Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    sLm arkadasLar ben istanbuLdaki ada motordan 2010 0 hyo aLdım aranıza yeni katıLdım gerçi daha geLmedi motor burayı biLen warmı 1 hafta oLdu daha motoru göndericekLer her aradıgımzda kargoya vercez cıkıs yapıcaz diyorLar ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sirkecide var 150Liraydi.
    Ama güzel bişey olması lazım Sirkecide istediğim modelde bişey bulacağımı pek sanmıyorum ama senin dikkatini çekmişse geçeriz karşıdan avrupa yakasına

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ManAcrEzzer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sLm arkadasLar ben istanbuLdaki ada motordan 2010 0 hyo aLdım aranıza yeni katıLdım gerçi daha geLmedi motor burayı biLen warmı 1 hafta oLdu daha motoru göndericekLer her aradıgımzda kargoya vercez cıkıs yapıcaz diyorLar ama
    Aramıza hoş geldin. Gönderirler kanaatindeyim.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    çako harbi bende hasta kaldım hee, en güzel rengi gri siyah diye gri siyah aldım ama bu beyaz ve kuyruk olayı beni tekrar heycanlandırdı =) dur bakem bnm motora bi ilan hazırlimde zarar etmediğim bi fiyattan satarsam hemen gidip ince kuyruktan alayım kredi çekeleyip =) borçtan intiharın eşiğindeyken battı balık yan going modeli yapıp yiğidin kamçısına bereket diyeyim =) atın ölümü arpadan =)

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama güzel bişey olması lazım Sirkecide istediğim modelde bişey bulacağımı pek sanmıyorum ama senin dikkatini çekmişse geçeriz karşıdan avrupa yakasına
    yok epeyce inceledim kaliteli birşeydi.
    dükkanın ismini hatırlamıyorum ama sokağa girdigin zaman sol taraftaki 2yada 3 üncü dukkandı.

Motosikleti
    gt250R Siyah
    benim ufak bir sorum olucaktı bu sahibinden ilanlara bakarken 2 kere gördüğüm birşey vardı adamlar motorlarını güneş altına bıraktıklarında kaldıklarında makinanın kilometre göstergesi düşüyor yani 15.000 kmde olan motor göstergede 1.500 gözüküyor bunun çözümü nasıldır nedendir acaba ? Bu ilanda olduğu gibi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45939860/detay

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arkadaşlar dostlar
    sizden ricam daha öncekı mesajıma tam olarak cevap alamadım benım ön amortisör sert firenlerde ve keskın kasislerde vuruyor bu normalmi yağ kacağı falan yok 1 hafta yattı motor ama kacak göremedım kronık rahatsızlıklarındanmı acaba motor 2000 kmde şu an yardımlarınızı beklıyorum.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Vurmanın derecesi hafif ise gayet normaldir; fakat cok ses cıkarıyorsa kesinlikle baktırmanı tavsiye ederim...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    gt250R Siyah
    arkadaşlar bir iki ufak nacizane sorularım olucaktı sizlere yardımcı olursanız çok sevinirim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45917991/detay ilandaki hyoyu almayı düşünüyorum sizce nasıldır.
    ve şu motorları göstermek için ustaya gittiğimizde ve noterde devir işlemleri ne kadar tutuyor bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim bu ay bütçemi zorladığımdan kesin hesaplara yakın bişiler yapmam gerek....

Motosikleti
    ST GT250R

slm

noter = 75 tl

sigorta=55 tl

Motosikleti
    gt250R Siyah
    teşekkürler bilgin için

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    @ cakalaz hocam ilandaki motor için nasıl bir yorum yaparsın bana? 9000TL.de anlaştık ayrıca Maximum Kredi kartına 24 ay da vadelendirme yapıcak, 375-375 ödücem, motor için ne dersin, boyalı diyo ama kazalı mıdır?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45424636/detay

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ cakalaz hocam ilandaki motor için nasıl bir yorum yaparsın bana? 9000TL.de anlaştık ayrıca Maximum Kredi kartına 24 ay da vadelendirme yapıcak, 375-375 ödücem, motor için ne dersin, boyalı diyo ama kazalı mıdır?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45424636/detay
    10750 den 9a nasıl indi yaw
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı chirkinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir iki ufak nacizane sorularım olucaktı sizlere yardımcı olursanız çok sevinirim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45917991/detay ilandaki hyoyu almayı düşünüyorum sizce nasıldır.
    ve şu motorları göstermek için ustaya gittiğimizde ve noterde devir işlemleri ne kadar tutuyor bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim bu ay bütçemi zorladığımdan kesin hesaplara yakın bişiler yapmam gerek....
    ustaya 20 lira versen yeter 10 liranın bile yetmesi gerek sorarsın sen yine paragöz deilse sorun olmaz.. noter 75 tl ruhsatın adresine geldiğinde 5 tl kargosu var sigorta istanbulda oldugun için 150 ile 190 tl arasında tutar. benim motorda 34 plaka 187 tl ye yaptırdım.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ben 90 liraya yaptırdım sigortamı benim ki de 34 pLaka
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R

Yardım edebilcek olan varmııı
    Motordan sızıntı oluyor bi türlü çözemedim , ki ney kullanıp kapatabilceğimi bilmiyorum. Sıvı conta olmaz diye düşünüyorum acaba olur mu..

Bugün ekstradan bir de yağ penceresinin etrafında terleme yaptığını gördüm, sızdırmış..Nedir bu çektiğim yardımcı olabilcek akıl ,verebilcek varmı?

Bu da manzara olsun..

33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motordan sızıntı oluyor bi türlü çözemedim , ki ney kullanıp kapatabilceğimi bilmiyorum. Sıvı conta olmaz diye düşünüyorum acaba olur mu..

Bugün ekstradan bir de yağ penceresinin etrafında terleme yaptığını gördüm, sızdırmış..Nedir bu çektiğim yardımcı olabilcek akıl ,verebilcek varmı?

Bu da manzara olsun..

üst kapaktan atıyor sanırım pc ufak bnm tam göremiyorum. üst kapak contası lazım sanırım tork anahtarıyla bi sıktır ama önce bakalım gevşemiş mi

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu da manzara olsun..
    olması gerektiğinden fazla yağ koyulmuş olabilir mi?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üst kapaktan atıyor sanırım pc ufak bnm tam göremiyorum. üst kapak contası lazım sanırım tork anahtarıyla bi sıktır ama önce bakalım gevşemiş mi
    İlk fotoda o siyah contanın etrafından sızıyo gibi.. Ama yağ penceresinin orayı hiç aklım almadı
    Yarın istanbula dönüyorum halledebilirsem yarın, yoksa ileriki zamanlara kalcak.. Teşekkürler
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 90 liraya yaptırdım sigortamı benim ki de 34 pLaka
    bende 125cc yi 79tl ye yaptırdım anadolu sigorta
    benden önceki sahibi önceki sene 60tl ye yaptırmış ama ben yaşım genç diye daha çok kaza riski taşıyomuşum o yüzden bütün sigorta acenteleri yüksek fiyat çekti.saçma sapan bişey
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler