Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı fatih545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah akşam on numara motorlara binersen sende beğenmessin
    bak bu iyiydi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhabalar, biraz arastirdim ama bi sonuca ulasamadim, umarim sizler yardimci olursunuz. Hyosunguma michelin pilot activ almaya karar verdim ancak ankarada uygun bir fiyata alip taktirabilecegim biryer bulamadim. Verilen fiyatlar 610 TL. Ankarada nerden almali bakmali?

Motosikleti
    Alıntı UmutR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar, biraz arastirdim ama bi sonuca ulasamadim, umarim sizler yardimci olursunuz. Hyosunguma michelin pilot activ almaya karar verdim ancak ankarada uygun bir fiyata alip taktirabilecegim biryer bulamadim. Verilen fiyatlar 610 TL. Ankarada nerden almali bakmali?
    valla bende lastikleri değiştireyim diyorum ama çok pahallı malesef

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    altin elbiseli adami az once izledim inceleme bence tarafsiz ve dogru olmus ama neye gore tabiki 2008 haşat edilmis motora gore

sifirinda bahsettigi problemlerin teknik eksikliklerin yasanacagini hic sanmiyorum yani en azindan ben yasamadim

bide bu motor gercekten huyuna suyuna alisilmasi gereken kendine has ozellikleri surus dinamikleri olan bir motor oldugundan

ve de onlarca motor denemis ne biliyim aprilia rsv4 un şusu eksik bmw s1000rr busu olmamis diyebilecek kapasitede bir adam tarafindan test edilip

ilk binisinde bu kadar olumlu yorum almasi gayet iyi bir motor oldugunun kaniti

ama her ne demis olursa olsun son cumlesi hic olmamis her gt250r surucusu bahsettigi klasmana girmeyeceginden 8000 e yakin surucusu olan bir aileyi boyle genellemek ona yakismadi

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    apaçinin dostu hyosung gt250r..ali sana diyo :d
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    ya bugün bir tane adam gördüm kullanan giymiş ayağına parmak arası terlik sort üste t shirt kask dahi yok öyle kullanıyor hyoyu hak vermemek elde değil aslında adam bir derecede olsa ama genellemek olmaz

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bugün bir tane adam gördüm kullanan giymiş ayağına parmak arası terlik sort üste t shirt kask dahi yok öyle kullanıyor hyoyu hak vermemek elde değil aslında adam bir derecede olsa ama genellemek olmaz
    bu tipler hepsinde var.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tipler hepsinde var.
    istanbulu bilmemde bursada sslerde yok denecek kadar az sadece tamirciler o şekilde kullanıyor

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    Keos: 2008 haşat edilmiş dediğin motor orjinal 9 bin km de tamamen fabrikadan çıktığı gibi öyle kuyruk kesme açık egsoz ws bile yok.Orjinal zaten adı üstünde.Türklerin böyle bir problemi var işte.Kullandığı araç gerçek anlamda dandik olsa bile bunu kabullenmiyorlar.Ben bir Hyosung kullanıcısı olarak açıkca söylüyorum ki hyosung öyle aman aman kaliteli bir motosiklet değil.Orta sınıf bir makina.Çift disk olması iyi fren yapabileceği anlamınada gelmiyor.Olanlar ortadayken hala bazı şeyleri kabullenmemenin amacını gerçekten anlamış değilim.
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yesilius2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keos: 2008 haşat edilmiş dediğin motor orjinal 9 bin km de tamamen fabrikadan çıktığı gibi öyle kuyruk kesme açık egsoz ws bile yok.Orjinal zaten adı üstünde.Türklerin böyle bir problemi var işte.Kullandığı araç gerçek anlamda dandik olsa bile bunu kabullenmiyorlar.Ben bir Hyosung kullanıcısı olarak açıkca söylüyorum ki hyosung öyle aman aman kaliteli bir motosiklet değil.Orta sınıf bir makina.Çift disk olması iyi fren yapabileceği anlamınada gelmiyor.Olanlar ortadayken hala bazı şeyleri kabullenmemenin amacını gerçekten anlamış değilim.
    orjinal 9bin kmdeki bir motorun neden amortisörü patlar? çokmu stopie yapmıştır yada o motorun km sinin başından 2 silinmiş olabilir.Çokta önemli değil mal zaten ortada motor grenaj olarak modeline göre gayet temiz ama 2011 tanıtılmalıydı.Sürücü kitlesine apaçi damgası yapıştırılmamalıydı.Apaçiyse kime göre apaçi? Ben mohawk başlığı takıyorum ,bunun ne anlama geldiğini ne olduğunu bilmeyen anlamayan apaçi der ama bende onlara apaçi derim? dizliğine kadar korumamla biniyorum imkan olsa tulum alır binerim çünkü o benim canımı korur.
    Ayrıca bu motora 6litre yaktırın gelin deponuzu doldurayım yahu 6litre ne zaman yaktı bu motorlar?bende enjeksiyonlu var gittiği kadar basıyorum bi kere 4.5in üstüne çıkmadı.Karbüratörlü 160sabit gidince 5litre yaksın diyicem ama 5-6litre yahıyor demek nedir yahu
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    yesilius2 kardesim o zaman normal surus sartlarinda 100 km ile giden bir motosiklete koyulan cift disk frenin nesinin yetersiz oldugunu (en cok ihtiyac duyulacak hiz 165 km )

veya benimde bahsettigim gibi kendine has suruse sahip olan bu motordaki arka fren kitlemesinin tamamen kullanicinin kendisine bagli olmasi gibi elestirilen noktalarin ilk suruslerde

karsiya ciktigi fakat bu motorla yol yapmaya baslayinca en ufak bir problem yaratmadigini belirtmek icin o yorumu attim vede elestiren adamin seviyesindende bahsettim ben

belki bizde ilerde daha iyilerine binince bunun eksikliklerini daha net gorebilecez begenmeyecegiz motorumuzu allah hepinize hyodan daha iyilerini nasip etsin ne diyim

ayrica benim gozumde ne yazikki 2008 ve oncesi haşat cunku bu motorla 150-155 gecilmemesi gerekiyorken 175-180 gorulmeye calisilabiliyorsa o hyodan daha hayir gelmez bence

yani eksiklerini kabullenememe gibi bir durum yok bende sadece haksizlik yapilmamasi gerek karsi ciktigim sey o bu paraya daha iyisi olsaydi onu alirdik zaten

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    Keos büyük ihtimalle sen benden yaş olarak büyüksün Bigün buluşalım gel buyur çayımı iç tanışmış olalım hem motoruma binip bir denersin.Hiç olmazsa 2008 ve öncesi ön yargısından kurtulmuş olursun.Programdada söylediğim gibi 250 cc bir makinayla 200 görmeye çalışanlar piyasada çok.Ama öyle ön yargılı olupta boşuna polemik yaratmaya gerek yok

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Ah ulan Felon. Ben sana dedim. Benim motoru test ettirelim diye. Boş yere marka madara oldu.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

Motosikleti
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah ulan Felon. Ben sana dedim. Benim motoru test ettirelim diye. Boş yere marka madara oldu.
    2011 vardı madem niye onu yollamadınız programa yada haber verseydiniz bursadan atlar gelirdim valla madar oldu birde mimlendi apachi motoru diye

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Ben daha kötü yorumlar bekliyordum açıkçası, diğer ünlü markalar içinde eleştiriler yapmıştı. Hyosung için gidişi, görünüşü, güçü, gazlaması için güzel şeyler söyledi (İtalyanlara benzetti hatta) , sadece firenlerini beğenmedi (suzuki GSX-R 1000 içinde benzer şeyleri söylemişti), yakıt konusunu da 5-6 lt yakar demesi de kendi kullanıp demediğine göre kullanıcıdan aldığı yorumdur. Lastikleri değiştir, ön fireni güçlendir tamamdır, Valla benim aklımda daha da değerlendi bence
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha kötü yorumlar bekliyordum açıkçası, diğer ünlü markalar içinde eleştiriler yapmıştı. Hyosung için gidişi, görünüşü, güçü, gazlaması için güzel şeyler söyledi (İtalyanlara benzetti hatta) , sadece firenlerini beğenmedi (suzuki GSX-R 1000 içinde benzer şeyleri söylemişti), yakıt konusunu da 5-6 lt yakar demesi de kendi kullanıp demediğine göre kullanıcıdan aldığı yorumdur. Lastikleri değiştir, ön fireni güçlendir tamamdır, Valla benim aklımda daha da değerlendi bence
    Konuya nereden bakıldığına bağlı çok güzel bir yorum olmuş bence. Ama sadece kötü yanlarına takıldığımız için eleştiren kişiyi de çekemiyoruz. Halbu ki bu zamana kadar yapılan programlar arasında bence en objektif ve kalitelisi bu. Yakıt konusu da aynı şekilde dediğiniz gibi. Tamamen kullanıcı yorumu. Haftaya benim motorum tanıtılacak ve Barkın beyin söylediği rakamlar aslında benim gözlemlediklerim. Saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Ayrıca cbf nasıl yerden yere vurulur ve nasıl yüceltilir haftaya göreceğiz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    Türkiyede kalıplaşmış başka bir durumda şudur ki bir motorcu diğer arkadaşının motoru hakkında illaki elle tutulacak biyer bulur ve ordan tutup yerden yere vurur bilmem farkındamısınız benim motorum çıktı diye yerden yere vurdunuz 2008 modeli.E madem 2011 vardı neden takip edip siz teşrif etmediniz.Tamam abi benim makinam leş 2008 ler ve aşşası haşat.2009-10-11 ler bomba.Öyle böyle değil Bari ben geri adım atayımda birinin yapması gerekeni yapayım.Aslında motorcu dayanışması filan hikaye.Herkes kendi paketini süsleme peşinde

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    @ yesilius2
    Sağol kardeşim , sende zahmete girip vermişsin motorunu test ettirmişsin, uzman gözünden de görmüş olduk. Sen yorumlara fazla takılma.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    Sonunda 2 teker kardeşliği başlığı altında birisine rastladık teşekkür ederim.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Ne demek kardeşim, burada aynı ortamdayız hepimiz, polemiğe girmeye gerek yok ki
    2 teker kardeşliği dedinde, ben daha 2 tekerli değilim artçın olurum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler