Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nere.f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi gt 250 r alıcaksın heralde
    İnşallah alırsın da bizde fotğraflarına bakarız
    saol kardeşimde belli değil birinden haber bekliyorum kredi çıkarsa alabilirim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250R Siyah
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol kardeşimde belli değil birinden haber bekliyorum kredi çıkarsa alabilirim
    inş.çıkarda alırsın hayırlısı ile hyolanırsın
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chirkinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş.çıkarda alırsın hayırlısı ile hyolanırsın
    inş hocam alırsam bi hyo buluşması yaparız
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    gt250R Siyah
    inş. inş.ama önce benim çokk çalışma yapmam lazım motor üstüne adam etmem gerek yani
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bence de güzel
    Bu ay maaş bitti bi dahaki aya bordo rizoma fren ve debriyaj maneti alıcam daha güzel olcak gibi Tabi daha önce bi mont almak lazım

http://www.hudsonderi.com/?urun-182-...torsiklet.html

Şunu bi incelesene yorumun nedir? Ben beğendim gibi sanki :p
    Valla Kardeş güzel görünüyor. Benim dikkatimi çeken havandırma cepleri yukarda ve sırttaki konumada iyi gibi icindeki astarın cıkmaması daha iyi olur ara katman ruzgarı dagırmaya daha faydalı oluyor. Ayrıca senin tarınada cok uygun benim monttada cepleri kullanmak sıkıntı hele gt de ki otruma pozisyonundan dolayı daha cok sorun olabilir.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yok arkadaş vur dedikte öldür demedik. O yollar için yaşlı ve yorgun hissediyorum artık
    Valla olduğun degil hisettiğin yaştasın :D advrider.com taki tiplere bak adamlarım yaşları almış gidiyor bir okadarda yol yapıyor. Gel aramıza katıl :D

Yazın bi şekilde bulunuyor ya vakit ;)
    haftasonu resmi tatil bişelerle birleştirip acil karar vereceksiniz, atı alan üsküdarı geçecek

Aga yaş kaç
    Gördüm şimdi profilden
    Bizim ortalamadan 3-4 yaş yukarıdasın okadar.
    Sen erken girmişsin Cahit Sıtkının moduna, hemen yolu yarıladık gibi bakıyosun
    Allahtan biz genciz değil mi Undocab :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

ömrüm06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar bişey sorcam bu hyosung st kanuniye geçmiş galiba doğrumu
    ikinci sorumda st kanuni 250r almayı düşünüyodum ama hiç iç açıcı şeyler duymuyorum çok sorun çıkardığını söylüyolar bilgisi olan varsa söyleyebilirmi doğrumu acaba şimdiden cevaplarınız için teşekür ederim...

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    arkadaslar uzun zamandır takip ediyorum siteyi sürekli hyosung la er-5 arasında kalıyordum sonunda temiz bir er-5 buldum inş kısmetse yarın alacağım umarım piişman olmam

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalyadaki arkadaşlarla bir gün toplanalım.
    dostum ben bugun seni gördüm konyaaltı caddesinden geçiyordun gündüz =) ben antalyaya geldim 3 gündür burdayım bahçeli polis evinde kalıyorum arada falezlere yürüyorum sıkılınca =)
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim burdan Kaynaklanıyor olabilir resmin acmamış kardes :D
    arkadaş boy sorunu var diyosun sanırım benim boyum 1.67 senden kısayım ama inan hiç zorlanmıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:46 ----------

Alıntı ömrüm06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci sorumda st kanuni 250r almayı düşünüyodum ama hiç iç açıcı şeyler duymuyorum çok sorun çıkardığını söylüyolar bilgisi olan varsa söyleyebilirmi doğrumu acaba şimdiden cevaplarınız için teşekür ederim...
    arkadaş bunların hepsi aynı . tek farkı st kanuni enjeksiyonlu grenaj boyası değişmiş ve o nefret ettiğim kocaman st kanuni yazısı... ( sanki kendileri üretiyorda) bunlar hyosung olup türkeyedeki ithalatçı firması st kanuni. brezilyada kazinski adıyla satılıyor, kanadada tam hatırlamıyorum ama oradada bi değişik ithalatçı firma var. senin anlayacağın motor aynı ithal eden firmalar farklı.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı ömrüm06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cümleleri yazacağına konudan sayfalar okursan fikir sahibi olabilirsin sana şimdi ne diyelim. İyi ya da kötü desek inanacakmısın?

Motosikleti
    hyosung gt250r
    [/COLOR]

arkadaş bunların hepsi aynı . tek farkı st kanuni enjeksiyonlu grenaj boyası değişmiş ve o nefret ettiğim kocaman st kanuni yazısı... ( sanki kendileri üretiyorda) bunlar hyosung olup türkeyedeki ithalatçı firması st kanuni. brezilyada kazinski adıyla satılıyor, kanadada tam hatırlamıyorum ama oradada bi değişik ithalatçı firma var. senin anlayacağın motor aynı ithal eden firmalar farklı.[/QUOTE]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:58 ----------

Alıntı achmalen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş boy sorunu var diyosun sanırım benim boyum 1.67 senden kısayım ama inan hiç zorlanmıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:46 ----------

arkadaş bunların hepsi aynı . tek farkı st kanuni enjeksiyonlu grenaj boyası değişmiş ve o nefret ettiğim kocaman st kanuni yazısı... ( sanki kendileri üretiyorda) bunlar hyosung olup türkeyedeki ithalatçı firması st kanuni. brezilyada kazinski adıyla satılıyor, kanadada tam hatırlamıyorum ama oradada bi değişik ithalatçı firma var. senin anlayacağın motor aynı ithal eden firmalar farklı.
    zenon arkadaş pardon yanlışlık oldu. başka bi konuya cevap yazıyordum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:00 ----------

arkadaşlar buji konusunda takıldım kimi arkadaş iridyumlu takıyor iyi diyor kimi arkadaşlarda diğer tip bujileri tavsiye ediyor sizce en uygunu bizim bu motorlarımız için hangisi... ? uygun olanı takmak istiyorum

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozaman kurcalama Bir ara anlatim ama 15-20 bin km gibi bir ayar yapılsaydı iyi olurdu. O ayar yapılmadığı içim balataların çoktan yanmıştır belkide.

Aynen ustad ıyıce bozmayalım
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

selam arkadaslar .az once 2007 model bi gt 250r aldım . hatta kaporayı verdım yarın sabah notere gıtcez. motor 24bınde . grenajında ufak tefek catlaklar cizikler var yana yatması olmuş . ama buyuk bi kırığı yada kazası vs yok gibi . motoruda gayet iyi gorunuyor yalnız silindirin üzerinde gv-250 yazıyordu sanırım gv250nın sılındırı takılmıs. yarın bi ustaya gostermeyı dusunuyorum notere gıtmeden once.. birde motora dandik bi ayna takmıslar cınmalı :D

allah herkese gonlundekı motoru nasıp etsın . yarın bı aksılık olmazsa aksama detayları paylasırım .esen kalın .

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Valla Kardeş güzel görünüyor. Benim dikkatimi çeken havandırma cepleri yukarda ve sırttaki konumada iyi gibi icindeki astarın cıkmaması daha iyi olur ara katman ruzgarı dagırmaya daha faydalı oluyor. Ayrıca senin tarınada cok uygun benim monttada cepleri kullanmak sıkıntı hele gt de ki otruma pozisyonundan dolayı daha cok sorun olabilir.
    Sen gel hele bi de beraber gider bakarız.
    Birde eldivenle sorunum var :D. Ya L beden göya ki; bilirsin benim eller insan boyundadır bence M bile olur bana. Abi bugün TÜYAP'a gittim, daha önce belgrada giderken de indiğimde resmen ellerim uyuşmuş ve eldiven iz yapmıştı sanki çok dar gibi ve giderken de sıkıyor ellerimi halbuki normalde tam duruyor gibi anlamadım.

Allahtan biz genciz değil mi Undocab :D
    İnsanı hareketsizlik ve yaşlandığını düşünmek yaşlandırır. Biz tabi ki genciz:D
    Aga geçen spora başladık uzun bir aradan sonra 3 kişi olarak. Bizim evin yakınında. Meğer orası Birol,Uğur'un da gittiği salonmuş. Uğur'u gördüm ilk gün sonra görmedim pek gelmiyolar galiba ama Uğur heyvan gibi olmuş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:27 ----------

Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ustat hıc sübop ayarı yapmadım
    Geçenlerde yetkili servisteydim. 1 yılda 40.000 yapmayı başarmış olan bi arkadaş, yetkili servise sordu
    -Motora sübap ayarı yapmak lazım mı?
    -Hayır bu motorlarda sübap ayarı gerekmez 80-100.000 de yapsa ayarda sorun olmaz. dedi

Siz ne diyosunuz bu işe ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:30 ----------

Alıntı achmalen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayaklarını iki yana tabanları ile beraber koyamadığım sürece yani motoru ileri-geri rahat rahat taşıyamıyorsam bence sorundur.
    Tamamen kişisel görüşüm olup benim gördüğüm bu motor 177-185cm arası (kapalı aralık. matematikçiler için özel belirtme :p ) boylardaki kişiler için dizayn edilmiş. Fazlası ya da eksiği bu motor için sıkıntıdır.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    UNdocab
    Ben sadece arkadaşın konu ile alakasını ölçmek maksatlı sordum daha önce öyle bir ayar yaptınmı diye. Ki alakası yokmuş bende hiç girmedim konuya. Benim için anlatmak onun içinde anlamak zor olucucağını düşünerek.
    Haklılar bunlarda sübap ayarı yok.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Sen gel hele bi de beraber gider bakarız.
    Birde eldivenle sorunum var :D. Ya L beden göya ki; bilirsin benim eller insan boyundadır bence M bile olur bana. Abi bugün TÜYAP'a gittim, daha önce belgrada giderken de indiğimde resmen ellerim uyuşmuş ve eldiven iz yapmıştı sanki çok dar gibi ve giderken de sıkıyor ellerimi halbuki normalde tam duruyor gibi anlamadım.

İnsanı hareketsizlik ve yaşlandığını düşünmek yaşlandırır. Biz tabi ki genciz:D
    Aga geçen spora başladık uzun bir aradan sonra 3 kişi olarak. Bizim evin yakınında. Meğer orası Birol,Uğur'un da gittiği salonmuş. Uğur'u gördüm ilk gün sonra görmedim pek gelmiyolar galiba ama Uğur heyvan gibi olmuş
    Bende yazlık eldivenleri aldığımda aynısı olmuştu normalde eller açıkken sorun yok ama direksiyonu kavrayınca eller gerilme yapıyor eldivende sıkıştırıyor sonra dikişler ellerde çıkıyor ama zamanla eldiven laçka oluyor durumu toparlıyor biraz daha zaman geçsin oturur zaten merak etme. Montada gider beraber bakarız bende belki bir motor için pantolon alırım.

Sporu birolla konuştum Sorcaktım unutum vbak sana hayırlı olsun :D Ya benim askerlik biterken bıraktık sporu teskereciyiz diye :D eski halimize donduk hatta kilo bile aldım galiba :D Uğur birol ben askere gelirken başladılar Uğurun kalıp iyidi zaten birde yüklendiyse iyice olmuştur ben birolu merak ettim bakarsın donunce bende size katılırım tek olmuyor sen kiminle gidiyorsun? Baklım kısmetse PAzartesi donuyorum. Duruma bakar konusuruz yine :D

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben bugun seni gördüm konyaaltı caddesinden geçiyordun gündüz =) ben antalyaya geldim 3 gündür burdayım bahçeli polis evinde kalıyorum arada falezlere yürüyorum sıkılınca =)
    arkadaşım merhabalar bende antalyadayım müsait oldugunda görüşelim bir çayımızı içersin

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Bende yazlık eldivenleri aldığımda aynısı olmuştu normalde eller açıkken sorun yok ama direksiyonu kavrayınca eller gerilme yapıyor eldivende sıkıştırıyor sonra dikişler ellerde çıkıyor ama zamanla eldiven laçka oluyor durumu toparlıyor biraz daha zaman geçsin oturur zaten merak etme. Montada gider beraber bakarız bende belki bir motor için pantolon alırım.

Sporu birolla konuştum Sorcaktım unutum vbak sana hayırlı olsun :D Ya benim askerlik biterken bıraktık sporu teskereciyiz diye :D eski halimize donduk hatta kilo bile aldım galiba :D Uğur birol ben askere gelirken başladılar Uğurun kalıp iyidi zaten birde yüklendiyse iyice olmuştur ben birolu merak ettim bakarsın donunce bende size katılırım tek olmuyor sen kiminle gidiyorsun? Baklım kısmetse PAzartesi donuyorum. Duruma bakar konusuruz yine :D
    Birol'u görmedim. Ne durmdadır bilmiyorum. Uğur eskiden fit görünümdeydi şimdi sağlam kalıp olmuş . Ama çok değil 2 ay sonra döverim ben onu
    Benim Fatih ile Yusuf Hoca var bu 3'lü ile gidiyorum. Sen de gel tam olsun

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Birol'u görmedim. Ne durmdadır bilmiyorum. Uğur eskiden fit görünümdeydi şimdi sağlam kalıp olmuş . Ama çok değil 2 ay sonra döverim ben onu
    Benim Fatih ile Yusuf Hoca var bu 3'lü ile gidiyorum. Sen de gel tam olsun
    Dur hele bir eve gelim de :D bakalım olur belki :D olum başka resim yok mu? Yükelsene forum şenlensin :D Ahmedin motoru falan da koy onun gidonu merak ediyorum.

Motosikleti
    gt250R Siyah
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar .az once 2007 model bi gt 250r aldım . hatta kaporayı verdım yarın sabah notere gıtcez. motor 24bınde . grenajında ufak tefek catlaklar cizikler var yana yatması olmuş . ama buyuk bi kırığı yada kazası vs yok gibi . motoruda gayet iyi gorunuyor yalnız silindirin üzerinde gv-250 yazıyordu sanırım gv250nın sılındırı takılmıs. yarın bi ustaya gostermeyı dusunuyorum notere gıtmeden once.. birde motora dandik bi ayna takmıslar cınmalı
    Hayırlı uğurlu olur inş. sağlamdır alırsın gv250 muhabbetini merak ettim bak gösterde neymiş bilelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 42 kullanıcı var. (0 üye ve 42 misafir)

Bu Konudaki Etiketler