Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    zincir ölçüsü:
    5.20 112 bakla dır.oringli yada x ringli olabilir.D.I.D. marka zincirin içinden perçinli tip kilit çıkar segmanlı tipini isteyin kendiniz takacaksanız, perçinli kilit için özel bir aparat lazımdır.

eyüp kardeşim telefonla dükkan adresini bana bi mesaj la yollasan nası olur.

8 yada 15 mayısda hep bereber bi istanbul buluşması ayarlayalım ne dersiniz.şile yada başka bi yere yollar henüz boşken bi kaçalım dağ bayır dolaşalım.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende benim gt250r'ı sattım, yeni kasa 600f kaporası verdim. Salı, çarşamba günü teslim almış olurum motoru. Benide sardı bir rodaj telaşı
    Galeriye mi verdiniz şahsa mı? Ne kadara gitti motor?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galeriye mi verdiniz şahsa mı? Ne kadara gitti motor?
    Ucuz verdim ben biraz çabuk satılsın diye, 2010 , 15000 deydi, 6000 lira.
    ...eX...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ucuz verdim ben biraz çabuk satılsın diye, 2010 , 15000 deydi, 6000 lira.
    Hayırlı olsun şimdiden yeni motorunuz o zaman
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Hayırlı olsun motorun. Biliyorsundur gerçi ama yine de hatırlatayım rodajda dikkat etmen gereken şeyler çok önemlidir. Mümkün olduğunca ani gaz-fren ikilisinden uzak dur. İmkanın varsa açık bir yol bul kendine, orda 6000-65000 deviri geçme 800 km ye kadar. 1000 km ye kadar da 8000 deveri geçme. Mümkün olduğunca aynı viteste sürmemeye çalış, vites değiştir motor bütün vitesteki devirlere göre açılsın. Tabi hızını da ona göre düşür - yükselt.

Bende benim gt250r'ı sattım, yeni kasa 600f kaporası verdim. Salı, çarşamba günü teslim almış olurum motoru. Benide sardı bir rodaj telaşı
    @ToeX hocam öncelikle şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyeyim, Allah kaza bela vermeden sürmeyi nasip eder inşallah, tekerin hep düz bassın. Rodaj konusunda önerilerine dikkat edicem. Olay ilk 800 ve 1000km.ye kadar olan arada diyosun yani Devirlere ve özellikle yük olarakta motoru fazla yormamayı düşünüyorum zaten ilk 1000'de, inşallah sıkıntısız açarız motoru..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar rodaj işini abartmanın anlamı yok. Motoru her bilinçli kullanıcının her dönemde zaten kullanması gerektiği gibi kullanın yeter. 1000 km zaten olması gerektiği gibi kullanıp sonrasında psikolojik olarak Allah ne verdiyse gazla şeklinde bir algı oluşuyor sonra.
    Kullanın efendi efendi. Zaten trafik kurallarına da uyarak kullanırsanız motorunuzu zorlayamazsınız bile. 90km yi geçme diyenler var. Yaw zaten amx hız sınırları neredeyse her yerde 90 km değilmi zaten.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    ya bu entelden d.ı.d. zincir aldım ama bu modellerin üzerinde dişli vermiyorlarmış.Benim motorda 10.000 de değişmişken dişlilerde değişsin dedim ama malesef alamadık.Şimdi dişlileri değişmeden taksam çok sıkıntı olmaz dimi?Birde kolları sıvayıpta ben takabilirmiyim acep bu zinciri basit birşey mi Saygılar

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni kasa 600f kaporası verdim. Salı, çarşamba günü teslim almış olurum motoru. Benide sardı bir rodaj telaşı
    Hayırlı olsun.Yeni kasa 600f çok güzel seçim
    Fuarda inceledim üstünden inesim gelmedi motoru teslim aldığınızda yorumlarınızı ve resimleri paylaşırsınız 600f başlığında En çokda yakıtı merak ediyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden yeni motorunuz o zaman
    Sağolasın

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ToeX hocam öncelikle şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyeyim, Allah kaza bela vermeden sürmeyi nasip eder inşallah, tekerin hep düz bassın. Rodaj konusunda önerilerine dikkat edicem. Olay ilk 800 ve 1000km.ye kadar olan arada diyosun yani Devirlere ve özellikle yük olarakta motoru fazla yormamayı düşünüyorum zaten ilk 1000'de, inşallah sıkıntısız açarız motoru..
    Teşekkür ederim iyi dileklerin için. İki kişi binmemeye de dikkat edersin rodaj süresince.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:06 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Yeni kasa 600f çok güzel seçim
    Fuarda inceledim üstünden inesim gelmedi motoru teslim aldığınızda yorumlarınızı ve resimleri paylaşırsınız 600f başlığında En çokda yakıtı merak ediyorum
    Teşekkür ederim. Aklımda RR almak vardı aslında, açık söyleyeyim fuarda gördüğümde de pek beğenmemiştim ama siyahını görünce aşık oldum Birde piyasada 600rr yok, yenileri de temmuzda gelecek diyorlar ve çoğu satılmış zaten. Gelecek olanlar da ya tri colour, ya da turuncu kasa. Ben 250R'ı da mat siyah kaplama yapmıştım ki, 600F'in siyahı aynı benim yaptığım gibi yapmışlar, benden görmüşler resmen
    ...eX...

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne taraftasınız
    Araştırma hastanesinin ordayım merkezde 100. yıl da numaramı verim istedigin zaman gel görüşelim kardeş 05545467559

Motosikleti
    gt250R Siyah
    Hayırlısı olur inş.600f ni iyi günlerden kullanman dileğiyle
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    arkadaşlar tüm yeni alanlara hayırlı olsun. bu st olanlara yani enjeksiyonlulara temizleyici madde atmak zararlımı sizce?

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR

Hyosung GT 250 R Benzin şamandıra sorunu

Selam galiba benim gt 250 r 'ın benzin şamandırası bozulmaya başladı benzin hep dipte gösteriyor bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı acaba??

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar
    benim motorda keçe degisimi olacak ön amorsörlerde hafif sızıntı var aranızda hıc yaptıran varmı garantıye girermi ne kadara maal olur yada cok hafif sızıntılar var kece degısımı sizce gereklımı cok hafıf bır damla belkı. yardımlarınızı rıca edıyorum
    Dikkatimi çekti de bu keçe yağ kacırma sorunu çoğu hyoda var. Bende var arkadasım da var aynı sorun ve bir kaç kez daha duydum bu sorunu. Çoğu kişide var. Ama biz yaptık tabi evde kendimiz keçe değişmedi konya da bulamadık desem yeri var. Bilye değişti galiba ondan sonra yağ kaçırmayı kesti. Bi an önce baktırmanı tavsiye ederim öyle binme yağsız kalırsa cukurlarda vurabilir ses gelebilir.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatimi çekti de bu keçe yağ kacırma sorunu çoğu hyoda var. Bende var arkadasım da var aynı sorun ve bir kaç kez daha duydum bu sorunu. Çoğu kişide var. Ama biz yaptık tabi evde kendimiz keçe değişmedi konya da bulamadık desem yeri var. Bilye değişti galiba ondan sonra yağ kaçırmayı kesti. Bi an önce baktırmanı tavsiye ederim öyle binme yağsız kalırsa cukurlarda vurabilir ses gelebilir.
    Sen de moto tarza bakmadan yok diyosun ben dün gittim 2 ayrı markanın uyan keçesi vardı biri 40 biri 15 TL imiş, tabi ki 15 tl olandan aldım birisine taktıracam, heralde elit motora giderim. toplam maliyet 35 - 40 TL olur sanırım.
    (Bu arada çifti 15 TL zaten tekli satılmıyomuş)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 ----------

Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam galiba benim gt 250 r 'ın benzin şamandırası bozulmaya başladı benzin hep dipte gösteriyor bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı acaba??
    Benimki de öyle ama hepdipte göstermyo, kafasına göre en fazla 4 çizgiye kadar gösteriyo bu yüzden bi kere yolda kaldım. Elektriksel bi sorun olduğunu söyledi usta ama şamandıradan mı elektrik gitmiyo gösterge mi sıkıntılı bilmiyom. Başka daha önce baktığım bi hyoda da vardı bu galiba dijital göstergelerde çoğu motorda oluyo.

ben motor almaya çalışıyorum şuanda hyo'yu ama ön bilgi almak istiyorum bana tatmin olabileceğim şekilde bilgi verirseniz sevinirim crazy_tekno@windowslive.om
    msn adresim şimdiden teşekkür ederim

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Sıfır hyosung arayanlar s&t değil sadece hyosung 2006 dan kalma daha sıfırı motor sanayide satılmamıs duruyor gri renkde bilginize 8900 yazmıs ama 8000 e düştü sanırım ötv ile.
    HONDA

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır hyosung arayanlar s&t değil sadece hyosung 2006 dan kalma daha sıfırı motor sanayide satılmamıs duruyor gri renkde bilginize 8900 yazmıs ama 8000 e düştü sanırım ötv ile.
    2006 da gri renk yok ki? ayrıca 5 senedir yatan motora 8 bin tl verecek biri sanırım bu ülkede çıkmaz :D 0 km 2007 satılıyor daha ucuza hem 2006 lar krak sorunlu olarak yaftalandılar
    Karadeniz - Giresun.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 da gri renk yok ki? ayrıca 5 senedir yatan motora 8 bin tl verecek biri sanırım bu ülkede çıkmaz :D 0 km 2007 satılıyor daha ucuza hem 2006 lar krak sorunlu olarak yaftalandılar
    Tam bilmiyorum ama hyosung bu renkde.

HONDA

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilan filan var mı biyerlerde?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 42 kullanıcı var. (0 üye ve 42 misafir)

Bu Konudaki Etiketler