Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Kontak kapalıyken,yağ motordan süzüldükten(stop ettikten 1dk sonra fln) sonra motoru dik konuma getirerek motor bloğunun sağ tarafındaki küçük pencereden kontrol edebilirsin.. İki çizgi arasında olması gerekir yağ miktarının
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla karşılaşsaydık güzel olurdu.Kısmet değilmiş demek.Evet Abdullah ustayla gittim görüştüm ya elektrik aksamında oksitlenme var dedi ya da beyinde problem var dedi.Motor elektriği kesiyor diye teşhisi koydu.2,3 gün kalması lazım dedi.Biraz düşündüm tmm dedim haftaya bir gün olabilir diyip çıktım.İsmini verdim bu arada O da bir arkadaşın motoru var olmazsa ondan beyini alıp seninkinde deneriz dedi belki oda senden bahsediyordur )

Şimdi ömerden gelecek cevabı bekliyorum.Aynı problem onda da vardı ümraniyede bi servise götürdü bakalım sorunu tam anlamıyla çözülürse bende aynı servise götürücem.Anlicağın beklemedeyim yani
    Motor elektrik kesiyor derken belli devirlerde sıkıntımı yaratıyor gaz mı kesiyor ayrıca motorun karbğratörlümü ?

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    bırde servis olarak nereyı önerırsınız tecrubelı arkadaşlar

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç gitmedim nasıldır bilmiyorum ama avcılar sosyal tesislerin karşısında bi motorcu var orda herdaim 1-2tane gt250r oluyo bi uğra istersen hem avcılardaymışsın burnun dibi sayılır
    bende avcılardanım bu arada
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı rasco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor elektrik kesiyor derken belli devirlerde sıkıntımı yaratıyor gaz mı kesiyor ayrıca motorun karbğratörlümü ?

aynen öyle gaz kesiyor bence elektrik kesiyor ve stop ediyor ama seyir halinde olduğundan hemen toparlayıp kendine geliyor ve bu teklemeyi ara ara yapıyor.motor karbüratörlü.

Motosikleti
    Yamaha R1
    tahmin ettiğim gibi elektrik arızası muhtemelen mancuryalı. bak şöyle yapalım birgün sözleşelim abdullah ustanın oraya gidelim benimkinin beynini takıp deneyelim. elinde olmadığı için deneyememiştir. bu tip bir arıza karbüratörden olacak birşeye benzemiyor.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Elektrik kesip stop ediyor; sonra hiç birsey yok gibi calısıyorsa büyük ihtimalle beyin probleminden kaynaklanır.
    Fakat alternatifler dşünülebilir tabii ki...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ozzyx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco grand dink 250
    uzman motor bayram usta sultanbeylı.bır suru motorcuya gıttım hıcbırı yemede v motor dedıler.ama bayram usta yaparım dedı ve yaptı ona gıdebılırsın ha bu arada ben servıse gıttmem cunku bosa verılen para gıbı gelıyo bana emegını alsa anlarım ama %40 daha fazla tutyo nedense.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç gitmedim nasıldır bilmiyorum ama avcılar sosyal tesislerin karşısında bi motorcu var orda herdaim 1-2tane gt250r oluyo bi uğra istersen hem avcılardaymışsın burnun dibi sayılır
    bende avcılardanım bu arada
    Denizköşklerde PTT'yi geçince sokağın köşesindeki yeri diyorsan GV250 kullanıcısı olarak tavsiye ederim. Ben motoru oraya götürüyorum aynı zamanda STKanuni yetkili servisi. Motopark'tı sanıyorum ismi.

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    teşekkür ederım arkadaşlar

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahmin ettiğim gibi elektrik arızası muhtemelen mancuryalı. bak şöyle yapalım birgün sözleşelim abdullah ustanın oraya gidelim benimkinin beynini takıp deneyelim. elinde olmadığı için deneyememiştir. bu tip bir arıza karbüratörden olacak birşeye benzemiyor.
    valla geriye üç neden kalıyor.
    1.elektrik kablolarıyla ilgili bir sıkıntı
    2.beyin
    3.ayaklık müşürü yüksek hızlarda devreye girip stop ettiriyor olabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:05 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elektrik kesip stop ediyor; sonra hiç birsey yok gibi calısıyorsa büyük ihtimalle beyin probleminden kaynaklanır.
    Fakat alternatifler dşünülebilir tabii ki...
    bir ihtimal daha karbüratördeki bi tıkanıklık ya da başka bir problem olabilir.bilmiyorum haftaya halletmeye çalışcam

Not:bu benzer sıkıntıyı yaşayan bir arkadaş karbüratörü temizletmiş grçmiş.
    Biride aynı tekleme problemini ayaklık yapmıştı demişti onu iptal etmiş onunkide geçmiş.
    Aslında beyin bana zayıf bir ihtimal geliyor çünki 2 ay öncede gene bu şekilde yaptı2 hafta sonra kesti yapmayı ama şimdi gene başladı bu büyük ihtimal bir temazsızlık olayı kanımca.

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Arkadaşlar benım motor 50 lıralık benzınle 250 km gıdıyor sizce yakıt nasıl ? Şu km hesabına nasıl vuruyorsunuz km kac lıra yaktını nasıl belırlıyorsunuz ?
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    BMW F800S
    Alıntı ozzyx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzman motor bayram usta sultanbeylı.bır suru motorcuya gıttım hıcbırı yemede v motor dedıler.ama bayram usta yaparım dedı ve yaptı ona gıdebılırsın ha bu arada ben servıse gıttmem cunku bosa verılen para gıbı gelıyo bana emegını alsa anlarım ama %40 daha fazla tutyo nedense.
    kardeşim, şuranın tam adresini verirmisin, pendik kurtköydeyim ben de, hyosungtan anlayan bi usta iyi olur, bundan sonra bakımlara oraya giderim;)...

Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benım motor 50 lıralık benzınle 250 km gıdıyor sizce yakıt nasıl ? Şu km hesabına nasıl vuruyorsunuz km kac lıra yaktını nasıl belırlıyorsunuz ?
    aldıgın yakıt mıktarını böl yaptıgın km'ye :yaklasık km'de 20krş ...100 km de 5lt yapar...az yada cok diğer arkadaşlar daha iyi bilir...

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla geriye üç neden kalıyor.
    1.elektrik kablolarıyla ilgili bir sıkıntı
    2.beyin
    3.ayaklık müşürü yüksek hızlarda devreye girip stop ettiriyor olabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:05 ----------

bir ihtimal daha karbüratördeki bi tıkanıklık ya da başka bir problem olabilir.bilmiyorum haftaya halletmeye çalışcam

Not:bu benzer sıkıntıyı yaşayan bir arkadaş karbüratörü temizletmiş grçmiş.
    Biride aynı tekleme problemini ayaklık yapmıştı demişti onu iptal etmiş onunkide geçmiş.
    Aslında beyin bana zayıf bir ihtimal geliyor çünki 2 ay öncede gene bu şekilde yaptı2 hafta sonra kesti yapmayı ama şimdi gene başladı bu büyük ihtimal bir temazsızlık olayı kanımca.
    evet ayaklık müşürü yapabilir. ben ayaklık müşürünü iptal ettim. çünkü beni yolda bıraktı. motor vitese takınca stop ediyordu. ben de kablosunu orta dan bir yerden kesip birbirine bağladım

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    25 Mart Cuma Akşamı, Caddebostan Sahil...

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    istanbulda olmak vardı hyo kaynıyo ankarada iş yok

Merhaba arkadaşlar bu hyosunsource.com dan sipariş verdiğimiz taktirde kaç günde elimize ulaşır mal ? izmirde yaşıyorm ( hiç yanlış mal geldiği oluyor mu? ) güvenilir mi yani kısaca ?

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    Arkadaşlar benim hyonun cins bir sorunu var sorun şu vites boş ışığı yanmadığında ayaklık kapalı ve boşta iken marş basmıyor sadece debriyajı 1/3 yada 3/3 oranında sıkarsam marş basıyor fakat motor soğuksa 3 - 4 denememde çalışıyor çalıştırdıktan sonra 10 15 dkk çalışıp ısındıktan sonra normale dönüyor ışık yanıyor kontağı kapatsamda açtığımda direk çalışıyor ama biryerde 1 saat durursam motor soğuyunca yine aynı şeyler ben boş vites müşüründen şüphelendim sanırım ön dişlinin sağ alt köşesinde ufak bi kutucuk gibi birşey var orasımıdır anlamadım. Çözümü olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
    seT By eXe

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı Umut7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 Mart Cuma Akşamı, Caddebostan Sahil...

kırmızı siyah çok güzelmiş
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler