Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı CAPPY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bir doLandırıcı daha. Mağaza önündeki sıfır motorun fotoğrafLarını koyarak 3250 Liraya gt250 r satıyor. =) http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4175285/detay/

DikkatLi oLaLım
    Haha çıkmış gene bizimki =)
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. kaç gündür siteye giriş yapamıyordum. işten de pek kafamı kaldıramadım zaten bugün giriyorum ancak. hidrolik debriyajla ilgili birşeyler yazmıştım bulamadım. birisi sormuştu ona cevap yazamamıştım. evet telsiz debriyaj. ebay.comda hidrolik debriyaj kitleri satılıyor. GT650r için. hesapladığım kadarıyla uyuyor. uymazsa da hortumun değişmesiyle uyar. bu arada serkanım ne yapıyorsun

abi nerelerdesin ya =) korkutuyosun beni uzun zaman yazmayınca Allah korusun sakat yollarda kullanıyosun zaten. ben iyi gibiyim,işten ayrıldım yeni iş bakıyorum işkur vs ugraşıyorum bir türlü sıra gelmiyor =) önümüzdeki hafta şu mangal işini organize etmeyi düşünüyorum sen müsait olurmusun?burdanda bikaç arkadaş çağarsam sakıncası olur mu? yoksa yalnız mı olalım? ne dersn?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Alıntı fatih545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha çıkmış gene bizimki =)
    bu resimlerin patentini alıcam :D pampiş gibi iç çamaşırı markası yapıcam üstüne bu resimleri basip :D
    Karadeniz - Giresun.

mustafaemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSX750F
    Alıntı yoyo74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylediğin ebatlar oldukça iyi... arkadaşım taktırdı michelin senin bahsettiğin ebatlarda.... gayet güzel oluyor..
    fotoğraf atma şansın var mı? görmekte istiyorum almadan önce.
    ayrıca perfonrmansta yakıtta fark edeceğini düşünüyorum tahmini olarak ne kadar fark eder.

Motosikleti
    dragstar 650 2008
    arkadaslar merhabalar bıraz once adamla konustum ( sahıbınden de 3250 tl ye hyosung veren arkadasla) ne yalan soyleyım alma gıbı bı nıyetım vardı ardından buraya bır bakayım dedım bu motorun pıyasası nedır ne deıldır bı kac arkadasda dolandırıcılıktan bahsedınce sızlere sormak ıstedım fıyat uygunmudur ayrıca dıkkatımden kacmıs fotodakı sıfır motormus ben satacagı motor zannettım ..lutfen yardım ( arkadas bı motor sevgımız var onu bıle doyasıya yasayamıyoruz ) goruslerınız benım ıcın degerlı..

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı drejo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhabalar bıraz once adamla konustum ( sahıbınden de 3250 tl ye hyosung veren arkadasla) ne yalan soyleyım alma gıbı bı nıyetım vardı ardından buraya bır bakayım dedım bu motorun pıyasası nedır ne deıldır bı kac arkadasda dolandırıcılıktan bahsedınce sızlere sormak ıstedım fıyat uygunmudur ayrıca dıkkatımden kacmıs fotodakı sıfır motormus ben satacagı motor zannettım ..lutfen yardım ( arkadas bı motor sevgımız var onu bıle doyasıya yasayamıyoruz ) goruslerınız benım ıcın degerlı..
    Motorun piyasası en ölüleri 4buçuktan başlıyo. Gerisini siz düşünün. Eğer gerçek bi motor varsa ortada, hayali değilse, ya çalışmıyodur ya da çalıntıdır
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    dragstar 650 2008
    degerlendırmen ıcın tesekkur edrım.. plakayı ıstedım arastırmak ıcın daha donmedı bırde polıs oldugumu soyleyınce abı motor yaramaz dedı hadı hayırlısı

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı drejo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    degerlendırmen ıcın tesekkur edrım.. plakayı ıstedım arastırmak ıcın daha donmedı bırde polıs oldugumu soyleyınce abı motor yaramaz dedı hadı hayırlısı
    Büyük ihtimalle ya hayali motor kapora alıp dolandırmak için ya da çalıntı motosiklet sahte plaka/belgelerle satılmak için. Yoksa o kadar ucuza satılmaz
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    O motor hatırladığım kadarıyla batan bir şirketin motoru muydu neydi.. Birde vergi borcu vardı.. Motor sorunları haricinde 1000 1500TL lik yasal sorunu var yazıyordu ilk ilanında ve 1 saat içinde sildi o yazıyı saçmalamaya başladı.. Hayır gelmez ondan Sahibindende arama yaparken alt sınır 4500-5000TL falan yapmak lazım GTr için

Ayrıyeten comet buldum 2007 model 2008 mayıs çıkışlı 20bin kmde 5000TL bununla ilgileniyorum.. Para bekliyorum gelince ustaya gösterip alacam Alınca comet sayfası biraz ölü olduğundan burdayım

Motosikleti
    dragstar 650 2008
    arkadaslar paylasımlarınız ıcın tesekkurler adam zaten donmedı tekrar.. zaten arasada sızlerın yardımı sayesınde vazgectım motordan aslında cbr600 f bakıyordum fkat epey bı korkuttular oyle motorla baslangıc olurmu dıye ( bu arada ılkokul 5 den berı mobilet kullanıyorum 600 luk bmw kullandım 50 kusur model 250 lık monero tecrubelerım oldu ) ılk defa racıng tarzı bısey bakıyorum sonucta..bende arastırırken hyosun 250 ıle karsılastım tıpı hosumada gıttı hendeyse arastırmaya devam herkese selamlar..

fatıh 545 ve my91 ayrıca tesekkurler bılgılendırdıgınız ıcın..

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Bende GTR istiyorum ama yatırsak motoru grenajlarla uğraşmak istemiyorum hemde grenajsız yarış motoru gibi görünmediğinden babamın gözünde daha güvenli görünür diye düşündüm

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Bende GTR istiyorum ama yatırsak motoru grenajlarla uğraşmak istemiyorum hemde grenajsız yarış motoru gibi görünmediğinden babamın gözünde daha güvenli görünür diye düşündüm
    yakın olsan sana race dıreksıyonlu diğital gostergelı hyo verırdım .yan yatmadan grenajları sökük acerbis kafa far var daha motor kısmına anahtar degmedi

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakın olsan sana race dıreksıyonlu diğital gostergelı hyo verırdım .yan yatmadan grenajları sökük acerbis kafa far var daha motor kısmına anahtar degmedi
    Düşünmeniz yeter teşekkür ederim

Ancak siz Gaziantepteydiniz yanlış hatırlamıyorsam Üstüne para verseniz ben onu ordan getiremem zaten

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    arkadaslar hepınıze merhaba 4 gun once hyosung gt250r motorumu sattım yıllardır aklımda olan 1996 boğazına kadar dolu suzuki gsxr 750 almayı dusunuyorum motor cok temız yenı motor yapıldı sahıbı yarıscı zaten fakat model benı bıraz dusunduruyor bırde sızlerın fıkrını alıyım dedım...

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Düşünmeniz yeter teşekkür ederim

Ancak siz Gaziantepteydiniz yanlış hatırlamıyorsam Üstüne para verseniz ben onu ordan getiremem zaten
    canınız sagolsun ustune para ne demek siz gelın mısafırımız olun : )))

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Çok isterdim ama yaş 18 ailem izin vermez ileride inş. 20li yaşlarda Türkiye turu yapmayı düşünüyorum

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı mustafaemin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam.
    arkadaşlar benim yavrunun tekerleri zayıfladı michelin pilot serisi öneriliyor amenna kabul öne
    120/60/17 arkada 160/60/17 sizce nasıl olur.
    taktıran arkadaşlar foto falan koyabilirmi?
    Selam,
    Bende lastiklerimi değiştirmek istiyorum. Altında Shinkolar duruyor. Çok fena kayıyor meretler.
    İstersen birlikte değiştirelim. Belki indirim filanda olur.,
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı keramcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar hepınıze merhaba 4 gun once hyosung gt250r motorumu sattım yıllardır aklımda olan 1996 boğazına kadar dolu suzuki gsxr 750 almayı dusunuyorum motor cok temız yenı motor yapıldı sahıbı yarıscı zaten fakat model benı bıraz dusunduruyor bırde sızlerın fıkrını alıyım dedım...
    hayırlısı olsun kerem ama egsoza baya emek ve para vermıstın sanırım ama güzel olmuştu..benim tercihim ve fikrim her zaman 2005 model üstünden yada helede alacagın makına race ise motor bakımı ne kadar olursa olsun ben eskiyi fazla tercih etmem ama fıkır ve karar senın

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    kardes bılıyorum cok emegım vardı ve cok para dokmustum sonunda bu ısı adam akıllı turkıyede bı tek ben yaptım motorda hayatında motor surmeyen bırıne ucuza gıttı ama herseyde bı hayır vardır hyosung benı kesmemeye baslamstı arkadsta gsxr var ıste komple yenılendı ve bogazına kadar dolu 300 lerı goruyo fıyat olarakta hyosungtan bıle ucuz bı paraya bana bırakcam ama kararsızım ıste :D

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    kardes bılıyorum cok emegım vardı ve cok para dokmustum sonunda bu ısı adam akıllı turkıyede bı tek ben yaptım motorda hayatında motor surmeyen bırıne ucuza gıttı ama herseyde bı hayır vardır hyosung benı kesmemeye baslamstı arkadsta gsxr var ıste komple yenılendı ve bogazına kadar dolu 300 lerı goruyo fıyat olarakta hyosungtan bıle ucuz bı paraya bana bırakcam ama kararsızım ıste :D
    Kardeş dikkatli karar ver hızlı gidince biraz seyrek düşüyor. Hyo 250 hata kabul eder ama o araçlar hata kabul etmez Allah muhafaza. Motosikletle ne kadar geçmişin vardı?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen akşam 98 model gsx 600 ü olan bi arkadaşla muhabbet ettim. 8.500e almış motoru çok bahsetmesede başına hatrı sayılır derece olmayacak şeyler gelmiş o motor yüzünden.Şimdi satıp 250lik yüksek model bi motor alıcam diyodu.O kadar soğumuş yani makinesinden.Eski model race motor canını tehlikeye atmaktan başka bir işe yaramaz.He ben o motorla hız yapmam diyosan al derim 4silindir sesi dinlersin.Caddede dolaşırsın fakat o motorla bizim hyolardaki gibi 160-180 gidersen 10küsür yaşındaki metal yığını haline gelmiş makinanın başına neler açacağı hiç belli olmaz.Bi arızası olduğu zamanda parça sıkıntın olur ve pahalıya patlar
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler