Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senle benle alakası olaya tanık olmamız. Tereciye tere satmak gibi bişi. Bizi motorcuya götüren adam gram yağsız 6500tl lik hyosung almış motor sevk vermiyor diyen adam benim 15-20 dediğim gidonpadi arkalından 30a almışya. Bundan dolayı bu işler gidonpadi 15e alıp 30a satmaya benzemez dedim hatırlatma açısından. Anlatabildimmi. Adam önümüzde gider ama motorunda yağ olmadığından haberi yok sonra derki kanuni hyosungtan ucuz. Umarım anlatabildim kardeş valla daha yazmıcam yoksa 2 sayfa önce şakdan kovmuştun bu sefer cidden gidicem yoksa
    türlü türlü insan var hacı.
    adam motoru ulaşım aracı olarak değilde , iletişim aracı olarak kullanıyor
    karı kız muhabbeti başkada bişey yok ne aracı olarak kullanıyosan kullan
    bizide ilgilendirmez. fakat en azından bişey için kullanıyosun yağına bari bak ara sıra şimdi bu adam hem kullanıyor hem kötülüyor , biz görmesek
    yağsız olduğunu farketmesek motoru yoldan toplayacak
    sonrada başlayacak hyo yu kötülemeye . vay efendim motorda kronik sorun krank kırıyo kol çıkarıyo vs.
    kol çıkarma , krank kırma bence tamamen kullanıcı hatası baska bişey değil.
    ayrıca ne kovması be latife yapıyoruz sana
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu sıralar hiç doğru düzgün alınabilir motor ilanı yok nedense kimisi 6bin gibi komik rakamlar yazmış ve çoğu motorda hertarafıyla oynanmış olanlar
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Parasi olanlar icin GT250R fiyatlari hem sifirda hemde 2. elde cok uygun. Parasi olmayan zaten alamadigi icin 3bin tl yede versen yine pahali.

Parasi olanlar icin GT250R fiyatlari hem sifirda hemde 2. elde cok uygun. Parasi olmayan zaten alamadigi icin 3bin tl yede versen yine pahali.
    7700e sıfırı olan bu motorun 2-3yıllıkları çoook temizse max. 5000 eder oda temizlik durumuna göre.hala hyosungları o fiyata satmaya çalışanlar var. alan olursa eywallah ama ben almam alım satımda herkes kayserili olur çıkar

Şu sahibinden.com da 7700tl diyip ozelliklede son motor tek motor diyenlerin motorlarini halen neden almiyorlarsa.

4000tl olani almayip, 6000tl olana pahali demek nasil bir ikilemse yorumlari foruma birakiyorum.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu forumdan bilgi almadan tamirciye bişey sormamaya çalışıyorum caner.
    belkide 10 liralık bi sorunumuz var. 100 lira bedel ödemeyelim.
    önce sorup soruşturalım istiyorum. elbette bedeli neyse karşılayacağız
    bujileri değiştirip karburatoru temizletsem sorunum düzelirmi
    arabada aynı sorun olduğunda daha evvel basıma bi kaç kez gelmişti ki ;
    bujileri değiştirip karbratoru temizletip hava flitlerisini değiştiriyorduk
    sorun düzeliyordu.
    bu motor içinde geçerli mi ? sadece bunu merak ediyorum.
    ayrıca gidonpad bitane verdin , oda motorumum üstünde şuan
    ne demek istediğini anlayamadım
    aynı sorun bende de vardı aynen buji değişti karbüratör ve hava filtresi temizlendi geçti. Ama şimdi bi hafta oldu tekrar başladı çok az yapıyo şuan yavaş yavaş artmasından korkuyorum yarın ustaya götürcem artık.

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7700e sıfırı olan bu motorun 2-3yıllıkları çoook temizse max. 5000 eder oda temizlik durumuna göre.hala hyosungları o fiyata satmaya çalışanlar var. alan olursa eywallah ama ben almam alım satımda herkes kayserili olur çıkar
    Bekle belki bulursun çoook temizse max. 5000'e...

Kabüratörlülere bişey demem bu konuda ama kimse enjeksiyonlu makinayı sıkışmadığı sürece veyahut bi alicengiz oyunu yoksa o fiyata vermez hiç biriniz kusura bakmayın...
    GT! ...

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Bulunur bulunur rahat ol sen..Sıkışmadıktan sonra satmanın ne manası var ki zaten.Satmak isteyen adam düşük fiyat yazar.Diğerleri de alıcıları bağlamamalı zaten.

Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulunur bulunur rahat ol sen..Sıkışmadıktan sonra satmanın ne manası var ki zaten.Satmak isteyen adam düşük fiyat yazar.Diğerleri de alıcıları bağlamamalı zaten.
    aynen öyle

Yasin bırak boşver, herkesin olduğu gibi bu arkadaşlarında bisikletlerinden inip GT250R ye binmeye hakları var. Zamanında bizim yaptığımız gibi. Ne bizim dememizle fiyatlar izim dediğimiz seviyede kalır nede onların demesiyle fiyat onların istediği seviyeye düşer.

GT250R fiyatları 4000 TL den başlamaktadır. Parası olan alır olmayan bakar. Zaten düşük olan fiyatları düşsün diye bekleyen sanırım simsar filan olsa gerek, alıp sataki kãr ede

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben rahatım kafanızı yormayın... Asıl satın alıcaklar kasmasın rahat olsunlar her motorun durumuna göre bi fiyatı vardır...

Ha bu arada sıkışmadıktan sonra ne manasımı var?

Model yükselticektir, cc büyütecektir, araç alıcaktır, ev alacaktır belkide karnı ağrıyodur ondan satıyodur bilemeyiz...
    GT! ...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ben motorumu temiz kazası belası yok diye bir sürü motor gördükten sonra aldım çünkü çok temiz istiyordum ama arkadan ses geliyordu sordum max 500 e çıkar dediler ki okadarda tutmadı ustalar gerek yok dedği halde onuda yaptırdım ne hava filtresi kaldı ne benzin yağ vs herşeyini balatalarını vs değiştirdim istedim ki kız gibi olsun madem aldık bi motor cebimdeki son kuruşa kadar harcadım harcamaya da devam ediyorum ve bu motor bana şuan maliyeti 6.430tl yi buldu ve ben takım michelin lastikte alırsam 7 bini bulacak ve egzoz da alırsam yurt dışından uygun twobrothers ekle birde arkaya çamurluguydu o rüng zinciriydi vs derken neredeyse 8 bine yaklaşacak ş,mdi bana gelipte 5 bine satsana bana bunu hacı diyenlere ne diyeceğimi tahmin edersiziniz =) daha biraz önce biri sordu nekadara aldın diye 6 dedim yuhh dedi nette 4 bine var bende dedim ne güzel işte alın binin =) herkez özgür 2 binede alıp binebilirsiniz =)

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Yasin bırak boşver, herkesin olduğu gibi bu arkadaşlarında bisikletlerinden inip GT250R ye binmeye hakları var. Zamanında bizim yaptığımız gibi. Ne bizim dememizle fiyatlar izim dediğimiz seviyede kalır nede onların demesiyle fiyat onların istediği seviyeye düşer.

GT250R fiyatları 4000 TL den başlamaktadır. Parası olan alır olmayan bakar. Zaten düşük olan fiyatları düşsün diye bekleyen sanırım simsar filan olsa gerek, alıp sataki kãr ede

Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben rahatım kafanızıyormayın... Asıl satın alıcaklar kasmasın rahat olsunlar her motorun durumuna göre bi fiyatı vardır...

Ha bu arada sıkışmadıktan sonra ne manasımı var?

Model yükselticektir, cc büyütecektir, araç alıcaktır, ev alacaktır belkide karnı ağrıyodur ondan satıyodur bilemeyiz...

İyi bakalım sizin dediğiniz oluversin.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motorumu temiz kazası belası yok diye bir sürü motor gördükten sonra aldım çünkü çok temiz istiyordum ama arkadan ses geliyordu sordum max 500 e çıkar dediler ki okadarda tutmadı ustalar gerek yok dedği halde onuda yaptırdım ne hava filtresi kaldı ne benzin yağ vs herşeyini balatalarını vs değiştirdim istedim ki kız gibi olsun madem aldık bi motor cebimdeki son kuruşa kadar harcadım harcamaya da devam ediyorum ve bu motor bana şuan maliyeti 6.430tl yi buldu ve ben takım michelin lastikte alırsam 7 bini bulacak ve egzoz da alırsam yurt dışından uygun twobrothers ekle birde arkaya çamurluguydu o rüng zinciriydi vs derken neredeyse 8 bine yaklaşacak ş,mdi bana gelipte 5 bine satsana bana bunu hacı diyenlere ne diyeceğimi tahmin edersiziniz =) daha biraz önce biri sordu nekadara aldın diye 6 dedim yuhh dedi nette 4 bine var bende dedim ne güzel işte alın binin =) herkez özgür 2 binede alıp binebilirsiniz =)

Yürü be Serkan.

Serkan bak sana ne diyeceğim. Ümraniyede bi motorcu gördük, daha doğrusu o bizi gördü peşimize takılmış, Sarı hyosu var, dedi 2006 model 6500tl ye aldım yeni. Bizim tabi ağzımız açık kaldık öyle. Neyse bi ara sokakta ard arda dizili duruyor Repartitor ben ve o sarı hyocunun motorlarımız.Gidonpad gördüm motorunda onun dedim nerden aldın? Arkadaşım getirtti dedi. 30TL ye almış arkadaşından. Adı Serkan'mış ama sen değilsin, o Serkan İstanbulda oturuyormuş. Vatandaş benden 15e alıp ona 30a satmış.

Eksoz sesleri eksoz modelleri iç boşaltma filan kıyasladık. Neyse bu motoru çalıştırıd baktı motorun içinde şangır şungur ses geliyor. Dedim bak bunda ses var tıkadım eksozu evet var diyor. Motoru dengeye soktuk baktık gram yağ yok camda. Bide hava atıyor 2006 model ben bunla 170 i gördüm 2 kiş diyor bide.

Neyse doğrudur. Ama bu seferlik kurtarmış yada o anda yağı vardı yaktı yani biz söylemesek öyle gezip krankı eline alacaktı. Keşke öyle olsa yağsız motor kitlerse sahibi bişileri tersten görebilir gerçekten.

Zaten 2006 sorunlu model, bide yağsız gez.

Neyse bu vatandaş bizi bi motorcuya götürdü günlerden pazar, benim motoru biri bakmak istedi onu araştırıyorduk, benim bildiğim açık motorcu var dedi gittik oraya 3 tane hyosung. Usta baktı etti dedi km düşük motor iyi ama biraz masraları var.

İşte nedir, debriyaj balatası azalmış, ön fren hidrolik kutusu orjinal değilmiş değişmeliymiş, ön arka balatarlar değişmeliymiş, bide ben halen göremedimde onlar nasıl gördüyse benim arka çatal hafiften sola kayıkmış ve genel bide bakım işte. Bak bak fiyat düşecekya.

Neyse motoru almak isteyen dediki önce ya fiyatı 5050TL ye düşmüşsün ben ondan geldim. Bende dedimki olurmu ya 5450TL idi zaten fiyatım 5850TL ye çıkardım yaz geliyor ne 5000TL si dedim. İyi tamam senin dediğin olsun dedim, 5450 den 5000TL Ye düşüyorum tamam dedim al gidelim gösterelim. Gösterdik sorunlar masraflar ve yanında hediyelerimde var dedim son 5000. Bu sarı hyocu onun ustası filan illa diyor motor masraflı biraz daha düş. Dedim daha ne düşeyim piyasayı sen biliyorsun. Konuiştular konuştular dedim tamam 100daha almıyorum ısrar ettiğinizi için.

Dedim eksik olsun çektiğim krediye sayarım ona faiz ödüyormuş gibi sayarım. (600RR niyetim olmasa bu fiyata bırakmam için dövmeleri lazım

Anlaştık tamam alıyorum dedi. 4900TL ye anlaştık. Dedim pazartesi veya salı gel al, dedim almasanda sorun değil ama haber et. Yok yok alıcam dedi, almazsam zaten hemen söylerim dedi.

Dedim eyvallah, o arada acayüp usta ile görüştük işte oda kaza yapmış. Biraz gezelim diye çıktım repartitör ile o orda kaldı sarı hyocu onu santrale bırakacakmış.

Bugün öğlen mesaj attım dedim gelmiyormusun. Akşam mesaj geldi.

""""Ya Caner kusura bakma senden sonra o usta ile konuştum, motorun masrafı çok sana hatyırlı satışlar"""""""" Dedim eyvallahta 2 gündür nerdesin bu insanlıksa yazıklar olsun, ne diyebilirimki küfretmek bana uymuyor.

MOTORUMUN MASRAFI ÇOKMUŞ,

9000KM dir bindiğim motorumun masrafı çokmuş! 9000km dir kullandığım fren hidrolik kutusu değişecekmiş. Şuan halen kullandığım otorun debriyaj balatası değişmezse gitmezmiş. Şuanda üstünde olmasamda sabah yine bineceğim motorumun balatalar değişmezse fren tutmazmış. Arka çatal hafif sola bakınca teker dönmüyormuş ama ben gaz verince gidiyor.

Aga ne diyim be ALLAH yukarda, Allah akıl fikir versin ve ıslah etsin diyorum.

Herşey iyi güzelde, işi bilmeyenle iş yapmak en kötüsü be, hele motordan anlamayan bi mala denk geldiyseniz hakketen işiniz zor.

Şimdi diyorum ben bunu satmasam. 20000KM ye geldiğimde gitsem şu vatandaşın yanına desemki bu almadığın çok masraflı motor. Acaba utanırmı utanmaz herif

Evet yanlş duymadınız, değişmesi şart olmayan sorunlar, pardon parçalar yüzünden motorumu 4900TL'ye alıcı almaktan vazgeçmiştir. Korkmuş eleman.

Şimdi bende satmaktan vazgeçmiyorum ama acil satmaktan vazgeçiyorum. Yeni revize fiyatım 5850TL ye çıkmıştır ilanda tekrar verilecektir. Aman aman satılmasında binmeye devam edeyim. Belki 1000RR almayız ama orta derece bir 10-11BİN TL'lik 600RR ıda alırım yanına. Ondan sonra zaten ikisi bir gül gibi geçinip giderler. Para var. Satılsa 1000RR yada iyi bir 600RR alırdım. Satılmayınca 600RR ın en düşüğünü alırız artık ne yapalım.

Sanırım 10BİN TL lik 600RR, 4BİN TL lik GT250R gibi olur belki ama idare edicez artık.

Sağolun varolun. Ve fiyatları pahalı istiyorsunuz diyen arkadaşlarada duyurulur. 4900TL lere düştük gerektiğinde sudan bahanelerle motoru almadılar. Canım artık satmak istemiyor fiyatım 5850TL, ama almak isteyen olursa 5850TL den alabilir tabi

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Caner abı millet bır acayıp yaww sıkma sen canını ıns hayırılısıyla satarsın kavusursun yenı motoruna Bende yakınlarda satıcan bu gıdışle benım sahıbınde ılan varkende arayıp ölü parasına almaya calsıısanlar cok oldu Malum benım motor boyalı alıcıda saten boyalı makına para etmes cınsınlen laflar edınce kaldırdım ılanı.Zorda kalmasan satmıycam ama durumlar sıkışık...
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Ben zorda değilim durum sıkışıkta değil ve şuanda 6000TL yaptım. Değişecek parçaların fiyatlarını düşerim belki pazarlıkla..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ben zorda değilim durum sıkışıkta değil ve şuanda 6000TL yaptım. Değişecek parçaların fiyatlarını düşerim belki pazarlıkla..
    sen fiyatı 2 bine çeksen niyeti olmayana anlamayana yine çok gelir.bence fiyatı hiç düşmeseydin alırdı motoru =) insanların motor alırken en ölü fiyattan alma sevdaları satarken tam tersine dönüşüyor. açıkçası ihtiyaçtan mecbur kalıp çok düşük fiyatlı motor satandan motor almak istemem. ağlayanın malı gülene fayda etmez derler iki teker ne olur ne olmaz adam ahh çekip dururken o motorla sağda solda gazlanmaz diye düşünüyorum karşıt düşüncelere saygım var.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    yok mu turlamak isteyenler bugün bağdat caddesi taraflarında

Onumuzdeki 4 gun saganak yagis varmis. Umraniyeye gelen varsa turlayalim...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Yürü be Serkan.

Serkan bak sana ne diyeceğim. Ümraniyede bi motorcu gördük, daha doğrusu o bizi gördü peşimize takılmış, Sarı hyosu var, dedi 2006 model 6500tl ye aldım yeni. Bizim tabi ağzımız açık kaldık öyle. Neyse bi ara sokakta ard arda dizili duruyor Repartitor ben ve o sarı hyocunun motorlarımız.Gidonpad gördüm motorunda onun dedim nerden aldın? Arkadaşım getirtti dedi. 30TL ye almış arkadaşından. Adı Serkan'mış ama sen değilsin, o Serkan İstanbulda oturuyormuş. Vatandaş benden 15e alıp ona 30a satmış.

Eksoz sesleri eksoz modelleri iç boşaltma filan kıyasladık. Neyse bu motoru çalıştırıd baktı motorun içinde şangır şungur ses geliyor. Dedim bak bunda ses var tıkadım eksozu evet var diyor. Motoru dengeye soktuk baktık gram yağ yok camda. Bide hava atıyor 2006 model ben bunla 170 i gördüm 2 kiş diyor bide.

Neyse doğrudur. Ama bu seferlik kurtarmış yada o anda yağı vardı yaktı yani biz söylemesek öyle gezip krankı eline alacaktı. Keşke öyle olsa yağsız motor kitlerse sahibi bişileri tersten görebilir gerçekten.

Zaten 2006 sorunlu model, bide yağsız gez.

Neyse bu vatandaş bizi bi motorcuya götürdü günlerden pazar, benim motoru biri bakmak istedi onu araştırıyorduk, benim bildiğim açık motorcu var dedi gittik oraya 3 tane hyosung. Usta baktı etti dedi km düşük motor iyi ama biraz masraları var.

İşte nedir, debriyaj balatası azalmış, ön fren hidrolik kutusu orjinal değilmiş değişmeliymiş, ön arka balatarlar değişmeliymiş, bide ben halen göremedimde onlar nasıl gördüyse benim arka çatal hafiften sola kayıkmış ve genel bide bakım işte. Bak bak fiyat düşecekya.

Neyse motoru almak isteyen dediki önce ya fiyatı 5050TL ye düşmüşsün ben ondan geldim. Bende dedimki olurmu ya 5450TL idi zaten fiyatım 5850TL ye çıkardım yaz geliyor ne 5000TL si dedim. İyi tamam senin dediğin olsun dedim, 5450 den 5000TL Ye düşüyorum tamam dedim al gidelim gösterelim. Gösterdik sorunlar masraflar ve yanında hediyelerimde var dedim son 5000. Bu sarı hyocu onun ustası filan illa diyor motor masraflı biraz daha düş. Dedim daha ne düşeyim piyasayı sen biliyorsun. Konuiştular konuştular dedim tamam 100daha almıyorum ısrar ettiğinizi için.

Dedim eksik olsun çektiğim krediye sayarım ona faiz ödüyormuş gibi sayarım. (600RR niyetim olmasa bu fiyata bırakmam için dövmeleri lazım

Anlaştık tamam alıyorum dedi. 4900TL ye anlaştık. Dedim pazartesi veya salı gel al, dedim almasanda sorun değil ama haber et. Yok yok alıcam dedi, almazsam zaten hemen söylerim dedi.

Dedim eyvallah, o arada acayüp usta ile görüştük işte oda kaza yapmış. Biraz gezelim diye çıktım repartitör ile o orda kaldı sarı hyocu onu santrale bırakacakmış.

Bugün öğlen mesaj attım dedim gelmiyormusun. Akşam mesaj geldi.

""""Ya Caner kusura bakma senden sonra o usta ile konuştum, motorun masrafı çok sana hatyırlı satışlar"""""""" Dedim eyvallahta 2 gündür nerdesin bu insanlıksa yazıklar olsun, ne diyebilirimki küfretmek bana uymuyor.

MOTORUMUN MASRAFI ÇOKMUŞ,

9000KM dir bindiğim motorumun masrafı çokmuş! 9000km dir kullandığım fren hidrolik kutusu değişecekmiş. Şuan halen kullandığım otorun debriyaj balatası değişmezse gitmezmiş. Şuanda üstünde olmasamda sabah yine bineceğim motorumun balatalar değişmezse fren tutmazmış. Arka çatal hafif sola bakınca teker dönmüyormuş ama ben gaz verince gidiyor.

Aga ne diyim be ALLAH yukarda, Allah akıl fikir versin ve ıslah etsin diyorum.

Herşey iyi güzelde, işi bilmeyenle iş yapmak en kötüsü be, hele motordan anlamayan bi mala denk geldiyseniz hakketen işiniz zor.

Şimdi diyorum ben bunu satmasam. 20000KM ye geldiğimde gitsem şu vatandaşın yanına desemki bu almadığın çok masraflı motor. Acaba utanırmı utanmaz herif

Evet yanlş duymadınız, değişmesi şart olmayan sorunlar, pardon parçalar yüzünden motorumu 4900TL'ye alıcı almaktan vazgeçmiştir. Korkmuş eleman.

Şimdi bende satmaktan vazgeçmiyorum ama acil satmaktan vazgeçiyorum. Yeni revize fiyatım 5850TL ye çıkmıştır ilanda tekrar verilecektir. Aman aman satılmasında binmeye devam edeyim. Belki 1000RR almayız ama orta derece bir 10-11BİN TL'lik 600RR ıda alırım yanına. Ondan sonra zaten ikisi bir gül gibi geçinip giderler. Para var. Satılsa 1000RR yada iyi bir 600RR alırdım. Satılmayınca 600RR ın en düşüğünü alırız artık ne yapalım.

Sanırım 10BİN TL lik 600RR, 4BİN TL lik GT250R gibi olur belki ama idare edicez artık.

Sağolun varolun. Ve fiyatları pahalı istiyorsunuz diyen arkadaşlarada duyurulur. 4900TL lere düştük gerektiğinde sudan bahanelerle motoru almadılar. Canım artık satmak istemiyor fiyatım 5850TL, ama almak isteyen olursa 5850TL den alabilir tabi
    Eyüp usta ne kazası geçirmiş?Motosiklet mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:10 ----------

Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23 Yıldızla söküyorum ben bütün motorlarda aynıdır yüksek ihtimal...
    Eyvallah 23 yıldızla kendi işimi kendim hallettim sağol kardeş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler