalarda sarıyo tabi gezmek. Valla can sıkıntısından patlayarak evden cıkıyorum bende, motor üstünde gecirdiğim yarım saat bile dünyanın en mutlu insanı yapıyo beni.

Bu arada konuyla ilgisi yok ama "V for Vandetta" yı yeni izledim, sağlam felsefi filmmiş ya, cok şey kacırmışım bunca zaman izlememekle.

Ufuk İnkaya, -unnamed- ve MF-Hyo bunu beğendiler.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @-unnamed-

Sıcak havalarda sarıyo tabi gezmek. Valla can sıkıntısından patlayarak evden cıkıyorum bende, motor üstünde gecirdiğim yarım saat bile dünyanın en mutlu insanı yapıyo beni.

Bu arada konuyla ilgisi yok ama "V for Vandetta" yı yeni izledim, sağlam felsefi filmmiş ya, cok şey kacırmışım bunca zaman izlememekle.

http://c1204.hizliresim.com/w/w/50hbm.jpg

Fikirler kurşun geçirmez
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah arkadaşlar(:

@zippo;
    hacım hiç takmaya bile uğraşmıyorum onları(:
    aynları kapatınca zaten çıkarıyorum, tak çıkar dert yav(:

@görkem;
    ağa yaz kış geldiğim yollar...
    bi tek karda gelip gitmedim, onu da deneyecem herhalde(:
    on numara filmdir bu arada -v- kaç kere izlediğimi hatırlamıyorum(:

sıcak hava da gezdinmi birde katil oluyorsun buyrun size mezarlık resmi(:
    sinek mezarlığı;

Zippo's bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler