Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı senf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba..uç hafta once motosiklet aldım ama hala ruhsatı bana ulaşmadı,15 gun içinde adresine gelir demişlerdii...ne yapmam gerekir acaba,yardımcı olabilirseniz sevinirim....
    benimki 20.günde gelmişti sanırım bende gelmedi diye foruma konu açmıştım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r gri-siyah
    20 gun oldu alalı hesapladım da şimdi..yani birşey olmaz bekle mi diyorsunuz...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Arkadaşlar merhaba..uç hafta once motosiklet aldım ama hala ruhsatı bana ulaşmadı,15 gun içinde adresine gelir demişlerdii...ne yapmam gerekir acaba,yardımcı olabilirseniz sevinirim....

Trafik sigortanı yapmazsan gelmez diye biliyorum ben.Bende motor alırken noterden bana bunu söylemişlerdi.Trafik sigortanı yap git karakoldan elden al ruhsatını.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:43 ----------

[QUOTE=zonta;2285877]akü birazda şans işi ama bu hyonun üstünde gelen aküler gerçektende kaliteli çıktı.benimkide 2008 agustostan beri beni gayet güzel idare etti.şu son 10 gündür aşırı soguklardanda olsa gerek biraz nazlanmaya basladı.bende ne olmaz ne olmaz diye bosch akü aldım bitane, zula da bekletiyorum.ilk çalıştırmada hafifden göz kırpıştırması normaldir.ama hafifden yani motor rölanti devri normale gelince onunda artık kaş göz kırpmaması lazım.
    sende xenon varmıydı? xenonda olsa normal ampulde olsa farlar açıkken marşa basma.Akünün normalde ömrü 2 yıldır ama bazen görüyorum cevremde motorun elektrik tesisatıyla çok oynayan arkadaşlar,6 ayda aküyü pert edenlerde oluyor.3 yıl bir akü için çok iyi bir süre ,eh artık sende bir akü alsan yada niyetlensen iyi olur.kötü sürprizlerle karşlaşmamak için. benim aldıgım akünün linki:http://www.akusepeti.com/YTX14-BS-12...er,PR-116.html
    bundan iyisi yuasa ama oda 200 tl civarı.
    bu arada mançuryanın neresindensin ,içindenmi yoksa?[COLOR="Silver"]

Zenon yok motorda ama motorun üzerindeki akü yuasa.Orjinali yuasa mı onu bilmiyorum.Belkide değiştirmiştir benden önceki sahibiSahi orjinal aküsü yuasa mı?Yuasa değilse boşuna para verip masrafa girmeyelim

Motosikleti
    gt250r gri-siyah
    Sigortayı da alırken yapmıştım...Ayrıca adrese gelmiyor mu ruhsat cünkü ben şehir dışından almıştım motoru...

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Sigortayı da alırken yapmıştım...Ayrıca adrese gelmiyor mu ruhsat cünkü ben şehir dışından almıştım motoru...
    bende motoru aldığım zamanı biliyosun zaten
    1 ay kadar geçmişti satışı yapılalı
    salak noter sokağın ismini farklı yazmasına rağmen
    ruhsat eve geldi ups ile.
    adres yanlış olunca muhtarlıkdan sorguluyorlar yeterki mahalle ismi doğru yazılmış olsun
    doğru adresini yani sokak ve kapı no nu muhtarlıkdan öğrenip getiriyorlar adresine
    ha diyelim gelmedi ; bağlı olduğun ilçe emniyetin trafik şube brimine gidip
    ordan alabilirsin . Haydi hayırlı olsun
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

Motosikleti
    BMW F800S
    ben 16.02.2011 de aldım, 07.03.2011 tarihinde evime geldi...
    noter 75TL
    sigorta 68TL (Anadolu Sigorta)
    Posta ücreti 5TL ...

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Ya bu grenaj kırıkLarını normal bi kaportacıya götürsem yaparlar mı acaba daha önce grenajı kırıLan var mı ? AnadoLu yakasında götürbiLeceğimiz bi yer var mı ucuz yoLLu ?
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Sahibinden dolasırken bunu gördum cok gusel gorunuyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4537793/detay/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:04 ----------

Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu grenaj kırıkLarını normal bi kaportacıya götürsem yaparlar mı acaba daha önce grenajı kırıLan var mı ? AnadoLu yakasında götürbiLeceğimiz bi yer var mı ucuz yoLLu ?
    Benım yan grenaj ufak bır parca kırılmıstı araba boyası yapan bırıne gıttım hallettıler
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle camlara para vermeyin paranıza yazık. Bi carbonfiberciye gidin 600rr tipi grenajları cam yanından yukarıya doğru uzanan grenaj eki ve cam gibi bişiler yaptırın. Gerekirse 2 katını verin, hiç yoktan verdiğinize değer..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:12 ----------

Riço, bu cumartesi bende çalışıyorum. Pazar günü erken kalk bana ulaş. Bu "beni Hyosung üzerinde" göreceğin son günde olabilir ona göre. Pazar günü havada güzel insanlarda izinli iken fırsatı değerlendir, birdaha bu günler bulunamayabilir ona göre

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    [QUOTE=ahmet şimşek;2286241]Sahibinden dolasırken bunu gördum cok gusel gorunuyor

tam senlik
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle camlara para vermeyin paranıza yazık. Bi carbonfiberciye gidin 600rr tipi grenajları cam yanından yukarıya doğru uzanan grenaj eki ve cam gibi bişiler yaptırın. Gerekirse 2 katını verin, hiç yoktan verdiğinize değer..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:12 ----------

Riço, bu cumartesi bende çalışıyorum. Pazar günü erken kalk bana ulaş. Bu "beni Hyosung üzerinde" göreceğin son günde olabilir ona göre. Pazar günü havada güzel insanlarda izinli iken fırsatı değerlendir, birdaha bu günler bulunamayabilir ona göre
    Tmm abi ctesi birLikteyizz =)
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=mavibuz;2286322]
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tam senlik
    Güzelmiş fuardada satıyorlardı uzun boylular için(bnde içinde)daha az rüzgar yeriz

Ne kadar rüzgarı sevsekte bir o kadarda rüzgardan korunmak lazım

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tmm abi ctesi birLikteyizz =)
    Pazar bana ulas, musayit olursam yardimci olmaya calisirim..

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Orjinal aküsünün markası nedir bu motorun arkadaşlar??

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal aküsünün markası nedir bu motorun arkadaşlar??
    bu soruya cevap gelmiyo kimse 0 almadımı yahu en iyisi bi bayiye gidip 0ların üstündekine bakman tabi akü açıkta bi yerdeyse
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin hangi parça eksik? neden toplanmıyor motorun? hangi serviste? nedir son durum? parça yok mu ? benim silindir geldi bugun herşey tamam bakalım yarın gidicem ustayı boş bulursam toplatıcam.
    kutuy hazırladım içerik şöyle
    Yağ filtresi,hava filtresi,yağ,benzin filtresi,piston-segman-silindir,zincir,gidon pad olarak koliyi hazırladım yarın için =) umarım bi aksilik olmaz =)
    ya benim bitek egsoz subaplarım eksik hiçbiryerde bulamadım sıfırını yesilyurt motordan almıstım parcaları diğerleri tam onuda 2 hafta önce sipariş gectiler ama hala gelmedi koreden gelicekmiş galiba 4 tane incecik demir parcası yüznden toplatamıyorum motoru motor yalova çiftlikköyde ünal usta var orda duryo 2.el subap almakta istemiyorm başıma sorun açarsa diye çıldırıcam motoru çok özledim :D ooo iyi valla tam takım toplamıssın, parcaları insallah aksilik olmaz senin işindede tertemiz bi şekilde alırsın motorunu benimkini alıyım üstünden inmem artık:-))

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    ben bu adamla fuarda tanışmıştım, camları da gördüm orda fena değil gibi. o camları gördükten sonra bizim düz camlar çok çirkin gelmeye başladı bana

[QUOTE=ahmet şimşek;2286241]Sahibinden dolasırken bunu gördum cok gusel gorunuyor

[COLOR="Silver"]
    ...eX...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu soruya cevap gelmiyo kimse 0 almadımı yahu en iyisi bi bayiye gidip 0ların üstündekine bakman tabi akü açıkta bi yerdeyse
    orjinal akünün üstünde herhangi bir marka yazmıyor.sadece S&T MOTORS ve işte ytx 14 falan filan yaziyor.ama gercektende kaliteli bir akü.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:07 ----------

[QUOTE=ToeX;2287032]ben bu adamla fuarda tanışmıştım, camları da gördüm orda fena değil gibi. o camları gördükten sonra bizim düz camlar çok çirkin gelmeye başladı bana

Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[COLOR="Silver"]
    cam gercektende güzel .ben gecen senden beri puig marka olanı kullanıyorum.almanyadan getirtmiştim.fakat farın tam üstüne gelen oval bölüm oturmadı.1 cm kadar açıklık kaldı.herkes puig bu cakma iş yapmaz sen takamamışsın dedi.ben eski camı çıkartıp yerine öyle takmıştımki,vida yerleri biraz oturmamıştı.kafa grenajını söküp denedim yine aynı oldu.yani gidip canlı canlı görmek lazım .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:11 ----------

Alıntı okkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya benim bitek egsoz subaplarım eksik hiçbiryerde bulamadım sıfırını yesilyurt motordan almıstım parcaları diğerleri tam onuda 2 hafta önce sipariş gectiler ama hala gelmedi koreden gelicekmiş galiba 4 tane incecik demir parcası yüznden toplatamıyorum motoru motor yalova çiftlikköyde ünal usta var orda duryo 2.el subap almakta istemiyorm başıma sorun açarsa diye çıldırıcam motoru çok özledim :D ooo iyi valla tam takım toplamıssın, parcaları insallah aksilik olmaz senin işindede tertemiz bi şekilde alırsın motorunu benimkini alıyım üstünden inmem artık:-))
    selam arkadaşım senin aradıgın bunlar degilmi?
    http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=800

keşke buradan alsaydın ortalama 5-6 günde elinde olurdu.yinede her işte bir hayır vardır takma kafana.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı okkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    carizma motoru arasaydın keşke =) bana 250r diye başka motorun yağ filtresini yollamışlar =) inşallah bir an önce gelir parçaların bak havalar ısındı bugun daha rodajımız varrrr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:29 ----------

okan şimdi linke baktım da bu parça karizmada var ama alırsan kaç günde gelir bilemem bide belki kavasakinin kini fln gönderebilir :D yağ filtresi ve fren manetinde bana öyle olduydu :D

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    bende ordan ayna aldım, kawasaki aynası göndermiş bana da duruyo hala üstünde ninja aynaları, fena da değil aslında.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    carizma motoru arasaydın keşke =) bana 250r diye başka motorun yağ filtresini yollamışlar =) inşallah bir an önce gelir parçaların bak havalar ısındı bugun daha rodajımız varrrr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:29 ----------

okan şimdi linke baktım da bu parça karizmada var ama alırsan kaç günde gelir bilemem bide belki kavasakinin kini fln gönderebilir :D yağ filtresi ve fren manetinde bana öyle olduydu :D
    ...eX...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler